spare parts and offices  279 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

30,000 Leke Motorr per fiat croma 2.4 multijet naft kamje automatike Kerkoj

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Motorr Per Fiat Croma 2.4 Multijet Naft Kamje Automatike

Tirana
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

16.06.2019 (08:05):Kerkoj...Read the details..

Kambio:

30,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

15.06.2019 (21:50):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Read the details..

Kambio:

100 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

15.06.2019 (18:41):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Read the details..

Kambio:

400 Leke

600 Leke Shes pjes per makina te ndrryshme Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmim

Shes pjese te perdorur - Shes Pjes Per Makina Te Ndrryshme

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Tjeter Karburanti

15.06.2019 (18:40):Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmimi =250 turbina golfi 4 ....5...cmimi=70 kriko xhami...cmimi=10 brava dere...cmimi=10 fshirse xhami ...cmimi=20 kuti vakumi......Read the details..

Kambio:

600 Leke

35 Leke LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet Ne jemi  nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikantev

Shes pjese te perdorur - Liredi Auto--pjese Kembimi Dhe Aksesore Per Te Gjithe Automj

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

15.06.2019 (18:38):Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne art...Read the details..

Kambio:

35 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirana
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.06.2019 (17:59):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Read the details..

Kambio:

1,500 Euro

1,000 Leke Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683

15.06.2019 (15:27):Timonë nga të gjithë llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #c...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Linja per makina Franceze PEUGEOT CITROËN RENAULT ETJ Shes linja makinash per makina Franceze kryesisht si PEUGEOT CITROËN RENAULT FO

Shes pjese te perdorur - Linja Per Makina Franceze Peugeot CitroËn Renault Etj

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

15.06.2019 (14:15):Shes linja makinash per makina franceze kryesisht si peugeot citroËn renault ford opel etj. per me shume info me konaktoni ne whatsapp viber 0682129449...Read the details..

Kambio:

150 Euro

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

15.06.2019 (10:30):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Read the details..

Kambio:

1,000 Euro

250 Euro shitet  organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirana
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

15.06.2019 (02:02): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Read the details..

Kambio:

250 Euro

25 Euro STEREO CAR DVD NAVIGATOR 7.2 INCH TOUCH SCREEN Shitet kasetafon  BLLOK DVD per makina... I PERDORUR DHR Ne GJENDJE te mire pune

Shes pjese te perdorur - Stereo Car Dvd Navigator 7.2 Inch Touch Screen

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2016 Viti
Karburanti

14.06.2019 (19:10):Shitet kasetafon bllok dvd per makina... i perdorur dhr ne gjendje te mire pune.. ekran 7.2 inch... me 2 hyrje usb. karte memorje. hyrje per gps navigation. fish aux. hyrje kamera parkimi. ekran touch screen 7...Read the details..

Kambio:

25 Euro

1,000 Leke Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin

Shes pjese te perdorur - Pjese Te Ndryshme, Celesa Dritash, Butona Xhamash, Airbag Ti

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (18:24):Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonax...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Range Rover Vogue R21 Disqe Disqe Range Rover Vogue R21 original me goma Michelin 275/45R21 te montuara nga

Shes pjese te perdorur - Range Rover Vogue R21 Disqe

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (15:05):Disqe range rover vogue r21 original me goma michelin 275/45r21 te montuara nga fabrika makines range rover, shume pak kilometra te bera si goma dhe disqe, kompleti eshte ne gjendje perfekte pothuajse te rinje....Read the details..

Kambio:

2,000 Euro

100,000 Leke Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 270 CDI (W211)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedez Benz E 270 Cdi/2005 (w211)

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

14.06.2019 (12:00):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: e 270 cdi (w211) viti: 2005 fuel: nafte...Read the details..

Kambio:

100,000 Leke

2,000 Leke CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506 CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506

RRIPA MOTORRI PER MAKINE MULTI V D

Shes pjese te re - Contitech  Multi V-ribbed Belts 6 Pk 2506

Tirana
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (11:31):Contitech  multi v-ribbed belts 6 pk 2506 rripa motorri per makine multi v drive oe2525212-2f000 6 pk 2506 continental (contitech) epdm/ made in germany i pershtatshem per keto lloje makinash: - . ●audi>>...Read the details..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Leke AUTO 4 ALBANIA DURRES PJESË KËMBIMI PEZHO 3008 📮 AUTO 4 ALBANIA
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMB

Shes pjese te perdorur - Auto 4 Albania Durres PjesË KËmbimi Pezho 3008

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

14.06.2019 (09:20):📮 auto 4 albania ➡️ pjesË e furnizimit tË ri !!! ➡️pjesË kËmbimi pËr peugeot ! ✔️ marka➡️ pezho 3008 ✔️ cilindrata ➡️ 1.6 ✔️ karburanti: naftË ✔️ viti i prodhi...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 003556

Shes pjese te perdorur - Motorre Te Te Gjithe Llojeve Per Krik Xhami - Tel, Sms, What

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.06.2019 (18:18):Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...Read the details..

Kambio:

1,000 Leke

50 Euro Smart 2003  Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

13.06.2019 (18:05):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Read the details..

Kambio:

50 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi Bmw x5  Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Bmw X5

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

13.06.2019 (14:15):Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine...Read the details..

Kambio:

2,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

13.06.2019 (10:33):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Read the details..

Kambio:

50 Euro

30 Euro kerkoj sedile mbrapa per toyota yaris 2008 kerkoj sedile mbrapa per toyota yaris 2008

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Sedile Mbrapa Per Toyota Yaris 2008

Tirana
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

12.06.2019 (13:19):Kerkoj sedile mbrapa per toyota yaris 2008...Read the details..

Kambio:

30 Euro

550 Euro Shitet Ford KA per pjese Makine per pjese ne shitje. Shitet Ford KA 2000 per pjese. Makina eshte aksident

Shes pjese te perdorur - Shitet Ford Ka Per Pjese

Kavaje
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Benzin Karburanti

12.06.2019 (13:16):Makine per pjese ne shitje. shitet ford ka 2000 per pjese. makina eshte aksidentuar ne pjesen e perparme. shitet e gjitha 550 euro plus pjese dopio nga nje ford i mëparshëm ka 1999. feneret e perparme i kemi ...Read the details..

Kambio:

550 Euro

700 Euro pjes per audi-a7 sline 3000 naft shiten 
1- maskarina e perparne 
2- Kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal

Shes pjese te perdorur - Pjes Per Audi-a7 Sline 3000 Naft

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

12.06.2019 (12:35):Shiten 1- maskarina e perparne 2- kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal 3- xhani madh mbrapa 3- 2 pal goma me disqe origjinal 4-feneri krahu i djathte ...Read the details..

Kambio:

700 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,frontera 4x4.etj
Pjese dhe per

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

12.06.2019 (10:39):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si grupe timoni, pjese motorike.etj...Read the details..

Kambio:

100 Leke

9,000 Leke 3+1 DHURAT... SUPER CMIM CMIM SHUMICE PA HILE...... :D :D :D 1) Shitet kasetafon dvd touch screen navigat

Shes pjese te perdorur - 3+1 Dhurat... Super Cmim

Tirana
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Karburanti

11.06.2019 (21:57):Cmim shumice pa hile...... :d :d :d 1) shitet kasetafon dvd touch screen navigator android 7.2 inch. vit prodhim i 2016 * i perdorur* dhe mungojne fisha ose krerat qe lidhin kasetafonin me makinen.... 2) shiten...Read the details..

Kambio:

9,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas