SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi...

All Posts
Forum Index - Dashuria - Eros

#1: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: Gerone , Location: Tirana Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:10 PM
    ----
Ja tani plasi sheshit fare. Ata qe jane ne Shqiperi besoj e moren vesh. Nje video interesante celulari ka dale ne qarkullim prej gati 2 javesh ne Tirane. Nje vajze qe po ja merr ne goje shokut te klases ne mes te gjithe klases eshte filmuar me celular dhe po ben xhiron e bllokut te Tiranes.

Ne fakt historia eshte shume e thjeshte. Gjate nje pushimi ne klase adoleshentet po benin debat per seksin oral. Debati shkoi ne formen ti ma merr ne goje, ti nuk ma merr. Ndersa ajo vajza shume trime ka kembengulur qe mund ta beje. Dhe ka dhene proven me bindese. I ka ulur pantallonat djalit e ka ulur ne karrige dhe ka filluar ti beje nje orale te fuqishme, ndersa gjithe klasa bertet dhe ben tifozllek.

Sigurisht qe ky rast, ndonese mund te mos jete i vetmi ne gjimnazet e Tiranes, eshte fiksuar ne celular dhe eshte kthyer ne videon e rradhes, pas asaj te Inis Gjonit. Sot ne mengjes e kisha nje pjese te videos, por nuk munda ta bej atach tek komentet, sepse nuk e dija si behej, megjithese kerkova edhe ndihmen e administratoreve. Per fat te keq tani nuk e kam me. Por me ta gjetur serish do mundohem ta sjell ne webalbania.

#2: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:17 PM
    ----
e po jemi pasardheset e shote galices ne

te marrim gjak ne vetull

apo........

#3: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: labi_86 , Location: vlor Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:23 PM
    ----
o roni gjeje ate vidio apo ja fut kot mo lal sa per skup

#4: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:23 PM
    ----
Edhe tek ne para disa muajsh u be mode te shpendaheshin ne mobil xhirime te tilla...
Jane me duket 3 femra, tri xhirime te ndryshme qe shperndaheshin ne mobile, shkruhej per to ne gazeta......
ehh tash edhe fmijte kane telefona mobil me kamere.... edhe te papjekurit edhe injorantet...
femije jane, do rriten...

Tung
alissa
Last edited by alissa on Thu Jun 08, 2006 02:38 PM; edited 1 times in total

#5: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: labi_86 , Location: vlor Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:25 PM
    ----
ja ti eloeonora e beson apo jo kete qe ka ndodh se un prsh nuk e besoi

#6: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:26 PM
    ----
PETRO NINI LUARASI GJITHMON KA QENE ME NAM.
KOBRAT ANDEJ ISHIN.

#7: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:33 PM
    ----
labi_86 wrote:
ja ti eloeonora e beson apo jo kete qe ka ndodh se un prsh nuk e besoi

pershendetje

E di si eshte puna kur une isha ne gjimnaz

i bie nja 200 vjet me pare tek gjergj kastrioti ne durres nje gjimnaziste kur nje profesor i tha se sduhej te shkonte me kanatiere ne shkolle e hoqi dhe doli me recipeta...
keshut qe sme duket cudi

adoloshenca mosha prasit

#8: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: nefeli , Location: New York Post Posted: Thu Jun 08, 2006 02:33 PM
    ----
Qenka bere vertete per tu ardhur keq,atje sepse po behen si majmuni,mos shikojne gje dhe do e bejne te gjithe njesoj, nejse ata e dine

#9: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: Maksimus , Location: New York Post Posted: Thu Jun 08, 2006 04:54 PM
    ----
Keto tema s'jane te pershtatshme per forume ku futen edhe adoleshente!

#10: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: Gerone , Location: Tirana Post Posted: Thu Jun 08, 2006 05:19 PM
    ----
Me fal maximus, por po flasim pikerisht per nje fenomen qe ka pushtuar adoleshentet. Madje thone qe jane 15 vjeçare. Dhe celularet e tyre jane plot me keto lloj videosh. Ne te rriturit jemi te fundit qe i marrim vesh keto gjera. Per shembull ajo videoja eshte regjistruar ne dimer dhe sipas thashethemeve te Tiranes ka gati nje muaj qe shetit ne shkollat e mesme te kryetytetit.

#11: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: Maksimus , Location: New York Post Posted: Fri Jun 09, 2006 06:32 AM
    ----
edhe pse nuk jam prind, kete fenomen me shume pelqej ta analizoj ne kendveshtrimin e prindit!
degjenerim..Nuk dua qe femija im ta shikoje nje veprim te tille, edhe aq me keq qe te veproje ashtu ...kaq di te them

#12: Re: SEX ORAL ne shkollen Petro Nini Luarasi... Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Fri Jun 09, 2006 06:06 PM
    ----
labi_86 wrote:
ja ti eloeonora e beson apo jo kete qe ka ndodh se un prsh nuk e besoi


Pergjeri sa puna ka shkuar deri te shtypi dhe ne Ministrin e Arsimit dhe te Shkecave , ky lajme eshte mese i vertet dhe nje vidio e till ekziston besoj se seshpejti do hapet dhe ne internet sic u hape ajo e Inis Gjonit. Petro Nini Luarasi eshte mbajte per keto pislliqe dhe kjo eshte per faje te liri veprimi qe ju japin prinderit pasi e kan mendjen te paraja ( Pasi ata qe bejne shkollen te Petro Nini jan shtresa e lart e shoqeris Shqiptare ne Tiran ) dhe jo ti edukojne ashtu sic duhet! Gjithsesi tashme gjith Tirana eshte bere i ketij fenomeni.

#13: Skandali i videos se gjimnazisteve. Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Fri Jun 09, 2006 06:07 PM
    ----
Skandali i videos se gjimnazisteve, reagojne mesuesit e Petro Ninit: Nuk jane te shkolles tone

Ora 17:25TIRANE (9 Qershor) -Pas skandalit te videos se disa te rinjeve duke kryer seks oral te shperndara permes celulareve dhe te publikuar ne media, kane reaguar te indinjuar mesueset dhe nxenesit e gjimnazit "Petro Nini Luarasi" ne Tirane.
Asnje nuk pranon qe videoja te jete xhiruar ne shkollen e tyre, pasi muret e klasave te "Petro Ninit Luarasit" nuk jane si ato qe shfaqen ne video. Prej tyre pretendohet se ky eshte nje akt i qellimshem per te ulur emrin e shkolles. Vete mesueset shprehen se i njohin mire nxenesit dhe 2 te rinjte e shfaqur ne pamje nuk jane te shkolles se tyre

(News24/Balkanweb)

#14: Rrëfimi i 17-vjeçares: Seks e hashash në shkollë? Normal Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sat Jun 10, 2006 05:18 AM
    ----
Rrëfimi i 17-vjeçares: Seks e hashash në shkollë? Normale

L.Çela

TIRANË-E.R. është 17 vjeç, nxënëse në vit të tretë në një nga gjimnazet e Tiranës. Ajo pranoi dje një ftesë për të ardhur në redaksinë e “Shekullit” dhe për t’iu përgjigjur pyetjeve të mëposhtme…Kërkon që të mos e identifikojmë shkollën ku mëson e për arsye etike nuk mund të japim as identitetin e plotë të vajzës, por biseda e regjistruar dhe të dhënat për shkollën ku ajo studion ndodhen në redaksinë e “Shekullit”. Theksojmë se dëshmia e vajzës vlen vetëm për shkollën ku ajo studion.
E ke në celularin tënd këtë videon që qarkullon?
Jo
Ke parë video të tilla të ngjashme të regjistruara?
Jo fiks të ngjashme, por video me të zëna ka sa të duash
Ti ke video të tilla në celular?
Jo, nuk kam tani..
Na përshkruaj një nga këto filmime?
Po ja, kam një me dy vajza që u zunë aty te shkolla… Ajo e kap për flokësh atë tjetrën dhe e zhdëp në dru, t’u i bërtit: Unë të zhvesh…gjëra të tilla… ndërkohë që vjen zysha për t’i ndarë dhe më pas drejtori…
Ka raste të shumta grindjesh në shkollën tuaj?
Çdo tre ditë ndodh ndonjë gjë..
Si reagojnë mësuesit?
Si reagojnë… çfarë do bëjnë ata…
Me çfarë zihen, thjesht me grushta?
Grushta, karrige, libra, ndonjëherë çunat kanë dhe ndonjë thikë
Ke dëgjuar të bëhet seks në ambientet e shkollës?
Normale… Normale…
Ke parë vetë skena të tilla?
Me futje duarsh po…por për të tjera ata nuk do t’i bëjnë para meje, apo jo…
Po çfarë skenash ke parë?
Po ja me futje duarsh … shtrirje në bankë…masazhe
Mos gënje…
Ta rrasa me celular kokës… nuk po gënjej..
Këto skenat që the janë të përditshme?
Po normale, si do shtyhet dita…
Po mësuesit i shikojnë këto?
Ndonjëherë… normale…
Ndodhin në orë të mësimit, apo në pushim?
Ndodhin dhe në orë të mësimit..
Si reagojnë mësuesit?
Ka që flasin, ka që nuk reagojnë fare…
Pihet duhan në klasë?
Ouuu me llullë.. (qesh)
Brenda në klasë?
Po normale, brenda jashtë, te furgonat e shkollës…
E dinë mësuesit?
Po ku e di unë… ata aty janë…
Po raste të përdorimit të drogës në shkollë di?
Normale..
Çfarë lloj droge?
Hashashi
Në çfarë forme?
Cigare
Pinë më shumë djemtë apo vajzat?
Djemtë
Ti vetë ke pirë?
Jo
Po kush pi?
Pinë çunat
Ku e gjejnë drogën?
Me anë të njëri tjetrit… shoku- shokut..
Ke dëgjuar ku e marrin?
E gjejnë çunat… nuk e di… e blejnë ku ta gjejnë tjetër…
Po mësuesit i shohin këto skena të drogës?
Po nuk e di unë a shofin ata… Çunat pijnë… edhe në pushim… vjen erë aty…normal që mësuesit duhet të dinë…
Nuk reagojnë mësuesit për erën e hashashit…?
Po ja dje ishte zysha, hyri tha… hapni ato dritaret, çfarë ere vjen kështu këtu…
Po alkool pini?
Çunat pinë, edhe ne kemi pirë ndonjëherë
Çfarë lloj alkooli?
Birra kam pi unë, konjak, një ditë pimë një shishe martini… një shoqja ime volli në klasë pastaj..
Ku e pitë, në klasë?
Jo, jo në klasë…ishte një ditë që shkuam me vonesë në shkollë… pastaj kur shkuam në shkollë, ajo shoqja volli..
Po bashkëmoshatarë që mbajnë armë në shkollë ke parë?
Thikë kam parë
Ka patur ndonjë sherr me thikë brenda shkollës?
Kërcënime… duke e nxjerrë thikën, por kaq..
Na pershkruaj një orë mësimi…
Mësim…
Mësim normal domethënë?
Po ndonjëherë hapim ndonjë temë bisede me zyshat… dëgjojmë muzikë po jo të gjitha orët janë kështu në fakt..
Dëgjoni muzikë?
Kjo është në plan të parë..
Si e dëgjoni muzikën?
Po ja.. hapim celularin, ngrejmë pak zërin
Ti ke celular ?
Kam
E mban me vete në mësim?
Po normal
Ke celular me kamerë?
Si të duket ty…
Ku e ke gjetur?
Ma ka dhuruar i dashuri
Ke të dashur ?
Kam
Sa?
Si sa mo? Një
Ke patur të dashur të tjerë?
Kam patur
Sa?
Prit t’i numëroj… s’e mbaj mend
Më shumë se 4?
Po
Sa vjeç je?
17
Në çfarë moshe ke patur të dashurin tënd të parë?
15
Ishte shok i klasës?
Jo, jo… nuk ka lidhje
Si e ke takuar?
Një shoqja ime ma ka prezantuar… boll tani se u trasha…


10/06/2006 ( Shekulli )

#15: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sat Jun 10, 2006 05:19 AM
    ----
Drejtoria Arsimore e Tiranës i kërkoi prokurorisë të zbulojë nëse videoja është regjistruar në ndonjë shkollë në Tiranë

Seksi në klasë, prokuroria heton videon

Stafi pedagogjik i “Petro Ninit”, mbledhje urgjente pas publikimit. Mohohet që xhirimi të jetë bërë në këtë shkollë

Lindita Çela

TIRANË- Të skandalizuar për qarkullimin e një video seksi nëpër gjimnazet e kryeqytetit, krerët e Drejtorisë Arsimore të Tiranës kanë kërkuar ndihmën e prokurorisë për hetimin e çështjes së shumëpërfolur. Pas publikimit të video-s ku duken qartë dy adoleshentë duke bërë seks në mjedisin e një klase, të rrethuar nga bashkëmoshatarët e tyre, Drejtoria Arsimore i ka kërkuar prokurorisë të hetojë nëse ky akt ka ndodhur në ndonjë gjimnaz të kryeqytetit. Gjimnazistët që prej ditësh e qarkullojnë videon e mësipërme sa tek njëri telefon, tek tjetri pohuan për “Shekullin” se ajo është regjistruar tek një klasë në shkollën “Petro Nini Luarasi”, por stafi pedagogjik i kësaj shkolle e mohon në mënyrë kategorike.
***
Publikimi i videos dhe dyshimet e vetë adoleshentëve se skenat e seksit janë xhiruar në klasën e një shkolle kryeqytetase ka alarmuar jo vetëm Drejtorinë Arsimore të Tiranës, por edhe stafin pedagogjik të shkollës më të përfolur, “Petro Nini Luarasi”. Në orët e para të mëngjesit të djeshëm është mbledhur me urgjencë stafi pedagogjik i shkollës, i cili ka diskutuar rreth skandalit të publikuar në media. Në mbledhje kanë qenë të pranishëm edhe përfaqësues të senatit të kësaj shkolle, të cilët kanë mohuar në mënyrë kategorike që dy protagonistët e videos të jenë nxënës së kësaj shkolle. Drejtoresha e gjimnazit “Petro Nini” pohon për “Shekullin” se stafi pedagogjik e ka parë dhe riparë videon, por nuk ka identifikuar asnjë prej protagonistëve. “Pasi kemi riparë videon, ku dallohen qartë fytyrat e dy protagonistëve mund të them me kompetencë të plotë se asnjë nga mësuesit nuk i ka njohur ata si nxënës të kësaj shkolle. Po kështu, shpreh bindjen e plotë se skenat e tilla nuk janë realizuar në ambientet e shkollës që unë drejtoj, pasi shihet qartë nga ngjyrat e mureve që janë në video”,-thotë Djana Kalemi.
***
Presidenti i senatit të këtij gjimnazi, Igli Gjeta, mohon po me kaq forcë sa edhe drejtoresha që një video e tillë të jetë xhiruar në këtë shkollë. Sipas tij, “thashethemi” i mësipërm është përhapur në mënyrë të qëllimshme, për të çorientuar nxënësit në prag të provimeve të maturës, të cilat zhvillohen nga data 16 deri më 23 qershor. Sipas presidentit të senatit të kësaj shkolle, është e pamundur që dy protagonistët të jenë nxënës të “Petro Ninit”, pasi janë persona krejtësisht të panjohur jo vetëm për stafin pedagjik, por edhe për vetë senatin. Pas mbledhjes së djeshme, askush prej gjimnazistëve të “Petro Nini”-t nuk pranon të komentojë apo flasë për videon që qarkullon ndërmjet tyre prej afro 10 ditësh. Këdo që të pyesësh të thotë se nuk ka dijeni rreth videos dhe se nuk ka dëgjuar që protagonistë të saj të jenë bashkëmoshatarët e tyre. Po kështu, në shkollë dje nuk është lejuar të hyjë as edhe një person i paautorizuar, ndërkohë që një furgon policie ka qëndruar gjatë gjithë kohës përballë shkollës.

Drejtoresha e gjimnazit mohon që videoja të jetë regjistruar në shkollën që drejton

Kalemi: Protagonistët nuk janë nxënës të “Petro Ninit”

TIRANË- Sapo ka dëgjuar lajmin për videon e seksit, këtë herë të regjistruar në një shkollë, drejtoresha e “Petro Nini Luarasit”, Djana Kalemi, ka mbledhur stafin pedagogjik dhe senatin, duke analizuar skandalin e publikuar. Ka dëgjuar mësuesit dhe nxënësit të thotë me plot gojën se videoja në fjalë nuk ka lidhje me gjimnazin që drejton, pasi dy protagonistët nuk janë parë ndonjëherë në mjediset e gjimnazit të njohur.
Znj. Kalemi, a jeni ju në dijeni të faktit që ekziston një video seksi, ky dyshohet se protagonistët e saj të jenë dy gjimnazistë të shkollës që ju drejtoni?
Së pari, duhet të mohoj në mënyrë kategorike që një video e tillë të jetë xhiruar në këtë shkollë dhe se protagonistët të jenë gjimnazistët e kësaj shkolle. Jam njohur me këtë fakt nga shtypi i sotëm. Madje, jam skandalizuar edhe për faktin se aludohej se pikërisht skena të tilla të jenë xhiruar në këtë shkollë, e cila deri më tani gëzon një emër të mirë dhe realisht është ndër gjimnazet më të rregullt të kryeqytetit.
Ju keni vetëm pak ditë që jeni emëruar. Nga jeni siguruar se protagonistët e kësaj video nuk janë nxënës të shkollës që ju drejtoni?
Jam e sigurt për deklaratën që bëra, pasi jam konsultuar me të gjithë stafin pedagogjik dhe senatin e shkollës. Duke shprehur jo vetëm qëndrimin tim, por indinjatën e thellë të të gjithë stafit pedagogjik për përgojimin e shkollës, hedh poshtë në mënyrë kategorike dyshimet se kjo video është realizuar pikërisht në këtë shkollë.Gjithçka në atë video lë të kuptosh që nuk është realizuar në këtë shkollë. Së pari, dy protagonistët nuk janë gjimnazistë të shkollës sonë, pasi nuk i njeh asnjë mësues dhe anëtar senati. Së dyti, muret e klasës ku është xhiruar videoja të bëjnë të besosh që ambiente të tilla nuk i përkasin shkollës “Petro Nini Luarasi”. Pas kësaj analize dhe pasi janë pyetur edhe drejtuesit e senatit është dalë në konkluzionin se një video e tillë nuk është realizuar këtu.

10/06/2006 ( Shekulli )

#16: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: HARLEY-DAVIDSON , Location: HARLEY-DAVIDSON Post Posted: Sat Jun 10, 2006 07:50 AM
    ----
ore po do na e jepni ket video apo si e keni hallin...se na lojtet nga tepeleku i kokes na lojtet...

#17: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: ai_un_dmth , Location: ameriqi Post Posted: Sat Jun 10, 2006 08:20 AM
    ----
GREQISHT SHQIP
########
Ela - Jepi
Pio poli - Më shumë
K'alo- Vazhdoni
===
Këto janë tri fjalët greqisht
që kuptohen në filmin e
videos seksi që mban titullin
e shkollës "Petro Nini
Lauarsi". Fjalët janë
thënë nga njerëzit që
shikonin skenën "live", por
që nuk dalin me fytyra në
video, ata vetëm dëgjohen
mes zhurmës dhe
brohoritjeve. Me fytyrë
shfaqen vetëm protagonistët
e aktit.
--------------------------------
"Muri në sfond është me
bojë vaji, por sipas tyre,
në shkollën "Petro Nini
Luarasi" nuk ka asnjë
klasë të lyer me bojë vaji

(se na keni care trapin te gjithe juve,,, nuk ben shkolla ime gjera te tilla. dmth i bejme neve po jo ne shkolle)

#18: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sat Jun 10, 2006 08:40 AM
    ----
ai_un_dmth wrote:
GREQISHT SHQIP
########
Ela - Jepi
Pio poli - Më shumë
K'alo- Vazhdoni
===
Këto janë tri fjalët greqisht
që kuptohen në filmin e
videos seksi që mban titullin
e shkollës "Petro Nini
Lauarsi". Fjalët janë
thënë nga njerëzit që
shikonin skenën "live", por
që nuk dalin me fytyra në
video, ata vetëm dëgjohen
mes zhurmës dhe
brohoritjeve. Me fytyrë
shfaqen vetëm protagonistët
e aktit.
--------------------------------
"Muri në sfond është me
bojë vaji, por sipas tyre,
në shkollën "Petro Nini
Luarasi" nuk ka asnjë
klasë të lyer me bojë vaji

(se na keni care trapin te gjithe juve,,, nuk ben shkolla ime gjera te tilla. dmth i bejme neve po jo ne shkolle)


Dikush mund te na gjeje kete vidio?
Nese dikush e ka le te na ndihmoj ta vendosim ketu ne forum!

#19: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: KerKuShi , Location: tirana Post Posted: Sat Jun 10, 2006 11:01 AM
    ----
maximus e para nqs femija jot sdo e shof ne virtual ta kesh te sigurt qe do e shof ne real herete a vone pastaj ktu ka te bej shum edukata qe i jep prinderi femijes Wink se nqs nje femij edukohet sic duhet nuk e ben ate gje ajo kush e di si eshte edukuar dhe hopa xhixhi ka kujtuar a thu se ca ben, ka ber dicka qe e be trecereku i botes kshu qe ska noj habi ktu thjeshte mendja thojne eshte gjo e modhe kaq Wink

#20: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: miti , Location: itali Post Posted: Sat Jun 10, 2006 12:06 PM
    ----
po a e ka ndonjeri si video kte qe po flisni apo vetem me te ngjuar... si i thoj asaj vjales gjon po nuk e pe vete nuk e beson.. a mund ta vendose ndonjeri nga ju qe jeni ne shqiperi kete video??

#21: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: KerKuShi , Location: tirana Post Posted: Sat Jun 10, 2006 12:19 PM
    ----
avash avash haha sa ti bojn montazhin si rregjizora te mire qe jemi haha haha

#22: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: Gerone , Location: Tirana Post Posted: Sat Jun 10, 2006 12:26 PM
    ----
Videon e kam une. Kush te doje te me jape E-mailin t'ia nis.

Por sot policia ka dhene versionin zyrtar. Pas analizmit te videos rezulton se ambientet qe paraqiten aty nuk jane te shkolles "Petro Nini Luarasi". Policia nuk thote me shume, por gazetaret qe e kane analizuar videon thone se ne te degjohen fjale greqisht...

Nje frymemerrje e thelle lehtesimi duket se eshte perhapur neper Tirane, pas ketij lajmi. Sepse nese vertetohej e kunderta polemika dhe problemet do te ishin te shumta. Gjithesesi qe ne shkollat e mesme te Tiranes ka probleme te medha morali dhe sjelljeje kjo nuk mund te mohohet, pavaresisht se per fat te mire kesaj rradhe nuk ishin tanet.

#23: Re: Seksi në klasë, prokuroria heton videon Author: KerKuShi , Location: tirana Post Posted: Sat Jun 10, 2006 12:32 PM
    ----
gerone te bona add ne msn Smile

#24: Skandali i videos se gjimnazisteve, Prokuroria nis hetimin Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sat Jun 10, 2006 02:17 PM
    ----
Skandali i videos se gjimnazisteve, Prokuroria nis hetimin: Videoja porno erdhi nga Greqia

Ora: 08:40
Nga Olsi Kolami


TIRANE (10 Qershor)- Imazhet pornografike qe qarkulluan prej ditesh ne gjimnazet e kryeqytetit, kane ardhur nga Greqia. Fjalet ne gjuhen greke, konfirmojne se videoja me imazhe te forta pornografike vjen nga toka helene nepermjet shkarkimeve nga interneti. Mashtrimi ka dale ne drite edhe fale nje hetimi te Prokurorise, e cila ka theksuar se ne video flitej greqisht. Nderkohe, drejtoria e gjimnazit "Petro Nini Luarasi", ka hedhur dje poshte te gjitha pretendimet dhe versionet e publikuara ne media mbi videon duke i quajtur ato te paverteta. Diana Kalemi, drejtore e gjimnazit theksoi se duke iu referuar pamjeve te mjediseve te brendshme te xhiruara ne video, por edhe nxenesve qe u perfolen se ishin protagoniste te asaj qe u etiketua ne media si nje orgji kolektive ne oren e pushimit, ngjarja nuk kishte ndodhur ne asnje nga klasat e shkolles me te mire ne kryeqytet.

Videoja
Elementi kyç qe ka provuar se videoja nuk eshte realizuar ne gjimnazet e kryeqytetit, jane fjalet ne gjuhen greke te cilat degjohen gjate momentit te xhirimit te aktit seksual te dy te rinjve. Fjale te tilla si "Oli Mera", gjithe diten apo "Ja Poli", vazhdo keshtu, konfirmojne se te rinjte protagoniste te videos si dhe te tjere qe xhirojne aktin seksual, flasin ne gjuhen helene, duke hedhur keshtu poshte te gjitha pretendimet se ndodhia eshte regjistruar ne gjimnaizn "Petro Nini". "E mohoj kategorikisht qe nje video e tille te jete xhiruar dhe se protagoniste te saj te jene gjimnazistet tane. Jam njohur me kete fakt nga shtypi", - tha Diana Kalemi, drejtore e gjimnazit. Ajo ka shpjeguar dje publikisht se mjediset ku ishte xhiruar videoja nuk i takonte asnje klase apo mjedisi tjeter te shkolles "Petro Nini Luarasi", duke iu referuar ngjyres se mureve. Prova me bindese ishte fakti se asnje prej dy protagonisteve nuk ishte nxenes i shkolles, duke vulosur perfundimisht se videoja ishte nje sajese dashakeqe, e cila ishte mjaftuar me ndryshimin e emrit te filet gjate downlodimit nga websitet.
Hetimi
Pas skandalit te videos se artistes se njohur, Prokuroria pritet te nise nje tjeter hetim, qe ka serish si prove materiale nje tjeter video me imazhe pornografike. Burime nga Prokuroria konfirmuan per gazeten, se qe dje ka nisur hetimi per publikimin e fotove dhe imazheve ne media. Ky hetim i referohet nenit 17 Kodit Penal i cili ndalon "Prodhimin, shperndarjen, reklamimin, shitjen apo botimin e materiale pornografike ne ambientet e te miturve". Legjislacioni perveçse ndalon publikimin a materialeve pornografike, konsideron si kundervajtje penale dhe denohet me gjobe deri ne burgim me vjet

(Gazeta shqiptare/Balkanweb)

#25: Skandali i videos pornografike ne gjimnaze Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sat Jun 10, 2006 02:17 PM
    ----
Skandali i videos pornografike ne gjimnaze, Pas Prokurorise reagon Ministria e Arsimit: Nuk eshte regjistruar te Petro Nini

Nga Ina Koxha


TIRANE (10 Qershor)

Ora 13:15 Reagon edhe policia: Videoja nuk është bërë ne shkollen 'Petro Nini Luarasi'

Ka reaguar pas skandalit te videos pornografike, edhe policia e shtetit. Sipas njoftimit te ketij institucioni, konfirmohet e njejta gje qe eshte thene si nga ana e Prokurorise ashtu edhe e Ministrise se Arsimit, pra videoja nuk është bërë ne shkollen e mesme 'Petro Nini Luarasi' ne kryeqytet. Burime nga policia bejne te ditur se eshte investiguar video e shpërndarë, por nuk ka rezultuar qe ndonjeri prej te rinjve protagoniste ne video te jete nxenes I shkolles. Tashme materialet e policise I kane kaluar Prokurorisë per hetim te metejshem.

Ora 11:00- Ministria e Arsimit dhe Shkences, ka reaguar sot lidhur me skandalin e videos pornografike qe qarkullon prej ditesh ne celularet e gjimnazisteve te kryeqytetit. Pas publikimit ne Gazeten Shqiptare te lajmit se kjo video ka ardhur nga Greqia, ne baze te hetimit paraprak te Prokurorise, sot, Ministria e Arsimit ka deklaruar se videoja ne te vertete nuk eshte regjistruar ne Shkollen e mesme Petro Nini Luarasi, pasi pamjet e videos nuk korrespondojne me ambjentet e shkolles. MASH kerkon qe prokuroria te vazhdoje hetimet per te zbardhur te verteten mbi kete xhirim pornografik te te rinjve dhe per te zbuluar se si eshte sjelle nga Greqia, nese eshte e vertete qe burimi I videos eshte nga shteti fqinj.

Nderkaq, sipas hetimeve te Prokurorise, eshte zbuluar se ne videon pornografike jane degjuar fjale ne gjuhen greke, "Oli Mera"-gjithe diten apo "Ja Poli"-vazhdo keshtu. Keto fjale sipas prokurorise, konfirmojne se videoja vjen nga toka helene nepermjet shkarkimeve nga interneti.

Nderkohe, drejtoria e gjimnazit "Petro Nini Luarasi", ka hedhur dje poshte te gjitha pretendimet dhe versionet e publikuara ne media mbi videon duke i quajtur ato te paverteta. Diana Kalemi, drejtore e gjimnazit theksoi se duke iu referuar pamjeve te mjediseve te brendshme te xhiruara ne video, por edhe nxenesve qe u perfolen se ishin protagoniste te asaj qe u etiketua ne media si nje orgji kolektive ne oren e pushimit, ngjarja nuk kishte ndodhur ne asnje nga klasat e shkolles me te mire ne kryeqytet.

Kalemi ka shpjeguar dje publikisht se mjediset ku ishte xhiruar videoja nuk i takonte asnje klase apo mjedisi tjeter te shkolles "Petro Nini Luarasi", duke iu referuar ngjyres se mureve. Prova me bindese ishte fakti se asnje prej dy protagonisteve nuk ishte nxenes i shkolles, duke vulosur perfundimisht se videoja ishte nje sajese dashakeqe, e cila ishte mjaftuar me ndryshimin e emrit te filet gjate downlodimit nga websitet

(BalkanWeb)

#26: Video porno, Reagon edhe policia Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sat Jun 10, 2006 02:18 PM
    ----
Video porno, Reagon edhe policia: Nuk eshte bere ne shkollen 'Petro Nini Luarasi'

Ora 13:30

Nga Ina KoxhaTIRANE (10 Qershor) -Ka reaguar pas skandalit te videos pornografike, edhe policia e shtetit. Sipas njoftimit te ketij institucioni, konfirmohet e njejta gje qe eshte thene si nga ana e Prokurorise ashtu edhe e Ministrise se Arsimit, pra videoja nuk eshte bere ne shkollen e mesme 'Petro Nini Luarasi' ne kryeqytet. Burime nga policia bejne te ditur se eshte investiguar video e shperndare, por nuk ka rezultuar qe ndonjeri prej te rinjve protagoniste ne video te jete nxenes I shkolles. Tashme materialet e policise I kane kaluar Prokurorise per hetim te metejshem.

(BalkanWeb)

#27: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: JOOP!!! , Location: ca te duhet ty ri lla Post Posted: Sun Jun 11, 2006 02:15 PM
    ----
videon e pash dhe une...ama sa hapin zera kot se nuk jane shqipetar...nuk ka femer shqipetare qe te mos i dridhet syri hic...e me e bo nje gje te tille para cam...nejse varja shqiperi hesapi..

#28: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Jun 11, 2006 02:41 PM
    ----
Hej kush nga administrimi mund te hapi "attachments-option" ktu se nuk mund te postoj videon ............................

#29: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Sun Jun 11, 2006 02:46 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
Hej kush nga administrimi mund te hapi "attachments-option" ktu se nuk mund te postoj videon ............................


po pra vetem une sekam pare , na e posto pak me gjithe mend Embarassed haha

#30: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Jun 11, 2006 02:49 PM
    ----
vanesa wrote:
Roman_XIII wrote:
Hej kush nga administrimi mund te hapi "attachments-option" ktu se nuk mund te postoj videon ............................


po pra vetem une sekam pare , na e posto pak me gjithe mend Embarassed haha


o Vanesa pse behesh si un kangur,
se shikon skam ku ta postoj vec me e ngjit per mur? Mr. Green qesh
...........................

o rrush duhet permesoo nga partia se nuk mund te ngjisim "files/dokumenta" ktu ke tema, Laughing

#31: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Gerone , Location: Tirana Post Posted: Sun Jun 11, 2006 02:54 PM
    ----
Tek erosi ka nje problem qe nuk mund te besh atach. Madje edhe administratoret nuk mund ta zgjidhin kete problem me duket.

#32: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Jun 11, 2006 03:32 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
Hej kush nga administrimi mund te hapi "attachments-option" ktu se nuk mund te postoj videon ............................
Gerone wrote:
Tek erosi ka nje problem qe nuk mund te besh atach. Madje edhe administratoret nuk mund ta zgjidhin kete problem me duket.
Erosi s´ka asnje problem me atachment se une sapo bera 2prova.
Sapo i bera dhe proven duke postuar ketu tek erosi 1video me format celulari dhe atachment eshte ne rregull.

#33: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Jun 11, 2006 03:50 PM
    ----
i-ameshuar wrote:
Roman_XIII wrote:
Hej kush nga administrimi mund te hapi "attachments-option" ktu se nuk mund te postoj videon ............................
Gerone wrote:
Tek erosi ka nje problem qe nuk mund te besh atach. Madje edhe administratoret nuk mund ta zgjidhin kete problem me duket.
Erosi s´ka asnje problem me atachment se une sapo bera 2prova.
Sapo i bera dhe proven duke postuar ketu tek erosi 1video me format celulari dhe atachment eshte ne rregull.

.........at'her me keka hek e dreta mu me postu-attachments se un nuk e kam opsjonin o robo.......

#34: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: badboy07 Post Posted: Sun Jun 11, 2006 03:53 PM
    ----
o plako shko tek www.yousendit.com ose www.rapidshare.de
boje share dhe masnej te jep linkun ajo nga ku mund ta shkarkosh.
boji copy paste dhe vendose ketu.

#35: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Jun 11, 2006 04:17 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
.........at'her me keka hek e dreta mu me postu-attachments se un nuk e kam opsjonin o robo.......
Roman e di qe s´te hiqet e drejta per asgje pa te lajmeru keshtu qe askush nuk i heq gjerat keshtu por mua me habit fakti se si ka mundesi pasi une hyra edhe si anetare dhe atachment ishte
Atachment ketu behet njesoj sikur do te vesh foto pra uploads aty ku thote "vendos foto ose file" dhe kliko tek "Paraqit" prit pak se shkarkimi kerkon ndonje minute kohe.

#36: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Jun 11, 2006 04:35 PM
    ----
i-ameshuar wrote:
Roman_XIII wrote:
.........at'her me keka hek e dreta mu me postu-attachments se un nuk e kam opsjonin o robo.......
Roman e di qe s´te hiqet e drejta per asgje pa te lajmeru keshtu qe askush nuk i heq gjerat keshtu por mua me habit fakti se si ka mundesi pasi une hyra edhe si anetare dhe atachment ishte
Atachment ketu behet njesoj sikur do te vesh foto pra uploads aty ku thote "vendos foto ose file" dhe kliko tek "Paraqit" prit pak se shkarkimi kerkon ndonje minute kohe.

PO Ameshuar e di ku e ke muhabetin.........por as vet nuk e di sepse ne disa tema del "vendos-foto/attach" meifjal drejtkendshat ku behet browse,ktu nuk del del vetem /prewiew/paraqit/ .........

#37: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Sun Jun 11, 2006 06:29 PM
    ----
Ja dhe vidio!

#38: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Sun Jun 11, 2006 06:52 PM
    ----
Orioni wrote:
Ja dhe vidio!


Shocked Shocked prape se shoh dot qaj

ps: kjo eshte per pc time Humor Mr. Green

#39: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Dany_XX , Location: diku ktei Post Posted: Sun Jun 11, 2006 06:58 PM
    ----
esht vetem audio mungon video lal

#40: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: badboy07 Post Posted: Sun Jun 11, 2006 07:06 PM
    ----
Vanesa hape videon me quick time player

kjo do sihte video shume e papare fare po te ish me e gjate... gjithsesi ket videon e ka nxjerr ndonje petronins me shit pordhe dhe e dini ju si morin dhen thashethemet ne Tiron(skane faj me ca do e shtyne kafen)
kjo video ska lidhje fare me shqipetaret.

#41: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Sun Jun 11, 2006 07:30 PM
    ----
badboy07 wrote:
Vanesa hape videon me quick time player

kjo do sihte video shume e papare fare po te ish me e gjate... gjithsesi ket videon e ka nxjerr ndonje petronins me shit pordhe dhe e dini ju si morin dhen thashethemet ne Tiron(skane faj me ca do e shtyne kafen)
kjo video ska lidhje fare me shqipetaret.

Embarassed Embarassed Embarassed e pashe me ne fund , pa fjale zdi cte them skandal , shyqyr qe nuk jetojme ne shqiperi qe te pakten femijet tane mos te ikin per lesh , nga degjenerime te tilla Embarassed Embarassed

#42: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Jun 11, 2006 07:46 PM
    ----
vanesa wrote:
badboy07 wrote:
Vanesa hape videon me quick time player

kjo do sihte video shume e papare fare po te ish me e gjate... gjithsesi ket videon e ka nxjerr ndonje petronins me shit pordhe dhe e dini ju si morin dhen thashethemet ne Tiron(skane faj me ca do e shtyne kafen)
kjo video ska lidhje fare me shqipetaret.

Embarassed Embarassed Embarassed e pashe me ne fund , pa fjale zdi cte them skandal , shyqyr qe nuk jetojme ne shqiperi qe te pakten femijet tane mos te ikin per lesh , nga degjenerime te tilla Embarassed Embarassed


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...........iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me ner mami Vanesa esht ber me turp......iuiuiuiuiuuuuuu............:) haha :).........................mos me boni se po vej vidjo "shkolla petro-nini-nga Romani"........ Laughing Laughing Laughing Laughing

#43: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Jun 11, 2006 08:20 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
PO Ameshuar e di ku e ke muhabetin.........por as vet nuk e di sepse ne disa tema del "vendos-foto/attach" meifjal drejtkendshat ku behet browse,ktu nuk del del vetem /prewiew/paraqit/ .........
Ok meqe eshte keshtu ath qenka limit i ketij seksioni nejse videoja u vendos me ne fund.

#44: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Mon Jun 12, 2006 07:14 AM
    ----
Eshte vidio , vec se duhet te keni RealPlayer qe ta shifni.

#45: Re: Video porno, Reagon edhe policia Author: miri222 , Location: itali Post Posted: Wed Jun 14, 2006 02:40 PM
    ----
ej.!
po me thane qe ekziston dhe nje video tjeter akoma dhe me e gjate po per te njejtin muhabet por deri tani nuk kam mundur ta gjej dot!
video zgjat rreth 4 minuta.
pa shikoni mos dikush nga ju e gjen apo e ka dhe te na e vere pak ne dispozicion!Forum Index - Dashuria - Eros
Page 1 of 1