webalbania mp3 ne shqip
njoftime pune

Forum Shqiptar - Te Ndryshme - Sofra kafene dhe saraje!! - Amstel... Se keshtu me pelqen.

Amstel... Se keshtu me pelqen.
Miresevini ne sofrat shqiptare. Do gjeni ketu oda te ngrohta bisede nga cdo cep i Shqiperise. Buke, krype e zemer! Dyert e sofrave dhe te shpirtit hapur. Miresevini!!
Post new topic Reply to topic Printer Friendly Page
View previous topic :: View next topic
Author Message
ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 02:36 AM
Reply with quote

Zonja e Zonjusha....

Jemi mbledhur sot ketu per te festuar ngritjen e Shoqates "Amstel"

Ju uroj mireseardhjen te gjitheve

Ky grup i ri i forumit, i cili do te quhet "Amstel" u ngrit si nje manifestim i femrave te bashkuara per thashetheme e birra. Wink Ne ndryshim nga grupet e tjera, ne kete shoqate nuk ka rregulla... Jemi te gjitha te lira te shprehim mendimet tona te ndrydhura nga partia ne pushtet "meshkujt jane superiore" qesh
Ejani ta ngrejme nga nje birre te gjitha, te qajme hallet largpamese qe na dalin mes nesh dhe "shopping" e tualetit qesh ... si dhe ti marrim neper goje te gjithe anetaret e forumit Kenaqur

Ju prezantoj me anetaret e para te grupit

Diva_by_D bravo bravo bravo bravo bravo

Barbarella bravo bravo bravo bravo bravo


I uroj mireseardhjen te gjitha femrave qe kane deshire te na nderojne me pjesmarrjen e tyre ne biseda...

Meshkujt kane leje te fusin hundet ne diskutime Wink Mr. Green qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 02:39 AM
Reply with quote

P.S.
Shpresoj se kutohet qe qellimi i ketij grupi eshte argetimi, dhe ju lutem djemve te forumit qe i kemi shume xhan te mos ofendohen....Roni, mund te marresh tere pjesen me shkronja te pjerreta si info per grupin Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 02:44 AM
Reply with quote

................ Mr. Green Mr. Green qesh Kenaqur Laughing .................hmmmmmmmMMMMM SA ERE E MIRE I VJEN SHTEPISE RE .......ANA TI E DIN SME PRITET MUA E PO FUS CIK HUNDEN ATY KE DHOMA 'PLANEVE' Laughing Laughing

Diveee o gruje qenke nji nga pronaret yllo.......FREE DRINKS & DANCES ON THE LAP "(os sic the njera 'KERCIM MBISHALES?') FOR HUBBY RRUSHO..?? Mr. Green Mr. Green Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur ............................


Ana KU ESHT TABELA VIPAVE..?? RRIPAVE? E ME RRALLE Very Happy
_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 02:49 AM
Reply with quote

haha haha haha haha haha

Nuk ka faj diva qe ngelet maternitetave gjithmone..... me duket se e ben per te te evituar qesh

z. Ceasar..... ketu eshte tema e femrave...... birra falas, me vjen keq por jane vetem per femrat.... ju djemte duhet te paguani qesh
kur u ndane kshu na rane qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

valerja
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

valerja

Joined: May 06, 2006
Posts: 1437
Location: ne boten e yjev
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 02:56 AM
Reply with quote

he Ana sa mire bere qe ja vure kemet ne nje kepuce ketij djali se ngado e gjen e njeri si ben ze ja njehere qesh qesh .

Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 02:59 AM
Reply with quote

Mire se erdhe Valeria.....

Romanin do e kemi special Guest sepse ka gruan ne kryesi qesh po birra falas nuk ka ama qesh

TAbelen e nderit do ta bejne dy Kryetaret e grupit Diva dhe Barby ...... Ana eshte pasuesja e tyre e devotshme Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:04 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
haha haha haha haha haha

Nuk ka faj diva qe ngelet maternitetave gjithmone..... me duket se e ben per te te evituar qesh

z. Ceasar..... ketu eshte tema e femrave...... birra falas, me vjen keq por jane vetem per femrat.... ju djemte duhet te paguani qesh
kur u ndane kshu na rane qesh

Mr. Green Mr. Green ....PAGUJ UN RRUSHO .... Kenaqur Kenaqur ...me ner mami c'te duash,tapine & pensjon i firmos per JU....AMAN ME LEJONI KTU 'NE GJIRIN SHOQEROR' TE GRUPIT TUAJ SE BEHEM SHUM 'INTERESTORANT' KUR ULEM KAM KRYQ ME FEMRA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lutje Very Happy Very Happy Mr. Green Mr. Green ..................:)...............PO DESHE VRAS EDHE GJYSHIN PER JU RRUSHO...SA TA ZE GJUMI I HYN LEVA SE E KISHTE HARRUAR POSHTE JORGANIT,14-HERE AKSIDENTALISHT Laughing Mr. Green Mr. Green

SO RRUSHOOO...AM I IN OR AM I IN?? Mr. Green Kenaqur Kenaqur Kenaqur Mr. Green


pershendetje per grupin e ri "Spirit AMSTEL Voice"............:love :love.............................:puthje Puthje Puthje ............................ Kenaqur Njesh


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:07 AM
Reply with quote

valerja wrote:
he Ana sa mire bere qe ja vure kemet ne nje kepuce ketij djali se ngado e gjen e njeri si ben ze ja njehere qesh qesh .


Mr. Green Mr. Green ............ si me qen fallxhore-jevge jam me ner mami haha ............por duket sikur ju gjermoj o Valerja....forumi esht i vogel,me i vogel se Durresi biles ene jo ke dyqanet e ndryshme,apo dyqanet e erosit 'takojme rastesisht ndoihere' dhe un mbaj zakonin jap doren e puth ne dy faqe e te pyes si i ke nga shtepia Mr. Green Laughing Laughing ..................

...mrama yllo mrama Very Happy


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:08 AM
Reply with quote

Romano, edhe mos me te dhane leje ty... e gjen vrimen me u fut, kur eshte pune femrash qesh

Grupi eshte vetem me femra.... po deshe te liroj vendin te dritarja te na shikosh, po i heq keto vazot me lule, dhe po te maskoj ty qesh he si thua ???


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:28 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Romano, edhe mos me te dhane leje ty... e gjen vrimen me u fut, kur eshte pune femrash qesh

Grupi eshte vetem me femra.... po deshe te liroj vendin te dritarja te na shikosh, po i heq keto vazot me lule, dhe po te maskoj ty qesh he si thua ???

Ok dakort jam yllo Kenaqur Kenaqur Kenaqur ......aty ke dritarja bashk me garrocat e luleve,avash avash behen punt e mira....:) .....sot ke dritarja e salles mbledhjeve....neser ke dritarja dhomes zhveshjeve kur shkoni me lujt tenis gjith si CORPORATE........and pasneser....who knows where my nose it may be........... Mr. Green Mr. Green qesh Mr. Green Kenaqur ............

ej o rrusho s'ke nevoje me me masku,si femi nuk ngjaj shum me te tjeret ene mund te me 'remixosh' me arushat & majmunat qe maNI ke krevati......ju i keni roz/pink white-kuq......po nji 'ezmer' te dendurizzzZZzzum nga LESHI s'do e pelqenit ah........ Laughing Laughing
_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:42 AM
Reply with quote

hahahahahaha ..... po te kapi Diva dhe Barbarella aty.... ta shkuli komplet gjithe leshin.... te bejne depilim te klasit te pare qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:47 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
hahahahahaha ..... po te kapi Diva dhe Barbarella aty.... ta shkuli komplet gjithe leshin.... te bejne depilim te klasit te pare qesh

Kenaqur Kenaqur bravo rrusho e gjete...edhe un ashtu mendoj do me benin nje lepirim klassi e sdo e harrojsha kurre........ Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing ....................

Ana naten e mire ika un per sonte............lepije pak Barbin ke faqja nga ana ime si shenje falenderimi per kete grup kaq SHPIRTNOR qe keni hap.....Diven e kam ktu 2 metra larg ne divan......po e lepij ke gusha

ika yllo se lash nam,pacim talk to you later.
Muah


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:51 AM
Reply with quote

Naten Romano....
Te te tregoj nje sekret te vogel... shhhhhhhhhht mos ta marre vesh Diva, poshte jastekut te kuq te divani ka nje gershere te madhe per te te prere gjuhen ty, sa here kjo tejkalon limitin qesh .... prandaj te isha ne vendin tend do e mbaja sa me shume brenda qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 03:57 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Naten Romano....
Te te tregoj nje sekret te vogel... shhhhhhhhhht mos ta marre vesh Diva, poshte jastekut te kuq te divani ka nje gershere te madhe per te te prere gjuhen ty, sa here kjo tejkalon limitin qesh .... prandaj te isha ne vendin tend do e mbaja sa me shume brenda qesh


gjuhen...?? ku kam gjuh un moj e uruar.....kam L L A P E O RRUSH ENE TA PRESI SA TE DOJE DIVA ME RRITET SI 'BISHTI-HARDHUCES' Laughing Laughing OSE SI AGUANA haha Laughing Mr. Green

NATEN......sapo e mora ate mesazhin tat yllo........... Laughing ............ka plas leshteriku me duket....Ardjani i ka fajet Mr. Green Kenaqur


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 04:14 AM
Reply with quote

Duhet me gjet nje menyre per te pakesuar leshterikun... se po behet semundje ngjitese qesh

Mua me kane hyre te dridhurat vetem nga ideja dhe pamjet qe po shikoj ....
A thua do gjej shpetim???


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:04 AM
Reply with quote

Pershendetje ana e emebel pergezime per klubin e ri , mire qe mbrone edhe perkrahe femrat , tani ju mbete atyre te kontribojne ne kete klub me prezencen e tyre .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:08 AM
Reply with quote

Mire se erdhe esperanca.....

Kam nderin te te mirepres une e para....
flm ty qe na viziton, me shpresen se do abonohesh edhe ti Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:19 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Mire se erdhe esperanca.....

Kam nderin te te mirepres une e para....
flm ty qe na viziton, me shpresen se do abonohesh edhe ti Wink

Nuk jam feministe , por aty ku prine femrat nuk mungoj kurre .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:21 AM
Reply with quote

Aq me pak feministe jam une.... dhe aq me pak pi alkol apo birra
Kjo eshte thjeshte nje teme argetimi, dhe nuk do te thote se jemi me te vertete te tilla.... por nuk na lene rehat qyfyret qesh


Megjithate respektoj seriozitetin dhe maturine tende

Je gjithmone e mirepritur ne mesin tone Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:23 AM
Reply with quote

vetem per anen e embel


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:27 AM
Reply with quote

Muah vetem per esperancen Wink

mire u degjofshim mikja ime


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

sbadolina
Anetare pjesmarres
Anetare pjesmarres

sbadolina

Joined: May 02, 2006
Posts: 134
Location: ketu ne linje
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 06:35 AM
Reply with quote

hello
mundem me mar pjese eshe une ne grupin tuaj?


_________________
fidarsi=fregarsi
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 06:47 AM
Reply with quote

sbadolina wrote:
hello
mundem me mar pjese eshe une ne grupin tuaj?

Rrethi filloj te zgjerohet , je e mire se ardhur ketu lina nese mund te te quaj keshtu .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

eleonor
Anetare nderi
Anetare nderi

eleonor

Joined: Dec 19, 2005
Posts: 5710
Location: itali
Karma: +25

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 07:24 AM
Reply with quote

iiiiiiiiiiiiii o ana po une qe jam e klubit "red old wine" mund te jem antare e????

please


_________________
tutto scorre
Back to top
View user's profile

kapitano
Anetare nderi
Anetare nderi

kapitano

Joined: Mar 14, 2006
Posts: 1682
Location: verdalle
Karma: +13

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 07:57 AM
Reply with quote

E di qe eshte tema juaj por hidhni nje birre dhe ketej nga une se plasa,,

Back to top
View user's profile Yahoo Messenger

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 08:00 AM
Reply with quote

Pershendetje kapitano , si je sot , j per birre ? mos eshte pak heret per birre do nje kafe ?


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

kapitano
Anetare nderi
Anetare nderi

kapitano

Joined: Mar 14, 2006
Posts: 1682
Location: verdalle
Karma: +13

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 08:02 AM
Reply with quote

Rrofsh yll edhe nje kafe s'do ishte keq. Si te kam ty?

Back to top
View user's profile Yahoo Messenger

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 09:48 AM
Reply with quote

Mire jam Kapitano , por lodhje ne kete vere .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

valerja
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

valerja

Joined: May 06, 2006
Posts: 1437
Location: ne boten e yjev
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 10:36 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:
valerja wrote:
he Ana sa mire bere qe ja vure kemet ne nje kepuce ketij djali se ngado e gjen e njeri si ben ze ja njehere qesh qesh .


Mr. Green Mr. Green ............ si me qen fallxhore-jevge jam me ner mami haha ............por duket sikur ju gjermoj o Valerja....forumi esht i vogel,me i vogel se Durresi biles ene jo ke dyqanet e ndryshme,apo dyqanet e erosit 'takojme rastesisht ndoihere' dhe un mbaj zakonin jap doren e puth ne dy faqe e te pyes si i ke nga shtepia Mr. Green Laughing Laughing ..................

...mrama yllo mrama Very Happy

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ca te besh Roman qe kur te kan lene roje forumit nuk na le te shohim asnje tem ne te tjeret qesh qesh qesh qesh qesh qesh

Back to top
View user's profile

Roman
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 10:57 AM
Reply with quote

valerja wrote:
Roman_XIII wrote:
valerja wrote:
he Ana sa mire bere qe ja vure kemet ne nje kepuce ketij djali se ngado e gjen e njeri si ben ze ja njehere qesh qesh .


Mr. Green Mr. Green ............ si me qen fallxhore-jevge jam me ner mami haha ............por duket sikur ju gjermoj o Valerja....forumi esht i vogel,me i vogel se Durresi biles ene jo ke dyqanet e ndryshme,apo dyqanet e erosit 'takojme rastesisht ndoihere' dhe un mbaj zakonin jap doren e puth ne dy faqe e te pyes si i ke nga shtepia Mr. Green Laughing Laughing ..................

...mrama yllo mrama Very Happy
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ca te besh Roman qe kur te kan lene roje forumit nuk na le te shohim asnje tem ne te tjeret qesh qesh qesh qesh qesh qesh

....:lol:..perjudhe tranzicjoni do me kaloje dhe mua sapo te pres bishtalecat pale-pale qe me jan rritur nga forumi kto ditet e fundit...:mrgreen:

Rrusho,si mendon do kemi me shum marveshje apo keqkuptime.....pa te keq te betohem,me dukesh serjoze shumicen e kohes Laughing

Back to top

valerja
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

valerja

Joined: May 06, 2006
Posts: 1437
Location: ne boten e yjev
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 11:09 AM
Reply with quote

Anonymous wrote:
valerja wrote:
Roman_XIII wrote:
valerja wrote:
he Ana sa mire bere qe ja vure kemet ne nje kepuce ketij djali se ngado e gjen e njeri si ben ze ja njehere qesh qesh .


mrgreen mrgreen ............ si me qen fallxhore-jevge jam me ner mami ) ............por duket sikur ju gjermoj o Valerja....forumi esht i vogel,me i vogel se Durresi biles ene jo ke dyqanet e ndryshme,apo dyqanet e erosit 'takojme rastesisht ndoihere' dhe un mbaj zakonin jap doren e puth ne dy faqe e te pyes si i ke nga shtepia mrgreen lol lol ..................

...mrama yllo mrama grin
roll roll roll roll roll roll roll roll roll roll roll roll
ca te besh Roman qe kur te kan lene roje forumit nuk na le te shohim asnje tem ne te tjeret qesh qesh qesh qesh qesh qesh

....lol..perjudhe tranzicjoni do me kaloje dhe mua sapo te pres bishtalecat pale-pale qe me jan rritur nga forumi kto ditet e fundit...mrgreen

Rrusho,si mendon do kemi me shum marveshje apo keqkuptime.....pa te keq te betohem,me dukesh serjoze shumicen e kohes lol
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes pse naqe nuk te pelqen serioziteti ty pastaj sa per keqkuptim mos u merzit se nuk keqkuptohem une ,sa per pergjigjen shaka bera apo e ke pas seriozisht ti dhe nuk te pelqeu pergjigjia ime?A se desh harrova lutje lutje lutje lutje uroj kalim te shpejt trazincjonit tuaj qesh qesh mos u merzit e

Back to top
View user's profile

hip-hop
Anetare nderi
Anetare nderi

hip-hop

Joined: Jul 19, 2006
Posts: 2213
Location: perballe teje
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 12:15 PM
Reply with quote

hhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmm

interesante kjo teme keshtu fillon percarj

kronemburg kudo kryeson


_________________
vdekja nuk eshte per ne sepse kur ajo
vjen ne nuk jemi
Back to top
View user's profile

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 12:15 PM
Reply with quote

mire se erdhe hi-hop


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

hip-hop
Anetare nderi
Anetare nderi

hip-hop

Joined: Jul 19, 2006
Posts: 2213
Location: perballe teje
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 05:26 PM
Reply with quote

faleminderit per mikpritjen Esperanca......


_________________
vdekja nuk eshte per ne sepse kur ajo
vjen ne nuk jemi
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 08:50 PM
Reply with quote

sbadolina wrote:
hello
mundem me mar pjese eshe une ne grupin tuaj?


eleonora wrote:
iiiiiiiiiiiiii o ana po une qe jam e klubit "red old wine" mund te jem antare e????

please


ca jane keto pyetje keshtu???? Shocked Shocked
te gjitha femrat e forumit jane pjestare te grupit Wink Mr. Green .... birra dhe thashetheme falas per te gjitha qesh Mr. Green .... me hir me pahir
Mr. Green

djemte jane te mirepritur, por birrat duhet ti paguajne qesh Cool Very HappyHajde Barbarella..... se te kemi kryetare te grupit Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 09:11 PM
Reply with quote

wow ....po ketu paska shkuar 3 faqe dhe une as qe e kam pasur idene me te vogel qe jam ne grup ....uaaaaaaa sa mire ....
Jam shume e lumtur qe ndodhem midis jush ...dhe ju e dine te dashura shoqe qe kuy eshte nje privilegj i madh per mua qe te behem antare e nej grupi ne te cilin nuk me fut gjyshja duke rraf kalamajt e lagjes por me ftojne vet...Se te them te drrejten une ne lagje kur lujsha topa djeksi me zgjidhshin te fundit ose me conin ne shtepi ....e di edi ..femire trragjike ..po tani ndodhem midis jush.

Pash qe romani kishte bere gili vili ..po nejse tek dera e kesaj trryeze ne do te vejme nje cark qe do te kap vetem romanin ....edhe pastaj do ta kthejme romanin ne skllav qe te na sherbej pijet

Te dashura shoqe ketu mund te bejme cfar do looj muhabeti ..nuk ka limit
duke filluar si ti bejme djemte te thone...Ju jeni me te zgjuara se ne ....dhe deri tek si ti bejme djemte te lajne dhe pastrroje shtepine dhe te thene gjerat e duhura kur ne jemi me nerva


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Aug 02, 2006 09:20 PM
Reply with quote

bravo bravo bravo ...... fjalimi i hapjes se kryetares....


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

hotboy83
Anetare aktiv
Anetare aktiv

hotboy83

Joined: Feb 15, 2006
Posts: 381
Location: berlin-berlin
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 02:46 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
bravo bravo bravo ...... fjalimi i hapjes se kryetares....


do me beni mua ketu kryetar po deshet .... Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur
e po une shkoj te hap nje grup timin ateher


_________________
jemi dasht e kemi dal
mi ke than ma te mirat fjal
kemi qesh e kemi lujt
po ne fund mke lan me vujt

ste haroj ste haroj
si dikur te dashuroj

sjam pendu sjam pendu
zemren qe te kam dhuru
:(
Back to top
View user's profile Send e-mail

eleonor
Anetare nderi
Anetare nderi

eleonor

Joined: Dec 19, 2005
Posts: 5710
Location: itali
Karma: +25

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 11:12 AM
Reply with quote

barbarella wrote:
wow ....po ketu paska shkuar 3 faqe dhe une as qe e kam pasur idene me te vogel qe jam ne grup ....uaaaaaaa sa mire ....
Jam shume e lumtur qe ndodhem midis jush ...dhe ju e dine te dashura shoqe qe kuy eshte nje privilegj i madh per mua qe te behem antare e nej grupi ne te cilin nuk me fut gjyshja duke rraf kalamajt e lagjes por me ftojne vet...Se te them te drrejten une ne lagje kur lujsha topa djeksi me zgjidhshin te fundit ose me conin ne shtepi ....e di edi ..femire trragjike ..po tani ndodhem midis jush.

Pash qe romani kishte bere gili vili ..po nejse tek dera e kesaj trryeze ne do te vejme nje cark qe do te kap vetem romanin ....edhe pastaj do ta kthejme romanin ne skllav qe te na sherbej pijet

Te dashura shoqe ketu mund te bejme cfar do looj muhabeti ..nuk ka limit
duke filluar si ti bejme djemte te thone...Ju jeni me te zgjuara se ne ....dhe deri tek si ti bejme djemte te lajne dhe pastrroje shtepine dhe te thene gjerat e duhura kur ne jemi me nerva

rri rehat se vetem post te dhane ene sdishe gjo , mu me martune i rreshtova ene 8 rryca ene sdisha gjo, Shocked Shocked Shocked Shocked

qesh qesh qesh


Shocked ruhu goce se ktu pupupupupup shi kur t'dalesh noi dit me 7 dashnore e 12 kalamoja Shocked

qesh qesh qesh
danc danc danc danc danc danc danc
kisses


_________________
tutto scorre
Back to top
View user's profile

BRISA
Anetare nderi
Anetare nderi

BRISA

Joined: Jun 30, 2006
Posts: 3997
Location: diku..........
Vampiret e nates
Karma: +10

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 11:38 AM
Reply with quote

miresejugjeta edhe une

shume perfafime dhe puthje per shoqet e grupit AMSTEL Muah Muah Muah


_________________
Back to top
View user's profile Visit poster's website

BRISA
Anetare nderi
Anetare nderi

BRISA

Joined: Jun 30, 2006
Posts: 3997
Location: diku..........
Vampiret e nates
Karma: +10

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 11:42 AM
Reply with quote

eleonora wrote:


rri rehat se vetem post te dhane ene sdishe gjo , mu me martune i rreshtova ene 8 rryca ene sdisha gjo, Shocked Shocked Shocked Shocked

qesh qesh qesh


Shocked ruhu goce se ktu pupupupupup shi kur t'dalesh noi dit me 7 dashnore e 12 kalamoja Shocked

qesh qesh qesh
danc danc danc danc danc danc danc
kisses


eshte vetem fillimi eleonor qesh qesh qesh qesh

sa here do na martojne dhe do na divorcojne pa e marr vesh ne nje zot e di qesh qesh jemi ne virtual te pakten se te ishte me te vertet do kishim ngel ne gjendjen civile me be cilibrime cdo vit qesh qesh qesh

Back to top
View user's profile Visit poster's website

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 12:27 PM
Reply with quote

eleonora wrote:
barbarella wrote:
wow ....po ketu paska shkuar 3 faqe dhe une as qe e kam pasur idene me te vogel qe jam ne grup ....uaaaaaaa sa mire ....
Jam shume e lumtur qe ndodhem midis jush ...dhe ju e dine te dashura shoqe qe kuy eshte nje privilegj i madh per mua qe te behem antare e nej grupi ne te cilin nuk me fut gjyshja duke rraf kalamajt e lagjes por me ftojne vet...Se te them te drrejten une ne lagje kur lujsha topa djeksi me zgjidhshin te fundit ose me conin ne shtepi ....e di edi ..femire trragjike ..po tani ndodhem midis jush.

Pash qe romani kishte bere gili vili ..po nejse tek dera e kesaj trryeze ne do te vejme nje cark qe do te kap vetem romanin ....edhe pastaj do ta kthejme romanin ne skllav qe te na sherbej pijet

Te dashura shoqe ketu mund te bejme cfar do looj muhabeti ..nuk ka limit
duke filluar si ti bejme djemte te thone...Ju jeni me te zgjuara se ne ....dhe deri tek si ti bejme djemte te lajne dhe pastrroje shtepine dhe te thene gjerat e duhura kur ne jemi me nerva

rri rehat se vetem post te dhane ene sdishe gjo , mu me martune i rreshtova ene 8 rryca ene sdisha gjo, Shocked Shocked Shocked Shocked

qesh qesh qesh


Shocked ruhu goce se ktu pupupupupup shi kur t'dalesh noi dit me 7 dashnore e 12 kalamoja Shocked

qesh qesh qesh
danc danc danc danc danc danc danc
kisses

eleonora e qepa une lali ....paske me shume shkase se une per tu ankuar se une te them te drrejten kam 5 kelysh

amarrildon
van damin
arrnoldin
pamelen
jeskine

po te them te drrejten te gjithe i kam pasur me dijeni ...po ti 8 .....hajde lali bej edhe 4 edhe be skuaderr futbolli po nuk deshe te besh kater zgjidh e merr nga keto te mijte ....i fus ne ankand fet e fet ...ti shofesh si vrapojne .....yyyyyyyyyyy kerrbac


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 12:37 PM
Reply with quote

Edhe ................ nga i keni marr vesh punen e 7 dashnorve ju se une te them te drrejten se kam hapur gojen fare per sa i perket dashnorve ....hahahahahahah


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

eleonor
Anetare nderi
Anetare nderi

eleonor

Joined: Dec 19, 2005
Posts: 5710
Location: itali
Karma: +25

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 12:37 PM
Reply with quote

barbarella wrote:
eleonora wrote:
barbarella wrote:
wow ....po ketu paska shkuar 3 faqe dhe une as qe e kam pasur idene me te vogel qe jam ne grup ....uaaaaaaa sa mire ....
Jam shume e lumtur qe ndodhem midis jush ...dhe ju e dine te dashura shoqe qe kuy eshte nje privilegj i madh per mua qe te behem antare e nej grupi ne te cilin nuk me fut gjyshja duke rraf kalamajt e lagjes por me ftojne vet...Se te them te drrejten une ne lagje kur lujsha topa djeksi me zgjidhshin te fundit ose me conin ne shtepi ....e di edi ..femire trragjike ..po tani ndodhem midis jush.

Pash qe romani kishte bere gili vili ..po nejse tek dera e kesaj trryeze ne do te vejme nje cark qe do te kap vetem romanin ....edhe pastaj do ta kthejme romanin ne skllav qe te na sherbej pijet

Te dashura shoqe ketu mund te bejme cfar do looj muhabeti ..nuk ka limit
duke filluar si ti bejme djemte te thone...Ju jeni me te zgjuara se ne ....dhe deri tek si ti bejme djemte te lajne dhe pastrroje shtepine dhe te thene gjerat e duhura kur ne jemi me nerva

rri rehat se vetem post te dhane ene sdishe gjo , mu me martune i rreshtova ene 8 rryca ene sdisha gjo, Shocked Shocked Shocked Shocked

qesh qesh qesh


Shocked ruhu goce se ktu pupupupupup shi kur t'dalesh noi dit me 7 dashnore e 12 kalamoja Shocked

qesh qesh qesh
danc danc danc danc danc danc danc
kisses

eleonora e qepa une lali ....paske me shume shkase se une per tu ankuar se une te them te drrejten kam 5 kelysh

amarrildon
van damin
arrnoldin
pamelen
jeskine

po te them te drrejten te gjithe i kam pasur me dijeni ...po ti 8 .....hajde lali bej edhe 4 edhe be skuaderr futbolli po nuk deshe te besh kater zgjidh e merr nga keto te mijte ....i fus ne ankand fet e fet ...ti shofesh si vrapojne .....yyyyyyyyyyy kerrbac

jo mi mu mndodhte ti merrsha vesh gjonat mas i dite

iksha ne shpi un e flesha gjume, visha hapsha pc e gjejsha veten me burre nkrevat

qyqa qyqa Embarassed Evil or Very Mad saaaaaa turp

i dit tjeter mdhimte i cik koka ene hyna n'interrrnet ene cat shof eleonora me 8 klamooj qyqja thosh pranej mdhimte koka mu

mu rrit ene i cik menja se mu duk vetja si Zeusi qe e polli Athinen prej kokes (ngaqe mdhimte koka jo per gje) Wink


nejse qe tthona una tina mi goc e dava burrin se ma kish bo ben donte me i bo ene 4 tjer pupupupuppuup Mr. Green Mr. Green Mr. Green


_________________
tutto scorre
Back to top
View user's profile

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Aug 03, 2006 12:45 PM
Reply with quote

qyqa mi goce ....ta qaj hallin paska dash ene 4 te tjer katili ..a atijt i rrafte pika jarebi ..mos paft dashnore me sy ....Ta qaj hallin me 8 kalamoj mi gruje ....ta thot lali ty kap dashnor nga cepi ne cep edhe ndaji kalamojt se te marresh liri mi goc ....
Po qyqa mi goce ndal er dreq bej i i cik muhabet ketu si mi ndave burrin ....
mire ja bone mire se kur te marton lagja ...ske ca ti besh


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 03:51 PM
Reply with quote

Nga nje birr falas per te gjitha gocat Wink

nga Ana,

une per vete nuk pi se do iki ne pune, dhe me ka ardhur ai biri i bossit, e po pata pire, i fluturoi koka per ne Liban me duket qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

katharine
Anetare nderi
Anetare nderi

katharine

Joined: Apr 19, 2006
Posts: 6147
Location: US and A :P
Vampiret e nates
Karma: +22

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 03:53 PM
Reply with quote

Ana ,,,,une tani e pashe kete temen,po c'behet ketej mi ,ka plas birra .
Hajde pra ma jep nje birre te ftohte se vdiqem nga vapa.

Back to top
View user's profile

-ARDI-
Anetare nderi
Anetare nderi

-ARDI-

Joined: Jul 13, 2005
Posts: 10552
Location: Manor House, Londer
Karma: +30

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 03:55 PM
Reply with quote

o rrusho meqenese dhe une jam gjysme vajze do me japesh dicka per te pire?

Back to top
View user's profile

katharine
Anetare nderi
Anetare nderi

katharine

Joined: Apr 19, 2006
Posts: 6147
Location: US and A :P
Vampiret e nates
Karma: +22

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 03:58 PM
Reply with quote

ardian74 wrote:
o rrusho meqenese dhe une jam gjysme vajze do me japesh dicka per te pire?ik mer derr ,per nje birre e ben vehten tende gjysem vajze ti ,hajt ik ne shtepi se po ta sjell une nje birre ,u bo surrati jot te pije birra me femrat.
Tani e ke hak divorcin ti ,pupupu une pakkam marre nje trans dhe nuk e dija ,yyyyyyyy t'shpelafte mortja ,ditezi,mbeta duke te kerku ty neper vende qe ka femra ,,,,

Back to top
View user's profile

-ARDI-
Anetare nderi
Anetare nderi

-ARDI-

Joined: Jul 13, 2005
Posts: 10552
Location: Manor House, Londer
Karma: +30

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 04:00 PM
Reply with quote

cke moj ti qe me flet ashtu e ben si e ndershme?

Po une kam tre dite qe te pres te shtepia dhe ti nuk vjen,madje po vdes nga uria se te kam pritur ty qe te vish per te me bere ushqimin gati.
po ske faj ti ,e kam une une qe te le kaq te lire ty

Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 10:01 PM
Reply with quote

vajza.................................
shkoni beni rregjistrimin tek grupi, sepse sapo e ka hapur Roni


Barb, une e dergova kerkesen, ti je kryetarja, te takon ta pranosh tani Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 10:07 PM
Reply with quote

mesazhi u fshi nga administrimi.

roman esht e ndaluar kerkesa jote per AMSTELIZIM!

WARNING---HEREN TJETER LIGJI AMSTELIZJAN MUND TE BEJ CTE DOJE ME TY NQS KERKON ANTARSIM!

LLAPOFSH MIRE,ADMINISTRIMI. Very Happy


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg

Last edited by Roman_XIII on Mon Aug 07, 2006 12:32 AM; edited 1 times in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website

hotboy83
Anetare aktiv
Anetare aktiv

hotboy83

Joined: Feb 15, 2006
Posts: 381
Location: berlin-berlin
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 05, 2006 10:59 PM
Reply with quote

hey anna se me doli ashtu nje npyetje per kot
i pin ti birat apo ??


ps... aman mos me merni inat tani .... por me keq se kur shof nje femer me shishe bire ne dore nuk ka ........

po pini ndonje vene apo sekt (champagneur) moj goca ju ben mire ... leni birat se jan per pijaneca .... haha


_________________
jemi dasht e kemi dal
mi ke than ma te mirat fjal
kemi qesh e kemi lujt
po ne fund mke lan me vujt

ste haroj ste haroj
si dikur te dashuroj

sjam pendu sjam pendu
zemren qe te kam dhuru
:(
Back to top
View user's profile Send e-mail

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sun Aug 06, 2006 06:03 PM
Reply with quote

UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA per zotin sa per para qe kane eceur kohet ...para disa kohesh mua donin te me qisnin prej leckash per jashte ...mi paketuan te gjitha komentet dhe gati shkelmin tek dera e jashtme e forumit ....po nuk e di nje nderhyrje hyjnore e ndaloi perjashtimin tim dhe tani jam administrratore e amstelit .. per zotin une po bej karrier .......dhe e gjithe kjo pune dhe ndertim karrjere vjen ne saj te mbeshtetjes se ana sherbetit Kenaqur Jam shume e lumtur qe jam ne mesin tuaj ...tani sic e kam thene une edhe me perpara ketu do te bejme thashetheme nga me te ndrryshme .....dhe ka edhe kushte per antarsim

Cdo vajze qe do te futet ne grupin tone duhet te vij ne dore me nje thashethem...po nuk pati thashethe nuk behet rrethi qendisjes ......
Thashethemi duhet te perfshij ..nje antar te forumit...nje veprim komprromentues ti antarit ....edhe ju lutem femijet e paligjshem te cdo antari duhet te gjehen me cdo kusht se ndrryshe ....nuk e keni punen mire ...

Selia e grupit amstel perbehet nga pes dhoma 2 banjo , nje ballkon , edhe nje guzhine pa sobe po vetem me frigorifer edhe me bombul gazi per kafet ....
Dhoma # 1
Ketu rraportohen thashethemet dhe studiohet kapaciteti i tyre per tu prezantuar si muhabet per rrethin e qendisjses .....

Dhoma # 2
Ketu pihen kafet dhe priten miqte ...

Dhoma # 3

Une edhe Ana ne keto dhome mbajme armatimet e renda ...kontrribimi eshte i vlersuar sepse kemi shume njerez qe nuk u pejqen menyra se si une edhe ana bejem bizness

Dhoma # 4
Ne kete dhome gocat e forumit do te vijne te qajne se kush i ka ngacmuar dhe ke duan te azgjesojne .....ceshtjet do te merren sipas rradhes dhe sipas gravitetit ...une ana dhe diva do te percaktojme se kush do te rrihet, kush do te shahet edhe kush do te asgjesohet me llastiqe .

Dhoma # 5
Kjo dhoma eshte sekret vetem per mua . anen, edhe diven.....me vone disa nga vajzat qe do te krijojne besimin tone do te lejohen te hyne ne dhomen # 5

Ika nje cik tashi se shpia ime u mbush me nje kalaveri njerzish qe nuk po me lejne rehat dhe duan ta dine patjeter se ca jam duke bere.........e zot njoni u ul edhe afer meje ....ika


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

katharine
Anetare nderi
Anetare nderi

katharine

Joined: Apr 19, 2006
Posts: 6147
Location: US and A :P
Vampiret e nates
Karma: +22

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 12:14 AM
Reply with quote

O Barbarela ,mire se te gjej ,Nderime nga une Katharine!

Alamet selie paske mi goc,urimet e mia ,urime,sidomos dhoma e pritjes qenka shume e bukur ,po edhe dhoma #1 nuk eshte me mbrapa.(me e mira per te qendisur )
Ok,t'i heq nji t'przantume lala jote ,thjesht per adet si thone plakat ,dhe ti futem qendisjes une ,,,,
une jam Katharina ,vdes per bikutina,,,,
jam 17 vjece ,adoleshente hesapi,jam e bukur si yll,te gjithe me therrasin ydhi Kenaqur ,,,,,jam e dhene mbas tjerrjes se leshit,di te qendis,(te shikosh pajen time te iken petlla,)di te ha, te pi (Amstel),vdes per te,,,,,,epo kaq si fillim ,.
Tani po te the, nje thashethem,,,,,,,Prijsi me pelqen shume ,vdes per te ,por mos i thuaj njeriu,le te mbetet midis nesh.Dua te ndaj Ardin dhe te lidhem me prijsin se me duket sex -bombe,por kerkoj ndihme nga shoqata humanitare AMSTEL,qe te me ndihmoje me lidhjen qe une po kerkoj me kaq ngulm(aman se vdiqa)....

...nejse ,kaq si fillim se u zgjata shume edhe une ,te shohim njehere se cdo na thuash ti tani per prezantimin tim ,te pelqen apo jo ,po ashtu ta pjek ne temperature me te larte,dhe me thuaj a do me kripe,etj etj
Nderime ,Katharine. Very Happy

Back to top
View user's profile

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 12:29 AM
Reply with quote

haha haha haha HAHAHAHA!!!!HAHAHAHAH!!!........

.........uuuuuuuu me ner mami sa te rrezikshme jane........mileti,pse kujtoni ju se i bej qefin armikut une?/pssss un as nuk e lexova fere 4 here ate qe shkrujti kathy ,sme intereson fare! Rolling Eyes ..............................:)

kam ardhur ketu te terheq kerkesen per anetarsim ne 'perrandorine AMSTELE' qe bera para ca ditesh kur isha i leshterzz I MEAN DRUNK!

Qe SOT E TUTJE,I GAIVS IVLIVS CAESAR JU SHPALL

*LUFTEN E I-re LLAPORE*

KRONENBURGU KUDO KRYESON,PAS SHUM BETEJASH TE LLAPOSURA,GUSHOSURA DHE MASAZH KE SUPET IMAGJINOJ 'ZAPTIMIN AMSTELOR NGA PERANDORIA FSHIQNJE E HAMSHORVE KRONENBURGZIANE'

AM GONNA LEAVE A MARK NOW,KTO EMRA DO JENE LLAPIMI I JETES TUAJ PARA SE TE SHKONI NE PARADIZON E SAINT-PETERIT......................:) :)!
ATA JANE:

~~~~~~~~~ROMAN
~~~~~~~~~~~~~~ALBERT
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~GERONE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~SHKODRAN_
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~SAIMIRI
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ARDJANI
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~TEMPULLI
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~PRIJSI
~~~~~~~~~~~~~~BRONXI
~~~~~~~KAPITANO

...........GOOD LUCK GIRL$$$$$$$$!!
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Puthje Puthje


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

katharine
Anetare nderi
Anetare nderi

katharine

Joined: Apr 19, 2006
Posts: 6147
Location: US and A :P
Vampiret e nates
Karma: +22

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 12:53 AM
Reply with quote

Uuuuuuuuuuuuu te rafte pika te rafte ,po nuk le vrime pa u futur o te zente Amsteli dhe te befte tap.( Embarassed une si e ndershme gjasme,po te marr me te mire se me lexove sekretin)Aman mer jahu lexoje icik komentin tim,jo per gje po per p***e.E di qe e lexove nja 4 here qe eshte = me hic fare ,se eshte shume e veshtire qe te me kuptosh mua ,por po te perqendrohesh ne shkrimin tim te shenjte ,do kuptosh fare mire thelbin e muhabetit. haha haha
he te keqen ,lexoje dhe hapi syte mire ,hiqi ato lentet tani boll i mbajte se do te te infektohen syte dhe do na mbetesh eksiq nga syte zotrote
....pastaj do thyejme shishet e shenjta te Amstel qe te te bejme ty syze dhe kush ka nge te merret me ty dhe me syzet e tua .


p.s.Hej se mos kushedi i thua gje Ardit qe lexove komentin tim se pastaj te piu e zeza te piu,,,,,,,do te te marr erzin,dy llafe Dives ,dhe fiiiiiiu Romani zgupthi ne KRONENBURG,KUDO LLAPOS TE LLAPOSURIT. haha haha Humor haha haha
Kenaqur
Kenaqur Kenaqur
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur


AMSTEL
AMSTEL
AMSTEL
SE KESHTU NA PELQEN
AMSTEL
AMSTEL
AMSTEL

Back to top
View user's profile

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 01:02 AM
Reply with quote

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!........................... Mr. Green

O KATHY I DON'T GET THE 'THELBIZIN' ME LART...........POR LEJE ARDIN ENE MOS ME FUL MU SI 'DONIKA SKENDERBEUT' SE TE MAR ME GJITH AMSTEL E TE MBAJ PENG ATJE BASHK ME BARBYN.......:).....KU KE PA TI ME I FOL TO AN EMPROR SI ME QEN kOLEC nIKOLL'S.................


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

katharine
Anetare nderi
Anetare nderi

katharine

Joined: Apr 19, 2006
Posts: 6147
Location: US and A :P
Vampiret e nates
Karma: +22

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 01:11 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!........................... Mr. Green

O KATHY I DON'T GET THE 'THELBIZIN' ME LART...........POR LEJE ARDIN ENE MOS ME FUL MU SI 'DONIKA SKENDERBEUT' SE TE MAR ME GJITH AMSTEL E TE MBAJ PENG ATJE BASHK ME BARBYN.......:).....KU KE PA TI ME I FOL TO AN EMPROR SI ME QEN kOLEC nIKOLL'S.................


uu ky mori flak si pushka jevgut haha haha haha
po si ore nuk e more vesh thelbin ti te muhabetit ?
....po me mire qe nuk e more vesh se pastaj kur te vije Ardi me gjithe kavalerine e tij kronenburgiane te na shpertheje dyert e Amstelit ,atehere ku do futem une.....jo nga frika jo ,,,,por nga tmerri qe me jep ai njeri kur e shikoj , ate zgjebz,plak matuf ,aman me ke jam martuar edhe une ,,,, Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Back to top
View user's profile

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 01:18 AM
Reply with quote

moj....une jam hallall pushk jevgu,po ti,ti thuaj,qe more si pushk-arapi Pac Afrike....................................:) ,.......................qetsohu moj vashezzzzZzzz ate thelb me duket se e kuptova pardje Rolling Eyes haha e di ti rrusho pse negrot vrapojn me shpejt se te gjithe rracat tjera including Chinese & Puerto rican's ( haha )?

COZ NEGROT EVERYTIME THEY LEAVE THE HOUSE FOR SOMETHING DO VRAPOJNE SE NRYSHE I HA LUANI............... Laughing .............ARAPI ZZZzzzZZI SJA NIN HIC JETON KOMSHI ME KAFSHEN ME TE LLAHTARSHME N'UNIVERS,MUA EDHE EXPEDICJON TME COJNE NE AFRIKE MES QYTETIT VDES NGA FRIKA SE LUANI MUND TE JETE ATY RROTULL.......:) Laughing


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 03:48 AM
Reply with quote

ANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NGA IKE TI YLLOOOOOOOOOOO


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 03:54 AM
Reply with quote

ketu jam.... po me paska bere verejtje burri se po pi birre qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 03:58 AM
Reply with quote

...............rrusho leje burrin rehat se po na ven noi cop dinamit....e po thot mra nga xhepi pa dashje Laughing

neser do qetsohet sa te vijn ne kronenburg tja verdhojn gocat n'llap ene maroj ai muhabet........:) Laughing


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:02 AM
Reply with quote

hahahahaha..... ma ka shtruar rrugen me diamante e rubine ... dhe me plot bukuri te tjera, nuk qahem vallaj Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 10:56 AM
Reply with quote

Pershendetje amstelit ,qka kendej nga ju , sepse meshkujt e forumit kan ven kriter per antarsim aty edhe na kan shpalle lufte te mbrenshme , barbarella kujdes qka do besh sepse ne kry me Romanin nuk eshte lehete . Per qka do kerko ndihme kendej jemi ne .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

Agjentsecret i Kronenburg
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 11:19 AM
Reply with quote

esperanca wrote:
Pershendetje amstelit ,qka kendej nga ju , sepse meshkujt e forumit kan ven kriter per antarsim aty edhe na kan shpalle lufte te mbrenshme , barbarella kujdes qka do besh sepse ne kry me Romanin nuk eshte lehete . Per qka do kerko ndihme kendej jemi ne .

Hahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!.....:) ....."Lufte te perbrendshme" keni ne drejtim tuaj si HUrricane+katrina haha hahahaha!!!!!........

Warning-Kujdes:

Kronenburgu qe kryeson kudo po ben pergatitjet e duhura nga nje sulm I mundshem AmstelezzzzZZZzzzz ......mjere un qe flas nga telefoni ka 1or mkan than me fillu punen I bej sikur skuptoj amrekance che cosa?me casa e su casa pendeheo.............:)

Esperanca ta rregulloj une ty ke Romani,kam parandjenje do te denoje me ca puthje lageshtire 25nga kapitano,25 nga Geroni dhe 25 super te lagura nga Romani vete ....:)

Back to top

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 11:22 AM
Reply with quote

Agjentsecret i Kronenburg wrote:
esperanca wrote:
Pershendetje amstelit ,qka kendej nga ju , sepse meshkujt e forumit kan ven kriter per antarsim aty edhe na kan shpalle lufte te mbrenshme , barbarella kujdes qka do besh sepse ne kry me Romanin nuk eshte lehete . Per qka do kerko ndihme kendej jemi ne .

Hahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!.....:) ....."Lufte te perbrendshme" keni ne drejtim tuaj si HUrricane+katrina haha hahahaha!!!!!........

Warning-Kujdes:

Kronenburgu qe kryeson kudo po ben pergatitjet e duhura nga nje sulm I mundshem AmstelezzzzZZZzzzz ......mjere un qe flas nga telefoni ka 1or mkan than me fillu punen I bej sikur skuptoj amrekance che cosa?me casa e su casa pendeheo.............:)

Esperanca ta rregulloj une ty ke Romani,kam parandjenje do te denoje me ca puthje lageshtire 25nga kapitano,25 nga Geroni dhe 25 super te lagura nga Romani vete ....:)

Uuaaaaaaaaaaaaaa tere ato puthje me , sdua as nje sepse eshte mjafte lageshtire sot moti edhe te marre puthj m lgershtire do beht shume .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 11:26 AM
Reply with quote

pershenetje agjent secret harrova te te them ik ti un vete e rregulloj me Romanin po harrove qe ende jam administratore e forumit .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

secret-services Agent
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 03:40 PM
Reply with quote

haha haha haaaaaaaahahahaaa!

Jo moj Esperance e dashur nuk harrojm ne ti je kryeministre e shtetit webalbania,por sapo mesova se pas nje nate te gjate negocllapash dy kreret Barbarella dhe Roman udheheqsja Amsteleze dorezoi celsat e grupit tek Romani....:).....gjithashtu u be e ditur se ne zyren e presidences Kronenburg'jane ishte vene shkrimi "do not disturb",burime te sigurta bejn te ditur se Barbarella tregoi te gjitha planet sekrete te Amstelit pas nje incidenti pa-dashje Romani u pengua dhe I rreshkiti llapa ne gushen e Barbyt dhe si pasoje kjo e fundit nuk e mbajti torturen .......... Presim me padurim daljen ne publik te Barbarelles dhe Romanit.....:o: haha Mr. Green

Back to top

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:13 PM
Reply with quote

Te dashura vajza me duket se momente te veshtira kan mberritur per per grupin tone amstel. Si shume nga ju e dine qe para pak kohesh ..dmth dje ne darke grupi Kronenburg u formua nga Casanovat famekeq te forumit me ne krye Roman..qe ne e kishim bere antar si Hasan i grave ketu ne grupin tone ....mgjth ai e shkeli me kembe kete pozite dhe vendosi te bente karriere me grupin e tij famekeq dhe shfrytezues.
Fatkeqsisht do te doja tju rraportoja se ne keto momente grupi Amstel ndodhet ne mbikqyrjen e vazhdueshme te armikut. Ne serisht kemi aoutonomine tone ...dmth thashethemet ....qendisja ...dhe shfrytezimi ne maksimum i djemve vazhdon si me perpara. Do te doja tju thoja se ne mesin tone ka qene nje agjen sekret i cili po u kap do te detyrohet te xhvishet para nesh me hir apo pa hir .....personi ne fjale do te detyrohet te bej strrip gjate mbremjeve per ne vajzat dhe do te laj, gatuaj dhe pastrroj dhomat tona gjate dites....Kam vene re qe shume nga buroja e kronenburgut jane munduar te korruptojne vajzot tona .....JU LUTEM MOS BIENI NE GRACKE

Mbreme kalova nje nate ne zyrene e romanit ne pranga sepse ai me beri shantazh ...therrita Anen te me ndihmonte por hic ......ajo erdhi dhe u antarsua direkte tek kronenburgu duke harruar faktin qe une isha ne mbikqyrje te vazhdueshme ne zyrat e Roman dhe se fati i grupit tone po vihesh ne diskutim..Kaq per tani sepse jam ne zyrat e Kronenburgut dhe nuk dua qe te me shikojne duke ju lene mesazh juve .....

Ju lutem vajza ..qetesi dhe rrifni ke tju dali perpara

Katerina xhan ti je me ne ...


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:19 PM
Reply with quote

secret-services Agent wrote:
haha haha haaaaaaaahahahaaa!

Jo moj Esperance e dashur nuk harrojm ne ti je kryeministre e shtetit webalbania,por sapo mesova se pas nje nate te gjate negocllapash dy kreret Barbarella dhe Roman udheheqsja Amsteleze dorezoi celsat e grupit tek Romani....:).....gjithashtu u be e ditur se ne zyren e presidences Kronenburg'jane ishte vene shkrimi "do not disturb",burime te sigurta bejn te ditur se Barbarella tregoi te gjitha planet sekrete te Amstelit pas nje incidenti pa-dashje Romani u pengua dhe I rreshkiti llapa ne gushen e Barbyt dhe si pasoje kjo e fundit nuk e mbajti torturen .......... Presim me padurim daljen ne publik te Barbarelles dhe Romanit.....:o: haha Mr. Green

Ju lutem vajza mos bini pre e mashtrrimeve ...une nuk kam trreguar asnje sekret ..mbreme ne zyre jam munduar per te miren tuaj dhe te grupit tone ......te me falni cdo rreshkitje morale dhe kini besim te plot tek une ...edhe pse celsat jane dorzuar ...fama , dhe idealet tona nuk do te dorezohen kurren e kurres ...agjeni sekret do te kapet dhe to te lidhet ne dhomat tona .....ja u premtoj .....
Esperancaaaaaaaaaaaaaaa e dashur ti do jesh krahu im i djathte...hajde lal edhe vish fustanin me seksi qe ke .....hajde lal ....


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

ardian 74
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:22 PM
Reply with quote

Sa keq qe amsteli ka ikur ne kete gjendje,sa mire qe vajzat e amstelit po largohen nga ketu
Pse nuk beni nje levizje te mencur ju te amstelet?

EJANI TE KRONENBURGU SE DO GEZONI RESPEKT TE PLOTE DHE LLAPA ME SHUMICE.

Upsssss me ra cakmaku ne toke ne te njejten kohe qe barbareles i ra stilolapsi. Kenaqur Kenaqur

Katharina dhe ajo te ka tradhetuar sepse ka bere kerkese qe te pranohet te kronenburgu,sepse nuk mund te rrij ajo pa zemren e vet,rrumpallen e famshem Ardiani leshdredhur

Back to top

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:32 PM
Reply with quote

ardian 74 wrote:
Sa keq qe amsteli ka ikur ne kete gjendje,sa mire qe vajzat e amstelit po largohen nga ketu
Pse nuk beni nje levizje te mencur ju te amstelet?

EJANI TE KRONENBURGU SE DO GEZONI RESPEKT TE PLOTE DHE LLAPA ME SHUMICE.

Upsssss me ra cakmaku ne toke ne te njejten kohe qe barbareles i ra stilolapsi. Kenaqur Kenaqur

Katharina dhe ajo te ka tradhetuar sepse ka bere kerkese qe te pranohet te kronenburgu,sepse nuk mund te rrij ajo pa zemren e vet,rrumpallen e famshem Ardiani leshdredhur

Ardjan ma shpife me ate punen e cakmakut ...une sic mund ta shohesh tek kronenburgu i kam dorezuar celsat po ..katerina ...kete nuk e prisnaj nga ty ...mgjth do te mundohemi te kemi nje ekzistence te paqshme me kronenburgun dhe ardjan ...kujdes me ato cakmaqet ti .....se jo te gjithe jane me kronenburgun ketu ..dhe jo te gjithe jane me amstelin po te dell ndonje nga ai grupi korones ty edhe e shef mire cakmakun ne tok lali ...Goca jeni te lira te beni cfar te deshironi tek kronenburgu po mos harroni theshethemet e amstelit...ok ...


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

-ARDI-
Anetare nderi
Anetare nderi

-ARDI-

Joined: Jul 13, 2005
Posts: 10552
Location: Manor House, Londer
Karma: +30

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:39 PM
Reply with quote

jo mo lali se di se kur ta hedhi cakmakun ne toke une!

Tani qe grupi juaj eshte drejt shkaterrimit desha te te them se aty eshte nje spiune qe mua me tregon per te gjitha pislleqet qe ju beni.
Keto te dhena une i perpunoj dhe ia jap shefit tim,te madhit roman cazanova.
Une nuk dua qe te tregoj se katharinen e kam detyruaur une qe te futej te grupi juaj vec qe te me tregoje per thashethemet e juaja.
Dhe kur ajo kthehet ne shtepi ,ose me mire krevat ajo hap thesin me thashethemet e juaja e ndersa une hap pantollonat dhe i them thashethemet e mija.

Kujdes here te tjera barbarela mis u beso njerezve aq kollaj se te lene ne balte ashtu si beri Ana super e embel dhe kathi im qesh qesh

Back to top
View user's profile

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:49 PM
Reply with quote

ardjan ...ti po me hap syte mua .....


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 04:55 PM
Reply with quote

miredita thashethemaxhije..... Wink
erdhi thashethemaxhija tjeter qesh

miredita barb


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Aug 07, 2006 11:22 PM
Reply with quote

Mirditani.......... Neutral

Na ka humbur nje thes me miell,mesuam se dikush nga ju esht pare nga 'agjenta sekrete' duke dale nga Kronenburgu.......ai kudo na kryesoka DUKE MBARTUR NJE PLACKE TE RENDE!

ME VJEN KEQ PO ME DUHET T'IU KONTROLLOJ INTIMISHT,PERNDRYSHE PAQJA PRISHET PRAP.

AJDE BARBY TI E PARA HIQE BLUZEN,CIZZZzzZZMET,MINIFUNIN DHE ULU KTU AFER MEJE TE KONTROLLOJ PER MILL........APO PLANE.
Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:09 AM
Reply with quote

MesazzzZzzZZZzzhh per AMSTELIN:

BEHET KONKURS TEK KATI-II I KRONENIT.JENI TE FTUARA V.I.P. NGA NE 'CASAT E NOVES' ME QENDER KRONENBURG,KRYESON KUDO AS NUK E DISKUTOJ!:)

KONKURSI ESHT TOP-SECRET PER MOMENTIN SE KEMI PAS KERKESA NGA SHAKIRA DHE ADELINA ISMAJLI TE NDERROJME PERDET!

MESA PASHE ADELINA ISHTE VESVESELIE PER PASTERTI.

JU LUTEM:

TE VINI PA MASHKULL, TE SHOQERUARA NGA GJITHA SHOQET E LAGJES & SHKOLLES PO LEJOHET.....TE VIJSH ME DASHURORIN DO TA HAJ UKU haha Laughing

Nqs nuk vini,ju ze be 'per ner mami' do vijme ketu do shpalosim deren copa-copa sa t'iu futen cik puckurrizzzZZzzat e masnaj 5 nga 5 do iu mbajm ne krah secili prej nesh edhe.......do e gjeni veten tek Kronenburgu......mos harroni kush kryeson......:) :)!!!!!!!!!!

AJDE BARBY,AJDE KE LALI SE TE SHOJ VAREVINGO NEPER FORUM POR S'KAPESH..........MERI SHOQET DHE IU PRESIM NESER-MRAMA 'KE VENI KU LEF QENI' BEJM NJE PARTY.................:puthje ...... Laughing


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:18 AM
Reply with quote

Kam nje pyetje per ty Romano .... po ti cne anetar i Amstel se nuk e kam marre vesh akoma une qesh qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

shkodran_
Anetare nderi
Anetare nderi

shkodran_

Joined: Mar 26, 2006
Posts: 3554
Location: usa
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:32 AM
Reply with quote

mramja amsteli...


_________________
Koha, eshte Teater....

Njerezit, jane Aktore....

Dreqi, me Revole....

Zoti......Regjizor....
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:33 AM
Reply with quote

mrama Ladi.... mire se erdhe


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

saimirm
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

saimirm

Joined: May 04, 2006
Posts: 664
Location: canada
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:37 AM
Reply with quote

amstel se kshu ju pelqen dhe e drejt eshte se qefe qefe kjo dynjo si ju kom me omelsinat e amstelit si u nryset me Wink


_________________
asparagos
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:43 AM
Reply with quote

Mrama saimir.... ne krye te detyres, si gjithmone vetem....
Duke lekundur kalane e Kronenburgut.... qe iu plasariten muret sot qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:44 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Kam nje pyetje per ty Romano .... po ti cne anetar i Amstel se nuk e kam marre vesh akoma une qesh qesh

AAAAAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!! ..:) :)..........edhe kte ma bote ? po ju skeni turp e dij une,te pa meshirshme, na lat duke ju shpllapur-lufte ore e minut............

..EPO O TI O BARBY E KENI BER KETE GRACK,DHE MEQE ESHT GRACK KUNDRA MEJE NUK NDESHKOHENI NGA I GJITH GRUPI POR NGA 25 PUTHJE TE RENDA PER SECILEN NGA............ROMANI QE JA MARSHA TE LIGAT SA I ZENE DO QENKA SONTE haha :)...........SHPEJT PARAQITUNI KE "KRYESON KUDO,KRONENBURGU" T'JU NDESHKOJ SE ERDHI EKIPI ............ Mr. Green Kenaqur Kenaqur Laughing


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

saimirm
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

saimirm

Joined: May 04, 2006
Posts: 664
Location: canada
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:47 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Mrama saimir.... ne krye te detyres, si gjithmone vetem....
Duke lekundur kalane e Kronenburgut.... qe iu plasariten muret sot qesh
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


_________________
asparagos
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:51 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
Kam nje pyetje per ty Romano .... po ti cne anetar i Amstel se nuk e kam marre vesh akoma une qesh qesh

AAAAAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!! ..:) :)..........edhe kte ma bote ? po ju skeni turp e dij une,te pa meshirshme, na lat duke ju shpllapur-lufte ore e minut............

..EPO O TI O BARBY E KENI BER KETE GRACK,DHE MEQE ESHT GRACK KUNDRA MEJE NUK NDESHKOHENI NGA I GJITH GRUPI POR NGA 25 PUTHJE TE RENDA PER SECILEN NGA............ROMANI QE JA MARSHA TE LIGAT SA I ZENE DO QENKA SONTE haha :)...........SHPEJT PARAQITUNI KE "KRYESON KUDO,KRONENBURGU" T'JU NDESHKOJ SE ERDHI EKIPI ............ Mr. Green Kenaqur Kenaqur Laughing


E drejta autorit Romano.... do te te coj ne gjygj, se ketu keshtu behet qesh po te preku macja e komeshies librin e kozmetikes ku kishe nje model flokesh qe te pelqen shume dhe qe nuk shikohet me nga thonjet e saj..... e con ne gjygj qesh haha haha edhe fiton $$$$$

Me ka mesuar Barb, ekonomi tregu Wink Cool s'ke ca ti besh

Behu gati se do ti marr fondet e krijuara per ngitjen e grupit qesh , me gjithe 25 puthjet bresheri Mr. Green Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:52 AM
Reply with quote

saimirm wrote:
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


nuk ka problem... do shikosh termetin e dyte sonte.... dhe live Cool Laughing Kenaqur


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

saimirm
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

saimirm

Joined: May 04, 2006
Posts: 664
Location: canada
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 02:56 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
saimirm wrote:
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


nuk ka problem... do shikosh termetin e dyte sonte.... dhe live Cool Laughing Kenaqur
uuuuuuuuuuuuu rrenqethese
o cu kenaqa
le te shofim pra qesh qesh qesh


_________________
asparagos
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:01 AM
Reply with quote

saimirm wrote:
ana_e_embel wrote:
saimirm wrote:
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


nuk ka problem... do shikosh termetin e dyte sonte.... dhe live Cool Laughing Kenaqur
uuuuuuuuuuuuu rrenqethese
o cu kenaqa
le te shofim pra qesh qesh qesh

haha haha haha .................na shtyu fryken goca hujjjjjjj :0 haha haha


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

saimirm
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

saimirm

Joined: May 04, 2006
Posts: 664
Location: canada
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:04 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:
saimirm wrote:
ana_e_embel wrote:
saimirm wrote:
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


nuk ka problem... do shikosh termetin e dyte sonte.... dhe live Cool Laughing Kenaqur
uuuuuuuuuuuuu rrenqethese
o cu kenaqa
le te shofim pra qesh qesh qesh

haha haha haha .................na shtyu fryken goca hujjjjjjj :0 haha haha
NUK KA LE AKOMA AJO AMSTELISTE ME SHTY FRYK KNEJ KA NOHIJA JON O RROMAN DJALI
PO PO E LEJM TE SHPERTHEJ IHER SE PO E SHOFIM LLOJIN E STRATEGJIS qesh qesh


_________________
asparagos
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:06 AM
Reply with quote

saimirm wrote:
Roman_XIII wrote:
saimirm wrote:
ana_e_embel wrote:
saimirm wrote:
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


nuk ka problem... do shikosh termetin e dyte sonte.... dhe live Cool Laughing Kenaqur
uuuuuuuuuuuuu rrenqethese
o cu kenaqa
le te shofim pra qesh qesh qesh

haha haha haha .................na shtyu fryken goca hujjjjjjj :0 haha haha
NUK KA LE AKOMA AJO AMSTELISTE ME SHTY FRYK KNEJ KA NOHIJA JON O RROMAN DJALI
PO PO E LEJM TE SHPERTHEJ IHER SE PO E SHOFIM LLOJIN E STRATEGJIS qesh qesh

qesh qesh .....nuk jam kondra nuk jam kondra........:) haha .....e ke pa ate filmin "dy ore mas gardhit" ti Sajme........flasim cik me kode se shperthejne me shpejt cucat tona Amsteliste haha haha


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

shkodran_
Anetare nderi
Anetare nderi

shkodran_

Joined: Mar 26, 2006
Posts: 3554
Location: usa
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:07 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Mrama saimir.... ne krye te detyres, si gjithmone vetem....
Duke lekundur kalane e Kronenburgut.... qe iu plasariten muret sot qesh
ti ishe ajo moj qe vjen atje dhe i ve minat....po thuaj shyqyr qe te pashe dhe i hoqa Wink shiko pak rrotull naqe...se mos i gjesh ne ndonje qoshe...ketu te kasollja juaj Wink haha haha haha

Back to top
View user's profile Send e-mail

saimirm
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

saimirm

Joined: May 04, 2006
Posts: 664
Location: canada
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:09 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:
saimirm wrote:
Roman_XIII wrote:
saimirm wrote:
ana_e_embel wrote:
saimirm wrote:
si kam lexu mesazhet po ne jemi ketu dhe kronemburghun nuk po e lejm ne dite te hallit
ti ana mire e ben dihet do mbrosh ngjyrat e flamurit tend per kte te pergezoj Wink


nuk ka problem... do shikosh termetin e dyte sonte.... dhe live Cool Laughing Kenaqur
uuuuuuuuuuuuu rrenqethese
o cu kenaqa
le te shofim pra qesh qesh qesh

haha haha haha .................na shtyu fryken goca hujjjjjjj :0 haha haha
NUK KA LE AKOMA AJO AMSTELISTE ME SHTY FRYK KNEJ KA NOHIJA JON O RROMAN DJALI
PO PO E LEJM TE SHPERTHEJ IHER SE PO E SHOFIM LLOJIN E STRATEGJIS qesh qesh

qesh qesh .....nuk jam kondra nuk jam kondra........:) haha .....e ke pa ate filmin "dy ore mas gardhit" ti Sajme........flasim cik me kode se shperthejne me shpejt cucat tona Amsteliste haha haha
UN E KOM PAS DIT TRE ORE MAS GRDHIT PLAKO PO NEJSE PUN NJI ORE NDRYSHON qesh qesh


_________________
asparagos
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:18 AM
Reply with quote

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAA!!!!!!.....SAIMIROOOOOOOOO.....FILMAT E VJETER KAN QENE GJITHMON ME T'EPSHUR..I MEAN ME TE BUKUR,,,,:) :).......TRE OR MAS GARDHI FILM NJISH ROBO,GJYNAF NUK I BOJN PRAP SOT....MADJE KA 4-5ORE MAS GARDHIT FILM TULL DO ISHTE Laughing


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

saimirm
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

saimirm

Joined: May 04, 2006
Posts: 664
Location: canada
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:23 AM
Reply with quote

po pranej tgjith shofin ka e vjetra e ka antikja i nerumi rroman dhe ne skena pse bojm perjashtim


_________________
asparagos
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:23 AM
Reply with quote

ncuq ncuq ncuq ...... sa amatore qe tregoheni ..... qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:24 AM
Reply with quote

.......ee biro perjashtim.......na perjashton zoti masnaj,thurim poezzzZZzi........jo robo 100% me ty jam 3-or mas gardhit ik thot ik pirvu edhe Stivi Sigalit ..... Laughing


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:27 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
ncuq ncuq ncuq ...... sa amatore qe tregoheni ..... qesh

shi robo shif dashka ndeshkim edhe ne shtepine e saj.......akoma kujtojn se jane qeverui ne vete amstelistet,...kur do ta merni vesh moj Ana se ne kudo kryesojm? haha :)....

Ajde sajme ndeshkoje se po e mbaj ne pranga ktu deri sa t'vijsh........ndeshkoje robo se qenka n'qef rrushi_e_embel sonte ja shtoft zoti jeten amin haha Kenaqur Kenaqur


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:32 AM
Reply with quote

tamam amatore

po ketu nuk lejohen arrushat leshatore, se ua kercet dera dhe mbyllet para fytyres se tyre...


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:35 AM
Reply with quote

o yllo une nuk e dalloj nqs e ke serjozisht apo forumisht kur nuk perdoren ikona........te ngeli hatri ah?


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:40 AM
Reply with quote

hahahahahahahah jooooooooooooooooooooooooooooooooooo

por nga nxitimi

Romano, as mos e mendo te me ngele hatri me ty


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:43 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
hahahahahahahah jooooooooooooooooooooooooooooooooooo

por nga nxitimi

Romano, as mos e mendo te me ngele hatri me ty


EPO FAJI ISHTE I YTI SE ME NGRIVE GJAKUN!

NDESHKIM I MENJEHERSHEM PA NJI PA DY!

3 ME LLAPEEE NE FAQE Dashuria Dashuria :love.......................KUJDES ANA,JE NE SHENJESTER!haha haha haha haha


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:45 AM
Reply with quote

e pranoj me deshire ndeshkimin......

po kujdes se kam municion te fshehur une..... qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:52 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
e pranoj me deshire ndeshkimin......

po kujdes se kam municion te fshehur une..... qesh


haha haha ...................UUUUHWWWW ME NER MAMI PRAP NA RRENQETHE NGA PANIKKKU :)........EPO C'TE THEM UN.....JA PO RRI UL KTU ENE SHPRAZZZZzzZZZz MUNICJONIN TI YLLO haha haha


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 03:58 AM
Reply with quote

me ate shikim qe kishe tek fotoja e fundit.... dritherimat jane tonant qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:08 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
me ate shikim qe kishe tek fotoja e fundit.... dritherimat jane tonant qesh

...........jo jo jo shum gabim ke folur...6 me llape "pa specifikuar vendin" se e mbushe kupen!

Dashuria Dashuria Dashuria Dashuria Dashuria Dashuria

VAZHDO VAZHDO TI RRUSHO SEC JA KE NIS KSHU DO T'VEJ PRANGAT......:) haha haha


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

shkodran_
Anetare nderi
Anetare nderi

shkodran_

Joined: Mar 26, 2006
Posts: 3554
Location: usa
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:10 AM
Reply with quote

ku jeni ju se nuk po ju shoh Wink ....solla edhe drite me vehte...se mos te ngaterroj adrese... e po i fus naj llape gabimisht romanit Wink haha haha

Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:12 AM
Reply with quote

shkodran_ wrote:
ku jeni ju se nuk po ju shoh Wink ....solla edhe drite me vehte...se mos te ngaterroj adrese... e po i fus naj llape gabimisht romanit Wink haha haha

haha haha :)................... qesh qesh qesh si m'gjave si gogol,thash si ka mundsi ana nga sirena u kthy n'CIKLOB haha :)......


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:13 AM
Reply with quote

mendje femre kjo e shkreta.... ca ti bej, do me gjej belaja qesh

tatoo ta lavderuan te tjerat.... une e kam kapur keq me shikimin, me syte... me ate qe percjell.... me ate qe ngurteson perpara... e kam gjetur epitetin, triumfator


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

shkodran_
Anetare nderi
Anetare nderi

shkodran_

Joined: Mar 26, 2006
Posts: 3554
Location: usa
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:16 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:
shkodran_ wrote:
ku jeni ju se nuk po ju shoh Wink ....solla edhe drite me vehte...se mos te ngaterroj adrese... e po i fus naj llape gabimisht romanit Wink haha haha

haha haha :)................... qesh qesh qesh si m'gjave si gogol,thash si ka mundsi ana nga sirena u kthy n'CIKLOB haha :)......
eh maj naqe u ba du vjet qe se rruj hic Wink e din ti se si bahet leshi Wink haha haha dukem si ciklob taman Wink apo sma mlojne floket njenin syyyy Wink haha haha

Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:18 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
mendje femre kjo e shkreta.... ca ti bej, do me gjej belaja qesh

tatoo ta lavderuan te tjerat.... une e kam kapur keq me shikimin, me syte... me ate qe percjell.... me ate qe ngurteson perpara... e kam gjetur epitetin, triumfator

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ANA???? C'LLOJ METODE NDESHKUESE ESHT KJO ME SHIKIME PERCJELLJE ENE FLUTUROJ UN MASNAJ ME PRESH NEPER DHOME!

KJO METODE SARKAZME ME SPEC TE KUQ NUK QUHET!

5 ME LLAP! SHHHHHT VETE E KE FAJIN RRUSHO!! haha

Dashuria Dashuria Dashuria Dashuria


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:20 AM
Reply with quote

shkodran_ wrote:
Roman_XIII wrote:
shkodran_ wrote:
ku jeni ju se nuk po ju shoh Wink ....solla edhe drite me vehte...se mos te ngaterroj adrese... e po i fus naj llape gabimisht romanit Wink haha haha

haha haha :)................... qesh qesh qesh si m'gjave si gogol,thash si ka mundsi ana nga sirena u kthy n'CIKLOB haha :)......
eh maj naqe u ba du vjet qe se rruj hic Wink e din ti se si bahet leshi Wink haha haha dukem si ciklob taman Wink apo sma mlojne floket njenin syyyy Wink haha haha

hahahAHHAHAHAHAHAAAAAAAAAAA!!!!!!...........UUUUU GRUP SO PO T'PIKTUROJ ME FLOKE ANASH ME NJI SY......:) ...IKA LAMTUMIRE S'VIJ MA NFORUM......:) :)!!!!!!!!


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:25 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ANA???? C'LLOJ METODE NDESHKUESE ESHT KJO ME SHIKIME PERCJELLJE ENE FLUTUROJ UN MASNAJ ME PRESH NEPER DHOME!

KJO METODE SARKAZME ME SPEC TE KUQ NUK QUHET!

5 ME LLAP! SHHHHHT VETE E KE FAJIN RRUSHO!! haha

Dashuria Dashuria Dashuria Dashuria

eshte metoda "Amstel' ....

Embarassed humba numerimin tani.... cfaj kam une qe nje portret i tille me terheq mua, qe jam nje artiste???
Nje artist gjen te bukuren aty ku te tjeret jane te verber.... te tjerat mahniten nga tatoo.... harrojne flaken e syve Very Happy qe djeg Cool


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:31 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Roman_XIII wrote:

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ANA???? C'LLOJ METODE NDESHKUESE ESHT KJO ME SHIKIME PERCJELLJE ENE FLUTUROJ UN MASNAJ ME PRESH NEPER DHOME!

KJO METODE SARKAZME ME SPEC TE KUQ NUK QUHET!

5 ME LLAP! SHHHHHT VETE E KE FAJIN RRUSHO!! haha

Dashuria Dashuria Dashuria Dashuria

eshte metoda "Amstel' ....

Embarassed humba numerimin tani.... cfaj kam une qe nje portret i tille me terheq mua, qe jam nje artiste???
Nje artist gjen te bukuren aty ku te tjeret jane te verber.... te tjerat mahniten nga tatoo.... harrojne flaken e syve Very Happy qe djeg Cool


.....MOS ME FOL ME 'DJEG'JE DJERS PERVELIME'.......KAM FILLU ME I QIT ROPT NGA PENXHERJA PO TY SKAM CA TE TBEJ PERVECSE...........ZYRA TE PRET SONTE,I NDERROI BARBY CARCA I MEAN TAKETUKET SE U NGATRROVA...... Laughing Laughing Mr. Green Puthje .......rri urt se s'ke pa ti si te hidhet kanguri ne kurrizzzzZZzz....esht kafsha me e eger ne te kercyer they say haha


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:50 AM
Reply with quote

me ndjek dot ne qiell???..... ne fluturim, me krahet qe ja mora pellumbit???

kam krahe shqiponje tani... iki me lart Wink


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:54 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
me ndjek dot ne qiell???..... ne fluturim, me krahet qe ja mora pellumbit???

kam krahe shqiponje tani... iki me lart Wink


EPO EDHE FUNDIT I VJEN DURIMI...APO PO?...PO PRA...!!

AJDE SHPEJT,MERR FURC DHEMBESH,PIJAMAS APO CKA PERDOR PER RROBA-NATE SE SONTE JE UNDER-ARREST!!

KE TE DREJTEN E NJE TELEFONATE NGA ZYRA INTERROGIMIT! ATY BEJI TEL BARBY'T SE DO MBETESH NE ZYRE DERI PER VIT RI!

HAJT NOTEN E MIRE TE GJITH SE LASH NAM E NISHAN!!


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:58 AM
Reply with quote

..... e lodha dhe Romanin duke me gjemuar.... pres mendimin e barb per punen time qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

shkodran_
Anetare nderi
Anetare nderi

shkodran_

Joined: Mar 26, 2006
Posts: 3554
Location: usa
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 04:58 AM
Reply with quote

aha do me lodhesh ti mua Wink sa te shkoj deri ne fort dicks...e ti hipi nje rakete ... Wink po nje rakete qe te vjen nga pas...ngado qe te shkosh... Wink haha haha


_________________
Koha, eshte Teater....

Njerezit, jane Aktore....

Dreqi, me Revole....

Zoti......Regjizor....
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:01 AM
Reply with quote

barbarella wrote:
secret-services Agent wrote:
haha haha haaaaaaaahahahaaa!

Jo moj Esperance e dashur nuk harrojm ne ti je kryeministre e shtetit webalbania,por sapo mesova se pas nje nate te gjate negocllapash dy kreret Barbarella dhe Roman udheheqsja Amsteleze dorezoi celsat e grupit tek Romani....:).....gjithashtu u be e ditur se ne zyren e presidences Kronenburg'jane ishte vene shkrimi "do not disturb",burime te sigurta bejn te ditur se Barbarella tregoi te gjitha planet sekrete te Amstelit pas nje incidenti pa-dashje Romani u pengua dhe I rreshkiti llapa ne gushen e Barbyt dhe si pasoje kjo e fundit nuk e mbajti torturen .......... Presim me padurim daljen ne publik te Barbarelles dhe Romanit.....:o: haha Mr. Green

Ju lutem vajza mos bini pre e mashtrrimeve ...une nuk kam trreguar asnje sekret ..mbreme ne zyre jam munduar per te miren tuaj dhe te grupit tone ......te me falni cdo rreshkitje morale dhe kini besim te plot tek une ...edhe pse celsat jane dorzuar ...fama , dhe idealet tona nuk do te dorezohen kurren e kurres ...agjeni sekret do te kapet dhe to te lidhet ne dhomat tona .....ja u premtoj .....
Esperancaaaaaaaaaaaaaaa e dashur ti do jesh krahu im i djathte...hajde lal edhe vish fustanin me seksi qe ke .....hajde lal ....


Barbarella une jam ketu , e kam veshtir te hyje en lufte me armiqet , ndersa me armiqet shqiptare siq jan meshkujt i dua keto luftra .

A e di pse ? sepse une qdo here fitoj , andaj mos u merakos une jam ketu per te te perkrahur ty , por kujdes me Romanin se atij si dihet .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:02 AM
Reply with quote

.... tani kthehem ne yll, ose me mire ne konstelacion, qe shnderrit ne qiell e shperhapur si polene nga nje dore a padukshme....
te shkoi huq raketa Ladi ..... Wink haha


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

shkodran_
Anetare nderi
Anetare nderi

shkodran_

Joined: Mar 26, 2006
Posts: 3554
Location: usa
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:08 AM
Reply with quote

haha haha hajde pra se nuk mundem te te vi nga pas se ty te shkon mendja ne gjera qe apapapa... hajde kapi Wink haha naten Ana...dhe do rri te shikoj lart se mos gjej konstelacionin Ana_e_embel Wink po marr nje teleskop Wink se dylbite sme hyne shume ne pune Wink : ) haha
naten....kalofsh mire...


_________________
Koha, eshte Teater....

Njerezit, jane Aktore....

Dreqi, me Revole....

Zoti......Regjizor....
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:11 AM
Reply with quote

naten shkodran .gjume te embel .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:11 AM
Reply with quote

Iku dhe kronenburgu i dyte.... haha

Naten Ladi.... me fal qe te lodha, gjume te embel, nje puthje si shperblim

Barbarella.... duhet te jesh krenare per mua, se i vura ne gjume si qengja sonte, pa qumesht qesh qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:18 AM
Reply with quote

ti siper meje je engjull edhe ske nevoje te besh shume qka per ti qetesuar njerezit .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:25 AM
Reply with quote

flm esperanca....
cfare ke deshire te pish sot???


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:26 AM
Reply with quote

Une nje kafe zemra , sdua amstel sepse edne heret per te pire birre .Nje kafe te mbel siq je ti .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:31 AM
Reply with quote

patjeter... nje kafe, gatuar me emblesine e fjaleve dhe miqesise tende....
skam ku ta gjej me te embel

te perqafoj esperanca

tani edhe tmerri i kronenburgeve po i vjen gjumi.... po iki ne tempull se ndihem me e sigurt atje, pas gjithe rremujes se kesaj nate... nuk kam shume besim


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 05:33 AM
Reply with quote

Ik zemra ik e qete se neve ektu do jemi ik fli gjume te embel .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

agjenti-top-secret
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 10:40 AM
Reply with quote

Si u ngryset amsteli.
Esperanca,burime te vendit bejn te ditur Kronenburgu te ka ne shenjester!
Do ndeshkohesh keq fare sapo te kapi njeri nga ujqit.:)

Ana kij kujdes cka te nxjerr llapa se mbahen shenim te gjitha more vesh more thuaj.

Me urdher nga lart 3-llape me bresheri per Barbarelen Puthje :puthje:puthje

Ok shum mire Very Happy

Back to top

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 10:44 AM
Reply with quote

agjenti-top-secret wrote:
Si u ngryset amsteli.
Esperanca,burime te vendit bejn te ditur Kronenburgu te ka ne shenjester!
Do ndeshkohesh keq fare sapo te kapi njeri nga ujqit.:)

Ana kij kujdes cka te nxjerr llapa se mbahen shenim te gjitha more vesh more thuaj.

Me urdher nga lart 3-llape me bresheri per Barbarelen Puthje :puthje:puthje

Ok shum mire Very Happy


O agjent thuaju atyre qe m kan ven ne shenjester te me ven mire se mua sme rroke as plumbi edhe pse kam nevoje per nje plumb .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

Prijsi
Anetare nderi
Anetare nderi

Prijsi

Joined: Jul 18, 2006
Posts: 4983
Location: Itali
Karma: +21

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 10:50 AM
Reply with quote

esperanca ne vendin tend do beja kujdes nga ujqerit se kane ca dhembe ata .. qe bir nene bir,mos i rente ndonje kesulkuqe se ...


_________________
Nga te kater anet shfaqet qellimi i mbrapshte,asgjesimi i Sistemit te Vlerave, qe mban gjalle Shqiptarine...Na kane shpallur Lufte,Vellezer !!! Sy per sy e dhemb per dhemb! Ne jemi me te fortet, se kemi pire qumesht Nenash fisnike, t'amel Zanash!

Zoti eshte Shpirt, prandaj Shpirti Shqiptar eshte Zoti im !
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 10:51 AM
Reply with quote

Prijsi wrote:
esperanca ne vendin tend do beja kujdes nga ujqerit se kane ca dhembe ata .. qe bir nene bir,mos i rente ndonje kesulkuqe se ...

Une kam frike veq zoti , as gje tjeter sa per ujqer se kam dert shume sepse di si te veproj me ta .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

Prijsi
Anetare nderi
Anetare nderi

Prijsi

Joined: Jul 18, 2006
Posts: 4983
Location: Itali
Karma: +21

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 10:59 AM
Reply with quote

shiko mos thuaj pastaj se ste paralajmerova


_________________
Nga te kater anet shfaqet qellimi i mbrapshte,asgjesimi i Sistemit te Vlerave, qe mban gjalle Shqiptarine...Na kane shpallur Lufte,Vellezer !!! Sy per sy e dhemb per dhemb! Ne jemi me te fortet, se kemi pire qumesht Nenash fisnike, t'amel Zanash!

Zoti eshte Shpirt, prandaj Shpirti Shqiptar eshte Zoti im !
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:00 AM
Reply with quote

Flm nga ty je shume i kujdeseshem , pse nuk behesh mbrojtesi im ?


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

Prijsi
Anetare nderi
Anetare nderi

Prijsi

Joined: Jul 18, 2006
Posts: 4983
Location: Itali
Karma: +21

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:07 AM
Reply with quote

mbrojtesi yt,dmth truproja thua ti?
pse jo,ta mbroj une trupin mengjes dreke e darke,pervec ores se gjumit,po sa do me paguash se helbete kemi kalamajte per te rritur


_________________
Nga te kater anet shfaqet qellimi i mbrapshte,asgjesimi i Sistemit te Vlerave, qe mban gjalle Shqiptarine...Na kane shpallur Lufte,Vellezer !!! Sy per sy e dhemb per dhemb! Ne jemi me te fortet, se kemi pire qumesht Nenash fisnike, t'amel Zanash!

Zoti eshte Shpirt, prandaj Shpirti Shqiptar eshte Zoti im !
Back to top
View user's profile Send e-mail

agjenti
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:08 AM
Reply with quote

esperanca wrote:
Flm nga ty je shume i kujdeseshem , pse nuk behesh mbrojtesi im ?

haha haha haha :).........!

Ehe behet ai moj te keqen gjyshja,pyte njeher Prijsin pse e ka aq llapen e madhe....:)

Back to top

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:09 AM
Reply with quote

Agjent pse se nxerr koken te dim kush je . Pastaj mos ma ngacmo prijsin se te ze belaja m mua .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

Prijsi
Anetare nderi
Anetare nderi

Prijsi

Joined: Jul 18, 2006
Posts: 4983
Location: Itali
Karma: +21

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:13 AM
Reply with quote

ore agjent mire e ka esperanca,ke cke zgjidhi me te,mua mos me ngacmo
se e kam esperancen ashtu si me pelqen mua,goce me pushtet


_________________
Nga te kater anet shfaqet qellimi i mbrapshte,asgjesimi i Sistemit te Vlerave, qe mban gjalle Shqiptarine...Na kane shpallur Lufte,Vellezer !!! Sy per sy e dhemb per dhemb! Ne jemi me te fortet, se kemi pire qumesht Nenash fisnike, t'amel Zanash!

Zoti eshte Shpirt, prandaj Shpirti Shqiptar eshte Zoti im !
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:16 AM
Reply with quote

Prijsi wrote:
ore agjent mire e ka esperanca,ke cke zgjidhi me te,mua mos me ngacmo
se e kam esperancen ashtu si me pelqen mua,goce me pushtet


Eh mos e ke problem prijsi une jam ketu .


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

agjenti-007
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:24 AM
Reply with quote

esperanca wrote:
Agjent pse se nxerr koken te dim kush je . Pastaj mos ma ngacmo prijsin se te ze belaja m mua .

Po jam secret o Esperanca pastaj ska kuptim se une paguhem nga Kronenburgu..........te them vetem kaq "jam fytyre e njohur"...:)

Nuk po te ngacmoj Prijsin jo pa merak,por amin thuaj t'me gjeje njeher belaja nga ty ..yyyyyyyyy Bela haha .......kujdes kur te dalesh nga forumi,nje llape me xhama te erret tpret ke dera...nje makine doja te thoja Mr. Green haha

Back to top

Prijsi
Anetare nderi
Anetare nderi

Prijsi

Joined: Jul 18, 2006
Posts: 4983
Location: Itali
Karma: +21

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:26 AM
Reply with quote

epo se kam thene kot une qe goce si ty ska,po dhe ti po pate ndonje problem gati jam une ,nje telefonate ne polici dhe e zgjidhin ata ceshtjen


_________________
Nga te kater anet shfaqet qellimi i mbrapshte,asgjesimi i Sistemit te Vlerave, qe mban gjalle Shqiptarine...Na kane shpallur Lufte,Vellezer !!! Sy per sy e dhemb per dhemb! Ne jemi me te fortet, se kemi pire qumesht Nenash fisnike, t'amel Zanash!

Zoti eshte Shpirt, prandaj Shpirti Shqiptar eshte Zoti im !
Back to top
View user's profile Send e-mail

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:27 AM
Reply with quote

Fytyre e njohur ne forum apo , nejse por si kam shum qef keta qe shtiren agjenta dhe qe fshihen pas emrit agjent


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

agjenti-007
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:32 AM
Reply with quote

esperanca wrote:
Fytyre e njohur ne forum apo , nejse por si kam shum qef keta qe shtiren agjenta dhe qe fshihen pas emrit agjent

Mire mire vazhdo ti Espe....te gjitha keto mbahen shenim dhe I cohen kryesise Kronenburgeze..doemos fytyre e njohur ne forum yllo,Kronenburgu vertet kudo kryeson por vetem ne forum njehere per njeher,pastaj do shtojme agjenat anembane globit :qesh:

Back to top

esperanca
G Administrues
G Administrues

esperanca

Joined: Sep 06, 2005
Posts: 7128
Location: Prishtinë
Grupi Administrues Forum
Vampiret e nates
Grupi WebAlbania Team
Karma: +31

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 11:36 AM
Reply with quote

oa se di kush mund te jete me fytyre e njohur ektu ti apo une ?


_________________
as kush si takon as kujt ....
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 01:12 PM
Reply with quote

agjenti-top-secret wrote:
Si u ngryset amsteli.
Esperanca,burime te vendit bejn te ditur Kronenburgu te ka ne shenjester!
Do ndeshkohesh keq fare sapo te kapi njeri nga ujqit.:)

Ana kij kujdes cka te nxjerr llapa se mbahen shenim te gjitha more vesh more thuaj.

Me urdher nga lart 3-llape me bresheri per Barbarelen Puthje :puthje:puthje

Ok shum mire Very Happy


Ti e di vete ate punen e deres.... qe nuk hapet sidomos per maskat... kush na qenka ky agjent qe eshte futur ne shtepine tone perfekte te disenjuar posaceritsht per grupin, nga une???? qesh Kenaqur


Mbaji shenim po deshe, por me fuqite e mia mbinatyrale.... nuk ka kronenburg qe te me dale para qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

camaroke
Anetare aktiv
Anetare aktiv

camaroke

Joined: Aug 05, 2006
Posts: 215
Location: ne boten e fant
Karma: 0

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 01:16 PM
Reply with quote

ej kush ka amstel per mu ktu........se kam vape


_________________
thone qe dashuria eshte imagjinata e shpirtit....se sa te dua un...imagjinoje...!!!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website ICQ Number MSN Messenger

agjenti-007
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Aug 08, 2006 01:28 PM
Reply with quote

camaroke wrote:
ej kush ka amstel per mu ktu........se kam vape

Shpejt ke Kronenburgu rrusho te iken vapa atje behesh per uj te ftohet Laughing

Back to top

miss papuqja
Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Aug 11, 2006 07:55 PM
Reply with quote

ka vend edhe per muve ketu.......

Back to top

nefeli
Anetare nderi
Anetare nderi

nefeli

Joined: May 07, 2006
Posts: 1982
Location: New York
Karma: -3

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Aug 12, 2006 01:21 AM
Reply with quote

mirembrama ana e embel, a po na jep ndonje krikell amstel,

Back to top
View user's profile Send e-mail

Shpirti-Shejt
Anetare nderi
Anetare nderi

Shpirti-Shejt

Joined: Jan 16, 2006
Posts: 33118
Location: As anejna as teknejna
Vampiret e nates
Karma: +129

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sun Aug 13, 2006 02:55 AM
Reply with quote

he mo ka kush qe te thot eja mbrenda ketu se me lat para dere........


_________________
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet! …
Back to top
View user's profile

BRoNx_I
Anetare nderi
Anetare nderi

BRoNx_I

Joined: Mar 29, 2006
Posts: 4806
Location: Greece
Vampiret e nates
Karma: +5

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sun Aug 13, 2006 07:01 PM
Reply with quote

Pershendetje per ju Femrat qe perfaqesoni Amstelin sonte eshte nje rast i vecante per te lagur pak fytin dhe juve me Kronenburg me nje pije te vertete se u eshte thare fyti nga Amstelat haha haha haha haha haha
Gjeneral Nivo ose [BRoNx_I] me meqense qe neser me rugen per pushimet verore jep bira falas per te gjithe Antaret e ketij forumi Vraponi dhe ju per te mare radhe se radha eshte e madhe Kenaqur Kenaqur Kenaqur
Vetem kujdes se mos na deheni dhe na kthehet shtepia e Kronenburgut ne shtepi nga ato qe perdoren per filmat porno haha haha haha
Megjithate Nivo po u ben kete ftese per tu dhene nje pershendetje te ngrohte nga zemra Kenaqur Kenaqur Kenaqur
Kalofshi sa me mire per sa kohe Nivo do mungoje..bye bye..


_________________
Den ir8a gia na gremisw
osous me gremisan,
Ir8a gia na tous deiksw
oti den epesa...
V...
Back to top
View user's profile Send e-mail MSN Messenger Yahoo Messenger

pinoku
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

pinoku

Joined: Dec 10, 2006
Posts: 1447
Location: london
Karma: 0

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Apr 07, 2007 08:41 AM
Reply with quote

NUK DU AMSTEL SE E KA GREKU ,DHE PSE BAHET NE VRISERA TE GJIROKASTRES


_________________
Jetoj vetem per Yunen qe me del si rreze dielli poshte hijes se pemeve
(Lord Adil Carcani)
Back to top
View user's profile

Hera
Anetare nderi
Anetare nderi

Hera

Joined: Dec 22, 2005
Posts: 8548
Location: Toke...........
Vampiret e nates
Karma: +8

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Apr 10, 2007 11:50 AM
Reply with quote

yyyyyyyyyyyy e paskam harruar fare kete temen....oj gra...po mblidhuni moj ketu se kemi kongresin e 5.....kemi plane per te bere......


_________________
Jeta..? Mister,dhimbje,lumturi dhe ia vlen te jetohet!
Back to top
View user's profile

Mucidemit
Anetare pjesmarres
Anetare pjesmarres

Mucidemit

Joined: Jun 21, 2005
Posts: 81
Location: Tirane
Karma: 0

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Apr 12, 2007 12:41 PM
Reply with quote

Kush e ka turnin per te sherbyer birra sot??? Nje amstel dhe lajthi per meze per mua.

Back to top
View user's profile Send e-mail MSN Messenger

diva_by_D
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

diva_by_D

Joined: Mar 21, 2006
Posts: 868
Location: Greece
Vampiret e nates
Karma: +12

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Apr 16, 2007 06:32 PM
Reply with quote

Hajde mi ana se na ke lene thate ketu!Hec jepi shoqes nje amstel

se ka fillu e me velon gjaku kur ma bejn gili-vili...pssss...kush e ka

menjen me ngec sot se gati jam....:))))


_________________
***If you wanna be rich...you 've got to be a bitch***
Back to top
View user's profile Send e-mail

Vane$$a
Anetare nderi
Anetare nderi

Vane$$a

Joined: Mar 16, 2006
Posts: 11564
Location: France
Vampiret e nates
Karma: +32

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Apr 16, 2007 07:18 PM
Reply with quote

diva_by_D wrote:
Hajde mi ana se na ke lene thate ketu!Hec jepi shoqes nje amstel

se ka fillu e me velon gjaku kur ma bejn gili-vili...pssss...kush e ka

menjen me ngec sot se gati jam....:))))

po deshe perforcime vetem hap gojen ..se jam dhe une gati per gerrr sot Cool qesh Kenaqur Kenaqur


_________________
oj lulija jone me limona ooo ..kush ma ka inatin ju **** nona ooo
Back to top
View user's profile

diva_by_D
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

diva_by_D

Joined: Mar 21, 2006
Posts: 868
Location: Greece
Vampiret e nates
Karma: +12

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Apr 16, 2007 07:25 PM
Reply with quote

Vane$$a wrote:
diva_by_D wrote:
Hajde mi ana se na ke lene thate ketu!Hec jepi shoqes nje amstel

se ka fillu e me velon gjaku kur ma bejn gili-vili...pssss...kush e ka

menjen me ngec sot se gati jam....:))))

po deshe perforcime vetem hap gojen ..se jam dhe une gati per gerrr sot Cool qesh Kenaqur Kenaqur
hahaaaaaa ku je mi shtrige????pastaj thua qe un rri shum me romanin eh???? Very Happy Very Happy Very Happy
uuuuu mami vanesita dashka sherr sonte kurse jona e ka fillu already...hec yllo kape kallashin mbrapa deres dhe follow me... Very Happy Very Happy Kenaqur Twisted Evil qesh


_________________
***If you wanna be rich...you 've got to be a bitch***
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Apr 17, 2007 02:03 AM
Reply with quote

diva_by_D wrote:
Hajde mi ana se na ke lene thate ketu!Hec jepi shoqes nje amstel

se ka fillu e me velon gjaku kur ma bejn gili-vili...pssss...kush e ka

menjen me ngec sot se gati jam....:))))


uaaaaaaaaaaa ... me rente pika Mr. Green

Nje nate qe me erdhi kjo perandoresha romake, e nuk isha une ta qeras..

Heren tjeter kur te vish Jona, ke nje case me birra qesh nga partizanja e vjeter e birrave qesh ... po nuk me paska lezet fare as Amstel pa ty Puthje


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Hera
Anetare nderi
Anetare nderi

Hera

Joined: Dec 22, 2005
Posts: 8548
Location: Toke...........
Vampiret e nates
Karma: +8

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Apr 17, 2007 04:16 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
diva_by_D wrote:
Hajde mi ana se na ke lene thate ketu!Hec jepi shoqes nje amstel

se ka fillu e me velon gjaku kur ma bejn gili-vili...pssss...kush e ka

menjen me ngec sot se gati jam....:))))


uaaaaaaaaaaa ... me rente pika Mr. Green

Nje nate qe me erdhi kjo perandoresha romake, e nuk isha une ta qeras..

Heren tjeter kur te vish Jona, ke nje case me birra qesh nga partizanja e vjeter e birrave qesh ... po nuk me paska lezet fare as Amstel pa ty Puthje

me marsh pleshtat ishalla...po une moj s'ta mbush mendjen ty e?????mos perhap percarje brenda grupit se do hash dru... Humor Humor Mr. Green Mr. Green Mr. Green Muah


_________________
Jeta..? Mister,dhimbje,lumturi dhe ia vlen te jetohet!
Back to top
View user's profile

diva_by_D
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

diva_by_D

Joined: Mar 21, 2006
Posts: 868
Location: Greece
Vampiret e nates
Karma: +12

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Apr 17, 2007 07:26 AM
Reply with quote

Hera wrote:
ana_e_embel wrote:
diva_by_D wrote:
Hajde mi ana se na ke lene thate ketu!Hec jepi shoqes nje amstel

se ka fillu e me velon gjaku kur ma bejn gili-vili...pssss...kush e ka

menjen me ngec sot se gati jam....:))))


uaaaaaaaaaaa ... me rente pika Mr. Green

Nje nate qe me erdhi kjo perandoresha romake, e nuk isha une ta qeras..

Heren tjeter kur te vish Jona, ke nje case me birra qesh nga partizanja e vjeter e birrave qesh ... po nuk me paska lezet fare as Amstel pa ty Puthje

me marsh pleshtat ishalla...po une moj s'ta mbush mendjen ty e?????mos perhap percarje brenda grupit se do hash dru... Humor Humor Mr. Green Mr. Green Mr. Green Muah
qesh qesh qesh Ana yllo next time kur te shoh tensionin duke

me hypur te bej zile lal dhe e di un qe vjen me vrap ti me dy kasa birre

posht sjetulles!!! Very Happy Very Happy mos u ndie keq zemre se do na jipen

raste plot per sherre...hahaaaaaaaate pucccc fort fort!!!!

Hera pse behesh xheloze ti mi dreq juve ju ka per here ketu kurse

me mua takohet 1 her ne vit,per krishtlindje vetem!!! qesh qesh

Ju pershendes te dyjave me nje krikell birre akull te ftohte!!!


_________________
***If you wanna be rich...you 've got to be a bitch***
Back to top
View user's profile Send e-mail

Shpirti-Shejt
Anetare nderi
Anetare nderi

Shpirti-Shejt

Joined: Jan 16, 2006
Posts: 33118
Location: As anejna as teknejna
Vampiret e nates
Karma: +129

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Apr 17, 2007 09:28 AM
Reply with quote

Shocked Shocked o zot jau gjeta strofuleln ketyre grave qe bejn sherre msheftas :lufte


_________________
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet! …
Back to top
View user's profile

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Apr 18, 2007 05:00 AM
Reply with quote

O Vashat e Perendise a jeni si jeni,
neve thjesht donim t'ju kujtonim se kete teme e zoterojme nga dorzimi i celsave prej te lartmadhnishmes Barbarella,kshuqe me vjen shum keq por c'do anetar i gjinise kundert nga e imja,duhet te paguj taks per pjesmarrje ne Amstel...se ashtu ju pelqen haha


Rolling Eyes njiher flasim neve ah jo Rolling Eyes


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

du_passin_tim
Anetare aktiv
Anetare aktiv

du_passin_tim

Joined: Apr 17, 2007
Posts: 456
Location: kam hup
Karma: 0

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Apr 18, 2007 02:06 PM
Reply with quote

Laughing ateher paguj osman beu paguj ca pret trenin Laughing


_________________
asgje
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Apr 18, 2007 02:41 PM
Reply with quote

diva_by_D wrote:
Hera wrote:

me marsh pleshtat ishalla...po une moj s'ta mbush mendjen ty e?????mos perhap percarje brenda grupit se do hash dru... Humor Humor Mr. Green Mr. Green Mr. Green Muah
qesh qesh qesh Ana yllo next time kur te shoh tensionin duke

me hypur te bej zile lal dhe e di un qe vjen me vrap ti me dy kasa birre

posht sjetulles!!! Very Happy Very Happy mos u ndie keq zemre se do na jipen

raste plot per sherre...hahaaaaaaaate pucccc fort fort!!!!

Hera pse behesh xheloze ti mi dreq juve ju ka per here ketu kurse

me mua takohet 1 her ne vit,per krishtlindje vetem!!! qesh qesh

Ju pershendes te dyjave me nje krikell birre akull te ftohte!!!


Po ku te kam pare mi gaxhie ( per Heren haha ) online qe ta pime nje birre bashke....
Vetem mos te kapsha online ... po kam per te te cuar ne shtepi xurxull haha haha haha sdo mbahesh dot ne kembe Gjuha Puthje per Heren


Jonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa thanks per birren.
Kenaqur po pres zilen une, te jap dhe celin e Heres e behemi te treja haha haha ti shofim pak keta kronenburgsat qe u del llapa atje te dritarja haha haha Dashuria

Romano ... Sa per dijeni celsat i kam akoma une dhe Jona... se e kemi ndare pergjysem biznesin e birres qesh


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

eleonor
Anetare nderi
Anetare nderi

eleonor

Joined: Dec 19, 2005
Posts: 5710
Location: itali
Karma: +25

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Apr 18, 2007 02:50 PM
Reply with quote

hmmmmm ane moooooooj

po ime bije pretendoja te me behej arkitekte, organizuese ekspozitash nderkombetare etj etj si keto

jo birradhuruese

pupupupupppupupup


_________________
tutto scorre
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Apr 18, 2007 02:56 PM
Reply with quote

Embarassed Embarassed ngeci karkaleci


Kenaqur Po arkitekte do behem me se s'ben ... por pervec talentit ne gatim ( me te cilin kaloj per tek zemra e meshkujve... haha ) nga mamushi im kam trasheguar edhe qejfin per birra Cool

Muah Muah Muah

ika ne mesim tani, se me pret ajo pjeseza e rrotes se historise qe po gdhend... me te cilen do e bej mamane dhe babane tim shume krenare per mua Muah


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Apr 18, 2007 11:32 PM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:

Romano ... Sa per dijeni celsat i kam akoma une dhe Jona... se e kemi ndare pergjysem biznesin e birres qesh

ashtuu eeeeeee Cool ... epo ateher do te thote qe do mobilizosh vashat o Ana e Ambel dhe gati per lufte ah si... :rrap well,you know where to find us,just remember "Kronenbourg,kudo kryesojm" haha Puthje


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

diva_by_D
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

diva_by_D

Joined: Mar 21, 2006
Posts: 868
Location: Greece
Vampiret e nates
Karma: +12

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Apr 19, 2007 10:23 AM
Reply with quote

Hahahaaaa...o anushe po c'ke qe ngatarrohesh ti me kto

katnart e kronenburgut...ehhhh...di macja me pi uthulll???? :)))))

Hajde te mendojm njehere se si te perforcojm bisnesin e mbretereshave!

....un them qe te shtojme klientelen,beshk me 1 krikell amstel

ofrojm dhe nje pako prezervativ falas..hahaaaa...e shef pastaj

si shtohen katnart ktu...si mizat siper...mjaltit!!!!.....:))))))))))

p.s suksese yllo me mesimet!
te puc...muahhhhhh


_________________
***If you wanna be rich...you 've got to be a bitch***
Back to top
View user's profile Send e-mail

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Apr 19, 2007 11:35 AM
Reply with quote

Ne jemi biznesgra haha haha te suksesshme ...


Nje birre per Heren... do vish edhe ti? te jap gjysmen e aksioneve te mija Wink

Ma trajtoni mire dhe mamushin tim, se nuk me le te vij me ketu

Muah Muah shume puthje per mamushin


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Hera
Anetare nderi
Anetare nderi

Hera

Joined: Dec 22, 2005
Posts: 8548
Location: Toke...........
Vampiret e nates
Karma: +8

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Apr 19, 2007 11:37 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Ne jemi biznesgra haha haha te suksesshme ...


Nje birre per Heren... do vish edhe ti? te jap gjysmen e aksioneve te mija Wink

Ma trajtoni mire dhe mamushin tim, se nuk me le te vij me ketu

Muah Muah shume puthje per mamushin

a do vish dhe ti me thote???mua me ngeli dora ne ajer duke thene'' jam dhe une ketu'''....oj kjo.. Mr. Green


_________________
Jeta..? Mister,dhimbje,lumturi dhe ia vlen te jetohet!
Back to top
View user's profile

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sat Dec 15, 2007 06:13 AM
Reply with quote

Tjeta juaj o bizZznesgra.

Medet per mu ke paskam siper vetes..ne postim Very Happy ...te tmerrshmen Dibrane Muah


Mirmbrema Amstel se ashtu ju pelqen.

A ka mundesi te beni rrjeshtore,per apel e kam llafin.Mos harroni ju jeni toke nen protektariatin e Kronenit qe kudo kryeson...kshuqe si delegat Kronenburgas deshiroj te shoh rregjistrin e pjestarve te ksaj organizmate. Very Happy

Ana filloje me Diven dhe Barbarellen listen e emrave.


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Sun Dec 16, 2007 09:27 PM
Reply with quote

Shkelqesija juaj Roman djala....Me vjen keq tju informoj se kjo seli eshte braktisur nga femrat e Amstelit pas pushtimit te pa drrejte te kronenburgasve. Pushtim ne te cilin une personalisht kame kaluar nete te tera ne burgun e selise se kronenburgut. Do te doja te thoja qe selia jone e re eshte tek Vagova, dhe se jemi fortifikuar shume mire ndaj dhe apeli jot nuk na interson shume.
Qofsh mire dhe po deshe flasim tek vagova.


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Mon Dec 17, 2007 03:31 AM
Reply with quote

Me sa shoh nje mobilizim trupash per 'siege' mbi Vagoven qenka i pa evitueshem.. Very Happy

Barby e drrejt lartmadhnia jote ka qendruar me net te tera ne territorin tone Kronenas..ama jo ne qeli,mos me ofendo zyren ku te mbajta peng me deshire disa jave. Laughing

Persa i perket pushtimit Amstelizues qe juve e quani te padrrejt,them se ajo cka me lezojn syte esht "gerr/verr Rolling Eyes " ...rrusho te paska mare malli per disa dit hostage..for old times sakes haha Very Happy Puthje


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Dec 18, 2007 03:40 AM
Reply with quote

Romano, keni filluar ta merrni veten ju Kronenburgsat pas disfates qe pesuat jo pa kohe me pare? Mr. Green
Se me duket se jeni juve qe duhet te rreshtoheni ne rregjistra, pas humbjeve qe patet haha haha


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

Prijsi
Anetare nderi
Anetare nderi

Prijsi

Joined: Jul 18, 2006
Posts: 4983
Location: Itali
Karma: +21

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Dec 18, 2007 07:34 AM
Reply with quote

Roman_XIII wrote:

Barby e drrejt lartmadhnia jote ka qendruar me net te tera ne territorin tone Kronenas..ama jo ne qeli,mos me ofendo zyren ku te mbajta peng me deshire disa jave. Laughing

Persa i perket pushtimit Amstelizues qe juve e quani te padrrejt,them se ajo cka me lezojn syte esht "gerr/verr Rolling Eyes " ...rrusho te paska mare malli per disa dit hostage..for old times sakes haha Very Happy Puthje

Romano e mbaj mend posi..biles me pyeti mua si t'ja bente qe te ngelte peng ca kohe tek zyra jote Mr. Green sigurisht qe duhet te kalonte nga zyra ime per informacionet e rastit haha


_________________
Nga te kater anet shfaqet qellimi i mbrapshte,asgjesimi i Sistemit te Vlerave, qe mban gjalle Shqiptarine...Na kane shpallur Lufte,Vellezer !!! Sy per sy e dhemb per dhemb! Ne jemi me te fortet, se kemi pire qumesht Nenash fisnike, t'amel Zanash!

Zoti eshte Shpirt, prandaj Shpirti Shqiptar eshte Zoti im !
Back to top
View user's profile Send e-mail

barbarella
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

barbarella

Joined: Dec 15, 2005
Posts: 1153
Location: Planet Earth
Vampiret e nates
Karma: +9

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Dec 18, 2007 02:40 PM
Reply with quote

Prijsi dhe Roman me vjen keq qe nje situat fatkeqe si pushtimi i grupit amstel ju e parodizoni ne avantazhin tuaj. Dua te them qe cdo lloj sjellje abnormale dhe rreshkitje karakteri mes luftes Amstel-Kronenburg nga ana ime ishte thjesht per jetegjatesine e grupit amstel. Nen stilin e kleopatrres qe u mbeshtoll ne tapet per tu prezantuar tek Ceasar une vendosa te sakrifikoja unin tim per idealet e larta te Amstelit.

Roman djali, ne zyren tende ja kemi kaluar mire por ti si nje tip mbreti me burreri qe je ..gojen mbaje kyc dhe mbaji per vete ato nete ne qeli, se mesa mbaj mend une as prangat nuk mi hoqe. Une Roman kam nje reputacion per te mbrojtur tek vajzat e Amstelit qe tani jane trransferuar tek Vagova ndaj do te kisha deshire qe ti ta qepje para se te dergoj ndonje sniper anonim qe ta kepusi qafen. Gjithashtu do te doja te shtoja qe keto kohet e fundit kemi pregatitur edhe nje grup ninxhash me ne krye anen qe mund tju azgjesojne pa llafe...tak fak koka e keputur.

Vajza mos e degjoni prijsin dhe romanin ...gojat e keqija flasin..nuk na duan te miren.

Edhe sa per zyren e Prijsit ku morra informacionet e rastit do te doja te shtoja qe nuk isha vetem dhe se vajzat e tjera ja moren prijsit te gjitha informatat. Bilesi e lidhem edhe ne karrige sa ne bente si burre i forte dhe si maskilist.


_________________
www.youtube.com/watch?...re=related ( The Corpse Bride )
Back to top
View user's profile MSN Messenger

Roman_XIII
Anetare nderi
Anetare nderi

Roman_XIII

Joined: Feb 19, 2006
Posts: 8754
Location: United States
Karma: +6

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Tue Dec 18, 2007 04:12 PM
Reply with quote

Me ne fund e gjeta Vagoven o Barby...e afrova ktu afer Amstelit qe t'i keni te dyja selite afer,ne rast pushtimi mos te rrijm t'ju ndjekim nga sektori ne sektor..ju duam ktu prane vehtes tone KronenburgezZze.

Prijs paskan hapur shoqate te re..na kane ber presjon psikologjik duke mos na ftuar dhe duke na kercenuar me striptizzz Laughing ..hajde plako veja gjoben grupit femror tek selia tyre Vagova...vjet ja vuna une Amstelit,se kudo kryesojme,sot e ke radhen ti t'i besh rrjeshtore Vagovisteve haha

Barby dhe Ana Puthje Puthje

Beni gati dyer e dritare te Vagova.


_________________
Osmon Aga Inc. - Made in Scanderbeg
Back to top
View user's profile Visit poster's website

tempulli
Anetare i respektuar
Anetare i respektuar

tempulli

Joined: Jan 07, 2005
Posts: 1186
Location: E papercaktuar
Vampiret e nates
Karma: +17

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Jan 09, 2008 12:36 PM
Reply with quote

Cpo ndodh ketu?
Mos guxoje tjetri te mbylle syte as 100 vjet dhe ju beni namin.
Ketu paska plasur keq me sa po shoh une... veshtire e kemi.
nejse une u paraqita, tani beni mire te merrni parasysh nderhyrjet, ramono e di ti per se e kam fjalen une.
ana....si je ti?....write me.
ej me kishte marre malli vertet keni pare ju...
ramono turp vella qe s'je bere i gjalle fare pikerisht atehere kur aleanca kishte me shume nevoje per ty dhe ushtria ime vuante nga prijesi i semure me 39 temperature.
ta shperblefsha ne te tilla raste.
ju perqafoj te gjitheve ata/ato qe me njohin kuptohet.
ju pershendes nga larg
Temple.


_________________
the undertaker
Back to top
View user's profile

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Wed Jan 09, 2008 08:56 PM
Reply with quote

Une jam mrekullia vete... Te kam shkruar, you know how much i always miss you.
Tani qe erdhe, do doja te beja nje xhiro me kuqon se me ka marre malli dhe per te. Ate kapelen si lafshe gjeli nuk ta dha qe nuk ta dha Romani haha po do e gjejme nje te bukur per ty...
Po nga vampirat pse nuk erdhe ti?? eeee??? apo te ta shkul fare ate faqen qe ke vetem per mua haha
Missing you a lot...


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

eisi
Anetare nderi
Anetare nderi

eisi

Joined: May 28, 2005
Posts: 3206
Location: Canada
Vampiret e nates
Karma: +120

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Thu Jan 10, 2008 07:12 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
Une jam mrekullia vete... Te kam shkruar, you know how much i always miss you.
Tani qe erdhe, do doja te beja nje xhiro me kuqon se me ka marre malli dhe per te. Ate kapelen si lafshe gjeli nuk ta dha qe nuk ta dha Romani haha po do e gjejme nje te bukur per ty...
Po nga vampirat pse nuk erdhe ti?? eeee??? apo te ta shkul fare ate faqen qe ke vetem per mua haha
Missing you a lot...
Qyqaa avash mi ti se na shkule fare Evil or Very Mad faqen thot qe e ka vetem per ty pffffffff haha haha
Aman mi Ana sa mire bone qe na e gjeti numrin e tij te komes haha haha se na kishte marre malli per te dreqin,i miss him to you know Wink haha se ishte burri im ai haha mos na ngaterro adresa e dashur haha
Bej shaka puthje gjigande me shije Amsteli per Tempullin dhe ty Muah


_________________
Wishing U a good night,
A warm night, A cozy night,
a peaceful night too.
Wishing U good dreams ,
sweet dreams, nice dreams,
and dreams that come true...
These are my goodnight wishes for U.
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Jan 11, 2008 03:33 AM
Reply with quote

haha haha haha te hengsha mendjen ty qe ma ke me keq se yt vella. Dejavu....... se e kemi bere njehere kete bisede, teksualisht keshtu.
Tempulli eshte lumturisht burri yt, dhe prandaj une i kam privatizuar vetem nje faqe qe te mos ngaterrohemi pastaj Mr. Green

Kur do mbani mend ndonjehere ju te dy, se me vdiqet mua pusho


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

eisi
Anetare nderi
Anetare nderi

eisi

Joined: May 28, 2005
Posts: 3206
Location: Canada
Vampiret e nates
Karma: +120

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Jan 11, 2008 07:28 AM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
haha haha haha te hengsha mendjen ty qe ma ke me keq se yt vella. Dejavu....... se e kemi bere njehere kete bisede, teksualisht keshtu.
Tempulli eshte lumturisht burri yt, dhe prandaj une i kam privatizuar vetem nje faqe qe te mos ngaterrohemi pastaj Mr. Green

Kur do mbani mend ndonjehere ju te dy, se me vdiqet mua pusho
Embarassed Embarassed Embarassed epo kot sjemi vella e moter Mr. Green pastaj nga xheloshia e male e thashe mi se me ka mor moli mu pel te Embarassed Embarassed Embarassed pastaj mos na bertit neve ti se te erdhem aty te dy me poste te shpejt ,mos ke ankesa ti Mr. Green


_________________
Wishing U a good night,
A warm night, A cozy night,
a peaceful night too.
Wishing U good dreams ,
sweet dreams, nice dreams,
and dreams that come true...
These are my goodnight wishes for U.
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Jan 11, 2008 06:37 PM
Reply with quote

Kujt i ke ngjare per xhelozi ti? Se nuk keni rrace xhelozash juve Mr. Green


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

eisi
Anetare nderi
Anetare nderi

eisi

Joined: May 28, 2005
Posts: 3206
Location: Canada
Vampiret e nates
Karma: +120

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Jan 11, 2008 06:51 PM
Reply with quote

Mr. Green Mr. Green Mr. Green une thashe qe jam xheloshe jo xheloze haha haha


_________________
Wishing U a good night,
A warm night, A cozy night,
a peaceful night too.
Wishing U good dreams ,
sweet dreams, nice dreams,
and dreams that come true...
These are my goodnight wishes for U.
Back to top
View user's profile Visit poster's website

ana_e_embel
Grupi Vampiret
Grupi Vampiret

ana_e_embel

Joined: Jan 10, 2006
Posts: 7206
Location: USA
Karma: +48

Post Post subject: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Jan 11, 2008 06:54 PM
Reply with quote

te te bej pak me buzekuq te faqja? Mr. Green Muah


_________________
Sepse vetem njerezit e medhenj kane endrra te medha!!
Back to top
View user's profile Send e-mail

eisi
Anetare nderi
Anetare nderi

eisi

Joined: May 28, 2005
Posts: 3206
Location: Canada
Vampiret e nates
Karma: +120

Post Post subject: Re: Amstel... Se keshtu me pelqen.
Posted: Fri Jan 11, 2008 06:56 PM
Reply with quote

ana_e_embel wrote:
te te bej pak me buzekuq te faqja? Mr. Green Muah
Pa boje mama pa boje Mr. Green Mr. Green te puth edhe une ty se te kam si shpirt,lum vellai im dhe une per ty Mr. Green


_________________
Wishing U a good night,
A warm night, A cozy night,
a peaceful night too.
Wishing U good dreams ,
sweet dreams, nice dreams,
and dreams that come true...
These are my goodnight wishes for U.
Back to top
View user's profile Visit poster's website

Post new topic Reply to topic Printer Friendly Page

 Topics   Replies   Author   Views   Last Post 
Sticky
No new posts Muzika shqiptare Topic has attachment CILA KENGE JU PELQEN PER MOMENTIN
[ Go to pageGo to page: 1 ... 27, 28, 29 ]
283 Ria 62089 CILA KENGE JU PELQEN P...
 Sun Apr 15, 2012 06:21 PM 
stef287 View latest post
Normal
No new posts Eros Topic has attachment Ju pelqen stili 69
[ Go to pageGo to page: 1 ... 5, 6, 7 ]
63 Nono 9037 Ju pelqen stili 69
 Tue May 07, 2013 09:16 AM 
T.Koriti View latest post
No new posts Sport & Fans Club Topic has attachment Te gjith atyre qe u pelqen Noti dhe sportet e ujit.
[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]
15 Durrsaku-02 7233 Te gjith atyre qe u pe...
 Wed Dec 08, 2010 05:02 PM 
ufuk View latest post
No new posts Pyetje pa fund!!! cfar lloj i ushqimit ju pelqen me teper
hi
[ Go to pageGo to page: 1 ... 3, 4, 5 ]
42 REBELI. 15342 cfar lloj i ushqimit j...
 Thu Sep 24, 2009 10:02 AM 
mishela View latest post
No new posts Lojra, zbavitje & "Temat pa seksion" Topic has attachment Me pelqen.........cfare??
[ Go to pageGo to page: 1 ... 297, 298, 299 ]
2988 gugu1 180206 Me pelqen.........cfar...
 Thu Sep 03, 2009 03:30 AM 
mishela View latest post
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Rregullorja |Ndihme Online |Grupet e Forumit | Lajmet| MeeMira.com | WebAlbania.com | NjoftimeFalas.com | Akullore-Chat.com | BestDialog.com

Webalbania.com eshte themeluar me 28 nentor 2004.Qellimi i ketij websiti eshte bashkimi i shqiptareve nga e gjithe bota.Kerkon te jete per antaret e saje nje vend argetues,informues,edukues,patriotik.Jo vetem kaq,por di te respektoj dhe mirepres mysafiret e huaj.Ky websit ruan me fanatizem personat te cilet kane kontribuar ne mbarvajtje,jo vetem kaq ,por kujton dhe momente ne ndryshme te aktivitetit.Per me shume mund te hidhni nje sy ne librin e historise...
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy