Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ????

All Posts
Forum Index - Lojra, zbavitje & "Temat pa seksion"

#1: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 08:54 AM
    ----
Sipas meje Nikja dhe Roni jane number one .........pastaj ka edhe te tjere ...hajde ju qka mendoni ?

#2: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 08:56 AM
    ----
PERSHTATJE E MIRE AJO QE KE BERE TI bravo

#3: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:03 AM
    ----
Lenna me Milin pershtaten shum,dhe shkojn shum mir me njeri tjetrin... Wink

#4: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:26 AM
    ----
Une do thoja Esperanca me XXX!

#5: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:27 AM
    ----
haaaaaaaaaaaaaaaaa une do thoja Hera me Cun_tirone haaaaaaaaaaaaaaa sepse qdo here grinden e aty ku ka grindje ka edhe simpati .

#6: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:28 AM
    ----
esperanca wrote:
haaaaaaaaaaaaaaaaa une do thoja Hera me Cun_tirone haaaaaaaaaaaaaaa sepse qdo here grinden e aty ku ka grindje ka edhe simpati .

Esperance nuk ke gjet gje lale!(upupu cun_tirone thote)

#7: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:29 AM
    ----
lenna wrote:
Sipas meje Nikja dhe Roni jane number one .........pastaj ka edhe te tjere ...hajde ju qka mendoni ?
Ja ke qelluar per mua yllo Wink

#8: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:39 AM
    ----
hera wrote:
Une do thoja Esperanca me XXX!


Po hera ... mbase here tjeter do e kishe qelluar sepse ende nuk njihemi mire me njeri tjetrin ... mbase me vone dhe mund te shkonte ky komenti Gjuha

#9: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:45 AM
    ----
rruki me hera................. ashtu mendoj une

#10: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:45 AM
    ----
Ne shkojme mire si miq xxx apo jo , sdo te thote qe qdo qifte duhet te jeni gjithesi te dashuruar . mund te jemi qift i mire per biseda kjo gje na shkon ne xxx apo jo .

#11: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:53 AM
    ----
une dje kam pa Alissen me Aldos kane shkuar mire ne nje teme ........

#12: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 10:13 AM
    ----
>>>xxx wrote:
hera wrote:
Une do thoja Esperanca me XXX!


Po hera ... mbase here tjeter do e kishe qelluar sepse ende nuk njihemi mire me njeri tjetrin ... mbase me vone dhe mund te shkonte ky komenti Gjuha

O lale po jo si cift(si lidhje),po si cift qe u ecen muhabeti,ok?

#13: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sualda Post Posted: Thu Mar 16, 2006 10:27 AM
    ----
po mua me ke po me veni?

#14: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 10:38 AM
    ----
me ke do ti sualda :D

#15: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sualda Post Posted: Thu Mar 16, 2006 10:52 AM
    ----
ku dij gje une ....nuk njoh askend prej jush

#16: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 10:54 AM
    ----
sualda me deejay... ju pelqen?

#17: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Thu Mar 16, 2006 10:58 AM
    ----
Ana e embel Romani??????

#18: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: rruki , Location: Kosovë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:01 AM
    ----
lenna- besniku se disi grinden mes veti

#19: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:06 AM
    ----
rruki wrote:
lenna- besniku se disi grinden mes veti


a jo jo Rruki ne ndoshta jemi grind ne fillim po tani kalojme mire ..

#20: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: rruki , Location: Kosovë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:18 AM
    ----
po e qellova edhe un ate grindjen e kame konsideruar si simpati te juajen

#21: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: rruki , Location: Kosovë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:21 AM
    ----
teda-arti5 disi ju shkon muhabeti

#22: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:48 AM
    ----
si ju duket cifti rruki dhe lenna ?

yll fare

#23: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:59 AM
    ----
teda wrote:
si ju duket cifti rruki dhe lenna ?

yll fare

qesh qesh qesh qesh qesh qesh

#24: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Antar Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:02 PM
    ----
Eleonora me i-ameshuar

hihihi

#25: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:02 PM
    ----
lenna wrote:
teda wrote:
si ju duket cifti rruki dhe lenna ?

yll fare

qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Me demek ma morre Rrukin,Lenna e?

#26: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: antar Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:02 PM
    ----
do ishte mire qe te kishit bere prezantimet dhe me foto keshtu duke bare vendosim si mund ti ciftojme haha

#27: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:04 PM
    ----
hera wrote:
lenna wrote:
teda wrote:
si ju duket cifti rruki dhe lenna ?

yll fare

qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Me demek ma morre Rrukin,Lenna e?

He mi hera se te gjejme nje tjeter ... ose beje me short me lenen

#28: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:06 PM
    ----
o hera mos u merzit ,
nje here ti nje here lenna, ok ?


qesh qesh qesh qesh
Last edited by teda on Thu Mar 16, 2006 12:07 PM; edited 1 times in total

#29: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:06 PM
    ----
>>>xxx wrote:
hera wrote:
lenna wrote:
teda wrote:
si ju duket cifti rruki dhe lenna ?

yll fare

qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Me demek ma morre Rrukin,Lenna e?

He mi hera se te gjejme nje tjeter ... ose beje me short me lenen

Jo more se nuk jam nga ato une qe prish lumturine e te tjereve!

#30: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:07 PM
    ----
teda wrote:
o hera mos u merzit ,
nje here ti nje here lenna, ok ?


Jo jo lale nuk ka ashtu!Vetem per vete du une, nuk ndaj me te tjeret!

#31: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:07 PM
    ----
Ja e ka qelluar teda e beni me radhe nje here njera nje here tjetra haha haha hahaHe mi se te gjejme tjeter ka cuna te mire forumi sa te duash ... po e veshtire eshte te gjesh nje te vetem Gjuha

#32: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:10 PM
    ----
E gjej vete une!Ja po marr Aldos!

#33: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:13 PM
    ----
O hera ... ja xhvate alisses me duket aldon Gjuha

#34: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:16 PM
    ----
>>>xxx wrote:
O hera ... ja xhvate alisses me duket aldon Gjuha


Ups!Nuk e dija!Po e le te lire prape!Aman ke te doni vetem cun_tirone jo!ha ha
Last edited by Hera on Thu Mar 16, 2006 12:17 PM; edited 1 times in total

#35: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sunblock , Location: London Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:16 PM
    ----
per mu number one:ASJOLA me fantastikja e forumit me
pelqen shume tipi saj, vajze shume e shkallet dhe me humor
me TEMPULLIN djale inteligjent referohem nga
mendimet qe ka dhene ne forum.
mgjth te gjithe jeni shume te mire ju pershendes

#36: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:19 PM
    ----
Me duket se e gjeta hera me divjaksin ,

si ju duket ? bravo bravo Muah

#37: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:21 PM
    ----
hera wrote:
teda wrote:
o hera mos u merzit ,
nje here ti nje here lenna, ok ?


Jo jo lale nuk ka ashtu!Vetem per vete du une, nuk ndaj me te tjeret!

ok Hera atehere pasiune kam thene e para qe ti me rrukin , pra fal te qofte rruki qesh qesh qesh

#38: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:21 PM
    ----
teda wrote:
Me duket se e gjeta hera me divjaksin ,

si ju duket ? bravo bravo MuahTi mire e ke ndoshta,po une se kam pare gjekundi kete divjaksin!

#39: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:23 PM
    ----
divjaksi asht cun i fejum

#40: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:25 PM
    ----
eleonora wrote:
divjaksi asht cun i fejum


O Eleonore dhe une e martuar jam,po sa per bisede ketu ne forum nuk behet xheloz asnje! ha ha

#41: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:25 PM
    ----
eleonora wrote:
divjaksi asht cun i fejum


po ska dert moj qe divjaskin e kemi te fejuar Wink

hera kerkon divjaksin Wink

#42: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:26 PM
    ----
po ne spo themi qe ta ndajme nga e fejuara ,

ata qofshin te lumtur bashke .

#43: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:26 PM
    ----
lenna wrote:
eleonora wrote:
divjaksi asht cun i fejum


po ska dert moj qe divjaskin e kemi te fejuar Wink

hera kerkon divjaksin Wink


Jo mi jo se ma dhane te tjeret!Une po zgjedh Aka70,nese dhe ai eshte dakort!

#44: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:27 PM
    ----
Lena ca ben keshtu ti mor lal e te mort e mira per dore ,ketu vetem fjal apo edhe vendosje

#45: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: rruki , Location: Kosovë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:32 PM
    ----
me vjen keq po permbahuni te jeni ma te diciplinuara lenna e teda qkeni mosni si ashtu, fajtori po dihet lenna me ket teme e plasi sherrin edhe teda e ndezi barutin qka kam faj unë i gjori.si tju ndaje mose te grindeni...

#46: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:33 PM
    ----
rruki wrote:
me vjen keq po permbahuni te jeni ma te diciplinuara lenna e teda qkeni mosni si ashtu, fajtori po dihet lenna me ket teme e plasi sherrin edhe teda e ndezi barutin qka kam faj unë i gjori.si tju ndaje mose te grindeni...

Ti mos na bej si interesant tani! Hajde zgjidh o mua o Lennen!

#47: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:37 PM
    ----
hera wrote:
rruki wrote:
me vjen keq po permbahuni te jeni ma te diciplinuara lenna e teda qkeni mosni si ashtu, fajtori po dihet lenna me ket teme e plasi sherrin edhe teda e ndezi barutin qka kam faj unë i gjori.si tju ndaje mose te grindeni...

Ti mos na bej si interesant tani! Hajde zgjidh o mua o Lennen!
vetem ti mund ta pushosh sherrin duke zgjedhur midis lennes dhe heres , nxito

#48: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:37 PM
    ----
hera wrote:
rruki wrote:
me vjen keq po permbahuni te jeni ma te diciplinuara lenna e teda qkeni mosni si ashtu, fajtori po dihet lenna me ket teme e plasi sherrin edhe teda e ndezi barutin qka kam faj unë i gjori.si tju ndaje mose te grindeni...

Ti mos na bej si interesant tani! Hajde zgjidh o mua o Lennen!hahahahahah si duket rruki eshte ne dilem nuk di kend te e le e kemd te e merre qesh

#49: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:38 PM
    ----
rruki , mos ki frig te dyjat jan zemerake ,ate qe do lesh ti po marr un

#50: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:38 PM
    ----
sejo wrote:
Lena ca ben keshtu ti mor lal e te mort e mira per dore ,ketu vetem fjal apo edhe vendosje


po sejo si te duash nese gjen vendosje ,siq po thua ti, ben pse jo e ne dasem te ti do vijme te gjithe qift Wink

#51: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:39 PM
    ----
teda wrote:
hera wrote:
rruki wrote:
me vjen keq po permbahuni te jeni ma te diciplinuara lenna e teda qkeni mosni si ashtu, fajtori po dihet lenna me ket teme e plasi sherrin edhe teda e ndezi barutin qka kam faj unë i gjori.si tju ndaje mose te grindeni...

Ti mos na bej si interesant tani! Hajde zgjidh o mua o Lennen!
vetem ti mund ta pushosh sherrin duke zgjedhur midis lennes dhe heres , nxito

Teda te hapim syt ne ap0 jo

#52: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:40 PM
    ----
ke thua ti se do zgjedhi ?

qe ta ndimojme pak ,

#53: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:41 PM
    ----
a ma gjet nusen mer Gjuha

#54: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:42 PM
    ----
Te them te veshi se hera lena jan shum kurioze te din ,hahahha


hahhaha Lena me ke do vish ti ne darsem e

#55: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:44 PM
    ----
sejo wrote:
rruki , mos ki frig te dyjat jan zemerake ,ate qe do lesh ti po marr un

Emo Sejo se nuk jemi zemerake ne!Vetem po sqarojme gjerat!Se nuk dua te zihem me Lennen une se e kam shoqe yll!

#56: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:46 PM
    ----
po te shohim rruki kend do e zgjedhe mua a heren ..............

#57: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:46 PM
    ----
sejo te ka zen njeri ty? nqf jo po te mar une... si thua?

#58: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:46 PM
    ----
PO te kuptoj hera, me falni e,
po un me ke do te dukesha qift i mir e me ke do shkoja un si mbash jush.....

#59: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:47 PM
    ----
sejo wrote:
PO te kuptoj hera, me falni e,
po un me ke do te dukesha qift i mir e me ke do shkoja un si mbash jush.....

me mua pra... Very Happy

#60: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:48 PM
    ----
rruki me duket se iku fare duke mos zgjedhur as njeren .
po shkoj ta therras

#61: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:48 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
sejo te ka zen njeri ty? nqf jo po te mar une... si thua?

Wow ja mberriti rushi si jeni mor, mos ki merak ..............

#62: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:49 PM
    ----
teda wrote:
rruki me duket se iku fare duke mos zgjedhur as njeren .
po shkoj ta therras

Aman o Tede therrite se nuk me ze gjumi mua sonte,po nuk na ktheu pergjigje!Ohu Sejo ke ndonje mendje lale!

#63: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:49 PM
    ----
sejo wrote:
KLEOPATRA wrote:
sejo te ka zen njeri ty? nqf jo po te mar une... si thua?

Wow ja mberriti rushi si jeni mor, mos ki merak ..............

ja e gjeta dhe une shpirtin binjak... muahhh ylli...

#64: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:52 PM
    ----
DeeJaY wrote:
qaj qaj

pse po qan?

do te gjejm dhe ty nje, mos ki merak...

hera me deejay...

#65: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:52 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
sejo wrote:
KLEOPATRA wrote:
sejo te ka zen njeri ty? nqf jo po te mar une... si thua?

Wow ja mberriti rushi si jeni mor, mos ki merak ..............

ja e gjeta dhe une shpirtin binjak... muahhh ylli...

Kleo ,,hello

#66: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:53 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
DeeJaY wrote:
qaj qaj

pse po qan?

do te gjejm dhe ty nje, mos ki merak...

hera me deejay...


Moj ju me bete lemsh fare!pastaj deejay ka qejf Asjolen ose Inen me duket!

#67: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:53 PM
    ----
sejo wrote:
KLEOPATRA wrote:
sejo wrote:
KLEOPATRA wrote:
sejo te ka zen njeri ty? nqf jo po te mar une... si thua?

Wow ja mberriti rushi si jeni mor, mos ki merak ..............

ja e gjeta dhe une shpirtin binjak... muahhh ylli...

Kleo ,,hello

po sejo... cfar do me thuash?

#68: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:56 PM
    ----
Me axhornoni pak mua me kete teme brenda mundesive se nuk di se per ca flitet...

#69: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 12:57 PM
    ----
aka70 wrote:
Me axhornoni pak mua me kete teme brenda mundesive se nuk di se per ca flitet...

po aka nuk lexove ne fillim a , tema ka te bej per zgjedhje te qiftit ketu ne forum
hajde na thuaj ti

#70: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:00 PM
    ----
aka70 wrote:
Me axhornoni pak mua me kete teme brenda mundesive se nuk di se per ca flitet...


He more ku je ti? Te kam zgjedhur ty une!Si thua?

#71: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:00 PM
    ----
Smile skuptuat dicka un kur dua te gjej dua te gjej tamom jo kot sa per kalim komentesh Gjuha

hera ti je e zonme deri ne fyt zemer Gjuha

per asjolen sdi gjo akoma Smile

#72: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: rruki , Location: Kosovë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:01 PM
    ----
po teda ja edha po kam ra ne dilem me zgjedhe a ben mos me ju nda te behemi edhe ne shqipetaret si ai sheiku i Dubait Se edhe hoxhen e kishin pyte a don hoxhe pite a pule per dark hoxha tha a ben mos me i da dyjat

#73: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:01 PM
    ----
DeeJaY wrote:
Smile skuptuat dicka un kur dua te gjej dua te gjej tamom jo kot sa per kalim komentesh Gjuha

hera ti je e zonme deri ne fyt zemer Gjuha

per asjolen sdi gjo akoma Smile

kujt ja ke ven syrin ti deejay?

#74: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:02 PM
    ----
Une me heren? Hera flm E pranoj me kenaqesi ftesen. He si thua, u tha u be?


ju te tjeret si thoni?

#75: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:02 PM
    ----
rruki wrote:
po teda ja edha po kam ra ne dilem me zgjedhe a ben mos me ju nda te behemi edhe ne shqipetaret si ai sheiku i Dubait Se edhe hoxhen e kishin pyte a don hoxhe pite a pule per dark hoxha tha a ben
mos me i da dyjat


S'ka gje lale!E gjeta une!Mbaj Lennen ti!
Last edited by Hera on Thu Mar 16, 2006 01:05 PM; edited 1 times in total

#76: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:03 PM
    ----
aka70 wrote:
Une me heren? Hera flm E pranoj me kenaqesi ftesen. He si thua, u tha u be?


ju te tjeret si thoni?

une dakort jam... cift fantastik jeni...

#77: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:03 PM
    ----
aka70 wrote:
Une me heren? Hera flm E pranoj me kenaqesi ftesen. He si thua, u tha u be?


ju te tjeret si thoni?

Urra!Shpetova!Mos u merrni me me mua,kam Aka70!

#78: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:06 PM
    ----
KLEO tani per tani asnjeres zemer se snjof pastaj sdi kush o single e kush jo kshu qe nejse Smile

#79: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:06 PM
    ----
Hajde si urim nje gote vere te bardhe, hera pranon?


Last edited by aka70 on Thu Mar 16, 2006 01:07 PM; edited 1 times in total

#80: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:07 PM
    ----
aka70 wrote:
Hajde si urim nje gote vere te kuqe, hera pranon?Pranoj lale po do pi vetem pak,se me ze shpejt mua!

#81: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: rruki , Location: Kosovë Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:12 PM
    ----
jo hera me the te zgjidhi dhe ike me aka70 me le te vetmuar athere sme mbeti tjeter do e marre Lennen se edhe ajo e ndezi ket lufte

#82: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:13 PM
    ----
epo partneret per kete duhen...

une sec kam nje parandjenje per kleopatra dhe sejo

#83: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:13 PM
    ----
rruki wrote:
jo hera me the te zgjidhi dhe ike me aka70 me le te vetmuar athere sme mbeti tjeter do e marre Lennen se edhe ajo e ndezi ket lufte

Sh mire!Bisede te kendshme ju uroj!Ha ha

#84: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:16 PM
    ----
gerta wrote:
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green


Gertaaa ti shkon mire me Romanin apo jo ? Wink

#85: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:18 PM
    ----
Une them Eisi me Tempullin do ishin te lezetshem!


Dhe mos ma ngacmoje njeri Aka70 se e bej gjakun deri ne gju,degjuat?

#86: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:21 PM
    ----
jo po thoni po te doni qe s'jemi bere per njeri tjetrin...

#87: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:23 PM
    ----
aka70 wrote:
jo po thoni po te doni qe s'jemi bere per njeri tjetrin...

qesh qesh qesh !Po une per ty ha dy furra buke ore,s'po vriskam njerez!E diskuton ti?

#88: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:26 PM
    ----
kurse une per ty marr diellin dhe e fus ne cakmak qe te ndezesh cigaren tende... (e pi apo te gjej ndonje gje tjeter?)

#89: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:26 PM
    ----
aka70 wrote:
kurse une per ty marr diellin dhe e fus ne cakmak qe te ndezesh cigaren tende... (e pi apo te gjej ndonje gje tjeter?)


Jo shyqyr jo!Ndrro strategji!

#90: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:28 PM
    ----
Ok! une per ty do kapja henen dhe zgjimin e diellit dhe do ti vija afer kur te ngriheshe dhe te te zinte gjumi... mire keshtu?

#91: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:32 PM
    ----
une e thashe kleopatra dhe sejo...

#92: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:41 PM
    ----
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.

#93: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:43 PM
    ----
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Per keta te dy jam dakort une,per ata te tjeret nuk e di!

#94: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 01:58 PM
    ----
hera wrote:
teda wrote:
Me duket se e gjeta hera me divjaksin ,

si ju duket ? bravo bravo MuahTi mire e ke ndoshta,po une se kam pare gjekundi kete divjaksin!


Divjaksi eshte feju mo lale me princess

#95: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Thu Mar 16, 2006 02:33 PM
    ----
hera wrote:
Une them Eisi me Tempullin do ishin te lezetshem!


Dhe mos ma ngacmoje njeri Aka70 se e bej gjakun deri ne gju,degjuat?
Flm Hera tipin tamam qe me pelqen ke gjetur.......Tempullin(pa keqkuptime )..........Une them Hera em Aken...........Esperanca me XXX,.......te tjeret si di.......

#96: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Thu Mar 16, 2006 02:44 PM
    ----
*Orion do dashnore Mr. Green

#97: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Thu Mar 16, 2006 03:05 PM
    ----
DeeJaY wrote:
haha


Mos qesh ti re ... sikur ti do nuse ketu ....
Sorry zdi ta lyp me kultur une e them troc ca dua , jo per gje po jam i ri per nuse Rolling Eyes

#98: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 03:11 PM
    ----
po un qesha se dhe un ate dua mer pastaj del tamom gjo tjeter kapish tina :D

#99: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 03:28 PM
    ----
po sa persona kane pranu deri tani te lidhen me ate qe ju i keni pershtat?

#100: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Thu Mar 16, 2006 04:22 PM
    ----
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.


kam dy kandidat deri tani.............a do vendosni o njerez se me cilin apo jo???????? Wink Wink Wink

#101: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Thu Mar 16, 2006 04:27 PM
    ----
une mendoj eleonor dhe i-ameshuar

#102: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 04:32 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]po sa persona kane pranu deri tani te lidhen me ate qe ju i keni pershtat?

po ti mirko ke do zgjedhesh?

#103: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 04:53 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]po sa persona kane pranu deri tani te lidhen me ate qe ju i keni pershtat?

po ti mirko ke do zgjedhesh?

o kleo ti je pak si tip interesant dhe do me pelqente nje gje e tille po te ka sejo dhe si shok i mire qe jam po ja le atit haha

#104: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 04:57 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]
KLEOPATRA wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]po sa persona kane pranu deri tani te lidhen me ate qe ju i keni pershtat?

po ti mirko ke do zgjedhesh?

o kleo ti je pak si tip interesant dhe do me pelqente nje gje e tille po te ka sejo dhe si shok i mire qe jam po ja le atit haha

shum flm por nuk jam ber per tu len une mirko...

#105: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:09 PM
    ----
kam nje propozim te ri..............ladies and gentelmen...........kam nderin tju prezantoj

I-ameshuar & angela


pres komente nga anetaret ne fjale dhe anetret e tjere.................

#106: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:17 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Divjaksi eshte feju mo lale me princess
Po me princess apo me Kleon se s´po marrim vesh fare ne lol apo me te dyja Wink

#107: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:18 PM
    ----
i-ameshuar wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Divjaksi eshte feju mo lale me princess
Po me princess apo me Kleon se s´po marrim vesh fare ne lol apo me te dyja Wink

me princess

#108: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:21 PM
    ----
o ana po ty te ka gjet apo ke gjet ndonje ?

#109: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: silvi , Location: Everywhere Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:35 PM
    ----
apapapa po cbeni mo spaska ngelur njeri pa u bere cift kete, me vonese ne nejseeeee
Asjola me Londin them une jane perfekt Laughing

#110: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:36 PM
    ----
ASJOLA ke noj menje piti Smile

#111: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:37 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]o ana po ty te ka gjet apo ke gjet ndonje ?

Rolling Eyes Rolling Eyes as me ka gjet njeri as kam gjet njeri............. qaj qaj

#112: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:38 PM
    ----
ana_e_embel wrote:
kam nje propozim te ri..............ladies and gentelmen...........kam nderin tju prezantoj

I-ameshuar & angela


pres komente nga anetaret ne fjale dhe anetret e tjere.................

edhe uen jam dakort me anen

I-amshuar &angela

#113: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:39 PM
    ----
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]o ana po ty te ka gjet apo ke gjet ndonje ?

Rolling Eyes Rolling Eyes as me ka gjet njeri as kam gjet njeri............. qaj qaj

O ana po sikur ta hidhja nje sy une Wink

#114: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:42 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]o ana po ty te ka gjet apo ke gjet ndonje ?

Rolling Eyes Rolling Eyes as me ka gjet njeri as kam gjet njeri............. qaj qaj

O ana po sikur ta hidhja nje sy une Wink


qesh qesh qesh pret leje nga une ti?

#115: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:44 PM
    ----
te hidhem direkt e ne sulm thua ti?

#116: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:47 PM
    ----
Perpara partizan se ana eshte e imja dhe mos te guxoj njeri ta prek Last edited by Rap_Game[DJ] on Thu Mar 16, 2006 06:05 PM; edited 1 times in total

#117: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:47 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]te hidhem direkt e ne sulm thua ti?


ate e di ti vete, une prezantimin e kam bere.................

#118: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Thu Mar 16, 2006 05:52 PM
    ----
Heheheh ja dhe nje cift i ri
Lady & Gentelmen

Rap_Game dhe Ana_E_Embel

Ja shikojini nuk janë bërë njerin për tjetrin eee me thoni.
Ca zbulimi e a jam ekpert apo jo? Wink

#119: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Thu Mar 16, 2006 06:00 PM
    ----
i-ameshuar wrote:
Heheheh ja dhe nje cift i ri
Lady & Gentelmen

Rap_Game dhe Ana_E_Embel

Ja shikojini nuk janë bërë njerin për tjetrin eee me thoni.
Ca zbulimi e a jam ekpert apo jo? Wink


o edi do te ble kepuc lol qesh

#120: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Thu Mar 16, 2006 06:12 PM
    ----
aloha silvushe Gjuha

#121: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Thu Mar 16, 2006 06:23 PM
    ----
angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
ana_e_embel wrote:
kam nje propozim te ri..............ladies and gentelmen...........kam nderin tju prezantoj

I-ameshuar & angela


pres komente nga anetaret ne fjale dhe anetret e tjere.................
Epo unë s´jam kundra ti kem të dyja se të dyja si shpirt janë por se di mos po kërkoj si shumë unë? Embarassed

#122: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Thu Mar 16, 2006 06:25 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]
i-ameshuar wrote:
Heheheh ja dhe nje cift i ri
Lady & Gentelmen

Rap_Game dhe Ana_E_Embel

Ja shikojini nuk janë bërë njerin për tjetrin eee me thoni.
Ca zbulimi e a jam ekpert apo jo? Wink


o edi do te ble kepuc lol qesh
Faleminderit lal e për hajër se e ke hallall

#123: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tacchini , Location: shkup Post Posted: Thu Mar 16, 2006 08:47 PM
    ----
un mendoj iknasio_sk me???????

#124: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Thu Mar 16, 2006 08:54 PM
    ----
tacchini wrote:
un mendoj iknasio_sk me???????


Ignacio me esperancen ...... Rolling Eyes

#125: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Gafi , Location: Zvicër Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:27 PM
    ----
Po mua më latë pa nushe ejë qaj qaj ele unë dua nushe Dashuria Dashuria Dashuria

#126: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:31 PM
    ----
Gafi wrote:
Po mua më latë pa nushe ejë qaj qaj ele unë dua nushe Dashuria Dashuria Dashuria


Zgjedhe ti njeher e tani te tregojme ne a ben a s'ben oki?

#127: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Gafi , Location: Zvicër Post Posted: Thu Mar 16, 2006 09:37 PM
    ----
unë e zgjodha njëher moti një sa edhe mjekër për atë lash, po ajo tani ka zgjedhur një qetër. :rrap :rrap

#128: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:11 PM
    ----
Me sa shof une ketu qeka me shoqeri.... ika ika se sqeka per mua ketu qaj

#129: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Thu Mar 16, 2006 11:13 PM
    ----
Orioni wrote:
Me sa shof une ketu qeka me shoqeri.... ika ika se sqeka per mua ketu qaj

ahahhaha ORION ku do ikesh,ndal mor lal se do te vie rendi edhe ty e

#130: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Besniku_pr , Location: Prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:25 AM
    ----
un me Asijolen ?????
sish kon keq .....

un me Ana_e_Embel ???

e pamundur....

#131: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Fri Mar 17, 2006 02:53 AM
    ----
Besniku_pr wrote:
un me Asijolen ?????
sish kon keq .....

un me Ana_e_Embel ???

e pamundur....

kush te tha ty qe eshte e mundur njehere??????????????

#132: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:44 AM
    ----
gerta wrote:
angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.
Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green
Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes tashi e pash ket.....iiiii sa me turp u bona meqe je edhe online Gerta.......... Gjuha what u think...i themi grazzie Angelas me nje ze apo........... Laughing

#133: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:44 AM
    ----
lenna wrote:
gerta wrote:
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green


Gertaaa ti shkon mire me Romanin apo jo ? Wink
deri diku na puqen **mendimet Mr. Green ** i'd love to be with him ..;) Mr. Green

#134: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:45 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.
Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green
Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes tashi e pash ket.....iiiii sa me turp u bona meqe je edhe online Gerta.......... Gjuha what u think...i themi grazzie Angelas me nje ze apo........... Laughing
Roman ngjyrat nga 10 ne sec po i ndron nga turpi ti....hihihihihihi Mr. Green Wink

#135: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:46 AM
    ----
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.
Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green
Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes tashi e pash ket.....iiiii sa me turp u bona meqe je edhe online Gerta.......... Gjuha what u think...i themi grazzie Angelas me nje ze apo........... Laughing
Roman ngjuran nga 10 ne sec po i ndron nga turpi ti....hihihihihihi Mr. Green Wink

ehe.......po ndez cigare n'ball aq i skuq jam tashi....... Gjuha Gjuha

#136: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:49 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.
Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green
Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes tashi e pash ket.....iiiii sa me turp u bona meqe je edhe online Gerta.......... Gjuha what u think...i themi grazzie Angelas me nje ze apo........... Laughing
Roman ngjuran nga 10 ne sec po i ndron nga turpi ti....hihihihihihi Mr. Green Wink

ehe.......po ndez cigare n'ball aq i skuq jam tashi....... Gjuha Gjuha
sa here te kam thene kur te ndezesh cigare ..kurre mos e pi vetem ...se kur je vet i 2-te te shijon me shume Gjuha

#137: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:52 AM
    ----
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
angela wrote:
po une shoh mire dhe Edin dhe Eleonoren.
Romanin me Gerten.
xxx me Esperancen
Tempulli me Anen

me duken sikur keta qe thashe perputhen si tipa si thoni ju.
Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green
Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes tashi e pash ket.....iiiii sa me turp u bona meqe je edhe online Gerta.......... Gjuha what u think...i themi grazzie Angelas me nje ze apo........... Laughing
Roman ngjuran nga 10 ne sec po i ndron nga turpi ti....hihihihihihi Mr. Green Wink

ehe.......po ndez cigare n'ball aq i skuq jam tashi....... Gjuha Gjuha
sa here te kam thene kur te ndezesh cigare ..kurre mos e pi vetem ...se kur je vet i 2-te te shijon me shume Gjuha


..... Laughing Laughing well.....when you right you'r right wot can I say..............so what did u say ur numbAH was..? Laughing Laughing Mr. Green Gjuha

#138: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:58 AM
    ----
gerta wrote:
hahahhahahahah u'r soo smart a$$ Wink Mr. Green Mr. Green


well me ket bised do na japin cmimin e par edhe pse akoma ke ura jena bashk...... Laughing Laughing thash po e hudh i gur n'uj se mos turbullohet noi numer teli kot......... Mr. Green

#139: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:00 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
hahahhahahahah u'r soo smart a$$ Wink Mr. Green Mr. Green


well me ket bised do na japin cmimin e par edhe pse akoma ke ura jena bashk...... Laughing Laughing thash po e hudh i gur n'uj se mos turbullohet noi numer teli kot......... Mr. Green
pse jo na takon....cmimi i par Wink

#140: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:02 AM
    ----
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
hahahhahahahah u'r soo smart a$$ Wink Mr. Green Mr. Green


well me ket bised do na japin cmimin e par edhe pse akoma ke ura jena bashk...... Laughing Laughing thash po e hudh i gur n'uj se mos turbullohet noi numer teli kot......... Mr. Green
pse jo na takon....cmimi i par Wink


as nuk e diskutoj....skam ca t'shtoj hic......ta mbeshtes....... Laughing Gjuha

#141: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:07 AM
    ----
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
Roman_XIII wrote:
gerta wrote:
hahahhahahahah u'r soo smart a$$ Wink Mr. Green Mr. Green


well me ket bised do na japin cmimin e par edhe pse akoma ke ura jena bashk...... Laughing Laughing thash po e hudh i gur n'uj se mos turbullohet noi numer teli kot......... Mr. Green
pse jo na takon....cmimi i par Wink


as nuk e diskutoj....skam ca t'shtoj hic......ta mbeshtes....... Laughing Gjuha
lum une qe kam nje shok te mire si ty qe m mbeshtet gjithmone Mr. Green


shoqnia n'dit mbeshtejet duhet maj naqe..oops m'fal n'dit keqe deshta me than maj grup se me merren kamt kur kam emocjone e baj gabim shtypit.......i madh.... Laughing

#142: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:16 AM
    ----
jom une me Rap_Game[DJ] para, sot jena njoft, si i thone love at the first sight Dashuria haha

#143: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:18 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
jom une me Rap_Game[DJ] para, sot jena njoft, si i thone love at the first sight Dashuria hahaloooooooool u dont belive in Love on first site do you yllo? Laughing Laughing ....... Gjuha

#144: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:29 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
jom une me Rap_Game[DJ] para, sot jena njoft, si i thone love at the first sight Dashuria hahaloooooooool u dont belive in Love on first site do you yllo? Laughing Laughing ....... Gjuha


i don't but thashe me vete nuk kam bere ndonjehere nga keto anonimet, edhe thashe ta provoj njehere.........mbase del ndonje gje ne drite, se duket djale i mire........

na vune bashke njehere por ty te zune, prandaj hoqa dore une Wink Wink

#145: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:31 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
jom une me Rap_Game[DJ] para, sot jena njoft, si i thone love at the first sight Dashuria hahaloooooooool u dont belive in Love on first site do you yllo? Laughing Laughing ....... Gjuha


i don't but thashe me vete nuk kam bere ndonjehere nga keto anonimet, edhe thashe ta provoj njehere.........mbase del ndonje gje ne drite, se duket djale i mire........

na vune bashke njehere por ty te zune, prandaj hoqa dore une Wink Wink


what u mean na vune bashke......??? un tashi po shof ket teme.........po pse me perzune ti annyway meqe na paskan vu bashk....... Confused ......pse skam dhembe sjam i mir enough per ty ah si?......... Mr. Green Mr. Green Gjuha

#146: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:33 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
Besniku_pr wrote:
un me Asijolen ?????
sish kon keq .....

un me Ana_e_Embel ???

e pamundur....

kush te tha ty qe eshte e mundur njehere??????????????


ooooo kshu na paskan van bashk ne mi rrusho........ti po i hudhesh n'qf besnikut shkret...... Gjuha Gjuha

#147: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:34 AM
    ----
Roman_XIII wrote:


what u mean na vune bashke......??? un tashi po shof ket teme.........po pse me perzune ti annyway meqe na paskan vu bashk....... Confused ......pse skam dhembe sjam i mir enough per ty ah si?......... Mr. Green Mr. Green Gjuha

tek faqja e dyte, shikoje, eleonor na vuri bashke..............por te moren ty prandaj u terhoqa une..............nuk jam nga ato qe u prish lumturine te tjereve (e thene nga dikush ketu) Wink

#148: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:36 AM
    ----
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????


awwwwwwwwww me ner mami shkosia me vjen nga patriotja ime......... Laughing Laughing eleonor o yll pse si pelqeke Durrsaket per vete ti..... Confused ...apo RRushbullsat t'kan hudh trut e gamorit.... Mr. Green Mr. Green Gjuha Laughing je e nalt fareeeeee....se mos e mer per ters.......:muah

#149: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:43 AM
    ----
Sheeeee sheeeee sheeeee Laughing ca bahet ma ktu???Pa he ihere kush jane ciftet ktu ihere vrap me thoni Laughing haha Laughing

#150: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:45 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Sheeeee sheeeee sheeeee Laughing ca bahet ma ktu???Pa he ihere kush jane ciftet ktu ihere vrap me thoni Laughing haha Laughing

jena bo lomsh per vete,

une jam me rap_game[dj]

#151: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:55 AM
    ----
Kush eshte ky Eminemi qe se njof une,........????

#152: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:06 AM
    ----
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje
Last edited by Elina on Fri Mar 17, 2006 08:34 AM; edited 2 time in total

#153: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:19 AM
    ----
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Nje sqarim te vogel!Une jam bere cift me Aka70 dhe jam ok, dhe e dyta Sejo me duket se ia kishte qejfi me Kleon!

#154: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:21 AM
    ----
Mire e ke Hera em Aken , ej po u be e madhe kjo puna e qifteve me . Deri ku do arrije do na martoni ne me heeeeeeeeeeeeee

#155: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:24 AM
    ----
esperanca wrote:
Mire e ke Hera em Aken , ej po u be e madhe kjo puna e qifteve me . Deri ku do arrije do na martoni ne me heeeeeeeeeeeeee


Prit moj te njihemi mire njehere!Pse e quan kollaj martesen ti! Pastaj ka shpenzime se hajde te ju ngopesh me torte juve,se jemi bere si ushtri kohet e fundit!

#156: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:27 AM
    ----
hera wrote:
esperanca wrote:
Mire e ke Hera em Aken , ej po u be e madhe kjo puna e qifteve me . Deri ku do arrije do na martoni ne me heeeeeeeeeeeeee


Prit moj te njihemi mire njehere!Pse e quan kollaj martesen ti! Pastaj ka shpenzime se hajde te ju ngopesh me torte juve,se jemi bere si ushtri kohet e fundit!

se ke gabim hera... Wink
Ej hera e modifikova lidhjen tende je prap me aken lol mos mu merzit qe te kisha ngateruar qesh

#157: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:29 AM
    ----
Nikja wrote:
hera wrote:
esperanca wrote:
Mire e ke Hera em Aken , ej po u be e madhe kjo puna e qifteve me . Deri ku do arrije do na martoni ne me heeeeeeeeeeeeee


Prit moj te njihemi mire njehere!Pse e quan kollaj martesen ti! Pastaj ka shpenzime se hajde te ju ngopesh me torte juve,se jemi bere si ushtri kohet e fundit!

se ke gabim hera... Wink
Ej hera e modifikova lidhjen tende je prap me aken lol mos mu merzit qe te kisha ngateruar qesh

Jo mi nuk merzitem ,pastaj une e kam me tapi (me letra pronesie)Aken! qesh

#158: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:42 AM
    ----
NE TE MIRA E NE GEZIME :rrap :rrap :rrap :rrap

#159: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:43 AM
    ----
teda wrote:
NE TE MIRA E NE GEZIME


O Tede se u kujtova une,po ti mo lal ke do si partner,se une nuk kam asnje ide?

#160: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:01 AM
    ----
teda wrote:
NE TE MIRA E NE GEZIME :rrap :rrap :rrap :rrap

O teda pa me thuaj cili te ka pelqy lol ne bised,e po ta japim si partner forumit....
Mos te te vij turp yllo,gjithcka qe shkruajm,eshte ne menyr shoqerore
Nuk dua te te leme vetem ti Wink

#161: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:23 AM
    ----
DJE RRUKI THA : TEDA ME ARTI5 ,
PRANDAJ DHE UNE LAVA HAKUN DJE DUKE THENE RRUKI DHE LENA , JU KUJTOHET ?

DUHET TE JAT FAQJA 2 DHE E 3-TA
Last edited by teda on Fri Mar 17, 2006 08:25 AM; edited 1 times in total

#162: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:24 AM
    ----
E PATE ? qesh qesh qesh

#163: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:35 AM
    ----
teda wrote:
E PATE ? qesh qesh qesh
e pash zemra dh ete vendova me arti5 tek ato cifte qe kam bere un shiko icik,te kam venduar ne fillim... Laughing

#164: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:43 AM
    ----
O ZOT , O ZOT ,

LUMS I UNE


Muah Muah

#165: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Fri Mar 17, 2006 09:35 AM
    ----
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????

me bene xheloze mi dreq.

#166: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Besniku_pr , Location: Prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 09:36 AM
    ----
ASJOLA wrote:
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????

me bene xheloze mi dreq.

hajde mos ta nin Asiola se ty t marr un

#167: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 10:39 AM
    ----
Hahahahaahahhahaa


ca bhet nga keto ane mor aman

duhet me porosit nja kater kile llokume

gjithe keto cifte

hahahahahahahahahahah

#168: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 10:41 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????


awwwwwwwwww me ner mami shkosia me vjen nga patriotja ime......... Laughing Laughing eleonor o yll pse si pelqeke Durrsaket per vete ti..... Confused ...apo RRushbullsat t'kan hudh trut e gamorit.... Mr. Green Mr. Green Gjuha Laughing je e nalt fareeeeee....se mos e mer per ters.......:muahjo mor rrush

po te kam si vlla jo per gje


te perqfoj fort

#169: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Fri Mar 17, 2006 10:50 AM
    ----
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

kush o amantia mi ca ore ca date ku e njof ket una Gjuha Mr. Green

jo per gje ma prezantoni se kjo asjola na qenka xheloze se dija qe na ishte e zonme

(me keq ardhje jep dorheqje)

#170: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 10:53 AM
    ----
ej deejay,keto i zgjodha vetem si cifte te forumit,se mos deshe ta merje vertet,e duheshte ta njohesh ma mir....?! qesh qesh

#171: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Fri Mar 17, 2006 10:54 AM
    ----
Gjuha haha e mi e hudh gurin e mcef doren ti mi shtrige Gjuha

#172: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:08 AM
    ----
Kush hudhi gurin dhe mshehu doren mar DeeJaY?

#173: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:08 AM
    ----
DeeJaY wrote:
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

kush o amantia mi ca ore ca date ku e njof ket una Gjuha Mr. Green

jo per gje ma prezantoni se kjo asjola na qenka xheloze se dija qe na ishte e zonme

(me keq ardhje jep dorheqje)

une jam me sejon nikja... Very Happy

#174: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:10 AM
    ----
Po gafi hoqi dhe mjekren per ty maj.... qesh

#175: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:11 AM
    ----
Nikja wrote:
Po gafi hoqi dhe mjekren per ty maj.... qesh

hahahaha une nuk i thash ta hiqte, une i thash ta le se me pelqen mjekrra... haha

#176: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:19 AM
    ----
DeeJaY wrote:
nik iashtu mu duk mi Gjuha

Bera disa zgjedhje sipas mendimit tim,ju prap zgjedhni ate qe jua do qefi... Wink

#177: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:37 AM
    ----
une themALISSA me ALDOS

se po shkojne mire si duket keta dy Wink

#178: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:37 AM
    ----
lenna wrote:
une themALISSA me ALDOS

se po shkojne mire si duket keta dy Wink

KU po e sheh bre Lenna a po shkojme mire, tek cila teme??!!!!

#179: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:38 AM
    ----
NIkja me kishte bere mua qift me Rrukin, nuk do ia prishi renditjen Nikes ,jo se e njoh Rrukin po shkaku i respektit te madh ndaj Nikes...

#180: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:39 AM
    ----
o nikja ti me prezanto ate qe the pra ket po them un se bo vaki bohemi dhe cift tamom Gjuha kuptove tani :D

#181: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:41 AM
    ----
alissa wrote:
lenna wrote:
une themALISSA me ALDOS

se po shkojne mire si duket keta dy Wink

KU po e sheh bre Lenna a po shkojme mire, tek cila teme??!!!!


qesh qesh te tema "vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre"...... ke diqka ti kunder ketij mendimit tim ?

#182: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:43 AM
    ----
lenna wrote:
alissa wrote:
lenna wrote:
une themALISSA me ALDOS

se po shkojne mire si duket keta dy Wink

KU po e sheh bre Lenna a po shkojme mire, tek cila teme??!!!!


qesh qesh te tema "vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre"...... ke diqka ti kunder ketij mendimit tim ?


JO qe kam diqka kunder po shume pom habit, vetem ti e verejte kete gje..... Embarassed

#183: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:44 AM
    ----
lenna wrote:
une themALISSA me ALDOS

se po shkojne mire si duket keta dy Wink
UUuuaaaaaa sa po me pelqen per Zotin rrofsh Lenna

#184: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:45 AM
    ----
Eh Alissa Lena eshte goc mendje holle si shpeton gje Smile

#185: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:45 AM
    ----
Aldo po mua ? sme do heeeeeeeeeeeee

#186: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:48 AM
    ----
Qte zuri me Sejo je bere gjeloze per ndonje ketu ?

#187: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:49 AM
    ----
esperanca wrote:
Aldo po mua ? sme do heeeeeeeeeeeee
Edhe ty te du mi dreq po me kane zgjedhur çift me Alissen

#188: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:49 AM
    ----
esperanca wrote:
Qte zuri me Sejo je bere gjeloze per ndonje ketu ?

Jo aspak eSPERANCA,, BEJ SIKUR NUK SHOH GJE..


TE SHOQERON NJERI TY

#189: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:50 AM
    ----
Po mua me kan ven me xxx por une ektu kam miq shume per veq xxx qe me shkon mire me ta , po ty kush te shoqeron ?

#190: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:51 AM
    ----
KLEOPATRA me shoqeroj mua ,me mori ,hahahhaha ,po mir ateher, po shoqerohemi mir tamon e

#191: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:52 AM
    ----
O NJEREZ MOS I BENI CIFTET LEMSH SE RRUKI KISHTE LENNEN ,OK ?

#192: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:52 AM
    ----
esperanca wrote:
Aldo po mua ? sme do heeeeeeeeeeeee

qke moj esperanca aldo eshte i Alisses e ti ke xxx Wink

#193: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:53 AM
    ----
Mire e ke Kleon eshte e mire ajo , por ke kujdes mos e tradheto ate .

#194: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:54 AM
    ----
esperanca wrote:
Aldo po mua ? sme do heeeeeeeeeeeee

Mos iu bej ashtu tani,Esperanca e gjete mbaje lol se disa kan ngleur pa hic fare e ti nga dy deshiron... qesh

#195: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:54 AM
    ----
hahahhaa ca thu mor ti ,po te me zuri toka ,un do thrras emrin e saj,nuk tradhetoj dote,

#196: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:56 AM
    ----
teda wrote:
O NJEREZ MOS I BENI CIFTET LEMSH SE RRUKI KISHTE LENNEN ,OK ?


hahahah po rruki ka qelluar i marshem e Aldosi u pajtua menjehere Wink

#197: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 11:58 AM
    ----
lenna wrote:
teda wrote:
O NJEREZ MOS I BENI CIFTET LEMSH SE RRUKI KISHTE LENNEN ,OK ?


hahahah po rruki ka qelluar i marshem e Aldosi u pajtua menjehere WinkDrejt e ke zemer Une e du Alissen

#198: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:01 PM
    ----
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje
Kush me ka çiftu me Anilen .Se du Du Alissen

#199: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:01 PM
    ----
Aldos wrote:
lenna wrote:
teda wrote:
O NJEREZ MOS I BENI CIFTET LEMSH SE RRUKI KISHTE LENNEN ,OK ?


hahahah po rruki ka qelluar i marshem e Aldosi u pajtua menjehere WinkDrejt e ke zemer Une e du Alissen

qesh qesh
more ketu na plasi perdja shihe shihe u dashuruan keta dy

#200: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:02 PM
    ----
lenna wrote:
Aldos wrote:
lenna wrote:
teda wrote:
O NJEREZ MOS I BENI CIFTET LEMSH SE RRUKI KISHTE LENNEN ,OK ?


hahahah po rruki ka qelluar i marshem e Aldosi u pajtua menjehere WinkDrejt e ke zemer Une e du Alissen

qesh qesh
more ketu na plasi perdja shihe shihe u dashuruan keta dy

Puthje aldosit Muah

#201: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:03 PM
    ----
Alisses Muah Muah Muah

#202: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:04 PM
    ----
Aldos wrote:
Alisses Muah Muah Muah

Papappap qesh qesh

Plasi dashnia kendej...

#203: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:06 PM
    ----
Tani pasi u zgjedhen qiftet, disa u pajtun disa jo, kam iden ta bejme temen " qifti me i mire- qe po kalojne me se miri mes vete" Muah te gjitheve qe jane pajtuar me perzgjedhjen

#204: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:08 PM
    ----
mire e ke alissa

po mua me kane vene me nje cun qe ia kane dhene dhe nje goce tjeter qaj qaj qaj

une do nje te gjithe per vete

jo gjysma gjysma qaj qaj qaj qaj

#205: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:11 PM
    ----
Eleonora ... he mi dhe ti ... cik durim .. qysh thote ai llafi i duruari i fituari Wink

#206: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:11 PM
    ----
eleonora wrote:
mire e ke alissa

po mua me kane vene me nje cun qe ia kane dhene dhe nje goce tjeter qaj qaj qaj

une do nje te gjithe per vete

jo gjysma gjysma qaj qaj qaj qaj

te pelqen edi...?!mbaje lol e mos ja leshoj askujt Wink

#207: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:12 PM
    ----
alissa wrote:
Tani pasi u zgjedhen qiftet, disa u pajtun disa jo, kam iden ta bejme temen " qifti me i mire- qe po kalojne me se miri mes vete" Muah te gjitheve qe jane pajtuar me perzgjedhjen


Lale me mire jo,se ka per te plase sherri ketu!Se te gjithe per veten do votojne,apo jo?

#208: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:15 PM
    ----
alissa wrote:
Tani pasi u zgjedhen qiftet, disa u pajtun disa jo, kam iden ta bejme temen " qifti me i mire- qe po kalojne me se miri mes vete" Muah te gjitheve qe jane pajtuar me perzgjedhjen


Shpirti Muah ne te dy jemi te paret :bobe :bobe :bobe

#209: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:16 PM
    ----
Aldos wrote:
alissa wrote:
Tani pasi u zgjedhen qiftet, disa u pajtun disa jo, kam iden ta bejme temen " qifti me i mire- qe po kalojne me se miri mes vete" Muah te gjitheve qe jane pajtuar me perzgjedhjen


Shpirti Muah ne te dy jemi te paret :bobe :bobe :bobe

Ja e shikon u vertetua direkt!

#210: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:16 PM
    ----
Aldos wrote:
alissa wrote:
Tani pasi u zgjedhen qiftet, disa u pajtun disa jo, kam iden ta bejme temen " qifti me i mire- qe po kalojne me se miri mes vete" Muah te gjitheve qe jane pajtuar me perzgjedhjen


Shpirti Muah ne te dy jemi te paret :bobe :bobe :bobe


PO shihet kjo prej aeroplanit cili qift po shkon me se miri... keta tjerte po shtyhen jo une jo une.... Muah

#211: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:18 PM
    ----
alissa wrote:
Aldos wrote:
alissa wrote:
Tani pasi u zgjedhen qiftet, disa u pajtun disa jo, kam iden ta bejme temen " qifti me i mire- qe po kalojne me se miri mes vete" Muah te gjitheve qe jane pajtuar me perzgjedhjen


Shpirti Muah ne te dy jemi te paret :bobe :bobe :bobe


PO shihet kjo prej aeroplanit cili qift po shkon me se miri... keta tjerte po shtyhen jo une jo une.... Muah


Sa na kane zili ne te dy Alissa Muah

#212: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:36 PM
    ----
Poezi per Alissen

Dielli shkelqen por s'po me ndriçon
prane zjarrit qendroj e s'po me ngroh
i semure s'jam por zemra po me lendon
se ty "Spirt" prane meje s'po te shoh Muah Muah

#213: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:38 PM
    ----
Nikja wrote:
Lenna me Milin pershtaten shum,dhe shkojn shum mir me njeri tjetrin... Wink


bravo ......mendim i qelluar Nikja.... bravo

#214: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:39 PM
    ----
Aldos wrote:
Poezi per Alissen

Dielli shkelqen por s'po me ndriçon
prane zjarrit qendroj e s'po me ngroh
i semure s'jam por zemra po me lendon
se ty "Spirt" prane meje s'po te shoh Muah Muah
Bravooooo ...
e paska zene keq aldos me duket ...
i kane filluar alucinacionet Gjuha haha haha haha

#215: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:39 PM
    ----
Aldos wrote:
Poezi per Alissen

Dielli shkelqen por s'po me ndriçon
prane zjarrit qendroj e s'po me ngroh
i semure s'jam por zemra po me lendon
se ty "Spirt" prane meje s'po te shoh Muah Muah

Aldos falemidnerit shummmmmmm je me i miri.... paskam fat qe jam qift me me te mirin e forumit Muah

#216: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:41 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Aldos wrote:
Poezi per Alissen

Dielli shkelqen por s'po me ndriçon
prane zjarrit qendroj e s'po me ngroh
i semure s'jam por zemra po me lendon
se ty "Spirt" prane meje s'po te shoh Muah Muah
Bravooooo ...
e paska zene keq aldos me duket ...
i kane filluar alucinacionet Gjuha haha haha haha

Kujdes xxx se po te leshon ndonje llaf tani aldos,se qeka futur ne boten e endrave ai... qesh

#217: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:46 PM
    ----
JO Aldos, te gjith kane dikend ketu ( dikush nga dy e tre) por askush nuk po e shpreh mire sikur ne.... Wink

#218: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:47 PM
    ----
Aldos wrote:
Nikja wrote:
>>>xxx wrote:
Aldos wrote:
Poezi per Alissen

Dielli shkelqen por s'po me ndriçon
prane zjarrit qendroj e s'po me ngroh
i semure s'jam por zemra po me lendon
se ty "Spirt" prane meje s'po te shoh Muah Muah
Bravooooo ...
e paska zene keq aldos me duket ...
i kane filluar alucinacionet Gjuha haha haha haha

Kujdes xxx se po te leshon ndonje llaf tani aldos,se qeka futur ne boten e endrave ai... qesh


Thnx Nikja e XXX por ju ngelet pa gje

Hic mos u merzit Aldos,neve na u be qefi qe u bere ti i lumtur Wink ,e sa per neve kemi koh,do na e shpreh dhe neve nje dit dikush para gjithve ashtu sic u shprehet ju te dy .....
Last edited by Elina on Fri Mar 17, 2006 12:48 PM; edited 1 times in total

#219: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:48 PM
    ----
alissa wrote:
JO Aldos, te gjith kane dikend ketu ( dikush nga dy e tre) por askush nuk po e shpreh mire sikur ne.... Wink


Drejt e ke Zemer. Muah

#220: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Besniku_pr , Location: Prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:50 PM
    ----
opa hajde perhajer.... Aldo e Alissa kur po e boni darsmen ???

#221: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:55 PM
    ----
Thash un Nikja ... iku aldos ... e zuri dashuria keq .... haha haha haha haha haha
Shih neser kur te martohen te dy haha haha haha

#222: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:55 PM
    ----
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje
Me fal Nikja por per mu ia ke fut kot se une as qe e njoh Shtetin gjithsesi skam dyshim qe eshte shume i mire...........pershendetje Shteti

#223: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:56 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Thash un Nikja ... iku aldos ... e zuri dashuria keq .... haha haha haha haha haha
Shih neser kur te martohen te dy haha haha haha

Ca nuk ben vaki me Aldosin tani qesh qesh

#224: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:57 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Thash un Nikja ... iku aldos ... e zuri dashuria keq .... haha haha haha haha haha
Shih neser kur te martohen te dy haha haha haha


Plasi xhelozia ketej

#225: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:57 PM
    ----
O Ejsi ... mir se ke nje shtet te tere ku te zgjedhesh ... perseri po na ben llafe Question Gjuha

#226: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 12:59 PM
    ----
Nikja ... shpresojme te na ftojne ne dasem keta te dy Gjuha

O Aldo jete te lumtur lal ... sa per xhelozi ... dont worry
se nuk ma nin hic Wink

#227: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:00 PM
    ----
Per darsem mos u frikoni se ti dhe Nikja jeni deshmitaret Muah te dyve

#228: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:02 PM
    ----
Thnx alissa ... kur do e beni dasmen se kemi ca kohe pa shkuar ne nje dasem ??

#229: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:02 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Nikja ... shpresojme te na ftojne ne dasem keta te dy Gjuha

O Aldo jete te lumtur lal ... sa per xhelozi ... dont worry
se nuk ma nin hic Wink
Po sme ftoj aldos e di qe do me ftoj alissa,me gjith kenaqesi do shkoja....
Por nese vendosin per neser dasmen nuk do mundem valla... qesh
Se skam cilin do e merja me veti per te shkuar si cift... Laughing
Nuk te xhelozon asnjeri aldos,perkundrazi na lehtesove punen qe e gjete vet e nuk na le bare te ta gjem neve qesh qesh

#230: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:03 PM
    ----
hahahahahah ae more Besnik rri ti shikoj fotot e tua e sheh se njerezit u gjeten ne kete teme qesh qesh qesh

#231: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:04 PM
    ----
>>>xxx wrote:
O Ejsi ... mir se ke nje shtet te tere ku te zgjedhesh ... perseri po na ben llafe Question Gjuha
Eh ,Eh mire e ke ti Gjuha Gjuha edhe une ashtu mendova pasi shkruajta Gjuha ..............

#232: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:12 PM
    ----
Jo une sdua ta nderroj xxx me as nje ai ehste shume i mire per biesed edhe eshte i ekdnshem teke fundit me vjen mire qe si partner te forumit em keni propozuar ate . Mabsi plasen poezit ketu une do ja them dy tri fjale partenerit tim.

Kur ke lindur ti ka rene shi dhe ka
qare qielli . Jo pse ke lindur ti por se
qielli e ka humbur yllin me te bukur .

#233: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:14 PM
    ----
Thnx shume esperanca ......
me pelqeu vertet
Edhe pse kur kam lindur une ka rene vertet shi Gjuha

#234: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:15 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Thnx shume esperanca ......
me pelqeu vertet
Edhe pse kur kam lindur une ka rene vertet shi Gjuha


E ju dasmen me neve ne nje dite a po e beni?

#235: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:15 PM
    ----
Epo e kam ditur qe ka rene shi andaj kam then .

#236: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:19 PM
    ----
Hahahahaaaa sa e mire qe je esperanca ... e gjen perhere pergjigjen e duhur ... e shikoni se sa mire qe kam qelluar une me esperancen ... dhe per me teper na zgjodhet ju te tjeret .... jemi fantastik fare njesha jemi Wink

#237: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:24 PM
    ----
Nikja, ti dhe XXX jeni deshmitare bashk ( s'e besoj qe hidherohet esperanca) , e tani ne mbremje gjate dasmes rrini me partneret e juaj dhe kenaqeni tu vallzu iiiiihaaaaa :bobe

#238: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:25 PM
    ----
Per qfare te em ngeli hatir qe kam partnerin me te mire ne albanialove apo jo ?

#239: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:27 PM
    ----
esperanca wrote:
Per qfare te em ngeli hatir qe kam partnerin me te mire ne AlbaniaLove apo jo ?

Jo mi jo,qe me bere ftesen xxx te shkoj me ate ne dasem per tek alissa dhe aldos.... Laughing

#240: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:27 PM
    ----
Kane hall se mos te ngel hatri se do shkojme tek dasma e alisses me aldon une me niken si deshmitare ... po nuk e dine se makinat zakonisht kane kater vende Wink

#241: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:29 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Kane hall se mos te ngel hatri se do shkojme tek dasma e alisses me aldon une me niken si deshmitare ... po nuk e dine se makinat zakonisht kane kater vende Wink

qesh qesh
Mos u ze per te madhe atyre tani nga dashuria e kan lol qesh

#242: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:29 PM
    ----
Jo mi Nikja bejme nderime ne ti vete em xxx une me Roni mbasi jemi administratore apo jo ?

#243: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:29 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Kane hall se mos te ngel hatri se do shkojme tek dasma e alisses me aldon une me niken si deshmitare ... po nuk e dine se makinat zakonisht kane kater vende Wink


une , aldos dhe nikja tek ti ne makin oo XXX ..... por pse ziheni kur ne mbremje do te jemi te gjith bashk

#244: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:30 PM
    ----
He mi se shkojme te katert te dy cifte cifte kater vende ka makina jan tamam fare Wink
Un me esperancen e ti nikja me ronin Wink
E gjejme zgjidhjen ne perhere.
Last edited by >>>xxx on Fri Mar 17, 2006 01:31 PM; edited 1 times in total

#245: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:31 PM
    ----
esperanca wrote:
Jo mi Nikja bejme nderime ne ti vete em xxx une me Roni mbasi jemi administratore apo jo ?

Pse jo mi,atje takohemi mandej... Wink
Po mir e tha xxx makina ze ka 4 vet ikim bashk ne te katert tek dasma alisses me aldon... Wink

#246: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:31 PM
    ----
Do nderrohemi gjer tek vendi pastaj perseri do jemi si qifte keshut siq jemi caktuar apo jo ?

#247: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:32 PM
    ----
esperanca wrote:
Do nderrohemi gjer tek vendi pastaj perseri do jemi si qifte keshut siq jemi caktuar apo jo ?

Po moj qysh jo,se nuk ta mar jo kete xxx,sa xheloze dhe ty maj qesh qesh

#248: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:33 PM
    ----
eleonora wrote:
mire e ke alissa

po mua me kane vene me nje cun qe ia kane dhene dhe nje goce tjeter qaj qaj qaj

une do nje te gjithe per vete

jo gjysma gjysma qaj qaj qaj qaj

Jo moj Eli se nuk ta marr une Edin vetem mos qaj ti ,mua me vune me ate se vura une veten ,une thashe e para qe te shoh mire me Edin ty .

do ma gjeni dhe mua nje ju se mbeta vetem une beqare ketu .

Sme do njeri mua???????? Jam e destinuar te mbetem vetem...

#249: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:34 PM
    ----
O Nikja zemra une sjam gjeloze siq thua ti por jam pak heeeeeeeeeeeee

#250: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:35 PM
    ----
Nikja wrote:
esperanca wrote:
Do nderrohemi gjer tek vendi pastaj perseri do jemi si qifte keshut siq jemi caktuar apo jo ?

Po moj qysh jo,se nuk ta mar jo kete xxx,sa xheloze dhe ty maj qesh qesh


He mi nikja se dhe te duash nuk te le roni ty Gjuha

#251: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:36 PM
    ----
Pse sikur ta linte Roni do ta mirrje ti xxx ?

#252: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:37 PM
    ----
Nxyq .. pse kot jemi cift ne te dy Wink

#253: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:38 PM
    ----
esperanca wrote:
Pse sikur ta linte Roni do ta mirrje ti xxx ?

Rehatohu esperanca qesh qesh

Mir tha xxx nuk me le roni,aq me pak per tek dasma alisses Wink

#254: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:39 PM
    ----
Haaaaaaaaaaaa me falni desha te beja pak shak sepse Nikja eshte mikja me e mire qe kam ketu eshte si shpirt e ty xxx flm per besnikrin . Sepse sjemi qift koti ne .

#255: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:40 PM
    ----
ashtu nikja, do te jete dasme me kembe te mbare.... te gjith qiftat do te jene per mrekulli dhe do t'iu vazhdoje mire....

#256: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:41 PM
    ----
Po si jo ne jemi zgjedhur me voten e popullit andaj duhet te ja kalojm mire jemi qifta te qelluar .

#257: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:41 PM
    ----
esperanca wrote:
Haaaaaaaaaaaa me falni desha te beja pak shak sepse Nikja eshte mikja me e mire qe kam ketu eshte si shpirt e ty xxx flm per besnikrin . Sepse sjemi qift koti ne .

Tamam cift i zgjedhur jeni.... Ju pergezoj dyve

ESPERANCA & XXX

#258: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:44 PM
    ----
Thnx nikja ... jemi cifti i pare qe votohet nga te tjeret Wink se alisa me aldon votuan vetveten Gjuha

#259: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:44 PM
    ----
O Nikja une do vete en dasem po nese vjen edhe ti , sepse dua te te kem ne krahun tim si miken time .

#260: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:46 PM
    ----
esperanca wrote:
O Nikja une do vete en dasem po nese vjen edhe ti , sepse dua te te kem ne krahun tim si miken time .

Te pyes ronin nese me shoqeron se pa te ku te vete un mi ylli... Laughing
Ti do jesh me xxx dhe do me duhet te kem dhe ronin prane. Wink

#261: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:47 PM
    ----
He mi se e kane me shaka keto te dy ... nuk besoj se kane gje me verte se perndryshe s'do kishte ikur aldos haha haha haha

#262: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:48 PM
    ----
Ti e ke me te vertet xxx apo vetem em ben lajka koti ?

#263: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:48 PM
    ----
Nikja wrote:
ej deejay,keto i zgjodha vetem si cifte te forumit,se mos deshe ta merje vertet,e duheshte ta njohesh ma mir....?! qesh qesh
hahhahaahhaha Nikja si lyese te shkoka shume....i martove te gjithe sle asnje beqar ketu.. Very Happy Wink Mr. Green

#264: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:48 PM
    ----
>>>xxx wrote:
He mi se e kane me shaka keto te dy ... nuk besoj se kane gje me verte se perndryshe s'do kishte ikur aldos haha haha haha

Ja iku dhe alissa tani,kan mo qysh skan... qesh qesh

Iken se ju duhet te organizohen per dasmen atyre haha

#265: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:49 PM
    ----
Nikja mire mire ke zgjedhur problemin e qifteve ti bravo .

#266: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:53 PM
    ----
gerta wrote:
Nikja wrote:
ej deejay,keto i zgjodha vetem si cifte te forumit,se mos deshe ta merje vertet,e duheshte ta njohesh ma mir....?! qesh qesh
hahhahaahhaha Nikja si lyese te shkoka shume....i martove te gjithe sle asnje beqar ketu.. Very Happy Wink Mr. Green

Epo un au zgjodha por nuk pajtohen ,cfaj kam un?!
Un me qellimin ti gezoja ato,ndersa atyre nuk ua ka qefi ato qeau zgjodha un ... haha qesh

#267: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:55 PM
    ----
Mire ti ke propozuar por ata mund ti nderrojne qiftet nese sjan te lumtur apo jo Nikja ?

#268: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 01:58 PM
    ----
esperanca wrote:
Mire ti ke propozuar por ata mund ti nderrojne qiftet nese sjan te lumtur apo jo Nikja ?


Po de un ne fillim shkrova se eshte vetem nje mendim imi.
Nuk i detyrova,ndersa disa ishin nxehur qe nuk ua kam bere zgjidhjen e duhur,po ku ta di un e shkreta se cila cilin e pelqen ketu qesh qesh

#269: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 02:00 PM
    ----
Mir e ke nikja ... te ndajne mendjen ato ... o i duan ose jo ato qe i ke zgjedhur ti ... te bejne dhe vet propozime nese nuk i pelqen partneri Wink

#270: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Fri Mar 17, 2006 02:04 PM
    ----
Mire em ek zgjedhur mua une jam e kenaqur apo jo xxx?

#271: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 02:07 PM
    ----
Un shum shum i kenaqur ... je shum e zonja nikja per te zgjedhur ciftet Wink
Duhet te hapesh nje agjensi nga keto per martesat Wink

#272: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 02:56 PM
    ----
>>>xxx wrote:
Un shum shum i kenaqur ... je shum e zonja nikja per te zgjedhur ciftet Wink
Duhet te hapesh nje agjensi nga keto per martesat Wink

Por qe te me ndihmosh dhe ti xxx,se ka disa qe nuk kuptohen qe mos te dal ne debat me to eshte mir te kem dike ne krah.... Laughing
Pajtohesh te te kem ty?!

#273: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:01 PM
    ----
cun_tirone wrote:
hahahhahaha cra topiku,o mi nike i gjete ciftet ti mi

Nuk i gjeta ata ishin ketu,por un dhash mendimin tim...
Te pelqeu ty ajo qe ta zgjodha apo deshiron tjeter? qesh qesh

#274: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: cun_tirone , Location: london Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:02 PM
    ----
ku di gje un ke ke sgjedhur per muaaaaaaaaaa se kom lexuar topikun

#275: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:05 PM
    ----
cun_tirone wrote:
ku di gje un ke ke sgjedhur per muaaaaaaaaaa se kom lexuar topikun
Me inen te kam vendosur te pelqen?apo deshiron tjeter?! Laughing

#276: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: cun_tirone , Location: london Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:06 PM
    ----
un ate qe deshiroi esht e zene kshuqe as inen as ate

#277: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:09 PM
    ----
cun_tirone wrote:
un ate qe deshiroi esht e zene kshuqe as inen as ate
Cilen deshiron ti mar?! Rolling Eyes

#278: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: cun_tirone , Location: london Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:11 PM
    ----
pak rendsi ka ajo qe dua un esht e zene kshuqe spo e them fare se i rriten veshet na qejfi poces

#279: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:13 PM
    ----
cun_tirone wrote:
pak rendsi ka ajo qe dua un esht e zene kshuqe spo e them fare se i rriten veshet na qejfi poces
Sa i keq dhe ty mar,po beja icik qefin te pakten thuaje,qe kur ta vij e ta lexoj mbase ndryshon mendje,si dihet..... Wink

#280: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: cun_tirone , Location: london Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:16 PM
    ----
na yllo sia boi qejfin askujt un,jam shum egoist hahaha vetem dua te me bejn qejfin kshuqe asaj i vdekt i dashuri i mean pas 100 vitesh

#281: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:18 PM
    ----
cun_tirone wrote:
na yllo sia boi qejfin askujt un,jam shum egoist hahaha vetem dua te me bejn qejfin kshuqe asaj i vdekt i dashuri i mean pas 100 vitesh
Mir mar si te duash,nuk te lus un...
Mir ateher do te ngelet ty kur ti vdes i dashuri asaj... qesh qesh

#282: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:26 PM
    ----
O a mbeti ende ndokush pa partner a?!! Mos e lodhni Niken tash gjejini vet ...

#283: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 03:54 PM
    ----
mos u merzit honey


do ta gjejme dhe nje ty


une them Angela

#284: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: cun_tirone , Location: london Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:01 PM
    ----
hehehheheheheh a ehst e bukur dh enevrike ajo mi

#285: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:09 PM
    ----
xxx jane shume pak ne linje sot keshtu qe nuk bashkojme dot ndonje...

Ti si thua mire jane keta qe jane zgjedhur?

#286: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:11 PM
    ----
Deri tani mire .... edhe pse pati ca qe benin naze ne fillim Wink

#287: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:13 PM
    ----
epo tak fak nuk ka, pse si i dine keta te gjejne perfekten me here te pare, prit prit se une kam mendimin se do vije dita dhe do i ndrojne keta... hahahaha

#288: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:15 PM
    ----
Ja more direkt qellova une me esperancan tak fak ... jemi cift perfekt Gjuha
Pse te tjeret duhet te bejne kaq llafe Question

#289: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:17 PM
    ----
Ja pra, qe krisma nuk ka patur. Ato kane qene, po diku large....


Une jam me Heren, po gjej rastin edhe ta pershendes edhe pse nuk eshte ne linje (me mungon shume) hehehehe

#290: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: >>>xxx , Location: ITALI Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:26 PM
    ----
Hahahaaaa mir e ben ... dhe un po pershendes partneren time Esperancen qe eshte shum e dashur ... Muah

#291: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:29 PM
    ----
Nje pershendetje per te gjithe ciftet dhe ne vecanti nje pershendetje per veten e ime dhe HEREN. Muah Muah Kur te vijne ata sekseret e cifteve duhet ta marrin seriozisht kete pune. Duhet hapur ndonje loje per ciftin me simpatik, kush i dhuron shprehje, puthje sa me rrentqethese partnereve perkates, e shume e shume te tjera qe duhet ti themi vete...

Ej kot po lidhemi ne?

Hajt tung dhe ju puc te gjitheve....

#292: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Fri Mar 17, 2006 04:53 PM
    ----
ja nje puthje e famshme per gjysmen time te Iamshuar

#293: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Fri Mar 17, 2006 05:48 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Perpara partizan se ana eshte e imja dhe mos te guxoj njeri ta prek


Muah

thoni po deshet qe nuk eshte love at the first sight............... Wink

#294: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Fri Mar 17, 2006 06:19 PM
    ----
HHHHHHHMMMMMMMMMMMM cool ca idealizmi moj naqeeeeeeeeee
E pranoj me kënaqësi romantike

#295: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Fri Mar 17, 2006 07:55 PM
    ----
sejo wrote:
hahahhaa ca thu mor ti ,po te me zuri toka ,un do thrras emrin e saj,nuk tradhetoj dote,

si shpirt e kam partnerin... nuk me tradhton kurr... muahhh

#296: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:02 PM
    ----
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?

#297: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:06 PM
    ----
besi21 wrote:
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?
Ha ha ha ha beso ke ardhe vone se i zunen tokat lal shif njihere mos eshte fsheh ndonje njena neper kacube se kshu ca ishte ne fushe iku krejt lllllooooollllll haha qesh haha qesh

#298: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:09 PM
    ----
i-ameshuar wrote:
besi21 wrote:
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?
Ha ha ha ha beso ke ardhe vone se i zunen tokat lal shif njihere mos eshte fsheh ndonje njena neper kacube se kshu ca ishte ne fushe iku krejt lllllooooollllll haha qesh haha qesh


epo kini kujdes se mos jua rrembej ndo njeren

#299: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:14 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
besi21 wrote:
i-ameshuar wrote:
besi21 wrote:
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?
Ha ha ha ha beso ke ardhe vone se i zunen tokat lal shif njihere mos eshte fsheh ndonje njena neper kacube se kshu ca ishte ne fushe iku krejt lllllooooollllll haha qesh haha qesh


epo kini kujdes se mos jua rrembej ndo njeren

ke do te rrembesh ti?

ke ndnj mendje te keqe ti ?

#300: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Fri Mar 17, 2006 08:16 PM
    ----
besi21 wrote:
KLEOPATRA wrote:
besi21 wrote:
i-ameshuar wrote:
besi21 wrote:
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?
Ha ha ha ha beso ke ardhe vone se i zunen tokat lal shif njihere mos eshte fsheh ndonje njena neper kacube se kshu ca ishte ne fushe iku krejt lllllooooollllll haha qesh haha qesh


epo kini kujdes se mos jua rrembej ndo njeren

ke do te rrembesh ti?

ke ndnj mendje te keqe ti ?

joooooooooo une nuk e tradhtoj sejon, e kam si shpirt...

#301: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Fri Mar 17, 2006 09:05 PM
    ----
VINI RE.
Deri tashi, jam lodh tu lexu 26 faqe per ciftet e te tjerve.
Lexova ciftet e NIKES.
E dashur, pse me ke ciftu me londin amon?
O antar meshkuj, un jam SINGLE.
Kam 2 jav qe me londin kam vetem shoqni.
Ca rendesie ka per ju se ca bej un privatisht.
Kjo lidhja me londin, spo me le me kap nje cun ne forum.
DU DHE UN TE BEHEM CIFT.
Pse tjua prish qefin te tjerve un.
Jan gjith ata cuna ne forum qe me kan then, qe po te isha un single, do donim te lidheshim me mu.
BUJRUM.
KUSH DO TE BEHET CIFT ME MU, PERVEC BESNIKUT MEQE E KA THEN?
Nike, mendohu dhe njeher se mbase ja qellon ksaj rradhe.
Jan ca qe me pelqejn, ne vecanti 2, por un du mendimin e te tjerve................sepse du qe te me ndihmoni ne zgjedhje.

#302: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Fri Mar 17, 2006 09:09 PM
    ----
ASJOLA wrote:
VINI RE.
Deri tashi, jam lodh tu lexu 26 faqe per ciftet e te tjerve.
Lexova ciftet e NIKES.
E dashur, pse me ke ciftu me londin amon?
O antar meshkuj, un jam SINGLE.
Kam 2 jav qe me londin kam vetem shoqni.
Ca rendesie ka per ju se ca bej un privatisht.
Kjo lidhja me londin, spo me le me kap nje cun ne forum.
DU DHE UN TE BEHEM CIFT.
Pse tjua prish qefin te tjerve un.
Jan gjith ata cuna ne forum qe me kan then, qe po te isha un single, do donim te lidheshim me mu.
BUJRUM.
KUSH DO TE BEHET CIFT ME MU, PERVEC BESNIKUT MEQE E KA THEN?
Nike, mendohu dhe njeher se mbase ja qellon ksaj rradhe.
Jan ca qe me pelqejn, ne vecanti 2, por un du mendimin e te tjerve................sepse du qe te me ndihmoni ne zgjedhje.

O dreq po pse sna e ke thene me heret qe je ndare nga Londi,sepse un qe mos ti ngel hatri Londit te bera me ate si cift forumi....

Me ke ta ka qefi ty yllo?!

Vetem urdhero thuaje,se cunat jan te gatshem qe te te ken si partnere tek forumi.
Un tani per momentin se kam idene se me cilin te te them... Wink

#303: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:23 AM
    ----
besi21 wrote:
i-ameshuar wrote:
besi21 wrote:
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?
Ha ha ha ha beso ke ardhe vone se i zunen tokat lal shif njihere mos eshte fsheh ndonje njena neper kacube se kshu ca ishte ne fushe iku krejt lllllooooollllll haha qesh haha qesh


epo kini kujdes se mos jua rrembej ndo njeren
Pak si vështirë me ma rrëmby durrsaken se e kam të vendosur.
Po më duket angelen e ke vetëm tu bo xhiro ke universiteti provoje njëherë. qesh qesh qesh
Last edited by I-AMESHUAR on Sat Mar 18, 2006 12:41 AM; edited 1 times in total

#304: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:37 AM
    ----
ASJOLA wrote:
VINI RE.
Deri tashi, jam lodh tu lexu 26 faqe per ciftet e te tjerve.
Lexova ciftet e NIKES.
E dashur, pse me ke ciftu me londin amon?
O antar meshkuj, un jam SINGLE.
Kam 2 jav qe me londin kam vetem shoqni.
Ca rendesie ka per ju se ca bej un privatisht.
Kjo lidhja me londin, spo me le me kap nje cun ne forum.
DU DHE UN TE BEHEM CIFT.
Pse tjua prish qefin te tjerve un.
Jan gjith ata cuna ne forum qe me kan then, qe po te isha un single, do donim te lidheshim me mu.
BUJRUM.
KUSH DO TE BEHET CIFT ME MU, PERVEC BESNIKUT MEQE E KA THEN?
Nike, mendohu dhe njeher se mbase ja qellon ksaj rradhe.
Jan ca qe me pelqejn, ne vecanti 2, por un du mendimin e te tjerve................sepse du qe te me ndihmoni ne zgjedhje.


Shocked ...... Rolling Eyes ASJOLA ....don cift me ....>....KLEOPATREN..? Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing

#305: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:43 AM
    ----
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Huh Shocked Laughing Laughing

Sa te shpejte ju mar Gjuha ...o Albanianboy hajde ihere ktu naqe se te ka dal emri ne drejtori haha Wink
I bet he doesn't know even who I am Laughing

#306: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:47 AM
    ----
eleonora wrote:
ja nje puthje e famshme per gjysmen time te Iamshuar

wuaaaaaa ca t'them!!!!! DEGJONI ME VEMENDJE O MILET I KORRUPTUM:

EDHE PSE DO DOJA SI CDO KUSH TJETER T'MOR CMIMIN E PAR VET>CIFT POR 1-SHKODRAN ME 1DURRSAKE ESHT CIFTZIMI MA I TMERRSHEM/KUPTUESHEM/RREZIKSHEM/ZGJUTE>>(te gjitha me kuptimin e mir t'fjales ju te dy me njifni pak a shum ok Wink ) VOTA IME ESHT PER:
>>>>>>>>>>>>AMESHUAR&ELEONOR>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOM PLAKUN KOM PRINDERIT CIFT DURRES&SHKODER VETEM MREKULLI KAN BO NJET........EDHE KENI VET FAKTIN PARA SYVE....SHKODER&DURRES=ROMAN.... qesh ME I FJAL JENI TULL FARE KENI 'BEKIMIN TEM AMESHUAR&ELEONOR.........KALAMONI DO JU DALI I PRAPET VECSE SI PUNA IM Laughing Laughing Gjuha .............CHEERS TO YOU TO...! ROMAN..!!

PS>Eleonor o rrusho vetem me ket djalin ta pelqej 'ciftzimin' se mos t'kishe zgjedh cun DURRSI ....namin do kisha bo xhamat e forumit me llastiqe teli qy sonte....:) haha Gjuha

#307: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: VISI_BADOSA , Location: newmarket usa Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:52 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
eleonora wrote:
ja nje puthje e famshme per gjysmen time te Iamshuar

wuaaaaaa ca t'them!!!!! DEGJONI ME VEMENDJE O MILET I KORRUPTUM:

EDHE PSE DO DOJA SI CDO KUSH TJETER T'MOR CMIMIN E PAR VET>CIFT POR 1-SHKODRAN ME 1DURRSAKE ESHT CIFTZIMI MA I TMERRSHEM/KUPTUESHEM/RREZIKSHEM/ZGJUTE>>(te gjitha me kuptimin e mir t'fjales ju te dy me njifni pak a shum ok Wink ) VOTA IME ESHT PER:
>>>>>>>>>>>>AMESHUAR&ELEONOR>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOM PLAKUN KOM PRINDERIT CIFT DURRES&SHKODER VETEM MREKULLI KAN BO NJET........EDHE KENI VET FAKTIN PARA SYVE....SHKODER&DURRES=ROMAN.... qesh ME I FJAL JENI TULL FARE KENI 'BEKIMIN TEM AMESHUAR&ELEONOR.........KALAMONI DO JU DALI I PRAPET VECSE SI PUNA IM Laughing Laughing Gjuha .............CHEERS TO YOU TO...! ROMAN..!!

PS>Eleonor o rrusho vetem me ket djalin ta pelqej 'ciftzimin' se mos t'kishe zgjedh cun DURRSI ....namin do kisha bo xhamat e forumit me llastiqe teli qy sonte....:) haha Gjuha


qesh qesh CHEERS PER DURRSAKEN TONE ME I-AMESHUARIN ROMANO SKAM FISHEK KE TI SHTIJM NE AJER 2 3 HERE SI E DO ZAKONI Laughing

BY THE WAY UN JAM I PRANUESHEM PER CIFTEZIM BESOJ CIK VESS DERR JAM PO SJAM KEQ JO GOCA Muah

#308: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:56 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Huh Shocked Laughing Laughing

Sa te shpejte ju mar Gjuha ...o Albanianboy hajde ihere ktu naqe se te ka dal emri ne drejtori haha Wink
I bet he doesn't know even who I am Laughing

Deja e shof t'ngeli gija hidhur nga zgjedhja qe kemi/kan bo per ty.....am sorry maj grup si munem me t'nimu vet........jam shkosi e gjall vetem thuj fjalen ti...... Laughing

ps>Deja ket vesh'derrin shokun tem Badosen esht flori qeni.... cun me namuz i prekshem...... Laughing Mr. Green Gjuha ..si thu maj naqe a pa ja hedh i sy ah....... Mr. Green

#309: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:58 AM
    ----
asjola un sbej pjes ne ato dy e di kshu qe jam rahat Smile

#310: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:14 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Huh Shocked Laughing Laughing

Sa te shpejte ju mar Gjuha ...o Albanianboy hajde ihere ktu naqe se te ka dal emri ne drejtori haha Wink
I bet he doesn't know even who I am Laughing

Deja e shof t'ngeli gija hidhur nga zgjedhja qe kemi/kan bo per ty.....am sorry maj grup si munem me t'nimu vet........jam shkosi e gjall vetem thuj fjalen ti...... Laughing

ps>Deja ket vesh'derrin shokun tem Badosen esht flori qeni.... cun me namuz i prekshem...... Laughing Mr. Green Gjuha ..si thu maj naqe a pa ja hedh i sy ah....... Mr. Green

Hhahaahhahahaha eh ca jeni ju nji eeee haha
Puna e par ti ske than kergja se Albanianboy asht 1sh Gjuha Wink

Mandej at Bandosen ....prit ta shaf ifije...tja hedhi i sy Laughing Laughing

#311: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: VISI_BADOSA , Location: newmarket usa Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:24 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Huh Shocked Laughing Laughing

Sa te shpejte ju mar Gjuha ...o Albanianboy hajde ihere ktu naqe se te ka dal emri ne drejtori haha Wink
I bet he doesn't know even who I am Laughing

Deja e shof t'ngeli gija hidhur nga zgjedhja qe kemi/kan bo per ty.....am sorry maj grup si munem me t'nimu vet........jam shkosi e gjall vetem thuj fjalen ti...... Laughing

ps>Deja ket vesh'derrin shokun tem Badosen esht flori qeni.... cun me namuz i prekshem...... Laughing Mr. Green Gjuha ..si thu maj naqe a pa ja hedh i sy ah....... Mr. Green

Hhahaahhahahaha eh ca jeni ju nji eeee haha
Puna e par ti ske than kergja se Albanianboy asht 1sh Gjuha Wink

Mandej at Bandosen ....prit ta shaf ifije...tja hedhi i sy Laughing Laughing


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Deja Muah

#312: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:26 AM
    ----
VISI_BADOSA wrote:
Deja_Amara wrote:
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Huh Shocked Laughing Laughing

Sa te shpejte ju mar Gjuha ...o Albanianboy hajde ihere ktu naqe se te ka dal emri ne drejtori haha Wink
I bet he doesn't know even who I am Laughing

Deja e shof t'ngeli gija hidhur nga zgjedhja qe kemi/kan bo per ty.....am sorry maj grup si munem me t'nimu vet........jam shkosi e gjall vetem thuj fjalen ti...... Laughing

ps>Deja ket vesh'derrin shokun tem Badosen esht flori qeni.... cun me namuz i prekshem...... Laughing Mr. Green Gjuha ..si thu maj naqe a pa ja hedh i sy ah....... Mr. Green

Hhahaahhahahaha eh ca jeni ju nji eeee haha
Puna e par ti ske than kergja se Albanianboy asht 1sh Gjuha Wink

Mandej at Bandosen ....prit ta shaf ifije...tja hedhi i sy Laughing Laughing


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Deja Muah

U sul per sulm ky Laughing Gjuha shaka

Te pershendes yllo Puthje

#313: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: VISI_BADOSA , Location: newmarket usa Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:30 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
VISI_BADOSA wrote:
Deja_Amara wrote:
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Nikja wrote:
Qeka bere bised e lire ketu mar nuk meret vesh,kush me cilin u lidh tani....!

Po jam nje mendim timin un:

-Teda me Arti5
-Lenna me Milin
-Esperanca me xxx
-Gerta me Roman
-Eleonora me Edin
-Ana me Rap_Game
-Ina me cun_tirone
-Anila me Aldos
-Alissa me Rrukin
-Hera me Aka
-Kleo me Gafin (sepse ai per te hoqi dhe mjekren Laughing )
-Deja me Albanianboy
-Amantia me DeeJay
-Asjola me Londin
-Eisi me Shteti
-Sunblock me Shkodra e bukur
-Sweet_gurl meOrioni
-Silvi me naploni dhe
-Ketrushja me ekonomisti
-Bella_stela me Sejon
Te tjer sme kujtohen per momentin...
Ju pelqyen keto zgjidhje qe bera un?! lutje

Huh Shocked Laughing Laughing

Sa te shpejte ju mar Gjuha ...o Albanianboy hajde ihere ktu naqe se te ka dal emri ne drejtori haha Wink
I bet he doesn't know even who I am Laughing

Deja e shof t'ngeli gija hidhur nga zgjedhja qe kemi/kan bo per ty.....am sorry maj grup si munem me t'nimu vet........jam shkosi e gjall vetem thuj fjalen ti...... Laughing

ps>Deja ket vesh'derrin shokun tem Badosen esht flori qeni.... cun me namuz i prekshem...... Laughing Mr. Green Gjuha ..si thu maj naqe a pa ja hedh i sy ah....... Mr. Green

Hhahaahhahahaha eh ca jeni ju nji eeee haha
Puna e par ti ske than kergja se Albanianboy asht 1sh Gjuha Wink

Mandej at Bandosen ....prit ta shaf ifije...tja hedhi i sy Laughing Laughing


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Deja Muah

U sul per sulm ky Laughing Gjuha shaka

Te pershendes yllo Puthje

qaj sjam si ROMANI une o DEJA jam qingji urte nuk sulmoj Laughing naten e mire

#314: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:34 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
eleonora wrote:
ja nje puthje e famshme per gjysmen time te Iamshuar

wuaaaaaa ca t'them!!!!! DEGJONI ME VEMENDJE O MILET I KORRUPTUM:

EDHE PSE DO DOJA SI CDO KUSH TJETER T'MOR CMIMIN E PAR VET>CIFT POR 1-SHKODRAN ME 1DURRSAKE ESHT CIFTZIMI MA I TMERRSHEM/KUPTUESHEM/RREZIKSHEM/ZGJUTE>>(te gjitha me kuptimin e mir t'fjales ju te dy me njifni pak a shum ok Wink ) VOTA IME ESHT PER:
>>>>>>>>>>>>AMESHUAR&ELEONOR>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOM PLAKUN KOM PRINDERIT CIFT DURRES&SHKODER VETEM MREKULLI KAN BO NJET........EDHE KENI VET FAKTIN PARA SYVE....SHKODER&DURRES=ROMAN.... qesh ME I FJAL JENI TULL FARE KENI 'BEKIMIN TEM AMESHUAR&ELEONOR.........KALAMONI DO JU DALI I PRAPET VECSE SI PUNA IM Laughing Laughing Gjuha .............CHEERS TO YOU TO...! ROMAN..!!

PS>Eleonor o rrusho vetem me ket djalin ta pelqej 'ciftzimin' se mos t'kishe zgjedh cun DURRSI ....namin do kisha bo xhamat e forumit me llastiqe teli qy sonte....:) haha Gjuha
bravo bravo bravo bravo Njesh Njesh Njesh
No koment no koment

#315: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:39 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
Roman_XIII wrote:
eleonora wrote:
ja nje puthje e famshme per gjysmen time te Iamshuar

wuaaaaaa ca t'them!!!!! DEGJONI ME VEMENDJE O MILET I KORRUPTUM:

EDHE PSE DO DOJA SI CDO KUSH TJETER T'MOR CMIMIN E PAR VET>CIFT POR 1-SHKODRAN ME 1DURRSAKE ESHT CIFTZIMI MA I TMERRSHEM/KUPTUESHEM/RREZIKSHEM/ZGJUTE>>(te gjitha me kuptimin e mir t'fjales ju te dy me njifni pak a shum ok Wink ) VOTA IME ESHT PER:
>>>>>>>>>>>>AMESHUAR&ELEONOR>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOM PLAKUN KOM PRINDERIT CIFT DURRES&SHKODER VETEM MREKULLI KAN BO NJET........EDHE KENI VET FAKTIN PARA SYVE....SHKODER&DURRES=ROMAN.... qesh ME I FJAL JENI TULL FARE KENI 'BEKIMIN TEM AMESHUAR&ELEONOR.........KALAMONI DO JU DALI I PRAPET VECSE SI PUNA IM Laughing Laughing Gjuha .............CHEERS TO YOU TO...! ROMAN..!!

PS>Eleonor o rrusho vetem me ket djalin ta pelqej 'ciftzimin' se mos t'kishe zgjedh cun DURRSI ....namin do kisha bo xhamat e forumit me llastiqe teli qy sonte....:) haha Gjuha
bravo bravo bravo bravo Njesh Njesh Njesh
No koment no koment
:bobe :Bobe :Bobe...........me 1 got raki
urojm nga zemrat tonaa
kemi zakonet tona per ciftin e ri
jet e mbaresiiii ........... Laughing Laughing Laughing hajde ta marrsha tesh mos e luni se jeni cifti #_I ktu,,,,,,,,,ok...? Wink

#316: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:43 AM
    ----
Muah ......AMESHUAR & ELEONOR......... Muah

Urime naqe e u trashegofshi. Gjuha

#317: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:52 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Muah ......AMESHUAR & ELEONOR......... Muah

Urime naqe e u trashegofshi. Gjuha
Hahahahahahaa avash moj avash a e more primen edhe ti, fill ne trashegime edhe ti. qesh qesh Po ky dreq romanit po merret me dasmen me duket

#318: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:55 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
Deja_Amara wrote:
Muah ......AMESHUAR & ELEONOR......... Muah

Urime naqe e u trashegofshi. Gjuha
Hahahahahahaa avash moj avash a e more primen edhe ti, fill ne trashegime edhe ti. qesh qesh Po ky dreq romanit po merret me dasmen me duket


Laughing hej o EDO maroj ky muhabet tashi e robo......e ngrejta zanin un nigjoj tan mahalla madhe Laughing tan neser ktu i ke me dhurata e llokume me arra..........hajt tesh du me ken 'kumbara' kur t'lindi djali oj.......:) haha

ps> ka per t'me vra eleonora neser kur ti lexoj kto.... Embarassed Mr. Green Gjuha Laughing

#319: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 01:58 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
:bobe :Bobe :Bobe...........me 1 got raki
urojm nga zemrat tonaa
kemi zakonet tona per ciftin e ri
jet e mbaresiiii ........... Laughing Laughing Laughing hajde ta marrsha tesh mos e luni se jeni cifti #_I ktu,,,,,,,,,ok...? Wink
Ca po ban dasmen e djalit ti? po nusen ku e ke? po prit moj naqe se na nxorre namin ne forum edhe me orkestër e po kujtojne dynjaja se nijne muzik opa po martohen epo na sulen e jena ba edhe shume si kinezte e me vijne 1500krushq ne dasem lal. qesh qesh qesh
Lene ket muhabet se s´ashtë kohe dasmash qesh

#320: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 02:06 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
Roman_XIII wrote:
:bobe :Bobe :Bobe...........me 1 got raki
urojm nga zemrat tonaa
kemi zakonet tona per ciftin e ri
jet e mbaresiiii ........... Laughing Laughing Laughing hajde ta marrsha tesh mos e luni se jeni cifti #_I ktu,,,,,,,,,ok...? Wink
Ca po ban dasmen e djalit ti? po nusen ku e ke? po prit moj naqe se na nxorre namin ne forum edhe me orkestër e po kujtojne dynjaja se nijne muzik opa po martohen epo na sulen e jena ba edhe shume si kinezte e me vijne 1500krushq ne dasem lal. qesh qesh qesh
Lene ket muhabet se s´ashtë kohe dasmash qesh


.....ok ma e lash...pa pse po merzitesh ti i her...ti je rob zoti eleonora rob zoti un shaka po boj asigjo s'esht serjoze kuptohet.....perderisa e kuptojm shakan them se asht gallat... Laughing per kush se kupton masnaj.........ja shpjegoj un meqe e fillova ket muhabet....ju rrini t'qet........ Mr. Green Laughing

#321: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Sat Mar 18, 2006 07:13 AM
    ----
ASJOLA wrote:
VINI RE.
Deri tashi, jam lodh tu lexu 26 faqe per ciftet e te tjerve.
Lexova ciftet e NIKES.
E dashur, pse me ke ciftu me londin amon?
O antar meshkuj, un jam SINGLE.
Kam 2 jav qe me londin kam vetem shoqni.
Ca rendesie ka per ju se ca bej un privatisht.
Kjo lidhja me londin, spo me le me kap nje cun ne forum.
DU DHE UN TE BEHEM CIFT.
Pse tjua prish qefin te tjerve un.
Jan gjith ata cuna ne forum qe me kan then, qe po te isha un single, do donim te lidheshim me mu.
BUJRUM.
KUSH DO TE BEHET CIFT ME MU, PERVEC BESNIKUT MEQE E KA THEN?
Nike, mendohu dhe njeher se mbase ja qellon ksaj rradhe.
Jan ca qe me pelqejn, ne vecanti 2, por un du mendimin e te tjerve................sepse du qe te me ndihmoni ne zgjedhje.o asjola behemi cift bashke se edhe une kam ngel vetem ?

#322: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:13 AM
    ----
Doja te beja nje urim per I amshuar dhe eleonora.Cool man!!!!!!!!!!1

#323: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:14 AM
    ----
Por nuk doja te harroja edhe anen e embeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel qe e kam si shpirt

#324: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:16 AM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Por nuk doja te harroja edhe anen e embeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel qe e kam si shpirt


wow kush erdhi....................... I missed you...........hajde tu tregojme ketyre qe jemi Njesh ketu...

#325: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:19 AM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Doja te beja nje urim per I amshuar dhe eleonora.Cool man!!!!!!!!!!1danc :dance danc .........Rap mduket se e mori lumi te ameshuarin.... Laughing ka per ta bo vdek eleonora kur t'shofi kto shkrime.....:)
Eleonor Muah yllo......ti e din se gjithcka esht shaka ..apo jo yllo....kalamon i prapt un vij nga 7-nentori qesh ...... Gjuha

#326: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:20 AM
    ----
Marshallah me ju thane jeni te tane,,...............edhe une i them me kembe te mare Edit dhe Eleonores dhe terhekni kamen zvarr se mundem me ardh edhe tjeter kush mas jush,nuk i dihet Gjuha
Ja dhe dy cifte qe mendoj une se kombinojne........Esperanca me XXX,dhe Aldos me (si e ka emrin aja maa se ia harrova Gjuha :p) Alissen,..............nje pershendetje per ciftat.............

#327: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:21 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Por nuk doja te harroja edhe anen e embeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel qe e kam si shpirt


wow kush erdhi....................... I missed you...........hajde tu tregojme ketyre qe jemi Njesh ketu...


Muah Muah Muah si thoni ju antar nuk ja vlen qe te kesh nje partnere te till !!!!!!!!!Y're my baby

#328: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:22 AM
    ----
eisi wrote:
Marshallah me ju thane jeni te tane,,...............edhe une i them me kembe te mare Edit dhe Eleonores dhe terhekni kamen zvarr se mundem me ardh edhe tjeter kush mas jush,nuk i dihet Gjuha
Ja dhe dy cifte qe mendoj une se kombinojne........Esperanca me XXX,dhe Aldos me (si e ka emrin aja maa se ia harrova Gjuha :p) Alissen,..............nje pershendetje per ciftat.............thnx Eisi .A do vish ne dasem? Very Happy

#329: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:23 AM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Por nuk doja te harroja edhe anen e embeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel qe e kam si shpirt


wow kush erdhi....................... I missed you...........hajde tu tregojme ketyre qe jemi Njesh ketu...


Muah Muah Muah si thoni ju antar nuk ja vlen qe te kesh nje partnere te till !!!!!!!!!Y're my baby


OK.....ju te dy duket shkoni mire allready so.......cheers per tmira e ngzime edhe ju te dy..... Laughing

ps>Raper trajtoje mir se e kam fis Anen..... Laughing

#330: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:25 AM
    ----
Mosssssssssssssss humba edhe nje mik te mire si i amshuari.shpresoj te mkos jet dashuruar keq shejtani

#331: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:25 AM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]

Muah Muah Muah si thoni ju antar nuk ja vlen qe te kesh nje partnere te till !!!!!!!!!Y're my baby


Embarassed it is my pleasure to be with you...........

#332: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:29 AM
    ----
Aldos wrote:
eisi wrote:
Marshallah me ju thane jeni te tane,,...............edhe une i them me kembe te mare Edit dhe Eleonores dhe terhekni kamen zvarr se mundem me ardh edhe tjeter kush mas jush,nuk i dihet Gjuha
Ja dhe dy cifte qe mendoj une se kombinojne........Esperanca me XXX,dhe Aldos me (si e ka emrin aja maa se ia harrova Gjuha :p) Alissen,..............nje pershendetje per ciftat.............thnx Eisi .A do vish ne dasem? Very Happy
Nese me therret pse jo,.........edhe pse do me thyhet zemra qaj qaj qaj (shaka)

#333: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:33 AM
    ----
eisi wrote:
Aldos wrote:
eisi wrote:
Marshallah me ju thane jeni te tane,,...............edhe une i them me kembe te mare Edit dhe Eleonores dhe terhekni kamen zvarr se mundem me ardh edhe tjeter kush mas jush,nuk i dihet Gjuha
Ja dhe dy cifte qe mendoj une se kombinojne........Esperanca me XXX,dhe Aldos me (si e ka emrin aja maa se ia harrova Gjuha :p) Alissen,..............nje pershendetje per ciftat.............thnx Eisi .A do vish ne dasem? Very Happy
Nese me therret pse jo,.........edhe pse do me thyhet zemra qaj qaj qaj (shaka)


Si jo te kam ftuar .Ti je e para

#334: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Sat Mar 18, 2006 08:48 AM
    ----
[quote="eisi"][quote="Aldos"]
eisi wrote:
Aldos wrote:
eisi wrote:
Marshallah me ju thane jeni te tane,,...............edhe une i them me kembe te mare Edit dhe Eleonores dhe terhekni kamen zvarr se mundem me ardh edhe tjeter kush mas jush,nuk i dihet Gjuha
Ja dhe dy cifte qe mendoj une se kombinojne........Esperanca me XXX,dhe Aldos me (si e ka emrin aja maa se ia harrova Gjuha :p) Alissen,..............nje pershendetje per ciftat.............thnx Eisi .A do vish ne dasem? Very Happy
Nese me therret pse jo,.........edhe pse do me thyhet zemra qaj qaj qaj (shaka)
Smile Wink ooooooooo kam nderin te jem ne liste e para edhe une kur te boj dasem kam me te thirr bashke me Alissen...........muahhhhhhhh Wink
Faleminderit Eisi je shume e mire

#335: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:07 AM
    ----
nje pershendetje per cifti e ri


Eisi & tempulli

#336: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:09 AM
    ----
[quote="ana_e_embel"]nje pershendetje per cifti e ri


Eisi & tempulli[/quote:bobe :bobe :bobe :bobe whooooaaaaaaaaaaaa ...........ja edhe 2 u rehatuan....

qesh qesh Mr. Green Mr. Green Gjuha

#337: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:11 AM
    ----
prisni mor njerez durim se nuk po na dalin hesapet sic i duam ne. sec ka dicka qe po me duket shume e ngaterruar mua. prisni se eshte shpejt per deklarime publike po ejani me shpjegoni pak andej nga grupi si qendron puna...:qesh

#338: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:13 AM
    ----
ca shpjegimi mer robo.........e don te don udha mar e n'gezime :)......pastaj Eleonor me Ameshuar u martun kur ajo po flinte...:) :)...i martova desha me than........ Laughing

#339: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:42 AM
    ----
atehere njerez te ndritur te elites shqiptare nese ndonje nga te ciftezuarit mendon se mund te perballet me ne (eisi dhe un) le te beje nje hap prapa....:qesh. tani si funksionon kjo puna e konkurseve se une u leshova si pa freno fare dhe spo mbledh mendjen tani c'duhet te bej. haha

#340: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:50 AM
    ----
tempulli wrote:
atehere njerez te ndritur te elites shqiptare nese ndonje nga te ciftezuarit mendon se mund te perballet me ne (eisi dhe un) le te beje nje hap prapa....:qesh. tani si funksionon kjo puna e konkurseve se une u leshova si pa freno fare dhe spo mbledh mendjen tani c'duhet te bej. haha
qesh qesh yll ska gare ktu,........kta jane tu u mundu me gjet ciftet e forumit po na kena gjet njeri-tjetrin qesh qesh skena pas nevoje per kend qesh ia bajme hysmetin vedit Wink .....si rrush te kam une ty............

#341: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:51 AM
    ----
eisi wrote:
tempulli wrote:
atehere njerez te ndritur te elites shqiptare nese ndonje nga te ciftezuarit mendon se mund te perballet me ne (eisi dhe un) le te beje nje hap prapa....:qesh. tani si funksionon kjo puna e konkurseve se une u leshova si pa freno fare dhe spo mbledh mendjen tani c'duhet te bej. haha
qesh qesh yll ska gare ktu,........kta jane tu u mundu me gjet ciftet e forumit po na kena gjet njeri-tjetrin qesh qesh skena pas nevoje per kend qesh ia bajme hysmetin vedit Wink .....si rrush te kam une ty............

epo si te duan, ne gati jemi s'leme njeri te na dali para...:qesh

#342: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:55 AM
    ----
eisi wrote:
tempulli wrote:
atehere njerez te ndritur te elites shqiptare nese ndonje nga te ciftezuarit mendon se mund te perballet me ne (eisi dhe un) le te beje nje hap prapa....:qesh. tani si funksionon kjo puna e konkurseve se une u leshova si pa freno fare dhe spo mbledh mendjen tani c'duhet te bej. haha
qesh qesh yll ska gare ktu,........kta jane tu u mundu me gjet ciftet e forumit po na kena gjet njeri-tjetrin qesh qesh skena pas nevoje per kend qesh ia bajme hysmetin vedit Wink .....si rrush te kam une ty............Laughing Laughing hej ma tash mos merni vrull ju pa pas pula me ba ish......2or keni ciftezu ju Mr. Green po ngrifeni si gjela deti...........masnaj un sdo me hy nhak me sejon se po mbon atentat vrasje se na kan ciftezu mu&Gerten......pa me ne ajde dilni kur t'doni......ja sheshi ja mejdani....ja dhe Roman kapedani......... Laughing Laughing
Last edited by Roman_XIII on Sat Mar 18, 2006 09:56 AM; edited 1 times in total

#343: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:56 AM
    ----
qaj mua me la vetem rap_game[Dj]

#344: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:58 AM
    ----
hajdeni o grupi tja gjejme nje romanit se ka ngel vetem..........

#345: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 09:58 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
eisi wrote:
tempulli wrote:
atehere njerez te ndritur te elites shqiptare nese ndonje nga te ciftezuarit mendon se mund te perballet me ne (eisi dhe un) le te beje nje hap prapa....:qesh. tani si funksionon kjo puna e konkurseve se une u leshova si pa freno fare dhe spo mbledh mendjen tani c'duhet te bej. haha
qesh qesh yll ska gare ktu,........kta jane tu u mundu me gjet ciftet e forumit po na kena gjet njeri-tjetrin qesh qesh skena pas nevoje per kend qesh ia bajme hysmetin vedit Wink .....si rrush te kam une ty............Laughing Laughing hej ma tash mos merni vrull ju pa pas pula me ba ish......2 keni ciftezu ju Mr. Green po ngrifeni si gjela deti...........masnaj un sdo me hy nhak me sejon se po mbon atentat vrasje se na kan ciftezu mu&Gerten......pa me ne ajde dilni kur t'doni......ja sheshi ja mejdani....ja dhe Roman kapedani......... Laughing Laughing

ja dhe sherif merdani....:qesh, pse mo ju me gerten s'jeni keq, dhe sejo eshte njeri i respektuar...pastaj dale se une s'thashe te dalin perpara ata qe rrine me mua ne fronin ngjitur, ti jo te me dalesh krah po me ben konkurrence kshu??? haha

#346: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 10:00 AM
    ----
tempulli wrote:
Roman_XIII wrote:
eisi wrote:
tempulli wrote:
atehere njerez te ndritur te elites shqiptare nese ndonje nga te ciftezuarit mendon se mund te perballet me ne (eisi dhe un) le te beje nje hap prapa....:qesh. tani si funksionon kjo puna e konkurseve se une u leshova si pa freno fare dhe spo mbledh mendjen tani c'duhet te bej. haha
qesh qesh yll ska gare ktu,........kta jane tu u mundu me gjet ciftet e forumit po na kena gjet njeri-tjetrin qesh qesh skena pas nevoje per kend qesh ia bajme hysmetin vedit Wink .....si rrush te kam une ty............Laughing Laughing hej ma tash mos merni vrull ju pa pas pula me ba ish......2 keni ciftezu ju Mr. Green po ngrifeni si gjela deti...........masnaj un sdo me hy nhak me sejon se po mbon atentat vrasje se na kan ciftezu mu&Gerten......pa me ne ajde dilni kur t'doni......ja sheshi ja mejdani....ja dhe Roman kapedani......... Laughing Laughing

ja dhe sherif merdani....:qesh, pse mo ju me gerten s'jeni keq, dhe sejo eshte njeri i respektuar...pastaj dale se une s'thashe te dalin perpara ata qe rrine me mua ne fronin ngjitur, ti jo te me dalesh krah po me ben konkurrence kshu??? haha


well...e menova ne jemi aleate bashk....po ti sbone dallime ja fute ntuf.... Laughing ..tashi dreqi e mori duhet me dit ku qendrojm se....i ftyr kemik......si thu ti..?...masnaj mu krah me ke er burr....esht reciprok vecse..... Laughing Laughing Laughing .....ja cheers edhe i her per ju te dy....... Mr. Green Gjuhaps>nqs sejos i ngel hatri........do nderhysh ti me 'butesi tempull? Laughing

#347: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Sat Mar 18, 2006 10:04 AM
    ----
ana ti mos u merzit hic se ty nuk te ngaterroj me keto pune une, te kam preokupim primar te vecuar. Wink qesh

#348: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Sat Mar 18, 2006 10:09 AM
    ----
Mua mire qe me zgjodhet me arti5 , po a ka mundesi te ma
prezantoj njeri se kam 3-dite qe e kerkoj dhe nuk e gjej ne
asnje vend .Muah Muah Muah

#349: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sat Mar 18, 2006 10:12 AM
    ----
teda wrote:
Mua mire qe me zgjodhet me arti5 , po a ka mundesi te ma
prezantoj njeri se kam 3-dite qe e kerkoj dhe nuk e gjej ne
asnje vend .Muah Muah Muahqesh qesh qesh qesh qesh teda rri urt se vallai ka edhe me keq....lexo faqet e meparshme...u marton dynjaja kur sishin fare ktu.... Laughing Laughing

#350: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Sat Mar 18, 2006 10:40 AM
    ----
DeeJaY wrote:
asjola un sbej pjes ne ato dy e di kshu qe jam rahat Smile

aahhahhaahhhahhh
ben pjes ne ata qe jan CA.

#351: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Sat Mar 18, 2006 10:49 AM
    ----
ROMAN, SJAM LESBIKE UN LAL, QE ME KE BE CIFT ME KLEON.
DU CUN.
TI SHIF NJEHER, GJEJ GOC PER VETE, SE MARTOVE DYNJON, DHE PER VETE HIC.
Njerin nga ata te 2 ma kan zen. Te shofim nqs kujtohet tjetri.

O besi21, un ste njoh fare lal, sdi asgje per ty, kshuqe sja vlen te behemi cift bashk.
qaj qaj qaj skam fat fare. Por megjithate, kismet. Do me pelqente me u be cift ne forum.

#352: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: DeeJaY , Location: tirana Post Posted: Sat Mar 18, 2006 11:13 AM
    ----
ASJOLA wrote:
DeeJaY wrote:
asjola un sbej pjes ne ato dy e di kshu qe jam rahat Smile

aahhahhaahhhahhh
ben pjes ne ata qe jan CA.

qe jam ca moj ?????????????????? Mr. Green

#353: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:37 PM
    ----
Ca thu ti teda ............. Do te ishte mir te lidheshim me te vertet keto qifte.... do ishte mir....

#354: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:39 PM
    ----
Pse jo ,
Besoj se do ishte nje gje e mire per te gjithe , apo jo ?

#355: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:44 PM
    ----
Po eshte knaqesi qe permes keti forumi,Te arrijm te njohim ndonjeri ketu,dhe Eshte nder per Ronin dhe le te ndihet mir ,sepse me siguri se ne forum do ket lidhje te nyjosura,


Teda, po ti ke ndoke si shoqerues

#356: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: teda , Location: tirane Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:55 PM
    ----
ne lidhje me temen ?

Rruki me ka vene me artin5

#357: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Sat Mar 18, 2006 12:58 PM
    ----
Po ne tem?

Po nuk eshte keq,,,,,,,po sikur eshte ndonje vajz me teper i vejm ,ndonje mashkulli qe eshte me i perballueshem,ose ndonje mashkull i vejm ndonje femre ,......................


Po mos u bej merak se nuk do mbes askush vetem.

#358: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Sat Mar 18, 2006 05:38 PM
    ----
ASJOLA wrote:
ROMAN, SJAM LESBIKE UN LAL, QE ME KE BE CIFT ME KLEON.
DU CUN.
TI SHIF NJEHER, GJEJ GOC PER VETE, SE MARTOVE DYNJON, DHE PER VETE HIC.
Njerin nga ata te 2 ma kan zen. Te shofim nqs kujtohet tjetri.

O besi21, un ste njoh fare lal, sdi asgje per ty, kshuqe sja vlen te behemi cift bashk.
qaj qaj qaj skam fat fare. Por megjithate, kismet. Do me pelqente me u be cift ne forum.


une them se do ja vlente , njihemi ne ska problem , pastaj per cdo gje per mua mund te pyesesh kleopatren , por si te kesh deshire nuk te detyron njeri .

#359: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Sat Mar 18, 2006 07:00 PM
    ----
DeeJaY wrote:
ASJOLA wrote:
DeeJaY wrote:
asjola un sbej pjes ne ato dy e di kshu qe jam rahat Smile

aahhahhaahhhahhh
ben pjes ne ata qe jan CA.

qe jam ca moj ?????????????????? Mr. Green

hyn tek te preferuarit dmth.

#360: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sat Mar 18, 2006 07:11 PM
    ----
ana_e_embel wrote:
qaj mua me la vetem rap_game[Dj]

Muah Nuk te kam lene vetem jo por jame poshte mbuleses po nuk me besove ule koken dhe shiko!!!!!!!! Puthje

#361: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:04 AM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Doja te beja nje urim per I amshuar dhe eleonora.Cool man!!!!!!!!!!1
Faleminderit edhe ti je i madh se u martum priherit .Hajde pra coje goten me fund se i here martohet robi ne forum. qesh

#362: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:11 AM
    ----
besi21 wrote:
ASJOLA wrote:
ROMAN, SJAM LESBIKE UN LAL, QE ME KE BE CIFT ME KLEON.
DU CUN.
TI SHIF NJEHER, GJEJ GOC PER VETE, SE MARTOVE DYNJON, DHE PER VETE HIC.
Njerin nga ata te 2 ma kan zen. Te shofim nqs kujtohet tjetri.

O besi21, un ste njoh fare lal, sdi asgje per ty, kshuqe sja vlen te behemi cift bashk.
qaj qaj qaj skam fat fare. Por megjithate, kismet. Do me pelqente me u be cift ne forum.


une them se do ja vlente , njihemi ne ska problem , pastaj per cdo gje per mua mund te pyesesh kleopatren , por si te kesh deshire nuk te detyron njeri .ooooo te keqen xhaxhi mos qaj se nuk e disha qe sje lesbike..... Rolling Eyes .. Laughing qesh ........shaka e dreq mos mer vrull,...te jesh ti lezbike............edhe un kam tre kalamaj me Christina Aguileren at'her.... Mr. Green qesh ..............pastaj un ne prag ciftzimi jam ti se dike,por frenohem icik te shof si/sa do zgjasin martesat qe kurorzova... Laughing Laughing .....meifjal jam friks i keq sma mban suma ta bej at hap......... qesh qesh Wink .........:muah ASJOLA........

#363: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:31 AM
    ----
angela wrote:
eleonora wrote:
mire e ke alissa

po mua me kane vene me nje cun qe ia kane dhene dhe nje goce tjeter qaj qaj qaj

une do nje te gjithe per vete

jo gjysma gjysma qaj qaj qaj qaj

Jo moj Eli se nuk ta marr une Edin vetem mos qaj ti ,mua me vune me ate se vura une veten ,une thashe e para qe te shoh mire me Edin ty .

do ma gjeni dhe mua nje ju se mbeta vetem une beqare ketu .

Sme do njeri mua???????? Jam e destinuar te mbetem vetem...
S´do të lemë ty beqare plit e zot lezikun joooo thirri shkusin e forumit itash Romanin heheheh e te fejon ai cak fak.
OOOOOOOOOOOOOOO RRRRRRRRRRROOOOOOOMMMMMMMAAAAAAAAANNNNNNNNNNOOOOOOOOO Mr. Green
Hajde vrap se na ka met vajza pa gja. qesh
Hajt naqe gjeja nji ti se mu sme ban zemra se ka ken e jemja e sme ban dora me ja dhan kujt.....
Ban sevat se e kena vajze hata fare.
Kujdes mos mi jep do ca do se e kena për merak Mr. Green

#364: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:54 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
angela wrote:
eleonora wrote:
mire e ke alissa

po mua me kane vene me nje cun qe ia kane dhene dhe nje goce tjeter qaj qaj qaj

une do nje te gjithe per vete

jo gjysma gjysma qaj qaj qaj qaj

Jo moj Eli se nuk ta marr une Edin vetem mos qaj ti ,mua me vune me ate se vura une veten ,une thashe e para qe te shoh mire me Edin ty .

do ma gjeni dhe mua nje ju se mbeta vetem une beqare ketu .

Sme do njeri mua???????? Jam e destinuar te mbetem vetem...
S´do të lemë ty beqare plit e zot lezikun joooo thirri shkusin e forumit itash Romanin heheheh e te fejon ai cak fak.
OOOOOOOOOOOOOOO RRRRRRRRRRROOOOOOOMMMMMMMAAAAAAAAANNNNNNNNNNOOOOOOOOO Mr. Green
Hajde vrap se na ka met vajza pa gja. qesh
Hajt naqe gjeja nji ti se mu sme ban zemra se ka ken e jemja e sme ban dora me ja dhan kujt.....
Ban sevat se e kena vajze hata fare.
Kujdes mos mi jep do ca do se e kena për merak Mr. Green


qesh qesh ok ok po i hydh i sy listes shpejteshpejt....... Laughing
Angelaaaa....> mos u merzit yllo sngelesh pa gjo ti gjith ajo goc qe je ...... qesh Mr. Green Gjuha
Last edited by Roman_XIII on Sun Mar 19, 2006 12:57 AM; edited 1 times in total

#365: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:56 AM
    ----
Alissa nuk eshte pa gje.ka Aldon ajo sa per te gjithe..........

#366: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:57 AM
    ----
Gabim shtypit naqeee......e kapa shpejt....:mrgreen:

#367: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:18 AM
    ----
Angela ...cmendim ke per Albert-21...??.. Laughing Mr. Green Gjuha ....un them shkoni mire bashke..... Cool Gjuha Laughing ...... aprivome PO apo JO i du ke zyra ime Caesars SOFRA-DURRSAKE...... qesh qesh qesh ..........ASJOLA O YLL.....ti me SHTETIN me duket mir faree,......si thu rrusho te pergatis partyn edhe per ju te dy..?? Laughing Laughing

#368: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:33 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
besi21 wrote:
i-ameshuar wrote:
besi21 wrote:
ej ka ndnj vajze qe do te behet cift me mu?
Ha ha ha ha beso ke ardhe vone se i zunen tokat lal shif njihere mos eshte fsheh ndonje njena neper kacube se kshu ca ishte ne fushe iku krejt lllllooooollllll haha qesh haha qesh


epo kini kujdes se mos jua rrembej ndo njeren
Pak si vështirë me ma rrëmby durrsaken se e kam të vendosur.
Po më duket angelen e ke vetëm tu bo xhiro ke universiteti provoje njëherë. qesh qesh qeshqesh ameshuar.....trgoji ktit robit si shkohet neper 'livadet te ura buns'...se mos ka harru Lul Muca apo Miri Vogel na njanen anejna..... Laughing Laughing


beso jo me rrembime lale me kompromis....ja ta gjej un i shpirt ty.... Laughing

#369: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:43 AM
    ----
Nikja wrote:
cun_tirone wrote:
un ate qe deshiroi esht e zene kshuqe as inen as ate
Cilen deshiron ti mar?! Rolling Eyes
ti plako ke shum kerkesa/pretendime....ulu n'bankinen e rrezervave deri sa t'dali emri ty robo!!!!!

#370: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:48 AM
    ----
ASJOLA wrote:
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????

me bene xheloze mi dreq.
O romano të ka dale emri për ushtar ka 2dite që po të kërkon Asjola kujdes se ashtë e armatosun Mr. Green qesh

#371: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:51 AM
    ----
Nikja wrote:
esperanca wrote:
Haaaaaaaaaaaa me falni desha te beja pak shak sepse Nikja eshte mikja me e mire qe kam ketu eshte si shpirt e ty xxx flm per besnikrin . Sepse sjemi qift koti ne .

Tamam cift i zgjedhur jeni.... Ju pergezoj dyve

ESPERANCA & XXXESPERANCA ...oooooo sa keq je ciftezu edhe ti.. Confused ket partnerin tat se shof dot me sy Twisted Evil ka llapen e madhe shum ky me sarcazem.....sa per ty je si shpirt kam shum respekt,.....do kisha qef me t'ciftezu me shokun tim Badosen Visin...esht robo zoti ai Esperanca...po ste kapa n'koh si duket teper von.....:(.........nejse rrusho bofsh qef......t'shtypt treni burrin neser ishalla.... qesh Mr. Green Gjuha ......
Last edited by Roman_XIII on Sun Mar 19, 2006 01:54 AM; edited 1 times in total

#372: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: I-AMESHUAR , Location: ke proletari shqiptar Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:55 AM
    ----
O Romano ai i dyti(i preferum) që thotë Asjola je ti lal en deli per zot ksaj pune.

#373: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:55 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
ASJOLA wrote:
eleonora wrote:
Ana e embel Romani??????

me bene xheloze mi dreq.
O romano të ka dale emri për ushtar ka 2dite që po të kërkon Asjola kujdes se ashtë e armatosun Mr. Green qesh


haha ..... qesh qesh qesh iiiiiii tashi e lexova un ket per at zot!!!!

ASJOLA......:muah ylliii..... Gjuha

#374: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:59 AM
    ----
i-ameshuar wrote:
O Romano ai i dyti(i preferum) që thotë Asjola je ti lal en deli per zot ksaj pune.ku e din ty ma jam i dyti un......apo don me ma mor ftyren ktu me mqit 'karroc/bllof'...... Laughing Laughing ....masnaj ishalla sjam vertet ............dora 2-t s'kam qen noi her n'jet time...... Laughing Laughing ....sidomos ASJOLA e kam shum xhan dreqin esht e shkathet fort....tipi im...... Laughing ......


ps>...un tesh po m'duhet me nderru fe........ne katolikt s'majm ka 7-gra.... qesh ....1-sa per 100 e majm n'plaam dores....apo jo EDO??..je katolik vet ti e din at muhabet ehh..... Mr. Green

#375: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 02:12 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
Nikja wrote:
esperanca wrote:
Haaaaaaaaaaaa me falni desha te beja pak shak sepse Nikja eshte mikja me e mire qe kam ketu eshte si shpirt e ty xxx flm per besnikrin . Sepse sjemi qift koti ne .

Tamam cift i zgjedhur jeni.... Ju pergezoj dyve

ESPERANCA & XXXESPERANCA ...oooooo sa keq je ciftezu edhe ti.. Confused ket partnerin tat se shof dot me sy Twisted Evil ka llapen e madhe shum ky me sarcazem.....sa per ty je si shpirt kam shum respekt,.....do kisha qef me t'ciftezu me shokun tim Badosen Visin...esht robo zoti ai Esperanca...po ste kapa n'koh si duket teper von.....:(.........nejse rrusho bofsh qef......t'shtypt treni burrin neser ishalla.... qesh Mr. Green Gjuha ......


ps>...NIKE s'du me ta hudh mundin poshte ty yllo......ok??....po meqe ju t'martumit..:) Mr. Green keni ra rehat mlen mu n'krye te gjendjes civile.....pacim yllo!!

#376: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 02:19 AM
    ----
hera wrote:
aka70 wrote:
jo po thoni po te doni qe s'jemi bere per njeri tjetrin...

qesh qesh qesh !Po une per ty ha dy furra buke ore,s'po vriskam njerez!E diskuton ti?ajde per tmira edhe ju te dy....... Mr. Green Mr. Green .......edhe ju rob zoti ....AKA & HERA....auuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu boni ujku,bukur fare..


ps> o Aka ti ma mir kishe von nikun Niels mer robo.... Laughing aka-hera ato qe sju njofin smorin vesh kush o burri .,.... qesh Mr. Green ...hej shaka,ok..?..jeni tmire...do ju vej n'listen time t'nderit... Mr. Green Gjuha WinkEsperanca cmendim ke ti & Gafin..... Mr. Green ai duket i matur si ti..... Neutral .... Laughing Laughing

#377: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 03:44 AM
    ----
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing

#378: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:47 AM
    ----
roman po ke hap naj agjensi martesash mo apo ..............

#379: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:50 AM
    ----
kisi ti e ke gjetur lumturine tende? hehehe

#380: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:51 AM
    ----
non lo so perche ne sai cualcoza te

#381: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:55 AM
    ----
se non lo sai scrivere bene, perche lo fai?

Flit shqip plako, ma mire keshtu... Une ta DIJA njuk te pyesja...

#382: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:58 AM
    ----
lale ku jeton ti?

#383: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:59 AM
    ----
ita momentalisht

#384: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:30 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Muah ......AMESHUAR & ELEONOR......... Muah

Urime naqe e u trashegofshi. Gjuha

Pranoni urimet e mija cifti ri.... Laughing

#385: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:31 AM
    ----
hajde cifti ......AMESHUAR & ELEONOR.........

#386: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:33 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Perpara partizan se ana eshte e imja dhe mos te guxoj njeri ta prek


Muah

thoni po deshet qe nuk eshte love at the first sight............... Wink

Kujdes se kemi mirkon te rrepte... qesh qesh

Urime urime cifti,u trashegofshi..... Laughing Laughing

Muah

#387: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:33 AM
    ----
hajde per hajer te na trashegoheni

#388: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eleonor , Location: itali Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:57 AM
    ----
Nikja wrote:
Deja_Amara wrote:
Muah ......AMESHUAR & ELEONOR......... Muah

Urime naqe e u trashegofshi. Gjuha

Pranoni urimet e mija cifti ri.... Laughing


shuuuuuuuuuuuuuuuume falemneres te gjitheve


thoni ca te doni martese nga forumi nuk ben gjithkush Njesh

edi me eden mbreme dolen virtualisht per darke per me festu naten e pare te marteses qesh qesh qesh qesh qesh qesh


hajt ne koken tuaj tani
Last edited by eleonor on Sun Mar 19, 2006 12:44 PM; edited 1 times in total

#389: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Sun Mar 19, 2006 11:07 AM
    ----
hajt ne koken time tani...

#390: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 11:08 AM
    ----
sa me shpejt ishalla aka me fat

#391: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Sun Mar 19, 2006 11:11 AM
    ----
jo jo se u ngaterrova, po kur s'e ke nusen....

Hera shpirti im, ku je, ku vajten puthjet e tua, ku vajten prekjet e tua....
Me mungon zemer, po pres qe te kthehesh perseri te mua (dhe jetuan te lumtur e te gezuar...)

#392: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ASJOLA , Location: it Post Posted: Sun Mar 19, 2006 11:50 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing

un ja kam vu.
po ashtu sic thu dhe ti, gjojnat e mira behen avash-avash.

#393: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Sun Mar 19, 2006 11:52 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


O Romani po lexoj komentet e mehershme te kesaj teme edhe e sheh mire kujt ia kom vnu synin Embarassed Wink Wink

#394: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:30 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


o Romani syrin ia kemi ve dikujt po te shohim ne negociata jemi qesh qesh qesh

#395: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:30 PM
    ----
i-ameshuar wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Doja te beja nje urim per I amshuar dhe eleonora.Cool man!!!!!!!!!!1
Faleminderit edhe ti je i madh se u martum priherit .Hajde pra coje goten me fund se i here martohet robi ne forum. qesh

I amshuar dal mer lal ta shkrep pushken i her se s'ka lezet pa i be bam Pistoleta po ti nxirr shamin e me i ve flake:) haha

#396: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Sun Mar 19, 2006 12:38 PM
    ----
hahahahahha, sa syni ,cenka ketu, po nese keni ndonje per merak e thuani ate e

#397: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:05 PM
    ----
po mire njehere ju u zgjodhet te gjithe re, po une beqar ngela kshu ????:P

#398: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:08 PM
    ----
Nikja wrote:
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Perpara partizan se ana eshte e imja dhe mos te guxoj njeri ta prek


Muah

thoni po deshet qe nuk eshte love at the first sight............... Wink

Kujdes se kemi mirkon te rrepte... qesh qesh

Urime urime cifti,u trashegofshi..... Laughing Laughing

Muah

O nikja si e do ftesen ne dore apo ta nis me poste ?

#399: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:14 PM
    ----
Po mu a doni mem thirr n'dasem?? Gjuha Gjuha

By the way, a ma ka pa kush "burrin"?? Laughing se mduket i ka hi frika atij. qesh Mr. Green

#400: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:20 PM
    ----
Ahengu fillo 3 muaj para dites se dasmes se kemi shume antar.Kane fillu prenotimet per te mare valle danc haha

#401: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:25 PM
    ----
Deja_Amara wrote:
Po mu a doni mem thirr n'dasem?? Gjuha Gjuha

By the way, a ma ka pa kush "burrin"?? Laughing se mduket i ka hi frika atij. qesh Mr. Green

Nuk te lem vetem , si prijese e valles ti e

#402: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:28 PM
    ----
sejo wrote:
Nuk te lem vetem , si prijese e valles ti e

Laughing Laughing Flm Sejo. A sheh si jam ba gati un...edhe kam vesh e kam rregullu flokt...shif avatarin. haha haha :bobe Gjuha

#403: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:32 PM
    ----
Dale i her dale:

Dhuratat i keni ble i her?

#404: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:36 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Dale i her dale:

Dhuratat i keni ble i her?

Confused Confused Confused
Pak ranci ka aja pun haha Mr. Green

#405: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:38 PM
    ----
Daja Amar po ty me ke te kemi shoqeruar,apo me ke ke deshir e

#406: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Rap_Game[DJ] , Location: Rome(Itali) Post Posted: Sun Mar 19, 2006 01:41 PM
    ----
Spo behet as nusja e gjall sot!!!!!!!!!!! qaj

#407: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Sun Mar 19, 2006 05:28 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]
Nikja wrote:
ana_e_embel wrote:
Rap_Game[DJ wrote:
"]Perpara partizan se ana eshte e imja dhe mos te guxoj njeri ta prek


Muah

thoni po deshet qe nuk eshte love at the first sight............... Wink

Kujdes se kemi mirkon te rrepte... qesh qesh

Urime urime cifti,u trashegofshi..... Laughing Laughing

Muah

O nikja si e do ftesen ne dore apo ta nis me poste ?

Si te te doje qefi ty Mirko....
Per Mua e rendesishme eshte te jem prezente ne dasem... qesh qesh qesh

#408: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Sun Mar 19, 2006 05:29 PM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Dale i her dale:

Dhuratat i keni ble i her?

Po mos shpejto mo Laughing ,pse doje te i tregonin qe tani,i leme kur te ju takojm do jet befasi me e madhe ateher.... Wink

#409: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:57 PM
    ----
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


O Romani po lexoj komentet e mehershme te kesaj teme edhe e sheh mire kujt ia kom vnu synin Embarassed Wink Wink


alissa rrusho jam munu me i lexu ca po me humb durimi se jan bo shum vallai....... Gjuha Mr. Green ........juve mos tjuvij turp mund ta perserisni zgjedhjen tuaj...... Mr. Green Laughing

#410: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 09:58 PM
    ----
lenna wrote:
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


o Romani syrin ia kemi ve dikujt po te shohim ne negociata jemi qesh qesh qesh
haha .....lenna jemi bo edhe ne cunat ma keq se ju gocat ah.......shum pretendime sot mer amon ca bohet kshu... Laughing Laughing ..... mir yllo mir uroj negociatimet te dalin me sukses.... qesh qesh

#411: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:04 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


O Romani po lexoj komentet e mehershme te kesaj teme edhe e sheh mire kujt ia kom vnu synin Embarassed Wink Wink


alissa rrusho jam munu me i lexu ca po me humb durimi se jan bo shum vallai....... Gjuha Mr. Green ........juve mos tjuvij turp mund ta perserisni zgjedhjen tuaj...... Mr. Green Laughing

Lenna me ka propozu te behem qift me Aldos-in dhe te dyt u pajtuam me kete perzgjedhje, si pot duket? Embarassed

#412: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:08 PM
    ----
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


O Romani po lexoj komentet e mehershme te kesaj teme edhe e sheh mire kujt ia kom vnu synin Embarassed Wink Wink


alissa rrusho jam munu me i lexu ca po me humb durimi se jan bo shum vallai....... Gjuha Mr. Green ........juve mos tjuvij turp mund ta perserisni zgjedhjen tuaj...... Mr. Green Laughing

Lenna me ka propozu te behem qift me Aldos-in dhe te dyt u pajtuam me kete perzgjedhje, si pot duket? Embarassed


ok, u tha u bo........ Laughing ja per t'mira e n'gzime ty & Akdos.........cheers... Mr. Green Mr. Green

#413: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:10 PM
    ----
Roman_XIII wrote:
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


O Romani po lexoj komentet e mehershme te kesaj teme edhe e sheh mire kujt ia kom vnu synin Embarassed Wink Wink


alissa rrusho jam munu me i lexu ca po me humb durimi se jan bo shum vallai....... Gjuha Mr. Green ........juve mos tjuvij turp mund ta perserisni zgjedhjen tuaj...... Mr. Green Laughing

Lenna me ka propozu te behem qift me Aldos-in dhe te dyt u pajtuam me kete perzgjedhje, si pot duket? Embarassed


ok, u tha u bo........ Laughing ja per t'mira e n'gzime ty & Akdos.........cheers... Mr. Green Mr. Green

thnx Very Happy

#414: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Sun Mar 19, 2006 10:11 PM
    ----
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
alissa wrote:
Roman_XIII wrote:
LENNA>ASJOLA>BESNIKU-PR>NAPLONI>ALISSA>INAAAAA NY>ANGELA.....i keni van synin na njones/njonit mer shqiponja..??? Laughing


O Romani po lexoj komentet e mehershme te kesaj teme edhe e sheh mire kujt ia kom vnu synin Embarassed Wink Wink


alissa rrusho jam munu me i lexu ca po me humb durimi se jan bo shum vallai....... Gjuha Mr. Green ........juve mos tjuvij turp mund ta perserisni zgjedhjen tuaj...... Mr. Green Laughing

Lenna me ka propozu te behem qift me Aldos-in dhe te dyt u pajtuam me kete perzgjedhje, si pot duket? Embarassed


ok, u tha u bo........ Laughing ja per t'mira e n'gzime ty & Akdos.........cheers... Mr. Green Mr. Green

thnx Very Happy


ur welcome....opps! ALdos .....gabim shtypi.. Mr. Green

#415: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Mon Mar 20, 2006 02:43 AM
    ----
Rap_Game[DJ wrote:
"]Spo behet as nusja e gjall sot!!!!!!!!!!! qaj

nusja gjithe diten ne pune, ska faj ajo qaj
ketu qenkan bere ftesat e prenotimet e dasmes pa qene un hic prezente, what is going on here???

#416: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Mon Mar 20, 2006 05:04 AM
    ----
sejo wrote:
Daja Amar po ty me ke te kemi shoqeruar,apo me ke ke deshir e

Sejo flm q1 pyt maj naqe se ba mas me ken per ty un mes n'der haha haha

Mu me vunen me albanianboy po aj s'asht ba i gjalle. Mandej vjen Romani duke mba presjon Laughing Laughing per me marr at Bandosen...kshuqe smerret vesht ca bahet nket vend. Laughing Gjuha Gjuha

#417: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:32 AM
    ----
me duket se te gjithe gjetet partnere ........iu uroj te ia kaloni sa me mire Wink

#418: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:33 AM
    ----
lenna wrote:
me duket se te gjithe gjetet partnere ........iu uroj te ia kaloni sa me mire Wink

Te gjith gjeten moj lenna por askush nuk me uroj mua e ronit... qaj

#419: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:37 AM
    ----
Nikja wrote:
lenna wrote:
me duket se te gjithe gjetet partnere ........iu uroj te ia kaloni sa me mire Wink

Te gjith gjeten moj lenna por askush nuk me uroj mua e ronit... qaj


nuk te urojne se jane te habitur me zgjedhesit e tyre qesh qeshune ty te uroj cdo te mire me Ronin gjithehere se e meriton Muah .........

#420: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:37 AM
    ----
Nikja wrote:
lenna wrote:
me duket se te gjithe gjetet partnere ........iu uroj te ia kaloni sa me mire Wink

Te gjith gjeten moj lenna por askush nuk me uroj mua e ronit... qaj

Shih kjo!Po ne te kemi permendur te paren fare!Hajde ne dasem pra!

#421: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:39 AM
    ----
lenna wrote:
Nikja wrote:
lenna wrote:
me duket se te gjithe gjetet partnere ........iu uroj te ia kaloni sa me mire Wink

Te gjith gjeten moj lenna por askush nuk me uroj mua e ronit... qaj


nuk te urojne se jane te habitur me zgjedhesit e tyre qesh qeshune ty te uroj cdo te mire me Ronin gjithehere se e meriton Muah .........

Flm shum lenna je si shpirt Wink

#422: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:43 AM
    ----
hera wrote:
Nikja wrote:
lenna wrote:
me duket se te gjithe gjetet partnere ........iu uroj te ia kaloni sa me mire Wink

Te gjith gjeten moj lenna por askush nuk me uroj mua e ronit... qaj

Shih kjo!Po ne te kemi permendur te paren fare!Hajde ne dasem pra!

Me ka permendur ne fillim lenna,por un pata fjalen qe nuk me uroj askush....!

#423: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:48 AM
    ----
Urime Nikja...ty dhe Ronit..... danc

#424: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:51 AM
    ----
O Nikja mua do em ftoni ne dasem ju te dy sepse ty te kam mike te mire e e Roni mik qysh nga fillimi . Une do jem kumbara juaj .

#425: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:51 AM
    ----
mili02 wrote:
Urime Nikja...ty dhe Ronit..... danc

Flm mili.... Wink

Po te mos ua kujtoja un ,nuk e kishit ndermend fare te me uronit... Ah kush jeni ju.... (shaka yllo)

#426: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:53 AM
    ----
Si thua moj Nikja ne ketu ju ekmi per qefi edhe te them te drejten kam filluar te emdnoj qa dhurate te ju sjell ne dasem .

#427: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:55 AM
    ----
esperanca wrote:
Si thua moj Nikja ne ketu ju ekmi per qefi edhe te them te drejten kam filluar te emdnoj qa dhurate te ju sjell ne dasem .

qesh qesh
Mos e vrit mendjen per dhurata
Do me mjaftonte prania jote esperanca... Puthje

#428: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:56 AM
    ----
Ok flm kam nder te jem aty e ftuar .

#429: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 07:58 AM
    ----
esperanca wrote:
Ok flm kam nder te jem aty e ftuar .

Ej por kur te vish mos haro mere me vete dhe ate partnerin tat lol ate xxx....

#430: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 08:00 AM
    ----
Se di Nikja jam merakosur per te sepse ka humbur nga faqja e dheut nuk kujtohet per mua fare , se di qka e ka gjetur .

#431: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 08:00 AM
    ----
Se di Nikja jam merakosur per te sepse ka humbur nga faqja e dheut nuk kujtohet per mua fare , se di qka e ka gjetur . Po nuk eshte problem me per qift e gjeje dike vetem martohu ti .

#432: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 08:02 AM
    ----
esperanca wrote:
Se di Nikja jam merakosur per te sepse ka humbur nga faqja e dheut nuk kujtohet per mua fare , se di qka e ka gjetur .

Mos u merakos se vjen ai vjen nuk te haron ti jo..... Wink
Kushedi ku ka ngecur diku.... Laughing
Roni as qe e di se cbehet kendej,ndersa ju beheni gati te vini ne dasem... qesh qesh

#433: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 08:04 AM
    ----
Po ai eshte i gatshem per amrtes besoj , por deshi nuk deshi ne do i bejm dasmen kendej .

#434: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 08:08 AM
    ----
esperanca wrote:
Po ai eshte i gatshem per amrtes besoj , por deshi nuk deshi ne do i bejm dasmen kendej .

Se mos ngel pa dhendrin mandej,duke prit qe te vije.... qesh qesh qesh

#435: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 11:02 AM
    ----
Jo mi jo sepse dhendrri eshte shume korrekt , te pakten ne pune profesionale , ne fakt per ato persoonale se di , pro se ebsoj se do deshtoj .

#436: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 11:26 AM
    ----
Hello,,,, nuk do e lem vetem jo esperancen ,,,,,,,,,,,,,,,,,

vetem Nikja na bej darsem ti e ,,

#437: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:22 PM
    ----
E shef Nikja ketu kam shume miq qe sdo me linin vetem edhe nese me braktis xxx por se besoj qe ai me le sidoqofte flm shume nga ty Sejo .

#438: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:29 PM
    ----
o kleo pa hec i her qetej te shikojn ,e as mua sme ler hahhaha kleo ,po mir ja do hedhim keshtu vale ekercejm, ta bejm nje pary diku e

#439: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:31 PM
    ----
esperanca wrote:
E shef Nikja ketu kam shume miq qe sdo me linin vetem edhe nese me braktis xxx por se besoj qe ai me le sidoqofte flm shume nga ty Sejo .


E shikon sa te mir i kemi keta cunat nuk te lene vetem as pe rnje cast... Wink

#440: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:32 PM
    ----
Nikja wrote:
esperanca wrote:
E shef Nikja ketu kam shume miq qe sdo me linin vetem edhe nese me braktis xxx por se besoj qe ai me le sidoqofte flm shume nga ty Sejo .


E shikon sa te mir i kemi keta cunat nuk te lene vetem as pe rnje cast... Wink

Jo jo , na prini ju te dyt dy yje te forumit

Roni&nikja yllo

#441: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:35 PM
    ----
Ai sejo na mallengjeve em ekte Titanikun ti .

#442: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:36 PM
    ----
te lumte Sejo ashtu pra Niken & Ronin kemi udhehqesat tane ne forumit prijesat

#443: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:37 PM
    ----
esperanca wrote:
Ai sejo na mallengjeve em ekte Titanikun ti .

Jo per gje vetem per ate nderimin qe kam, mor lal te mori malli ty e

#444: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:38 PM
    ----
Se di u mallengjeva kur pashe ate qiftin se si fluturonte me anije por edhe mu kujtuat fundi tragjik i tyre .

#445: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 12:59 PM
    ----
ku shte i dashuri im... si shpirt e kam se ndrroj kurr... muahhhhhhhhhhh

#446: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:00 PM
    ----
hahahhaa , ca thu mor rrushi, neve na zgjodhen e , nuk do le vetem ok mos u bej merak

#447: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:02 PM
    ----
sejo wrote:
hahahhaa , ca thu mor rrushi, neve na zgjodhen e , nuk do le vetem ok mos u bej merak

Muah Njesh

#448: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:04 PM
    ----
sejo wrote:
Nikja wrote:
esperanca wrote:
E shef Nikja ketu kam shume miq qe sdo me linin vetem edhe nese me braktis xxx por se besoj qe ai me le sidoqofte flm shume nga ty Sejo .


E shikon sa te mir i kemi keta cunat nuk te lene vetem as pe rnje cast... Wink

Jo jo , na prini ju te dyt dy yje te forumit

Roni&nikja yllo

FLm shum Sejo.

Po ku gjete keta dy si me na kput kryt na ngjajn neve... qesh qesh

#449: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:05 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
sejo wrote:
hahahhaa , ca thu mor rrushi, neve na zgjodhen e , nuk do le vetem ok mos u bej merak

Muah Njesh

Flm rrushi..... flm shum e.

#450: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:06 PM
    ----
Nikja wrote:
sejo wrote:
Nikja wrote:
esperanca wrote:
E shef Nikja ketu kam shume miq qe sdo me linin vetem edhe nese me braktis xxx por se besoj qe ai me le sidoqofte flm shume nga ty Sejo .


E shikon sa te mir i kemi keta cunat nuk te lene vetem as pe rnje cast... Wink

Jo jo , na prini ju te dyt dy yje te forumit

Roni&nikja yllo

FLm shum Sejo.

Po ku gjete keta dy si me na kput kryt na ngjajn neve... qesh qesh

#451: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:06 PM
    ----
lenna wrote:
te lumte Sejo ashtu pra Niken & Ronin kemi udhehqesat tane ne forumit prijesat

Ashtu pra Lenna .... bravo

#452: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:16 PM
    ----
e une si duket kam mbet vet , pra pa partnere qaj

#453: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:20 PM
    ----
eshte besi i lir lenna...

#454: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:24 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
eshte besi i lir lenna...

te lumte pra kleo se si po e shoh po organizohen disa ndeja, te gjithe ju me partnere e une te vije vet aaaa?.....

#455: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:27 PM
    ----
jo vetem lenna, ste le vetem njeri ty...

besi hajde paraqitu shpejt ktu dhe jepi nje te puhur partneres...

#456: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:28 PM
    ----
hera e pare qe ma gjejne partneren te tjeret , por mu beka qefi

pranon ti lenna

#457: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:29 PM
    ----
ja une jam nuk e le vetem Lennen....

#458: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:29 PM
    ----
besi21 wrote:
hera e pare qe ma gjejne partneren te tjeret , por mu beka qefi

pranon ti lenna

po si jo pranoj Embarassed

#459: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:31 PM
    ----
urime ciftit... lenna & besi...

#460: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:33 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
urime ciftit... lenna & besi...


urime urime..... qesh

#461: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:33 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
urime ciftit... lenna & besi...


shume faleminderit kleo

#462: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Mon Mar 20, 2006 01:40 PM
    ----
lenna wrote:
besi21 wrote:
hera e pare qe ma gjejne partneren te tjeret , por mu beka qefi

pranon ti lenna

po si jo pranoj Embarassed


Rolling Eyes

#463: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 02:03 PM
    ----
Orioni wrote:
lenna wrote:
besi21 wrote:
hera e pare qe ma gjejne partneren te tjeret , por mu beka qefi

pranon ti lenna

po si jo pranoj Embarassed


Rolling Eyes


po ku je ti ore
une ty nuk te nderroj me askend Muah

#464: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Mon Mar 20, 2006 02:05 PM
    ----
lenna wrote:

po ku je ti ore
une ty nuk te nderroj me askend Muah


Si mi nderoke burrat si mbreti grate... tash nuk vi une mire je me ate qe ke pranu ... Ajde u trashegofshi.... Evil or Very Mad

#465: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Mon Mar 20, 2006 02:22 PM
    ----
Orioni wrote:
lenna wrote:

po ku je ti ore
une ty nuk te nderroj me askend Muah


Si mi nderoke burrat si mbreti grate... tash nuk vi une mire je me ate qe ke pranu ... Ajde u trashegofshi.... Evil or Very Mad


flm shume po une ty te kam shoke te mire ........ Wink

#466: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 03:04 PM
    ----
lenna wrote:
e une si duket kam mbet vet , pra pa partnere qaj

O lenna a nuk je me rrukin moj dreqe,cpo ben kshu dhe ty tani?!... Laughing

Mos na zhgenje rrukin se e kemi djale te mir ... Wink

#467: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:09 PM
    ----
nike mi hoqe shpresat sepse ti paske preferenca me kokat e faqes kurne ne jemi si tipa puntoresh

#468: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:12 PM
    ----
kisi wrote:
nike mi hoqe shpresat sepse ti paske preferenca me kokat e faqes kurne ne jemi si tipa puntoresh

Kisi ...................

Mir se eerdhe

#469: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:14 PM
    ----
mire se te gjeta sejo ti vlla e ke gjet partneren tende

#470: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:15 PM
    ----
Po un pa folur fare , mu hodh kleo tani mendoj se jemi mir .....


Po ti Kisi... ke ndonje

#471: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:18 PM
    ----
per momentin jo me te thene te drejten i pata vure syte kleas po meqe e ke ti ju uroj tja kaloni sa me mire e te lumtur

#472: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:21 PM
    ----
kisi wrote:
per momentin jo me te thene te drejten i pata vure syte kleas po meqe e ke ti ju uroj tja kaloni sa me mire e te lumtur

Kisi, po do bejm , simkur te kemi ndonje kendej qe ve synin dhe ik, ateher ,hudh grepin mor lal......

mOS KI MERAK

#473: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:24 PM
    ----
ok sejo pa merak vlla vazhdo ate qe nisur sepse luftrat nuk kane vetem fitore por dhe humbje! nuk te referohet ty fraza.

#474: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:26 PM
    ----
kisi wrote:
ok sejo pa merak vlla vazhdo ate qe nisur sepse luftrat nuk kane vetem fitore por dhe humbje! nuk te referohet ty fraza.

FLM Kisi , je i nderuar sa her qe te jemi ne kontakt dhe ne shoqeri,per gjat gjith kohes

#475: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:35 PM
    ----
asgje vlla po sbeme gje per njeri tjetrin ne per cfare do bejme per te huajt.AH desh harrova te them qe je nje poet i shkelqyer urime dhe shpesoj te botosh nje liber sepse une qe kur kam lene shqiperine kam lene hsume gjera + dhe poezite vecanerisht ato per dashurine ske ca bo i ka jeta.

#476: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:47 PM
    ----
kisi wrote:
asgje vlla po sbeme gje per njeri tjetrin ne per cfare do bejme per te huajt.AH desh harrova te them qe je nje poet i shkelqyer urime dhe shpesoj te botosh nje liber sepse une qe kur kam lene shqiperine kam lene hsume gjera + dhe poezite vecanerisht ato per dashurine ske ca bo i ka jeta.


JO gjani, ne bejm e sigurishte qe bejm shum, e do te thoja,se poezin nuk ke lene ate ke ne shpirt, dhe kur njeriu ,largohet nga dashurie familjare e te gjitha qe te kan rrethuar ateher njeriu ka me shum n=djenja per te shkruar keshtu qe ,,,,, ne vazhdimsi kisi, do kemi me afer ateher kur hap zemren dhe je me aktiv ,sepse e di vet, se sa eshte veshtir te jetosh larg vendit tend...
I

I gjen kush nje shoqeruese ndokush Kisit e

#477: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Mon Mar 20, 2006 04:51 PM
    ----
e di sejo e di po nuk mundem sepse eshte dicka brenda meje qe eshte me e forte se une.shpresoj te jesh nje shkesi me kembe te mbare

#478: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Mon Mar 20, 2006 05:26 PM
    ----
kisi wrote:
nike mi hoqe shpresat sepse ti paske preferenca me kokat e faqes kurne ne jemi si tipa puntoresh

Cjane keto muhabete mo kisi... Rolling Eyes
Jemi te gjith te njejte e sa per nje goce si partnere forumit ta gjejm dhe ti nje lol mos u merzit, e sa per mua do duheshte icik me heret te hapesh syte... qesh qesh qesh

#479: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:17 AM
    ----
1-pytje kam un: PO KONKURSI 'CIFTI ME I BUKUR' SI DO ZGJIDHET DUKE MOS PASURFOTO 3/4 E VAJZAVE...? Rolling Eyes VETEM KLEOPATRA ME ASJOLEN ME DUKET KANE FOTO......NE CUNAT MOS E PYT,U CAM,KA 6-7 FOTO KEMI,KAM FOTO KTU QE KUR KAM QEN NE KLAS-VI E DERI KUR ME DOLI MJEKRRA.. qesh qesh ..... vertet 'lenna & nikja' si do ja boni per konkurs bukurie...??..ps> hmmmmmm Cool ja edhe kjo pun maroj,tashi do zoti i shofim te gjith vajzat e forumit sa te mira qe jan........... Mr. Green Mr. Green Mr. Green qesh

#480: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:27 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
1-pytje kam un: PO KONKURSI 'CIFTI ME I BUKUR' SI DO ZGJIDHET DUKE MOS PASURFOTO 3/4 E VAJZAVE...? Rolling Eyes VETEM KLEOPATRA ME ASJOLEN ME DUKET KANE FOTO......NE CUNAT MOS E PYT,U CAM,KA 6-7 FOTO KEMI,KAM FOTO KTU QE KUR KAM QEN NE KLAS-VI E DERI KUR ME DOLI MJEKRRA.. qesh qesh ..... vertet 'lenna & nikja' si do ja boni per konkurs bukurie...??..ps> hmmmmmm Cool ja edhe kjo pun maroj,tashi do zoti i shofim te gjith vajzat e forumit sa te mira qe jan........... Mr. Green Mr. Green Mr. Green qesh


Po nuk ka shume rendesi ajo gje, se ata qe jane cift me ne na pelqejme keshtu si jemi, dhe keshtu si na njohin... Wink


Mirko..................mi manchi tanto, dove sei, a quest'ora starai lavorando, un baccio, ti aspetto...

#481: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:28 AM
    ----
romano ne parti pa nuse nuk te len te futesh, keshtu qe you'd better move on and find your soul mate.................

#482: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:32 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
romano ne parti pa nuse nuk te len te futesh, keshtu qe you'd better move on and find your soul mate.................


qesh qesh qesh qesh qesh qesh ......ku te shkoj mendja mi yllo,....po edhe martes edhe fushat elektorale nuk bej dot mi yllo.... Laughing

#483: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:42 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
romano ne parti pa nuse nuk te len te futesh, keshtu qe you'd better move on and find your soul mate.................


qesh qesh qesh qesh qesh qesh ......ku te shkoj mendja mi yllo,....po edhe martes edhe fushat elektorale nuk bej dot mi yllo.... Laughing

e ke gabim, se po te gjesh nuse te lezetshme, ka lezet fushata, te ndihmon ajo per fushate, hajde leri llafet edhe hidhu ne sulm....... Wink qesh qesh

#484: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:45 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
romano ne parti pa nuse nuk te len te futesh, keshtu qe you'd better move on and find your soul mate.................


qesh qesh qesh qesh qesh qesh ......ku te shkoj mendja mi yllo,....po edhe martes edhe fushat elektorale nuk bej dot mi yllo.... Laughing

e ke gabim, se po te gjesh nuse te lezetshme, ka lezet fushata, te ndihmon ajo per fushate, hajde leri llafet edhe hidhu ne sulm....... Wink qesh qeshEmbarassed Embarassed Embarassed Embarassed .....not yet rrushoo....avash/avash bohen punet e mira.... Mr. Green Laughing po obzervoj tashi ciftet e reja, mir duken ......... un jam ujku plak vecse...... Mr. Green qesh

#485: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 01:58 AM
    ----
une e kisha idene ne fillim se ti do ishe i pari qe do e gjeje partneren ketu, nuk e di pse.
e shikoj qe asnjera nuk te hyn ne sy ty Cool Mr. Green
nuk ka problem, se na ke neve shoqeve tuaja, qe te bejme shoqeri....

#486: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:00 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
une e kisha idene ne fillim se ti do ishe i pari qe do e gjeje partneren ketu, nuk e di pse.
e shikoj qe asnjera nuk te hyn ne sy ty Cool Mr. Green
nuk ka problem, se na ke neve shoqeve tuaja, qe te bejme shoqeri....


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Gjuha Gjuha

#487: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:01 AM
    ----
Ku e kam une shpirtin tim binjak njehere,qe nuk me priti sonte???

#488: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:03 AM
    ----
eisi wrote:
Ku e kam une shpirtin tim binjak njehere,qe nuk me priti sonte???


un jo se jam spiun yllo por...................e pashe iku krah per krah me................ Shocked Confused Neutral ...........................sejon

#489: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:03 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
une e kisha idene ne fillim se ti do ishe i pari qe do e gjeje partneren ketu, nuk e di pse.
e shikoj qe asnjera nuk te hyn ne sy ty Cool Mr. Green
nuk ka problem, se na ke neve shoqeve tuaja, qe te bejme shoqeri....


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Gjuha Gjuha
Ke gje ankesa ti Romano me pase shoqerine tone,...........sidomos temen njehere do ta kesh per tane javen non stop deri sa te gjej nje pune,se jam e papunsuar kto dite qaj qaj qaj qaj .............he????????/

#490: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:05 AM
    ----
eisi wrote:
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
une e kisha idene ne fillim se ti do ishe i pari qe do e gjeje partneren ketu, nuk e di pse.
e shikoj qe asnjera nuk te hyn ne sy ty Cool Mr. Green
nuk ka problem, se na ke neve shoqeve tuaja, qe te bejme shoqeri....


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Gjuha Gjuha
Ke gje ankesa ti Romano me pase shoqerine tone,...........sidomos temen njehere do ta kesh per tane javen non stop deri sa te gjej nje pune,se jam e papunsuar kto dite qaj qaj qaj qaj .............he????????/wuaaaa pse po e trash zanin ti yllo....... Confused s'ka lezet me bo presjon un shum krenar jam per ju.......... Wink .........e le punen ah..?

#491: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:07 AM
    ----
eh si jeni juve te dy, tempulli me eisin,

edhe ai kishte patur probleme, dhe donte te qetesohej

vuan njeri ketej, vuan edhe tjetri andej Wink kesaj i them dashuri une Mr. Green

#492: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:10 AM
    ----
[quote="Roman_XIII"]
eisi wrote:
Roman_XIII wrote:
ana_e_embel wrote:
une e kisha idene ne fillim se ti do ishe i pari qe do e gjeje partneren ketu, nuk e di pse.
e shikoj qe asnjera nuk te hyn ne sy ty Cool Mr. Green
nuk ka problem, se na ke neve shoqeve tuaja, qe te bejme shoqeri....


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Gjuha Gjuha
Ke gje ankesa ti Romano me pase shoqerine tone,...........sidomos temen njehere do ta kesh per tane javen non stop deri sa te gjej nje pune,se jam e papunsuar kto dite qaj qaj qaj qaj .............he????????/[/quot/]


wuaaaa pse po e trash zanin ti yllo....... Confused s'ka lezet me bo presjon un shum krenar jam per ju.......... Wink .........e le punen ah..?
Une vetem po te pysja yllo,ti e di qe une si boj presion njeriu,aq me pak ty si te kam si rrush Cool ,.............kurse pune e lashe,se nuk e durova me qenin e qelbur,F*ck Greket Embarassed Embarassed ............ qaj qaj qaj Pa pune qaj

#493: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 02:22 AM
    ----
ana_e_embel wrote:
eh si jeni juve te dy, tempulli me eisin,

edhe ai kishte patur probleme, dhe donte te qetesohej

vuan njeri ketej, vuan edhe tjetri andej Wink kesaj i them dashuri une Mr. Green
Ehhhhhhh Embarassed Embarassed paskemi lind per te vuajtur ana,ca ti besh,kjo eshte jeta qaj qaj ........Tempulli mos u merzit yll se nuk je vetem,ke neve ti ok????......ta kam thene njehere s'te kam xhan po u merzite...........kiss yll!

#494: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 03:23 AM
    ----
now who's having who?

#495: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 03:25 AM
    ----
one for all and all for one yllo............. rrusho do japesh mendimin tat per 'kanditaturen' qe kam hudh per antar partie........ Laughing ....it would mean a lot to me..........thanx yllo.....

#496: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:15 AM
    ----
Ca bahet nket vend mar...o Romano leni maj naqe ciftet rehat...shyqyr qe i rregulloj Nikja ti don me i prish Laughing Laughing

#497: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:17 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Ca bahet nket vend mar...o Romano leni maj naqe ciftet rehat...shyqyr qe i rregulloj Nikja ti don me i prish Laughing Laughinguuu kush pa flet...shke maj gjej burrin ti m'duket ta kan marr peng, Mr. Green ....tesh po mer i telefonat n'oren 2-nats,i za burrit i trash ka me t'pyt per katerdhet e pes milek...... Mr. Green ....i za cunit tuj qa i holl ke me nigju manej.....ai asht yt shoq maj.........:) haha

#498: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:21 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
one for all and all for one yllo............. rrusho do japesh mendimin tat per 'kanditaturen' qe kam hudh per antar partie........ Laughing ....it would mean a lot to me..........thanx yllo.....
po si jo mar naqe..e jap dhe as mendohem 2 here ....te marre e ke ..ta gezosh..;)

#499: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:21 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Ca bahet nket vend mar...o Romano leni maj naqe ciftet rehat...shyqyr qe i rregulloj Nikja ti don me i prish Laughing Laughinguuu kush pa flet...shke maj gjej burrin ti m'duket ta kan marr peng, Mr. Green ....tesh po mer i telefonat n'oren 2-nats,i za burrit i trash ka me t'pyt per katerdhet e pes milek...... Mr. Green ....i za cunit tuj qa i holl ke me nigju manej.....ai asht yt shoq maj.........:) haha
qesh qesh qesh qesh qesh uuuuuuuu si u shkrina me ju te dy,.....me duket se ju keni me u ba cifte shume shpejt bashke Gjuha se thojne ata qe grihen shpesh duhen Gjuha

#500: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:23 AM
    ----
eisi wrote:
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Ca bahet nket vend mar...o Romano leni maj naqe ciftet rehat...shyqyr qe i rregulloj Nikja ti don me i prish Laughing Laughinguuu kush pa flet...shke maj gjej burrin ti m'duket ta kan marr peng, Mr. Green ....tesh po mer i telefonat n'oren 2-nats,i za burrit i trash ka me t'pyt per katerdhet e pes milek...... Mr. Green ....i za cunit tuj qa i holl ke me nigju manej.....ai asht yt shoq maj.........:) haha
qesh qesh qesh qesh qesh uuuuuuuu si u shkrina me ju te dy,.....me duket se ju keni me u ba cifte shume shpejt bashke Gjuha se thojne ata qe grihen shpesh duhen Gjuha


..... Laughing ...ja maj kja smesh dot me sy pa kot ban kshu si interestorante.... Mr. Green masnaj ca m'duhet mu i gru qe sdin me ec me taka maj..... qesh

#501: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:26 AM
    ----
Eis mas njall keq naqe qesh qesh

Romano....awww pa si i bahet se im broke man Laughing
*Deja nxjerr xhepat jashte* Gjuha
Vec kaq kam haha

#502: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:28 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
eisi wrote:
Roman_XIII wrote:
Deja_Amara wrote:
Ca bahet nket vend mar...o Romano leni maj naqe ciftet rehat...shyqyr qe i rregulloj Nikja ti don me i prish Laughing Laughinguuu kush pa flet...shke maj gjej burrin ti m'duket ta kan marr peng, Mr. Green ....tesh po mer i telefonat n'oren 2-nats,i za burrit i trash ka me t'pyt per katerdhet e pes milek...... Mr. Green ....i za cunit tuj qa i holl ke me nigju manej.....ai asht yt shoq maj.........:) haha
qesh qesh qesh qesh qesh uuuuuuuu si u shkrina me ju te dy,.....me duket se ju keni me u ba cifte shume shpejt bashke Gjuha se thojne ata qe grihen shpesh duhen Gjuha..... Laughing ...ja maj kja smesh dot me sy pa kot ban kshu si interestorante.... Mr. Green masnaj ca m'duhet mu i gru qe sdin me ec me taka maj..... qeshQuestion Question Laughing Laughing Laughing

#503: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:29 AM
    ----
Ana mendojne kta te dy se kena lind dje na,ktu plasi dashnia ta marrsha...........

#504: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:30 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Eis mas njall keq naqe qesh qesh

Romano....awww pa si i bahet se im broke man Laughing
*Deja nxjerr xhepat jashte* Gjuha
Vec kaq kam hahahaha haha >>>>>>>haha haha haha haha :)....................ehhhhhhh bir nona bir ca tpjell menja edhe ty maj burrnesh..... qesh qesh ....


.......ja maj nquq,tash pa ta mysin burrin,neser nade je vejush tash bjeri mrapa vedit...... Laughing Laughing Mr. Green

#505: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:32 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
..... Laughing ...ja maj kja smesh dot me sy pa kot ban kshu si interestorante.... Mr. Green masnaj ca m'duhet mu i gru qe sdin me ec me taka maj..... qesh

Eis pa mu ca m'duhet i burr me naze Laughing , pa gusto :lol:.
Me taka.... qesh ja n'fakt se mke pa msu ti haha Wink

#506: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:32 AM
    ----
eisi wrote:
Ana mendojne kta te dy se kena lind dje na,ktu plasi dashnia ta marrsha...........


e dune me te shtyme keta..........presin momentin e duhur............. Mr. Green

#507: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:34 AM
    ----
Deja,ja maj naq ky nuk ka naze,por ka hallin tande se ngaqe eshte ky i gjate shume,ka frike mas ti dukesh gjugje ti, ja per gja,.........he Romano a eshte kshu????

#508: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:35 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Roman_XIII wrote:
..... Laughing ...ja maj kja smesh dot me sy pa kot ban kshu si interestorante.... Mr. Green masnaj ca m'duhet mu i gru qe sdin me ec me taka maj..... qesh

Eis pa mu ca m'duhet i burr me naze Laughing , pa gusto :lol:.
Me taka.... qesh ja n'fakt se mke pa msu ti haha Winkuu pash zoten,un kam 4-vjet s'veshi taka kam thonin e gishtit t'madh si teh thiket........ qesh ....ti ku mi pe nazet maj rrush........un akoma skam fillu..... Laughing ...pa si e kishte emnin ajo shoqja qe t'pash dje me te maj naqe...?? ...kot maj pa them kot.........pse beshtyn maj sa kam llustru flokt......:) .... Laughing Laughing

#509: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:38 AM
    ----
eisi wrote:
Deja,ja maj naq ky nuk ka naze,por ka hallin tande se ngaqe eshte ky i gjate shume,ka frike mas ti dukesh gjugje ti, ja per gja,.........he Romano a eshte kshu????

Eis me taka dal barabar me Romin maj naqr qesh

#510: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ~KINGE~ Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:41 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
uu pash zoten,un kam 4-vjet s'veshi taka kam thonin e gishtit t'madh si teh thiket........ qesh ....ti ku mi pe nazet maj rrush........un akoma skam fillu..... Laughing ...pa si e kishte emnin ajo shoqja qe t'pash dje me te maj naqe...?? ...kot maj pa them kot.........pse beshtyn maj sa kam llustru flokt......:) .... Laughing Laughing

E un e marra deshta me ta prezantu...u kuku per ty m'vjen me flok t'lustrume...a ka ba vaki qesh qesh .
Asai i hini frika e iku....skam ca met ba naqe...hajt se ta gjen eisi ty nji
bjonde....me fozoneee...gjarpen trupi saj haha haha haha

#511: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:44 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Roman_XIII wrote:
uu pash zoten,un kam 4-vjet s'veshi taka kam thonin e gishtit t'madh si teh thiket........ qesh ....ti ku mi pe nazet maj rrush........un akoma skam fillu..... Laughing ...pa si e kishte emnin ajo shoqja qe t'pash dje me te maj naqe...?? ...kot maj pa them kot.........pse beshtyn maj sa kam llustru flokt......:) .... Laughing Laughing

E un e marra deshta me ta prezantu...u kuku per ty m'vjen me flok t'lustrume...a ka ba vaki qesh qesh .
Asai i hini frika e iku....skam ca met ba naqe...hajt se ta gjen eisi ty nji
bjonde....me fozoneee...gjarpen trupi saj haha haha haha
qesh qesh qesh ,ku don me e gjet ai nji si puna jote maj yll,po ti si me ta pa ba Zoti per te Gjuha Gjuha Gjuha that's Love Ana!

#512: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Tue Mar 21, 2006 04:44 AM
    ----
Deja_Amara wrote:
Roman_XIII wrote:
uu pash zoten,un kam 4-vjet s'veshi taka kam thonin e gishtit t'madh si teh thiket........ qesh ....ti ku mi pe nazet maj rrush........un akoma skam fillu..... Laughing ...pa si e kishte emnin ajo shoqja qe t'pash dje me te maj naqe...?? ...kot maj pa them kot.........pse beshtyn maj sa kam llustru flokt......:) .... Laughing Laughing

E un e marra deshta me ta prezantu...u kuku per ty m'vjen me flok t'lustrume...a ka ba vaki qesh qesh .
Asai i hini frika e iku....skam ca met ba naqe...hajt se ta gjen eisi ty nji
bjonde....me fozoneee...gjarpen trupi saj haha haha haha


........ja maaaaaajj,ma mir pres autobuzin,... Laughing ...nuse me shkosi.....nququq.....i harrove nazet qe kam ah??.......kpuct maj deshta me than.....masnaj jam katnar i cilivizum un maj,llustroj komplet trupin me dasht... Mr. Green Mr. Green bahem i ri fringo,akoma ne amballazhim............... qesh qesh qesh

#513: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:12 AM
    ----
ja ftesa jone...


[b][align=center] MARTOHEN


SEJO & KLEOPATRA


ME DAT 29 QESHOR 2006

JAN TE FTUAR TE GJITH ANTARET E FORUMIT


JU PRESIM TE GJITHVE

#514: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:37 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
ja ftesa jone...


[b][align=center] MARTOHEN


SEJO & KLEOPATRA


ME DAT 29 QESHOR 2006

JAN TE FTUAR TE GJITH ANTARET E FORUMIT


JU PRESIM TE GJITHVE


Te enjten do te martohemi ju moj?Po lere te dielen se kemi pune ne dite jave!Nejse me trashegime ishalla! qesh qesh qesh

#515: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:45 AM
    ----
zgjodhem kte dat se eshte ditlindja e sejos...
flm hera... muahhhhhhhh

#516: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:48 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
zgjodhem kte dat se eshte ditlindja e sejos...
flm hera... muahhhhhhhh

Ah kjo po qe ma mbush mendjen!Imagjino sa torte te madhe do kete!

#517: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:53 AM
    ----
hera wrote:
KLEOPATRA wrote:
zgjodhem kte dat se eshte ditlindja e sejos...
flm hera... muahhhhhhhh

Ah kjo po qe ma mbush mendjen!Imagjino sa torte te madhe do kete!


me 23 kate do jet...

#518: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:57 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
ja ftesa jone...


[b][align=center] MARTOHEN


SEJO & KLEOPATRA


ME DAT 29 QESHOR 2006

JAN TE FTUAR TE GJITH ANTARET E FORUMIT


JU PRESIM TE GJITHVE

u trashegofshi flm per ftesen shyqyr do kercejme pak.

:rrap

#519: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:11 AM
    ----
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
ja ftesa jone...


[b][align=center] MARTOHEN


SEJO & KLEOPATRA


ME DAT 29 QESHOR 2006

JAN TE FTUAR TE GJITH ANTARET E FORUMIT


JU PRESIM TE GJITHVE

u trashegofshi flm per ftesen shyqyr do kercejme pak.

:rrap

flm angela...

#520: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:36 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
ja ftesa jone...


[b][align=center] MARTOHEN


SEJO & KLEOPATRA


ME DAT 29 QESHOR 2006

JAN TE FTUAR TE GJITH ANTARET E FORUMIT


JU PRESIM TE GJITHVE

o hajde urime urime sa te vendosur ju aman ..........u trashegofshit e me jete te lumtur Wink

#521: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:50 AM
    ----
flm lenna... jemi te vendosur se kshu e kan kto pun...

#522: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Orioni , Location: Italy Post Posted: Tue Mar 21, 2006 10:39 AM
    ----
Plasen Martesat ne per FORUM , ska me keq populli shqiptar me gjete nuse e gjeti i vend te mire per ta bere.... Kleo kur do e boni cunin e keni vendos daten?

#523: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Tue Mar 21, 2006 10:42 AM
    ----
Orioni wrote:
Plasen Martesat ne per FORUM , ska me keq populli shqiptar me gjete nuse e gjeti i vend te mire per ta bere.... Kleo kur do e boni cunin e keni vendos daten?

o Orioni po ne dasmen time do vish ti Smile

#524: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 10:48 AM
    ----
edhe une do vi te dasma jote lenna...
kur e ke vendos me besin?

#525: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Tue Mar 21, 2006 10:53 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
edhe une do vi te dasma jote lenna...
kur e ke vendos me besin?

Kleo ende skam biseduar me besin po besoj qe pas dasmes se juaj Wink

e ti do jesh si mesit (te ne kosove ashtu thone e di ti kete fjale?)

#526: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Tue Mar 21, 2006 10:54 AM
    ----
po e di, e kam degjuar... Wink

#527: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:24 AM
    ----
Urime Kleo dhe Sejo u trashigovshi ajo ftesa me larte a vlen per mua .

#528: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:41 AM
    ----
woooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww


wooooooooooooooooooooooooooowwwwwwww e ca u be ca plasi ketu e o kleo,hellooooooooooooo

#529: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:41 AM
    ----
Ska vlla te martojn ,sa her qe deshiron hahhaha

#530: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:42 AM
    ----
esperanca wrote:
Urime Kleo dhe Sejo u trashigovshi ajo ftesa me larte a vlen per mua .

Ke ndegjuar gje ti

#531: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:42 AM
    ----
Sejo sje i informuar per martesen tend ti me , nejse ndoshta Kleo ka dashur te te bej befasi .

#532: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:43 AM
    ----
Un do pushoj pakez, dhe do shikoj , se me ka ardhur ,si shpejte me duket,papritmas,,,,,,

#533: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:52 AM
    ----
Sejo te tronditi lajmi i marteses sate ty me duket.
Kleo po te zotin e punes nuk e lajmerove ti apo doje ti beje surprize?

#534: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:53 AM
    ----
Ok Sejo pusho ti pusho por fillo mu pergadite psiqikisht .

#535: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:54 AM
    ----
esperanca wrote:
Ok Sejo pusho ti pusho por fillo mu pergadite psiqikisht .

Si ti them ca ti them ca te bej ke te thrras o kleoooooooo te morsha te keqen ho , qesh qesh qesh qesh qesh

#536: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:55 AM
    ----
Se di me por une kam filluar pergaditjet per dhurate .

#537: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:56 AM
    ----
esperanca wrote:
Se di me por une kam filluar pergaditjet per dhurate .

Wowwwwww e di un ate .......

#538: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:58 AM
    ----
qka e di ti , Sejo mos beje qe nuk di gje sikur je i pafajshem por leri fjalet e ec beju gati per dasem sepse do kesh shume mysafir .

#539: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 11:59 AM
    ----
esperanca wrote:
qka e di ti , Sejo mos beje qe nuk di gje sikur je i pafajshem por leri fjalet e ec beju gati per dasem sepse do kesh shume mysafir .

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed hahahahhaha

#540: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Hera , Location: Toke........... Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:00 PM
    ----
Shih si ben ky!Sikur nuk do!Ti desh plase gjerisa gjete nuse!Shtrengoje fort Kleon se nuk te vjen me ky rast!Hajt pispillosu aty,qe te dalesh dhender bukurosh sic te ka hije,se Kleon e kemi bukuroshe!

#541: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:01 PM
    ----
Eh Hera si ja ben ky sikur sdo , e ka qef te amrtohet edhe shume bile .

#542: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:10 PM
    ----
ahahahaha i shkreti Sejo ben sikur sdo , e ka zemren e dobet ndoshta teper emocione te gjitha bashke.
Sejo te trashegohesh e me jete te lumtur ylli.

#543: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:14 PM
    ----
sejo wrote:
woooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww


wooooooooooooooooooooooooooowwwwwwww e ca u be ca plasi ketu e o kleo,hellooooooooooooo

ejj Sejo nuk je ne enderr zgjohu zgjohu .........se po martohesh e ne do vim te gjithe ne dasmen tende Wink qesh

#544: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: esperanca , Location: Prishtinë Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:18 PM
    ----
Lenna mos harroj me bej nje ze kendej tek une edhe te vemi bashke , por kan bere gabim sepse en ftes nuk ceket shtepi ku do behet dasman , duhet te na lajmerojne me heret per shkak te vizave .

#545: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:21 PM
    ----
esperanca wrote:
Lenna mos harroj me bej nje ze kendej tek une edhe te vemi bashke , por kan bere gabim sepse en ftes nuk ceket shtepi ku do behet dasman , duhet te na lajmerojne me heret per shkak te vizave .


qesh qesh mire e ke se do na dal pak pune per keto viza po duhet gjithesei ti rregullojme .................

#546: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Tue Mar 21, 2006 12:24 PM
    ----
esperanca wrote:
Lenna mos harroj me bej nje ze kendej tek une edhe te vemi bashke , por kan bere gabim sepse en ftes nuk ceket shtepi ku do behet dasman , duhet te na lajmerojne me heret per shkak te vizave .

Po jam e sigurt qe Sejo dhe Kleo do na i bejne dhe nje dasem ne Shqiperi/kosove ,se nje eshte ne Amerike ,tjetri ne Egjipt keshtu qe e mira e te mirave eshte ta bejne ne Shqiperi ku vime te gjithe apo jo?

#547: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:36 PM
    ----
o kleo ke do merni si deshmitar te marteses juve?

#548: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:38 PM
    ----
Besi une jam dasmoresh yll,ma merr mendja se edhe ti ke me kene dasmore,po me ke po vjen i here perkrahut,se une kam Tempullin????????

#549: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:38 PM
    ----
lenna wrote:
KLEOPATRA wrote:
edhe une do vi te dasma jote lenna...
kur e ke vendos me besin?

Kleo ende skam biseduar me besin po besoj qe pas dasmes se juaj Wink

e ti do jesh si mesit (te ne kosove ashtu thone e di ti kete fjale?)

o lena une po ta le ty ne dore daten , kur te kesh deshire ti , sta prish une


por besoj se e jona do dali me e bukur se e kleos me sejon Very Happy

#550: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:40 PM
    ----
eisi wrote:
Besi une jam dasmoresh yll,ma merr mendja se edhe ti ke me kene dasmore,po me ke po vjen i here perkrahut,se une kam Tempullin????????

une per krahu do kem lennen

#551: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:43 PM
    ----
I paske ra shejit,.....po ju kur e keni ne plan per martese????

#552: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:44 PM
    ----
eisi wrote:
I paske ra shejit,.....po ju kur e keni ne plan per martese????

ja kam len lennes ne dore te vendosi

#553: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:47 PM
    ----
po juve e keni vendos???

#554: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:48 PM
    ----
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....

#555: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:51 PM
    ----
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa

#556: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:52 PM
    ----
besi21 wrote:
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa


Rolling Eyes ndodh.......

#557: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 06:55 PM
    ----
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa


Rolling Eyes ndodh.......

po ti e bere martesen , apo akoma jo ????

#558: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:05 PM
    ----
Une dhe Tempulli duam te presim njehere.........sic e the dhe ti punet e mira behen avash,avash,i duruari ,i fituari...............te pershendes Besi!

#559: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:14 PM
    ----
besi21 wrote:
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa


Rolling Eyes ndodh.......

po ti e bere martesen , apo akoma jo ????

ne pregaditje e siper, po ti ku e ke Lennen sonte?

#560: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 07:58 PM
    ----
eisi wrote:
Une dhe Tempulli duam te presim njehere.........sic e the dhe ti punet e mira behen avash,avash,i duruari ,i fituari...............te pershendes Besi!

edhe une te pershendes eisi , dhe paci nje dasem te bukur , por jo me te bukur se timen Very Happy

#561: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:01 PM
    ----
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa


Rolling Eyes ndodh.......

po ti e bere martesen , apo akoma jo ????

ne pregaditje e siper, po ti ku e ke Lennen sonte?


duhet te jete duke bler llokumet, likernat per qerasje Very Happy Very Happy Very Happy


skam fol sot fare
nje puthje per lennen Muah

#562: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:03 PM
    ----
Opo u martuat te gjithe ju.... Pershendetje nje here per grupin e nates...


Po ben ca mungesa ajo hera ime, te enjten te shohim te vendosim ndonje gje dhe ne...

Ju mire sot?

#563: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:04 PM
    ----
Pershendetje Gerti,ku je ti se ke humb fare,edhe Hera po te kerkonte????????

#564: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:06 PM
    ----
Eiso ku je ti flori, na ke munguar ca... Edhe une po e kerkoj, po spo e gjej dot. Me tha te enjten do jem ne linje... Ti si ke qene, mire? Te pershendes fort fare

#565: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:12 PM
    ----
Une mire Gerti ,pak merzitshem por do me kaloje,.......shyqyr qe takuam njehere ne te njejtin orar se ne largohemi me te thane mendja se kemi frike nga njeri-tjetri,.......andej nga ty ndonje gje te re???

#566: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:15 PM
    ----
hic te re.... me pak dhimbje po jo ndonje gje te madhe.... Une jam tip optimisti ne fakt, nuk e vras mendjen shume edhe sikur bomba te bjeri, por...
Per njerezit si ty nuk duhet te jete kaq e veshtire jeta, por Zoti i ndau pak gabim gjerat, nejse ....

#567: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: aka70 , Location: I arratisuri Ni Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:19 PM
    ----
Eis me shume kenaqesi do flisja me ty, por me duhet te iki. Te pershendes forte, te puc te facja dhe po ma per HEREN ma pershendet forte dhe thuaji se me mungon shume...lol. Vetem une i bej pershendetje asaj, se ajo mua...

#568: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Tue Mar 21, 2006 08:52 PM
    ----
Me vjen keq edhe mua qe ske mundesi te rri dhe mos u bej merak se i puth une Heren per ty,.........gjume te embel yll dhe kalofsh mire,........KISS!

#569: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:05 AM
    ----
lenna wrote:
sejo wrote:
woooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww


wooooooooooooooooooooooooooowwwwwwww e ca u be ca plasi ketu e o kleo,hellooooooooooooo

ejj Sejo nuk je ne enderr zgjohu zgjohu .........se po martohesh e ne do vim te gjithe ne dasmen tende Wink qesh


qesh qesh ...."e hongri ne trimi,o trim mos e hap at der oooo trim moos.."........ Laughing Laughing ...iku maroj ky muhabet e sejo,tashi perkushtoju gruas mos u trego kaq i ftoht se 'do hash kerrbac" Mr. Green Gjuha qe naten e pare ......:).....sejoo je rob zoti plako,qesh i cik er burr,po t'martojm s'po t'cojm ne iraq ....... Laughing Laughing

#570: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:14 AM
    ----
mo po mire sejo po per ty sikur lexova ca anonime kakavije une....si eshte puna tani...se te kesh bere ndonje te pabere e s'me ke thene mua te parit...s'kam per te ta fal qesh

#571: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:36 AM
    ----
besi21 wrote:
o kleo ke do merni si deshmitar te marteses juve?
le te me marrin mua besi21 se una kam qef kur martohet dikush... Mr. Green Very Happy

#572: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:37 AM
    ----
sejo!!! by the way kur martoheni bro?...:lol:

#573: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: tempulli , Location: E papercaktuar Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:38 AM
    ----
moj po ti ma hoqe trurin fare njehere hyn njehere del s'merresh vesh...si me ike nga sofra ashtu ....upupuupupu qesh

#574: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Roman_XIII , Location: United States Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:45 AM
    ----
tempulli wrote:
mo po mire sejo po per ty sikur lexova ca anonime kakavije une....si eshte puna tani...se te kesh bere ndonje te pabere e s'me ke thene mua te parit...s'kam per te ta fal qeshlooooool,jo mer robo pse 'afishat neper mure' lexon ti ah si.... Laughing ..sec i ka hyp n'kaptin gruas tate Mr. Green edhe Anes o dun me m'gjet nuse me dhun o ska... Laughing ....un i shkreti but e but i them jam ne fushat elektorale s'kam mend per martes i her per iher......., Gjuha c'ke ti robo pa merak,jam ujku vjeter lala,kur t'vendos un,ti do jesh shofer ..'e mar me zakonin e lasht grabitje' un ooo tempull ... qesh qesh .....shnet robo...

#575: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: gerta , Location: usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:46 AM
    ----
tempulli wrote:
moj po ti ma hoqe trurin fare njehere hyn njehere del s'merresh vesh...si me ike nga sofra ashtu ....upupuupupu qesh
tempulli una spo ik me ke ketu deri ne oren 12 te nates ...se po kam qe me ndjet naten tek albanialove se diten jame shume busy..;)

#576: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: eisi , Location: Canada Post Posted: Wed Mar 22, 2006 03:11 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
tempulli wrote:
mo po mire sejo po per ty sikur lexova ca anonime kakavije une....si eshte puna tani...se te kesh bere ndonje te pabere e s'me ke thene mua te parit...s'kam per te ta fal qeshlooooool,jo mer robo pse 'afishat neper mure' lexon ti ah si.... Laughing ..sec i ka hyp n'kaptin gruas tate Mr. Green edhe Anes o dun me m'gjet nuse me dhun o ska... Laughing ....un i shkreti but e but i them jam ne fushat elektorale s'kam mend per martes i her per iher......., Gjuha c'ke ti robo pa merak,jam ujku vjeter lala,kur t'vendos un,ti do jesh shofer ..'e mar me zakonin e lasht grabitje' un ooo tempull ... qesh qesh .....shnet robo...
qesh qesh qesh haha ....kollaj me ja gjet ti tjereve,masandej pa nuse ktu nuk ke me e marr postin asnjehere a more vesh mora thuj qesh qesh qesh

#577: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: ana_e_embel , Location: USA Post Posted: Wed Mar 22, 2006 03:29 AM
    ----
Roman_XIII wrote:
tempulli wrote:
mo po mire sejo po per ty sikur lexova ca anonime kakavije une....si eshte puna tani...se te kesh bere ndonje te pabere e s'me ke thene mua te parit...s'kam per te ta fal qeshlooooool,jo mer robo pse 'afishat neper mure' lexon ti ah si.... Laughing ..sec i ka hyp n'kaptin gruas tate Mr. Green edhe Anes o dun me m'gjet nuse me dhun o ska... Laughing ....un i shkreti but e but i them jam ne fushat elektorale s'kam mend per martes i her per iher......., Gjuha c'ke ti robo pa merak,jam ujku vjeter lala,kur t'vendos un,ti do jesh shofer ..'e mar me zakonin e lasht grabitje' un ooo tempull ... qesh qesh .....shnet robo...


edhe udheheqesit me te medhenj te botes, e kishin nje grua prane qe ti ndihmonte, biles grate e tyre kane qene me te rrezikshme se burrat, prandaj nese do qe te te ece fushata, you gotta get married.............

mos na bej llafe shume, se une nuk vdes pa te gjetur nuse ty, e more vesh apo jo?????????? qesh Mr. Green Mr. Green Wink Cool

#578: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 06:23 AM
    ----
besi21 wrote:
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa


Rolling Eyes ndodh.......

po ti e bere martesen , apo akoma jo ????

ne pregaditje e siper, po ti ku e ke Lennen sonte?


duhet te jete duke bler llokumet, likernat per qerasje Very Happy Very Happy Very Happy


skam fol sot fare
nje puthje per lennen Muah


Besi flm per puthjen Muah ..........po ia qe une po pregatitem per dasem dhe besoj qe do ia kalojme mire lutje ... danc

#579: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:28 AM
    ----
urime.......ueime per qiftin e ri.......ne dasem do te jemi te ftuar gjthe forumi....muziken e keni nga une....

#580: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:30 AM
    ----
per ke cift e ke fjalen se ka shum...

#581: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:31 AM
    ----
lenna ...besi....pra......

#582: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:34 AM
    ----
po ti me ke je mili...

#583: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:36 AM
    ----
Ngela vetem.....nuke di.....po ja le forumit....ndoshta me gjeni nje por ama te gjate....aaa... qesh

#584: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:42 AM
    ----
mili02 wrote:
Ngela vetem.....nuke di.....po ja le forumit....ndoshta me gjeni nje por ama te gjate....aaa... qesh


si po mendon Mili te gjate ? lidhja te jete e gjate apo me shtate te jete e gjate ............ a ben Miss ferizaji qesh qesh qesh ( me fal mili pak shaka ) do shikojme per ty te te gjejme nje nuse te bukurrrrrrr Wink

#585: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:47 AM
    ----
po me shtate te jete e gjate.....misin nuk e di kah na iku....flm...Lenna.. Very Happy

#586: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 07:51 AM
    ----
lenna wrote:
mili02 wrote:
Ngela vetem.....nuke di.....po ja le forumit....ndoshta me gjeni nje por ama te gjate....aaa... qesh


si po mendon Mili te gjate ? lidhja te jete e gjate apo me shtate te jete e gjate ............ a ben Miss ferizaji qesh qesh qesh ( me fal mili pak shaka ) do shikojme per ty te te gjejme nje nuse te bukurrrrrrr Wink

hahahaha lenna mjaft te lutem se nuk mundem te qesh dot me...

#587: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:12 AM
    ----
lenna wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
besi21 wrote:
alissa wrote:
Ende jeni duke vendosur datat a? DIkush veq u martu e ju ende me data.....


punet e mira behen avash avash alissa


Rolling Eyes ndodh.......

po ti e bere martesen , apo akoma jo ????

ne pregaditje e siper, po ti ku e ke Lennen sonte?


duhet te jete duke bler llokumet, likernat per qerasje Very Happy Very Happy Very Happy


skam fol sot fare
nje puthje per lennen Muah


Besi flm per puthjen Muah ..........po ia qe une po pregatitem per dasem dhe besoj qe do ia kalojme mire lutje ... danc


sigurisht qe do ja kalojme mire, me mire se gjithe te tjeret besoj .

#588: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:14 AM
    ----
me mir se une sejo sja kalon njeri... hahaha he se edhe ju mir do ja kaloni...

#589: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:17 AM
    ----
ooooooooo besi mire se na erdhe a pushove hiq Wink

#590: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:18 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
me mir se une sejo sja kalon njeri... hahaha he se edhe ju mir do ja kaloni...


kete do e shohim , kush do dali cifti me i mire , dhe kush do ja kaloj me mire

#591: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:19 AM
    ----
lenna wrote:
ooooooooo besi mire se na erdhe a pushove hiq Wink


mire se te gjeta

#592: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:20 AM
    ----
ckemi si ja ke kalu ti ?dhe e sheh c'thote kleo ,se do ja kalojne me mire se ne , sqaroe pak

#593: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:25 AM
    ----
besi21 wrote:
ckemi si ja ke kalu ti ?dhe e sheh c'thote kleo ,se do ja kalojne me mire se ne , sqaroe pak


po besoj qe edhe ata do kalojne mire e besa edhe ne Wink

mos baj dert ti Smile

#594: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:26 AM
    ----
jo keq sdo ja kalojne ata , por jo me mire se ne

#595: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:27 AM
    ----
hahahahaha a e bejm nje dasem te katert ne?

#596: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:28 AM
    ----
jo me jo , e ke shume gabim , se ne jemi me te miret apo jo lenna

#597: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:31 AM
    ----
KLEOPATRA wrote:
hahahahaha a e bejm nje dasem te katert ne?

mire e ke Kleo do bejme nje dasem madheshtore

#598: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:31 AM
    ----
a bejm nje dasem te kater kshu jemi te gjith me te miret?
lenna na jep nje mendim...

#599: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:33 AM
    ----
extra... bejm nje dasem te madhe per qejf... bejm nje jav dasem...

#600: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 09:35 AM
    ----
ne e bejme te katert por kam frike se ne do dukemi me larte se juve :):)

#601: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: besi21 , Location: tirane Post Posted: Wed Mar 22, 2006 10:21 AM
    ----
ka njeri ketu

#602: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 10:21 AM
    ----
po jam une ktu...

#603: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 11:09 AM
    ----
PO ca behet ketu
Po tani jeni te martuar apo jo,

JU ben shum dit ,
Muaji mjaltit iken dita dites ju duke ber llaf e

#604: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:00 PM
    ----
U martuan te gjithe ketu te trashegoheni u ardhshim gjithmone per te mira e ne gezime.


ka mbetur ndonje tjeter singel si puna ime ?

#605: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:02 PM
    ----
angela wrote:
U martuan te gjithe ketu te trashegoheni u ardhshim gjithmone per te mira e ne gezime.


ka mbetur ndonje tjeter singel si puna ime ?

kETU NE FLASIM TE GJITH, POR SA DO TE JEMI TE AFTE TE ARRIJM NE KULMIN E ASAJ QE DESHIROJM,


ANGELA -- mos u bej merak lali.... do vie edh ty mirsia.

#606: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:02 PM
    ----
po Angela singel na je ti moj??po edhe Mili eshte singel , ashtu ka shkruar me larte

je e pajtimit ti???

#607: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:07 PM
    ----
sejo wrote:
angela wrote:
U martuan te gjithe ketu te trashegoheni u ardhshim gjithmone per te mira e ne gezime.


ka mbetur ndonje tjeter singel si puna ime ?

kETU NE FLASIM TE GJITH, POR SA DO TE JEMI TE AFTE TE ARRIJM NE KULMIN E ASAJ QE DESHIROJM,


ANGELA -- mos u bej merak lali.... do vie edh ty mirsia.


Rrofsh per inkurajimin Sejo po me te miret iken, shitet menjehere i miri duhet te jesh i shkathet ne kete bote. qaj

Pres mase ka mbetur ndonje dhe per mua

#608: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:12 PM
    ----
angela wrote:
sejo wrote:
angela wrote:
U martuan te gjithe ketu te trashegoheni u ardhshim gjithmone per te mira e ne gezime.


ka mbetur ndonje tjeter singel si puna ime ?

kETU NE FLASIM TE GJITH, POR SA DO TE JEMI TE AFTE TE ARRIJM NE KULMIN E ASAJ QE DESHIROJM,


ANGELA -- mos u bej merak lali.... do vie edh ty mirsia.


Rrofsh per inkurajimin Sejo po me te miret iken, shitet menjehere i miri duhet te jesh i shkathet ne kete bote. qaj

Pres mase ka mbetur ndonje dhe per mua

Angela, mos u bej kshu , flm per nderim,do vie koha e dashuris dhe jets peer secilin ke besim tek vetvetja,mos humb shpresen ,te kena gjan e,dhe njerz si ty mesiguri do flejn aty ku kan vendin ne nje shpirt mbreteror..

E prano kshillen e Lennes

#609: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:16 PM
    ----
lenna wrote:
po Angela singel na je ti moj??po edhe Mili eshte singel , ashtu ka shkruar me larte

je e pajtimit ti???
tani ma zuri syri kete propozim mua, mendoja se Mili ishte i zene nuk e di Lenna do pyetur dhe Mili per kete, se sdo e marr tjetrin me zor une.

#610: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:25 PM
    ----
angela wrote:
lenna wrote:
po Angela singel na je ti moj??po edhe Mili eshte singel , ashtu ka shkruar me larte

je e pajtimit ti???
tani ma zuri syri kete propozim mua, mendoja se Mili ishte i zene nuk e di Lenna do pyetur dhe Mili per kete, se sdo e marr tjetrin me zor une.

po deshe mere dhe me zor ti, nuk kemi kundeshtim neve haha

#611: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:27 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
angela wrote:
lenna wrote:
po Angela singel na je ti moj??po edhe Mili eshte singel , ashtu ka shkruar me larte

je e pajtimit ti???
tani ma zuri syri kete propozim mua, mendoja se Mili ishte i zene nuk e di Lenna do pyetur dhe Mili per kete, se sdo e marr tjetrin me zor une.

po deshe mere dhe me zor ti, nuk kemi kundeshtim neve haha


jo moj se marr tjetrin me zor une , ju skeni kundershtim po mase e ka i zoti i hallit ndonje qesh

#612: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:29 PM
    ----
po ca beni o ylla mos u zini moj

#613: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:31 PM
    ----
ti kisi je single?

#614: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:32 PM
    ----
po pse?????????????????????'

#615: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:33 PM
    ----
kemi dhe angelen single... jeni dakort ju te dy?

#616: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:37 PM
    ----
po mire po nuk e di se deshiron angela apo jo gjithashtu jetojme ne te njejtim shtet

#617: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:38 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
kemi dhe angelen single... jeni dakort ju te dy?


FLM KLEO SHOH SE E KE MARR PER ZEMER PUNEN TIME ,PO U PROPOZON GJITHE DJEMVE NE VENDIN TIM. qesh

#618: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:39 PM
    ----
angela po nuk pate deshire ska problem yllo

#619: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:39 PM
    ----
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
kemi dhe angelen single... jeni dakort ju te dy?


FLM KLEO SHOH SE E KE MARR PER ZEMER PUNEN TIME ,PO U PROPOZON GJITHE DJEMVE NE VENDIN TIM. qesh

hahahaha... per ty gjithcka angela...

#620: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:42 PM
    ----
kisi wrote:
angela po nuk pate deshire ska problem yllo


POSI JO KISI DO FEJOHEMI BASHKE NE ATEHERE , RRIME DHE NE TE NJEJTIN SHTET SKA ME MIRE.

#621: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:43 PM
    ----
angela wrote:
lenna wrote:
po Angela singel na je ti moj??po edhe Mili eshte singel , ashtu ka shkruar me larte

je e pajtimit ti???
tani ma zuri syri kete propozim mua, mendoja se Mili ishte i zene nuk e di Lenna do pyetur dhe Mili per kete, se sdo e marr tjetrin me zor une.


ooo... angela nuk jam i zene kam ngelur edheb une singel....le te jet si thote forumi......

jo jo angela nuk jam i zene

#622: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:43 PM
    ----
ok yllo mundt te ftoj per darke te shtunen

#623: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:44 PM
    ----
angela nuk eshte me single... eshte me kisin...

#624: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:45 PM
    ----
te faleminderit klea jam ne borxh me ty me thuaj si mundt ta shperblej

#625: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:45 PM
    ----
po mire pra me hiket te gjithat...........? vaj halli qesh

#626: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: mili02 , Location: FR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:47 PM
    ----
urime pra kisi-angela.........

#627: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:47 PM
    ----
po ku iku angela sme dha as pergjigje per te shtunen

#628: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:47 PM
    ----
kisi wrote:
ok yllo mundt te ftoj per darke te shtunen


po zemer ,me gjithe qejf mua me pelqen nje darke me baze peshku.

Me thuaj qe te pelqen dhe ty peshku se jemi bere tamam per njeri tjetrin pastaj.

#629: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:48 PM
    ----
te faleminderit mili ne kot tate tani

#630: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:49 PM
    ----
angela wrote:
kisi wrote:
ok yllo mundt te ftoj per darke te shtunen


po zemer ,me gjithe qejf mua me pelqen nje darke me baze peshku.

Me thuaj qe te pelqen dhe ty peshku se jemi bere tamam per njeri tjetrin pastaj.

Dhe si ngelet....?! Laughing
Se isha ne merak per kisin pasi ngeli vetem mir tani qe u gjet angela se e kishim haruar fare dreqin qe e kishmi lene vetem..... qesh qesh qesh

#631: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:49 PM
    ----
po si zemra si thua njoh nje restorant fantastik ne rimini

#632: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:49 PM
    ----
mili02 wrote:
po mire pra me hiket te gjithat...........? vaj halli qesh


po ca te bej une propozimi u nis me ty ,po ti su bere i gjalle menjehere.

po ec se duhet te kete goca te tjera singel ketu do ta gjejme nje goce dhe per ty.

#633: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:50 PM
    ----
mili02 wrote:
urime pra kisi-angela.........


flm Mili ta kemi lene rradhen ty tani.

#634: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:51 PM
    ----
KLEOOOO hajde se ty po te shkojne keto pune ...na e gjej nje goce per MILIN se eshte mbet singel

#635: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:51 PM
    ----
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te mar

#636: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:51 PM
    ----
kisi wrote:
po si zemra si thua njoh nje restorant fantastik ne riminiSa mire e kam dhe afer Riminin ,mezi po pres ..... Wink

#637: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 12:54 PM
    ----
kisi wrote:
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te marpo jo se ne jemi cift modern ste mundoj te vish te me marresh vij vete une te ristoranti ,me thuaj ku eshte dhe une do prezantohem atje ok? Laughing

#638: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:03 PM
    ----
angela wrote:
kisi wrote:
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te marpo jo se ne jemi cift modern ste mundoj te vish te me marresh vij vete une te ristoranti ,me thuaj ku eshte dhe une do prezantohem atje ok? Laughing


Papapap ja dhe nje cift i mrekullueshem.. Wink
Ju uroj Kisi me Angela Muah

#639: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:07 PM
    ----
Nikja wrote:
angela wrote:
kisi wrote:
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te marpo jo se ne jemi cift modern ste mundoj te vish te me marresh vij vete une te ristoranti ,me thuaj ku eshte dhe une do prezantohem atje ok? Laughing


Papapap ja dhe nje cift i mrekullueshem.. Wink
Ju uroj Kisi me Angela Muah

flm Nike paskemi humbur kot per njeri tjetrin gjithe keto dite te harxhuara.

Kisi ku je ore mos ke filluar te me tradhetosh qe tani e? Evil or Very Mad

#640: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:12 PM
    ----
angela wrote:
Nikja wrote:
angela wrote:
kisi wrote:
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te marpo jo se ne jemi cift modern ste mundoj te vish te me marresh vij vete une te ristoranti ,me thuaj ku eshte dhe une do prezantohem atje ok? Laughing


Papapap ja dhe nje cift i mrekullueshem.. Wink
Ju uroj Kisi me Angela Muah

flm Nike paskemi humbur kot per njeri tjetrin gjithe keto dite te harxhuara.

Kisi ku je ore mos ke filluar te me tradhetosh qe tani e? Evil or Very Mad

Bjeri mbas,shiko se cben, se me duket cun i levizshem ai qesh qesh

#641: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:15 PM
    ----
hahahahahahaah po nuk te tradhetoj moj jo

#642: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:17 PM
    ----
Nikja wrote:
angela wrote:
Nikja wrote:
angela wrote:
kisi wrote:
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te marpo jo se ne jemi cift modern ste mundoj te vish te me marresh vij vete une te ristoranti ,me thuaj ku eshte dhe une do prezantohem atje ok? Laughing


Papapap ja dhe nje cift i mrekullueshem.. Wink
Ju uroj Kisi me Angela Muah

flm Nike paskemi humbur kot per njeri tjetrin gjithe keto dite te harxhuara.

Kisi ku je ore mos ke filluar te me tradhetosh qe tani e? Evil or Very Mad

Bjeri mbas,shiko se cben, se me duket cun i levizshem ai qesh qesh


Me duket se ke te drejti ti ,po qe tani do fillojme me keto probleme ne sa e gjetem njeri tjetrin ,nuk i nxorrem as merakun njohjes tone. Confused

#643: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:17 PM
    ----
kisi wrote:
hahahahahahaah po nuk te tradhetoj moj jo

Mos me mbush mendjen mua Kisi po Angeles qesh qesh qesh

#644: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:18 PM
    ----
angela wrote:
Nikja wrote:
angela wrote:
Nikja wrote:
angela wrote:
kisi wrote:
zemra mos harro te me japesh adresen se skam si te vi te marpo jo se ne jemi cift modern ste mundoj te vish te me marresh vij vete une te ristoranti ,me thuaj ku eshte dhe une do prezantohem atje ok? Laughing


Papapap ja dhe nje cift i mrekullueshem.. Wink
Ju uroj Kisi me Angela Muah

flm Nike paskemi humbur kot per njeri tjetrin gjithe keto dite te harxhuara.

Kisi ku je ore mos ke filluar te me tradhetosh qe tani e? Evil or Very Mad

Bjeri mbas,shiko se cben, se me duket cun i levizshem ai qesh qesh


Me duket se ke te drejti ti ,po qe tani do fillojme me keto probleme ne sa e gjetem njeri tjetrin ,nuk i nxorrem as merakun njohjes tone. Confused

Do nxjerni ri e qete se kjo eshte si fillim,se kemi me turp Kisin dhe nuk di cflet dhe ku gjendet... qesh qesh

O kisi shiqo mar dreq se cbere e merzite partneren..... Laughing

#645: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:19 PM
    ----
zemra sa xheloze qe je moj

#646: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:21 PM
    ----
angela zemra u nxehe ti yllo

#647: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:22 PM
    ----
kisi wrote:
zemra sa xheloze qe je moj


po mos me bej xheloze mua ti ,po te zhdukesh me ore te tera sigurisht qe behem xheloze une ,po mos ki frike se sjam dhe aq shume kjo eshte euforia e fillimit pastaj jam me e qete. Laughing

#648: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:22 PM
    ----
kisi wrote:
zemra sa xheloze qe je moj
Ka te drejte te behet xheloze... Wink
Tani sa te njohi dhe nuk ja var fare... qesh qesh

#649: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:23 PM
    ----
kisi wrote:
angela zemra u nxehe ti ylloJo mi zemer jio ,kam besim te ty une se te kam afer dhe e di qe sma dredh dot. Ahahahahaha
qesh qesh

#650: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:23 PM
    ----
po si nuk ja var mi eshte ajo qe me iken sa andej ketej duke pytur djemte sa vjec jane

#651: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:26 PM
    ----
angela qe je engjedhi im
vetem per ty ka vend ne shpirtin tim
jam i sinqerte me ty
dhe kete ti e di,

#652: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:29 PM
    ----
kisi wrote:
angela qe je engjedhi im
vetem per ty ka vend ne shpirtin tim
jam i sinqerte me ty
dhe kete ti e di,


wow ec se tani ma mbushe mendjen qe vetem une ekzistoj per ty, me mallengjeve me keto vargje.

Sdo behem me xheloze ,se lash nam ketej e tutje do kem besim te ty
giuro. Wink

#653: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:32 PM
    ----
ma veramente ma vedi non mi hai datto ancora l,indiricio per venirti a prendere sabato sera di che citta sei

#654: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:33 PM
    ----
tani na ka ngel mili vete...

hmmmmm do ta gjejm dhe ty nje, ste le vetem njeri...

#655: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:33 PM
    ----
kisi wrote:
po si nuk ja var mi eshte ajo qe me iken sa andej ketej duke pytur djemte sa vjec jane

Po mir mo interesohet se mos qellon dike ne moshe te vet... qesh qesh

#656: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:34 PM
    ----
erdhe prape ti

#657: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:34 PM
    ----
erdha prap...

#658: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:36 PM
    ----
po ku ishe se il tuo amore te pruri torten

#659: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:36 PM
    ----
nike po me ka mua moj cfare thua

#660: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:38 PM
    ----
Nikja wrote:
kisi wrote:
po si nuk ja var mi eshte ajo qe me iken sa andej ketej duke pytur djemte sa vjec jane

Po mir mo interesohet se mos qellon dike ne moshe te vet... qesh qesh


flm Nike po une e kerkoja moshen te tjereve para se te fejohesha me ty Kisi ,meqe isha akoma singel thashe ta kerkoja vete fatin ,po tani si bej me keto gjera. Jam mbledhur tani qesh

#661: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:39 PM
    ----
te lumt angela... je ber vajz per shtepi...

#662: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:39 PM
    ----
kisi wrote:
nike po me ka mua moj cfare thua

Epo tani nuk e ben me,ajo pyette per moshen para se te te njiohte ty kisi... Wink

Tani qe qelloi me nje cun te mbare si ty i la kerkesat qesh qesh

#663: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:40 PM
    ----
e kuptova moj zemer e kuptova

#664: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:41 PM
    ----
hahahahahah klea edhe ti me duket apo jo

#665: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:42 PM
    ----
Nikja wrote:
kisi wrote:
nike po me ka mua moj cfare thua

Epo tani nuk e ben me,ajo pyette per moshen para se te te njiohte ty kisi... Wink

Tani qe qelloi me nje cun te mbare si ty i la kerkesat qesh qesh


rrofsh Nike mbushja mendjen ketij ti.

Ca ndryshuan rolet ,u bere xheloz ti tani?

Kisi vetem ti je per mua nuk ekzistojne me te tjeret. Wink

#666: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:45 PM
    ----
po jo moj zemer nuk u bera xheloz se kam besim tek ti une po po i shpegoja nikes

#667: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:47 PM
    ----
angela dhe kisi sa xheloz qe jeni... ku ka xhelozi ka dashuri... plasen cokollatat dhe kendej... cift fantastik jeni...

#668: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:48 PM
    ----
kisi wrote:
po jo moj zemer nuk u bera xheloz se kam besim tek ti une po po i shpegoja nikes

ok ath boll diskutuam se e kaluam jeten me zenka.

ketej e tutje do mundohemi te njihemi sa me mire dhe te kemi besim te njeri tjetri.

#669: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:51 PM
    ----
po mire zemer ca bon naj gjo te bukur ti ketu ne ita

#670: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: lenna , Location: larg nga vendlindja Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:51 PM
    ----
do gjejm edhe Milit nje goce apo si duket nuk kane mbet ........

#671: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:52 PM
    ----
se di lenna... kush ka mbet nga vajzat single di gje ti lenna?

#672: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:52 PM
    ----
kisi wrote:
po mire zemer ca bon naj gjo te bukur ti ketu ne itate prezantimi im do e shohesh po nuk perton te shkosh ti hedhesh nje sy.

#673: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:53 PM
    ----
ok yllo

#674: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:57 PM
    ----
angela wrote:
kisi wrote:
po mire zemer ca bon naj gjo te bukur ti ketu ne itate prezantimi im do e shohesh po nuk perton te shkosh ti hedhesh nje sy.

Kjo me pelqeu... Wink

#675: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:59 PM
    ----
e shef nike si e kom fjodhe papapaap...zemra e pashe cfare studion

#676: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 01:59 PM
    ----
nikja kush na ka ngel nga vajzat single?

#677: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:03 PM
    ----
kisi wrote:
e shef nike si e kom fjodhe papapaap...zemra e pashe cfare studion


ok po ti me ca merresh?
e bejme njohjen ne publik ne jemi cift me ide te hapura ka lezet.

#678: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:04 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
nikja kush na ka ngel nga vajzat single?

Ku di un mi dreq ,se mos po jam urdheruese se kush na ka ngelur tek... qesh qesh
Ato do lajmerohen vet mos ki merak... qesh

#679: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:04 PM
    ----
tani juve ja u gjetem tani te ter ne kerkim per nje vajz per milin... si thoni per miss ferizaj... hahahahaha (shaka)... me jepni ca mendime per milin qe mos ta lem vetem...

#680: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:05 PM
    ----
ok zemer une punoj dhe kam filluar kursin per anglisht

#681: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:05 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
nikja kush na ka ngel nga vajzat single?


apapapapa ca te kemi moj Kleo sa te shkoka per shkuesi moj zemer ,mase e gjen dhe nje goc per Milin

do doja te ndihmoja une po sme vjen nder mend asnje goce singel.

#682: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:06 PM
    ----
kisi wrote:
e shef nike si e kom fjodhe papapaap...zemra e pashe cfare studion
Mir ke bere... vazhdo te njohesh me mir se kush eshte partnerja jote.E ja kalofshi mir qe te dy,pa zenka e ofendime... Wink

#683: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:07 PM
    ----
di gje njeri a ka partner anila_usa?

#684: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:08 PM
    ----
te faleminderit nike dhe mos haro ta na ftosh ne dasem

#685: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:09 PM
    ----
kisi dhe angela keni vendosur per deshmimtaret juve?

#686: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:10 PM
    ----
ti je e para dhe do theras mikun tim napon se eshte milanist si zemra ime

#687: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:11 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
kisi dhe angela keni vendosur per deshmimtaret juve?


po avash njehere se sa u fejuam ,na pelqen ti marrim shtruar gjerat neve

si thua ti la mia metà e kam mire a?

#688: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:12 PM
    ----
cfar nderi qe kam... shum flm... une do ju bej dhuraten me te madhe...

#689: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:12 PM
    ----
kisi wrote:
te faleminderit nike dhe mos haro ta na ftosh ne dasem
Sigurisht,por nese ju te dy beni dasmen para neve dmth delni me te zot qesh ateher dua te me besh ftesen qe te vij te ju takojm ty e angeles.... Wink

#690: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:13 PM
    ----
po mi zemer avash avash behen punet e mira

#691: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:14 PM
    ----
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
kisi dhe angela keni vendosur per deshmimtaret juve?


po avash njehere se sa u fejuam ,na pelqen ti marrim shtruar gjerat neve

si thua ti la mia metà e kam mire a?

kshu e kemi ne angela fejohemi dhe martohemi shpejt e shpejt... haha
por po pres une se nuk e ke keq me ngadal gjerat... Wink

#692: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:14 PM
    ----
patjeter nike

#693: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:14 PM
    ----
a me thirri kush muve Gjuha

#694: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:15 PM
    ----
po ti ke partnere naploni?

#695: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:15 PM
    ----
po ku ishe do jesh deshmitar

#696: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:21 PM
    ----
naploni wrote:
a me thirri kush muve Gjuha


po ti je deshmimtari se e ka vendosur zemra ime ,dhe jam mese dakort se je milanist si mua.

#697: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:24 PM
    ----
angela dhe kisi nje urim gjigand nga une... pres me pa durim diten e dasmes sepse do jem una deshmimtarja... sa qef...

#698: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:24 PM
    ----
she she per deshmitar mkeni thirr he ,,, une bona gjithe at mune, mezi gjeta ca leke borxhe,, bleva nji unaze se me thone t'kemi gjet nuse...pupupupupupupu sa rreni ne ju,, mi pret shpresat fare Gjuha

#699: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:25 PM
    ----
zemra ku ishe se me mori madhi sapo lexova nje sms tendin bukur shume bukur

#700: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:26 PM
    ----
do ta gjem dhe ty nje... ne fillim milit se ai ka koh qe pret pastaj ty...

#701: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:26 PM
    ----
po mire njehere dasma kur bohet???

#702: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:27 PM
    ----
kleopatre poo ma bon me hile

#703: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:27 PM
    ----
te fleminderit klea ti dhe napo do uleni ne tavolinen e ciftit besoj se zemra ime eshte dakord dhe ky do jete nje kenaqesi per ne rju kemi afer

#704: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:28 PM
    ----
kisi wrote:
te fleminderit klea ti dhe napo do uleni ne tavolinen e ciftit besoj se zemra ime eshte dakord dhe ky do jete nje kenaqesi per ne rju kemi afer

qaj qaj qaj qaj e kam nga emocionet...

#705: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:29 PM
    ----
kisi wrote:
te fleminderit klea ti dhe napo do uleni ne tavolinen e ciftit besoj se zemra ime eshte dakord dhe ky do jete nje kenaqesi per ne rju kemi afer

po si jo shpirt ke zgjedh mire fare.

#706: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:31 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
kisi wrote:
te fleminderit klea ti dhe napo do uleni ne tavolinen e ciftit besoj se zemra ime eshte dakord dhe ky do jete nje kenaqesi per ne rju kemi afer

qaj qaj qaj qaj e kam nga emocionet...


te duhet ndonje facolete Kleo ,po me emocionon dhe mua. Confused

#707: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:31 PM
    ----
kleopatre ho mos u merzit qaj sa dush se ti fshi une lotet... Very Happy

#708: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:31 PM
    ----
Hej njerez jeni te gjithe te ftuar ne dasmen time me Alissen.Jam me fat qe jam me ty Alissa Muah

#709: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:32 PM
    ----
naploni wrote:
kleopatre ho mos u merzit qaj sa dush se ti fshi une lotet... Very Happy

flm naploni...

#710: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:33 PM
    ----
angela ty ti fshij burri , ne ti qaj plas Gjuha

#711: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:33 PM
    ----
o Kleo je pergadit ti lali

#712: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Elina , Location: Ne Hene Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:33 PM
    ----
Aldos wrote:
Hej njerez jeni te gjithe te ftuar ne dasmen time me Alissen.Jam me fat qe jam me ty Alissa Muah
Do me ftosh dhe mua...?! Rolling Eyes Rolling Eyes Wink

#713: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:34 PM
    ----
sejo wrote:
o Kleo je pergadit ti lali

per dasmen e angeles dhe kisit?
jam duke zgjedhur fustanin... do te zgjedh dhe ty nje kostum se mezi te kam...

#714: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:35 PM
    ----
naploni wrote:
angela ty ti fshij burri , ne ti qaj plas Gjuha


ua ska pak solidaritet milanistesh ketu more.

mire se ska gje une kam zemren time. Wink

#715: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:36 PM
    ----
napo urte ti se klea eshte e zonme ka sejon qe po ...................

#716: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:36 PM
    ----
Aldos wrote:
Hej njerez jeni te gjithe te ftuar ne dasmen time me Alissen.Jam me fat qe jam me ty Alissa Muah


e vendoset dhe ju sa mire

u trashegofshi se jeni si yje te dy.

#717: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:39 PM
    ----
per nusen (angelen)...

#718: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:39 PM
    ----
mire mire skeni faj ju ... do vi ne dita ime...

#719: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:41 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
per nusen (angelen)...


spo kuptoj asnje gje une sot ,me martoj lagjja .

#720: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:41 PM
    ----
kleopatre.. nice Wink

#721: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: sejo , Location: Usa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:41 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
sejo wrote:
o Kleo je pergadit ti lali

per dasmen e angeles dhe kisit?
jam duke zgjedhur fustanin... do te zgjedh dhe ty nje kostum se mezi te kam...


Mir dhe......

#722: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:42 PM
    ----
o angele mos me thuj qe tu kthy mendja nuk gjen burre me te mire se ai... pas mejet dihet Gjuha megjithese eshte juventin po ska gjo Wink

#723: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:43 PM
    ----
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
per nusen (angelen)...


spo kuptoj asnje gje une sot ,me martoj lagjja .

haha haha haha haha angela spo pushoi dot se qeshuri...

#724: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:43 PM
    ----
ej me duhet te iki une mirupafshim zemer

#725: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:44 PM
    ----
Nikja wrote:
Aldos wrote:
Hej njerez jeni te gjithe te ftuar ne dasmen time me Alissen.Jam me fat qe jam me ty Alissa Muah
Do me ftosh dhe mua...?! Rolling Eyes Rolling Eyes Wink


Po NIkja edhe ti je e ftuar

#726: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:44 PM
    ----
lulet jane per zemren time

#727: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:46 PM
    ----
sejo te pelqen fustani qe zgjodha per dasmen e angeles? po juve si hu duket?

#728: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:47 PM
    ----
kisi wrote:
ej me duhet te iki une mirupafshim zemerUAUU FLM SHPIRT ,DO TE MENDOJ SOT MUAHHHH Muah

#729: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:48 PM
    ----
o kleop[atre qenka shume e bukur.. kte du me more ne une per nusen teme kur ta gjej.. lum si ajo qe do me mori muve Very Happy

#730: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:48 PM
    ----
o zot sa me fat jam une txh klea

#731: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: Aldos , Location: itali Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:48 PM
    ----
angela wrote:
Aldos wrote:
Hej njerez jeni te gjithe te ftuar ne dasmen time me Alissen.Jam me fat qe jam me ty Alissa Muah


e vendoset dhe ju sa mire

u trashegofshi se jeni si yje te dy.


Faleminderit Angela .Do vish pa tjeter ne dasem.

#732: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:49 PM
    ----
kush te doj fustane ose kostume per ne dasem le te me thot se ja u gjej une...

#733: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: alissa , Location: prishtine Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:50 PM
    ----
Faleminderit Angela, me kend do vish qift ti se me kane mbet disa komente pa i lexuar te kjo teme, shume qenkan bere?! Rolling Eyes

#734: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: kisi , Location: ITALIA (BO) Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:50 PM
    ----
klea nje kostum per mua yllo

#735: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:50 PM
    ----
angela eshte me kisin...

#736: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:51 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
sejo te pelqen fustani qe zgjodha per dasmen e angeles? po juve si hu duket?


FLM KLEO MEQE JE DO MA PRENOTOSH DHE LOKALIN TI MUA SE QENKA MIRE KESHTU,FUSTANI ME PELQEU ,BOUQUETE PO ASHTU QENKE TAMAM PER TE ORGANIZUAR MARTESAT TI.

#737: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: naploni , Location: ne hapesire Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:51 PM
    ----
kleopatre tu rrit nera.. po prit iher te gjej nusen une Wink alissa welcom . sup baby

#738: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:53 PM
    ----
alissa wrote:
Faleminderit Angela, me kend do vish qift ti se me kane mbet disa komente pa i lexuar te kjo teme, shume qenkan bere?! Rolling Eyes


KAM SEGRETAREN(KLEON) UNE QE PERGJIGJET PER MUA ,CDO GJE JA KAM LENE NE DORE ASAJ . qesh

#739: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:54 PM
    ----
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
sejo te pelqen fustani qe zgjodha per dasmen e angeles? po juve si hu duket?


FLM KLEO MEQE JE DO MA PRENOTOSH DHE LOKALIN TI MUA SE QENKA MIRE KESHTU,FUSTANI ME PELQEU ,BOUQUETE PO ASHTU QENKE TAMAM PER TE ORGANIZUAR MARTESAT TI.

patjeter ta gjej une...

#740: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:56 PM
    ----
nje fustan per nusen nuk mjafton... ja dhe fustani i dyt per ty angela...

#741: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: angela , Location: casa Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:56 PM
    ----
KLEOPATRA wrote:
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
sejo te pelqen fustani qe zgjodha per dasmen e angeles? po juve si hu duket?


FLM KLEO MEQE JE DO MA PRENOTOSH DHE LOKALIN TI MUA SE QENKA MIRE KESHTU,FUSTANI ME PELQEU ,BOUQUETE PO ASHTU QENKE TAMAM PER TE ORGANIZUAR MARTESAT TI.

patjeter ta gjej une...


PO MIRE TE PAKTEN NDERIN E INAUGURUIMIT TE NATES SE PARE TE MARTESES DO MA LESH MUA APO..... qesh

#742: Re: Kush do me ndihmoj te zgjedhim ciftet e forumit ???? Author: KLEOPATRA , Location: NE PALLATIN MBRETEROR Post Posted: Wed Mar 22, 2006 02:58 PM
    ----
angela wrote:
KLEOPATRA wrote:
angela wrote: