www.WebAlbania.com - 02-09-2014 - 23:41
webalbania mp3 ne shqip
mp3 ne shqip
Toggle Content
Toggle Content

Menu e sherbimeve
Regjistrohu
Luaj Kuic - Pyetje pergjigje
SmS dashurie
Lista e antareve
Numri i vizitoreve
Administratoret
Kontakto stafin
Fotot e anetareve

Mustafe

4.65/5 (284 vota)

tuna

4.76/5 (253 vota)

nora istrefi

4.77/5 (253 vota)

tuna

4.81/5 (168 vota)

rovena

4.77/5 (167 vota)

Go to gallery

Info User Online
-ARDI-: 1 Dit, 8 Ore, 26 Min. me pare|| toni111: 3 Dite me pare|| assassinkaaa: 9 Dite me pare|| BLEDIII: 9 Dite me pare|| jericho: 10 Dite me pare|| ternoc: 11 Dite me pare|| agonn: 15 Dite me pare|| ricco: 18 Dite me pare|| rustey: 20 Dite me pare|| stef287: 21 Dite me pare|| mishela: 28 Dite me pare|| Konti.: 28 Dite me pare|| Sneijder: 42 Dite me pare|| ddiiddoo: 51 Dite me pare|| Florian899: 52 Dite me pare|| scutari1: 53 Dite me pare|| lupo: 56 Dite me pare|| Dany_XX: 61 Dite me pare|| rovic: 70 Dite me pare|| DJALISERJOS: 83 Dite me pare|| tony100: 83 Dite me pare|| alfons: 84 Dite me pare|| vilanjaksi: 102 Dite me pare|| eloemlove: 102 Dite me pare|| KLEOPATRA: 103 Dite me pare|| Sirius: 105 Dite me pare|| RONI: 107 Dite me pare|| hysii: 107 Dite me pare|| plekche: 125 Dite me pare|| Dori.shoku.hejdes: 129 Dite me pare||
Loja me Kuic - Luaj dhe fito
ID: Nga Ardi:Lumi me i madh ne europe eshte ?
danubi   vollga   sena   vardari  

5 Kampion deri tani per kete muaj:
Vendi 1-senaka-58 me 126 pike
Vendi 2-Rap_Game[DJ] me 60 pike
Vendi 3-azemi-23 me 21 pike
Vendi 4-Asia me 11 pike
Vendi 5-Eralda_lesbike me -4 pike

3 qe kane bere me shume gabime jane:
Vendi 1-Bling_Bling me -166 pike
Vendi 2-buran1987 me -61 pike
Vendi 3-Inxhinier_mekanik me -57 pike

Lista e pikeve per kete muaj

  User online chat - Msn Messenger
Foto private    Msn Profile  Miqte ne Msn
----------------------------------------------------

Total Members online:0

Kerko antaret sipas qytetit apo shtet banimit:
Kerko:  
  User Log In

Mirësevini Anonim

Pseudonimi

Anëtarë:
I fundir: BLEDIII
I ri(e) Sot: 0
I ri(e) Dje: 0
Gjithsej: 26145

Persona Online:
Anëtar(ë): 0
Vizitor(ë): 6
Bota (Bots): 4
Stafi Albanialove: 0
Stafi online:

S'ka antar stafi online!
  Njoftime Falas

Rregullorja |Ndihme Online |Grupet e Forumit | Lajmet| MeeMira.com | WebAlbania.com | AlbMark.com | Akullore-Chat.com | BestDialog.com

Webalbania.com eshte themeluar me 28 nentor 2004.Qellimi i ketij websiti eshte bashkimi i shqiptareve nga e gjithe bota.Kerkon te jete per antaret e saje nje vend argetues,informues,edukues,patriotik.Jo vetem kaq,por di te respektoj dhe mirepres mysafiret e huaj.Ky websit ruan me fanatizem personat te cilet kane kontribuar ne mbarvajtje,jo vetem kaq ,por kujton dhe momente ne ndryshme te aktivitetit.Per me shume mund te hidhni nje sy ne librin e historise...
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy