webalbania mp3 ne shqip
njoftime pune

Albania photo gallery - Foto shqiptare foto vip shqiptar djem shqiptar vajza shqiptare njohje kosovare maqedonia - Te Ndryshme - Peisazhe Shqiptare

Register | Last uploads | Last comments | Most viewed | Top rated | My Favorites | Search | Help

Album Name: Peisazhe Shqiptare
SALAA
SALAA-145 viewsSARANDA
15238-photo_altini__108_
111 views
Kalldremi karakteristik i Lukoves (Sarande)
Kalldremi karakteristik i Lukoves (Sarande)-79 views1 comments
Plazhi
Plazhi-104 views5 comments
Vlora 2008
Vlora 2008-95 views
ricco
ricco-112 viewsUra e gurit-Shkup1 comments
voskopoja e mbuluar nga debora
voskopoja e mbuluar nga debora-96 views1 comments
gjirokastra
gjirokastra-60 views
dhermi
dhermi-116 views1 comments
dhermi
dhermi-73 views
borsh
borsh-74 views1 comments
borsh
borsh-81 views1 comments
156 pictures on 13 page(s) 1Rregullorja |Ndihme Online |Grupet e Forumit | Lajmet| MeeMira.com | WebAlbania.com | NjoftimeFalas.com | Akullore-Chat.com | BestDialog.com

Webalbania.com eshte themeluar me 28 nentor 2004.Qellimi i ketij websiti eshte bashkimi i shqiptareve nga e gjithe bota.Kerkon te jete per antaret e saje nje vend argetues,informues,edukues,patriotik.Jo vetem kaq,por di te respektoj dhe mirepres mysafiret e huaj.Ky websit ruan me fanatizem personat te cilet kane kontribuar ne mbarvajtje,jo vetem kaq ,por kujton dhe momente ne ndryshme te aktivitetit.Per me shume mund te hidhni nje sy ne librin e historise...
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy