different articles 

 Online 17 visitors | 0 pending ADV

200 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kepuc dhe taka te larta dhe te ulta

Kepuc dhe taka te larta dhe te ulta

Don Bosko | Tirana (1.72 Km from city center)

B Shesim kepuc ,taka te larta edhe te ulta edhe kepuc te ndryshme per femra .te interesuarat te marrin ne nr e kontaktit .nr 0686110977.Çmimi i diskutushem .modelet jan nga me te ndryshmet...

200 Leke

Tirana
250 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Metrazhe me shumice.

Metrazhe me shumice.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Metrazhe te ndryshme per rroba grash me shumice. 2 euro per kg. 0692269564...

250 Leke

Tirana
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirana
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer banak ne gjendje shume te mire

Frigorifer banak ne gjendje shume te mire

Narte | Vlore

B Shitet frigorifer banak inoks ne gjendje shume te mire,i pershtattshem per lokale,restorante,supermarkete etj.cmimi 600 mije i diskutueshem.gjatsia e frigoriferit 220 cm...

60,000 Leke

Vlore
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.69 Km from city center)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Plus-klima operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999 ne sistemet e kondicionimit dhe aspirimit. cilesia dhe autenticiteti i pajisjeve mitsubishi vjen prane jush permes dyqaneve tona. sherbimi eshte profesional, cilesor dhe çdo kerkese e klientit ka rendesi per ne. ne sherbimet qe ne ofrojme perf...

10,000 Leke

Tirana
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Vasil Shanto | Tirana (0.44 Km from city center)

B Tenda dhe cadra dhe xhelatina ne gjendje shum te mir shiten cmimi i arsyeshem, ...

2,000 Euro

Tirana
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirana
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekin me gradim per rrobaqepes

Manekin me gradim per rrobaqepes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Manekin me gradacion mase, zvoglim ose zmadhim sipas masave. kam dhe manekin te thjeshte dhe manekin per rroba grash shtatzene. me gradacion 6000 lek i thjeshte 3000 lek...

3,000 Leke

Tirana
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes arredamento bar

Shes arredamento bar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.52 Km from city center)

B Shes arredament komplet per bar kafe. te gjitha te perfshira banak me frigo kater kanate, tavolina me karrige lekure, nje sallot me kolltuqe. ...

10,000 Euro

Tirana
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten artikujt

shiten artikujt

Zone Periferike | Lushnje

B Pajisje per te grisur letra. 10 mij lek cante laptopi 10 mij lek cante laptopi 10 mij lek karte grafike invidia, 1gb 30 mij lek televizor fuego 40 mij lek dyshek me ajer per dy persona.1.52me 2.03cm,22cm (35 mij lek)...

100 Euro

Lushnje
300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Bidona plastik - Stampe per formim ambalazh plastik

Bidona plastik - Stampe per formim ambalazh plastik

Zone Periferike | Korce

B Jane 2 stampa per formim te ambalazheve plastike,si per shembull shishe plastike pet me kapacitet 0,75 litra. stampat jane te reja. cmimi per nje stampe eshte 150.000 leke te reja. cmimi eshte i diskutueshem nese blihen te dyja stampat. ...

300,000 Leke

Korce
1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paleta

Shiten paleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)

B Shiten paleta te cilat mund te behen edhe arka druri me permasa 80 x 60 bazamenti dhe lartesi sipas nevojes sepse jane te zmontueshme nga 20 cm per kat dhe palosen me mentesha kane paleta dhe kapak.. arkat mund te sherbejne per funksione te ndryshme....

1,400 Leke

Tirana
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION Shes cadra dielli

OKAZION Shes cadra dielli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.47 Km from city center)

B Shes 6 cadra dielli ngjyre vishnje pa logo ne gjendje shume te mire ,cmim i diskutueshem. ...

12,000 Leke

Tirana
0 Tregu Artikuj te ndryshem Shiten karrike dhe tavolina restoranti

Shiten karrike dhe tavolina restoranti

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (7.01 Km from city center)

B Mangall restorant shet tavolina me zgara dhe karrike...

0

Tirana
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Oferte

Oferte

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.35 Km from city center)

B Shiten 3 komplete karrige me thurje ne gjendje shum te mire 12000 lek kompleti e interesuarit te kontaktojn...

12,000 Leke

Tirana
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirana
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makine qepese

Makine qepese

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.09 Km from city center)

B Shitet makine qepese butterfly. makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe shume pak e perdorur....

6,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITET VARESE FLORI 14 K / 585 UNISEX

SHITET VARESE FLORI 14 K / 585 UNISEX

Sauk | Tirana (3.25 Km from city center)

B Varese floriri unisex 14 karat ose ndryshe flori nr 585 origjinale 10.00gr prodhuar ne greqi me te gjitha te dhena te stampuara ne flori dhe e blere ne greqi 600 € me fature ne athine... eshte shume e pershtatshme si per femra dhe per meshkuj. e pa demtuar dhe e pa gervishtur dhe e pa perdorur .. ...

40,000 Leke

Tirana
175,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OFERTE VEGLA DRURI

OFERTE VEGLA DRURI

Qendra | Berati

B Per arsye personal shes nje kombinat trefazore me 3 proçese per punime druri,gjithe ashtu edhe nje sharre shirit monofaze,sharre pendul trefazore dhe kompresore mono faze te vogel.per me teper info kontaktoni ...

175,000 Leke

Berati
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makina per femije

Makina per femije

Qender | Elbasan

B Makina per femije me karikim dhe telekomandë. mosha 1-6 vjec ne gjendje shum te mir Çmimi 25.000 leke të reja nr tel 0693673013 ...

25,000 Leke

Elbasan
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirana (2.56 Km from city center)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirana
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes kitare thuajse te paperdorur fare

Shes kitare thuajse te paperdorur fare

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km from city center)

B Shes kitare te markes harley benton. modeli st-59hm fiesta red tribute. kitarja eshte perdorur shume pak dhe eshte ne gjendje perfekte. ngjyre e kuqe. ...

150 Euro

Tirana
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karrige per bar

Karrige per bar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (0.76 Km from city center)

B Shes 3 komplete karrigesh. secili komplet perbehet nga 4 karrige ngjyre te bardhe dhe 1 tavoline e rrumbullaket dhe me xham. seti eshte ngjyre e bardhe dhe jane te mirembajtura. ...

300 Euro

Tirana
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem bilardo

bilardo

Tjeter zone | Tirana (1.73 Km from city center)

B Okazion ! shiten 2 bilardo per arsye mosperdorimi ! cmimi 550 euro per te dyja pak i diskutushem...

550 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS