webalbania mp3 ne shqip
mp3 ne shqip
Toggle Content
Toggle Content

Our Menu
Register
Forum in English
Members list
Contact to us
Statistics
Fotot e anetareve

Mustafe

4.65/5 (284 votes)

tuna

4.76/5 (253 votes)

nora istrefi

4.77/5 (253 votes)

tuna

4.81/5 (168 votes)

rovena

4.77/5 (167 votes)

Go to gallery

News and Information
Info User Online
anaida: 1 Hour, 31 Min. ago|| piero: 1 Day, 4 Hours, 31 Min. ago|| Gleuris: 1 Day, 14 Hours, 27 Min. ago|| toni111: 2 Day, 2 Hours, 21 Min. ago|| tirana_couple: 3 Days ago|| mobileworks: 10 Days ago|| lupo: 10 Days ago|| tgogla: 13 Days ago|| Loloku: 15 Days ago|| mirzan: 20 Days ago|| Male850: 28 Days ago|| Mr.Eric: 30 Days ago|| Marcela73: 34 Days ago|| -ARDI-: 36 Days ago|| ermirmani1: 43 Days ago|| Gertislajda: 44 Days ago|| fake4real1: 51 Days ago|| Pashaj: 54 Days ago|| Sirius: 55 Days ago|| mishela: 66 Days ago|| DITO: 66 Days ago|| mirela14: 68 Days ago|| Realove12: 74 Days ago|| Fiamma: 75 Days ago|| KLEOPATRA: 76 Days ago|| egli22: 81 Days ago|| b-boy: 85 Days ago|| ricco: 101 Days ago|| DELFI: 110 Days ago|| disjani09: 112 Days ago||
Loja me Kuic - Luaj dhe fito
ID: Vazhdoje.. 2 njesha=njembedhjet , 2 dysha=njezetedy, 3 tresha= ?
tridhjetetre   nente   njezeteshtate   treqindetridhietetre  

5 Kampion deri tani per kete muaj:
Vendi 1-klement1989 me 113 pike
Vendi 2-arian19 me 3 pike
Vendi 3-dia28 me -1 pike
Vendi 4-Brentiani me -2 pike
Vendi 5-valerim me -5 pike

3 qe kane bere me shume gabime jane:
Vendi 1-feridii me -464 pike
Vendi 2-mareshali me -85 pike
Vendi 3-J-Vali me -61 pike

Lista e pikeve per kete muaj

  User online chat - Msn Messenger
Foto private    Msn Profile  Miqte ne Msn
----------------------------------------------------

Total Members online:0

Kerko antaret sipas qytetit apo shtet banimit:
Kerko:  
  User Log In

Welcome Anonymous

Nickname

Membership:
Latest: anaida
New Today: 1
New Yesterday: 1
Overall: 26191

People Online:
Members: 0
Visitors: 15
Bots: 1
Staff: 0
Staff Online:

No staff members are online!

Rregullorja |Ndihme Online |Grupet e Forumit | Lajmet| MeeMira.com | WebAlbania.com | AlbMark.com | Akullore-Chat.com | BestDialog.com

Webalbania.com eshte themeluar me 28 nentor 2004.Qellimi i ketij websiti eshte bashkimi i shqiptareve nga e gjithe bota.Kerkon te jete per antaret e saje nje vend argetues,informues,edukues,patriotik.Jo vetem kaq,por di te respektoj dhe mirepres mysafiret e huaj.Ky websit ruan me fanatizem personat te cilet kane kontribuar ne mbarvajtje,jo vetem kaq ,por kujton dhe momente ne ndryshme te aktivitetit.Per me shume mund te hidhni nje sy ne librin e historise...
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy