Cfare emrash do ju pelqenin?

All Posts
Forum Index - Pyetje pa fund!!!

#1: NJE EMER! Author: andi-preza , Location: tirane Post Posted: Tue Sep 05, 2006 01:16 AM
    ----
NE QOFTE SE, DO TJU KISHTE LINDUR NJE VAJZE APO DJALE CFAR EMRI DO TI VINIT???

#2: Re: NJE EMER! Author: nefeli , Location: New York Post Posted: Tue Sep 05, 2006 02:31 AM
    ----
nese do kisha nje vajze emrin do ia veja Nefeli,ndersa djali kete qe ka REI

#3: Re: NJE EMER! Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Tue Sep 05, 2006 03:26 AM
    ----
interesante kjo tema, tamam per mua , he njee here te shoh ndonje emer Kenaqur Kenaqur

#4: Re: NJE EMER! Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Tue Sep 05, 2006 04:58 AM
    ----
Tema veq ekziston , dhe shte hap ne seksionin e gabuar ......

Ju lutem te keni kujdes kur hapni tema !


I nderuari Andi -preza si dukesh je anetar i ri, nese ke nevoje per ndonje keshille na shkruaj ne pm dhe besoj qe do i kesh te gjitha te kjarta

me reskept Lenna

#5: Re: NJE EMER! Author: pantera78 , Location: PARIS Post Posted: Tue Sep 05, 2006 06:30 AM
    ----
emer shqiptar nuk ka diskutim , jam kundra emrave te huaj Confused
vajzes jam kam vene emer shqiptar dhe shume te bukur Kenaqur Kenaqur dhe ketu ku jemi e pelqejne shume si emer , eshte i vecante Wink

#6: Re: NJE EMER! Author: erina1 , Location: ne shpi me Matteon! Post Posted: Tue Sep 05, 2006 06:42 AM
    ----
nqs do beja vajze do ia vija ---christel
nqs do beja djale ---mattias

#7: Re: NJE EMER! Author: Gerone , Location: Tirana Post Posted: Tue Sep 05, 2006 07:36 AM
    ----
Une ua kam vene tashme emrat, por nese do te kisha rizgjedhur do t'ua vija

Djale- KLEI
Vajze- JUNA

#8: Re: NJE EMER! Author: farfala , Location: tirane Post Posted: Tue Sep 05, 2006 08:45 AM
    ----
andi je i papame.po ku te shkoi mendja per kete teme eeeeeeee?
megjithate me pelqen teme interesante.une personalisht vajzen do ta quaja Sara,kurse per cunin sme ka shkuar ndonjehere mendja.hajt tung dhe kalofsh mire sonte.

#9: Re: NJE EMER! Author: mishela , Location: ne Zemren e tij Post Posted: Tue Sep 05, 2006 08:56 AM
    ----
moj pantera se na bere kurioze mo na e trego pak ate emrin e vajzes tende moj aman

#10: Re: NJE EMER! Author: valerja , Location: ne boten e yjev Post Posted: Tue Sep 05, 2006 10:06 AM
    ----
po te kisha vajze eeee nuk e di
sa per djemt jam e zonja yjua gjej emrat hahahaha
ashtu sic e kane nuk do u a nderroja , djalit te vogel kam ber bashkim emrash e te dy gjysherve .

#11: Re: NJE EMER! Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Tue Sep 05, 2006 10:10 AM
    ----
valerja wrote:
po te kisha vajze eeee nuk e di
sa per djemt jam e zonja yjua gjej emrat hahahaha
ashtu sic e kane nuk do u a nderroja , djalit te vogel kam ber bashkim emrash e te dy gjysherve .o valerja emra vajzash ka sa te duash dhe me pelqejne disa po per djem fare asnje skam gjet tamam , me ndihmo pak te lutem lutje

#12: Re: NJE EMER! Author: Anonymous Post Posted: Tue Sep 05, 2006 12:10 PM
    ----
teme shume e vecante
vajze:KARLA ose ERA ose VIKTORIA
DJAL:HENRI ose DANIEL

#13: Re: NJE EMER! Author: ARIEL. , Location: fairy tale land Post Posted: Tue Sep 05, 2006 12:14 PM
    ----
harrova qe isha offline
teme shume e vecante
vajze:KARLA ose ERA ose VIKTORIA
DJAL:HENRI ose DANIEL

#14: Re: NJE EMER! Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Tue Sep 05, 2006 12:34 PM
    ----
pershendetje tema spostohet tek te ndryshme kujdes kur hapni temat ju lutem.

#15: Re: NJE EMER! Author: gerta , Location: usa Post Posted: Tue Sep 05, 2006 12:41 PM
    ----
andi-preza wrote:
NE QOFTE SE, DO TJU KISHTE LINDUR NJE VAJZE APO DJALE CFAR EMRI DO TI VINIT???
Djale - Dennis
vajze-Himena
Very Happy

#16: Re: NJE EMER! Author: aa_ani , Location: Gjithkund dhe a Post Posted: Tue Sep 05, 2006 12:53 PM
    ----
Vajzes - ILARIA
Djalit - ARBION

#17: Re: NJE EMER! Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Tue Sep 05, 2006 01:27 PM
    ----
po te ishte djale....ALDO(junior)
po te ishte vajze....ALDA.........

#18: Re: NJE EMER! Author: valerja , Location: ne boten e yjev Post Posted: Tue Sep 05, 2006 01:45 PM
    ----
[color=darkblue][/color][quote="vanesa"][quote="valerja"]po te kisha vajze eeee nuk e di
sa per djemt jam e zonja yjua gjej emrat hahahaha
ashtu sic e kane nuk do u a nderroja , djalit te vogel kam ber bashkim emrash e te dy gjysherve .[/quote]o valerja emra vajzash ka sa te duash dhe me pelqejne disa po per djem fare asnje skam gjet tamam , me ndihmo pak te lutem :lutje[/quote]


---------------------------------------------------------------------------------------[color=green][/color]
VANESA ME GJITH QEF TE TE NDIHMOJ OMOS VARET NGA DESHIRAT E TUA SE CEMER DON TI VESH TI FEMIJES ,MI JEP TE DHENAT E TUA NE PV DHE TE MUNDOHEMI Kenaqur Kenaqur Kenaqur

#19: Re: NJE EMER! Author: hip-hop , Location: perballe teje Post Posted: Tue Sep 05, 2006 02:27 PM
    ----
kristi

#20: Re: NJE EMER! Author: teda , Location: tirane Post Posted: Tue Sep 05, 2006 03:43 PM
    ----
Si per vajzen edhe djali sido qe te jete i pari do ket kete emer EGI tjetri bashkim emrash.

#21: Re: NJE EMER! Author: Linda_Ks_pr , Location: Norvegji Post Posted: Tue Sep 05, 2006 04:51 PM
    ----
hehe, vajzes do ja leja Benita, me pelqen shum ky emer, per djal sdi, do ja le burrit te vendos.

#22: Re: NJE EMER! Author: wondergirl , Location: ketu dhe asgjek Post Posted: Tue Sep 05, 2006 05:14 PM
    ----
Anonymous wrote:
teme shume e vecante
vajze:KARLA ose ERA ose VIKTORIA
DJAL:HENRI ose DANIEL


une Daniel do tja kisha vene vajzes kurse per djal do tja kisha vene Shoam, Sebastian ose Fabian ose ..........(nuk me vijne me emra ne mend tani) Kenaqur Kenaqur Kenaqur

#23: Re: NJE EMER! Author: ELONA Post Posted: Tue Sep 05, 2006 07:57 PM
    ----
ciao....po te kisha nje vajz do ja vija emrin ELJONA po te kisha djal ELIO ciao

#24: Re: NJE EMER! Author: andi-preza , Location: tirane Post Posted: Tue Sep 05, 2006 08:55 PM
    ----
farfala wrote:
andi je i papame.po ku te shkoi mendja per kete teme eeeeeeee?
megjithate me pelqen teme interesante.une personalisht vajzen do ta quaja Sara,kurse per cunin sme ka shkuar ndonjehere mendja.hajt tung dhe kalofsh mire sonte.
faleminderit ''FARFALA'', JU UROJ QE TE TE PLOTESOHEN TE GJITHA DESHIRAT! ME RESPEKTE ANDI! BYE!

#25: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: persia , Location: ne boten e endr Post Posted: Fri Sep 08, 2006 03:46 PM
    ----
[b]po mendoja dhe do kisha deshire te dija disa emra te bukur per femije vajza dhe per djem

#26: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: bevi , Location: tirane Post Posted: Fri Sep 08, 2006 05:22 PM
    ----
ERLA si te duket ose VANESA ose ESTER keto jane per vajza se ka edhe te tjere per djem.Tung

#27: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Anonymous Post Posted: Fri Sep 08, 2006 05:23 PM
    ----
fedgeyge

#28: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Altis , Location: tirane Post Posted: Fri Sep 08, 2006 05:32 PM
    ----
Anonymous wrote:
fedgeyge

ky po qe eshte emer

#29: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: andrea_82 , Location: Tirane Post Posted: Fri Sep 08, 2006 05:43 PM
    ----
Altis wrote:
Anonymous wrote:
fedgeyge

ky po qe eshte emer

Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur po mendoja sesi duhet ta ket emrin e tij

psh ldwbfepgb vcposjabcu0pbfd (ky eshte mbiemri) Kenaqur Kenaqur Kenaqur

#30: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Altis , Location: tirane Post Posted: Fri Sep 08, 2006 05:45 PM
    ----
o torrobello

#31: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: andrea_82 , Location: Tirane Post Posted: Fri Sep 08, 2006 05:46 PM
    ----
Altis wrote:
o torrobello

o altis ky nuk eshte emer eshte ofendim Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur

#32: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Sep 08, 2006 06:14 PM
    ----
si duket kjo hapesja e temes qenka ne pritje te bebes..

nuk po me kujtohet per momentin asnje emer i mire....

#33: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Fri Sep 08, 2006 06:17 PM
    ----
per vajza: elizabet, ajala... nofar... amram...


per djem: jonatan... tomer... idan... sagi... aleks... eden... joel...

#34: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Fri Sep 08, 2006 06:28 PM
    ----
bevi wrote:
ERLA si te duket ose VANESA ose ESTER keto jane per vajza se ka edhe te tjere per djem.Tung

verja vanesa Kenaqur Kenaqur Kenaqur Kenaqur

#35: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Sep 08, 2006 06:32 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
per vajza: elizabet, ajala... nofar... amram...


per djem: jonatan... tomer... idan... sagi... aleks... eden... joel...

ku i gjete keta emra Kleo
asnje emer s'ka preardhje shqiptare..... qudi qfare emra..........

me mire : era, vera, bora, jeta .... keshtu diqka qe tingllon shqip

#36: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Vane$$a , Location: France Post Posted: Fri Sep 08, 2006 06:33 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
per vajza: elizabet, ajala... nofar... amram...


per djem: jonatan... tomer... idan... sagi... aleks... eden... joel...


kleo sa kam qesh qesh qesh

#37: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: ARIEL. , Location: fairy tale land Post Posted: Fri Sep 08, 2006 07:08 PM
    ----
erva, irda ose ilda (shkurt edhe thjesht)

#38: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Fri Sep 08, 2006 07:27 PM
    ----
ana egla angji rovena nevila


klejdis ervi kleon

#39: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: shkodrane_zemer , Location: larg shkoderloces Post Posted: Fri Sep 08, 2006 07:50 PM
    ----
VAJZA:ERa
DEA
EMANUELA
ARBA
MARSELA
EDONA
BRIKENA
DORELA
IZIDINA
SILVA
SANDRA
KLODIANA
SHARON
GESI
VESA
QENDRESA
ERMIRA
DJALI:ARLIND
JETON
ENDRI
NOEL
KRISTI
VILFRED
KLEVIS:LUIS:PER MOMENTIN Z DI MA SHUM

#40: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: T_o_n_i , Location: Tirane Post Posted: Fri Sep 08, 2006 08:20 PM
    ----
Kejda Era Dora Juna
Kalter Rei

#41: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Blair , Location: mbi nje rreze dielli... Post Posted: Fri Sep 08, 2006 08:32 PM
    ----
Tani me vjen ndermend vetem nje:
Ajvi.... Mr. Green

#42: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: valerja , Location: ne boten e yjev Post Posted: Fri Sep 08, 2006 09:16 PM
    ----
emra vajzash
erina
jona
era
per djem
mario
keven
xhejs
aleandro

#43: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Anonymous Post Posted: Sat Sep 09, 2006 05:49 AM
    ----
Emra vajzash: Erla, Eva, Endi,Grejsi, Isidora, Adora, Dolora, Adela,Mikaella


Emra djemsh: Endi,Kleo, Elsid, Andrea, Kevin, Davide, e shume te tjeter qe nuk me vijn ne mendje

#44: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Prijsi , Location: Itali Post Posted: Sat Sep 09, 2006 05:56 AM
    ----
per cuna

aleksander
ardian
elidon
myzafer Mr. Green mahmut Mr. Green

per goca
enkelejda
anila
elona
nafije Mr. Green xhezmije Mr. Green

#45: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Sat Sep 09, 2006 05:59 AM
    ----
CUNA

Skerdi
Agron
Blerim
Rezart


GOCA
Enklejda
Edlira
Beatrice
Klea

#46: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: erina1 , Location: ne shpi me Matteon! Post Posted: Sat Sep 09, 2006 05:59 AM
    ----
per femra...christel

per meshkuj...mattias

#47: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Prijsi , Location: Itali Post Posted: Sat Sep 09, 2006 06:21 AM
    ----
Beatrice..????

Matias il fu

#48: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Sat Sep 09, 2006 06:30 AM
    ----
po beatrice ajo cupeza e Dantes

#49: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: persia , Location: ne boten e endr Post Posted: Sat Sep 09, 2006 06:48 AM
    ----
OOOOOO SA BUKUR GJITHE KETA EMRA PO AMA JAM AKOMA SHUME KONFUZE EDHE MUA DO ME PELQENTE QE FEMIJEVE TE MI TU VE EMRA SHQIPETARE.SHUME FALEMINDERIT PER NDIHMEN TE GJITHEVE

#50: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: edi09 , Location: ITALI Post Posted: Sat Sep 09, 2006 07:29 AM
    ----
persia wrote:
OOOOOO SA BUKUR GJITHE KETA EMRA PO AMA JAM AKOMA SHUME KONFUZE EDHE MUA DO ME PELQENTE QE FEMIJEVE TE MI TU VE EMRA SHQIPETARE.SHUME FALEMINDERIT PER NDIHMEN TE GJITHEVE
.
po ti o rrush mundohu me bashkim shkronjash nga emrat qe ke ne familjen tende.

#51: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Anonymous Post Posted: Sat Sep 09, 2006 08:52 AM
    ----
O EDI09 SME PELQEN ASHTU MO LAL CA EMRI DEL PASTAJ KOTI FARE

#52: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: giulia , Location: it Post Posted: Sat Sep 09, 2006 10:46 AM
    ----
mua per cuna do me pelqente shum emri: andi ose andrea
ndersa per vajzat: alessandra ose alice

#53: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Besniku_pr , Location: Prishtine Post Posted: Sat Sep 09, 2006 10:57 AM
    ----
nese eshte djal veja TROJAN

#54: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: Klisi , Location: Cles (TN) Post Posted: Sat Sep 09, 2006 10:57 AM
    ----
Besniku_pr wrote:
nese eshte djal veja TROJAN


nqs femer HELENA

#55: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Sat Sep 09, 2006 11:56 AM
    ----
persia wrote:
OOOOOO SA BUKUR GJITHE KETA EMRA PO AMA JAM AKOMA SHUME KONFUZE EDHE MUA DO ME PELQENTE QE FEMIJEVE TE MI TU VE EMRA SHQIPETARE.SHUME FALEMINDERIT PER NDIHMEN TE GJITHEVE

Nese do emra shqiptar konsultohu me ndonje liber te emrave ilir apo keshtu diqka.... ketu nga postimet qe lexova gati te gjih emrat ishin italiane e te tjere,. gje qe me qudit me te vertet....ç'po ndodh me emrat tane, ku u harruan?!?!?!?!?!

per femra: Linda, Jeta, Blerta, Era, Vera, Rrona...
per djem: Arbër, Ilir, Yll, Trim, Rron, Lum....

ka shume e shume te tjere, qe tinglloje shqip dhe bukur si keta...

#56: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: edi09 , Location: ITALI Post Posted: Sat Sep 09, 2006 01:18 PM
    ----
Anonymous wrote:
O EDI09 SME PELQEN ASHTU MO LAL CA EMRI DEL PASTAJ KOTI FARE
.
po ic ic emri del nga familja o lale..dhe ai emer qe do dali do tregoj i prejardheje..qe do ket i domethenje jo pak te rencishme per vet ciftin sot, po dhe per vet femijen neser.
ndoshta gabohem po per mua eshte dicke e drejt qe cdo gje te ket i kuptim.

se neser mund ta pyesin femijen po emri jot ca kuptimi ka?
-femija pergj;-jam i filanit po emirin e kam si te sinanit qe kendon kenget e tarkanit.
kjo ishte shaka po eshte realiteti jon ne shqipri. qe sot degjon ca emra qe o zot...zhadja-leonardo-berluskoni-tajsoni-xhimi apo kur degjova dhe i dite xhekson. me te nxejrr zorret jasht...nejse uroj qe te gabohem une.

#57: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: andrea_82 , Location: Tirane Post Posted: Sat Sep 09, 2006 10:43 PM
    ----
hazis, mahmut, ilmi, kasem
Theodhoraqis
Palikaraqis
vasillaqis
jane shume te bukur, pastaj ec e folasim per identitetin kombetar te shqiptareve

#58: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: BRoNx_I , Location: Greece Post Posted: Sun Sep 10, 2006 10:05 AM
    ----
Emrat e 2 cunave do jene..
Alex dhe Fred..
kurse i goces do jete..
Roza..

#59: Re: ca emrash do ju pelqenin Author: KULIO , Location: Ne breg te detit :lol: Post Posted: Sat Mar 15, 2008 12:21 PM
    ----
erina1 wrote:
per femra...christel

per meshkuj...mattias

bravo erina shume e vendosur edhe e ke mbajtur premtimin Gjuha


mua per femra: alisa
meshkuj:valerio

#60: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: KULIO , Location: Ne breg te detit :lol: Post Posted: Sat Mar 15, 2008 12:22 PM
    ----
Tema bashkohet sepse ishin me njejta edhe gjithashtu spostohet tek pyetje pa fund

Me respekt

Last edited by KULIO on Sat Mar 15, 2008 12:29 PM; edited 1 times in total

#61: Re: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: anushja , Location: Tirane Post Posted: Sat Mar 15, 2008 12:24 PM
    ----
Per goce-Alessia,Andrea Mr. Green

Per cun e kam top secret .. Mr. Green

#62: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: chiquita , Location: **buze detit** Post Posted: Sat Mar 15, 2008 12:35 PM
    ----
per goc: Aurora, Isabel, Marissa Gjuha

Per cun: Orgers o Ergys... Boh te mendoje i ati haha

#63: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: eloni , Location: ne zemren e asaj Post Posted: Sat Mar 15, 2008 07:05 PM
    ----
emer goce kristina
emer cuni krist
vetem dy do bej se me iku mosha mo

#64: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: Blair , Location: mbi nje rreze dielli... Post Posted: Fri Apr 11, 2008 04:13 PM
    ----
Per goce kam menduar Etleva ose/edhe Vjola, ndersa per çun ja le ne dore te atit, si te doje zemra tij!

#65: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: klea!! , Location: ne planetin Toke!!! Post Posted: Fri Apr 11, 2008 04:18 PM
    ----
do preferoja emra te krijuar nga bashkime shkronjash te emrit tim me ate qe do jete babai i femijes.... Very Happy

#66: Re: NJE EMER! Author: Yuna , Location: itali Post Posted: Sat Apr 12, 2008 10:44 AM
    ----
Gerone wrote:
Une ua kam vene tashme emrat, por nese do te kisha rizgjedhur do t'ua vija

Djale- KLEI
Vajze- JUNA

ne una.. mbase Mr. Green

#67: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: clara88 Post Posted: Sat Apr 12, 2008 11:05 AM
    ----
per vajzat
-Bora
- jeta
-yllka
-Miranda


per djemt
-Ilir
-Dritan
-Ermal

#68: Re: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: kamilla Post Posted: Sat Apr 12, 2008 11:26 AM
    ----
djalit Emiljano Kenaqur Kenaqur

vajzes Elona

#69: Cfare emrash do ju pelqenin? Author: CaipirosKa , Location: Italy Post Posted: Thu Jul 24, 2008 05:35 PM
    ----
Gabriel dhe JasmineForum Index - Pyetje pa fund!!!
Page 1 of 1