animals and birds 

 Online 13 visitors | 0 pending ADV

100 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace Persiane

Mace Persiane

| Tirana (1.89 Km from city center)

B Mace persiane.nje ne ngjyre te zeze dhe nje ngjyre gri.rreth 2 muaj e gjysem....

100 Euro

Tirana
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.15 Km from city center)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirana
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Kolibe qeni

Shes Kolibe qeni

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.07 Km from city center)

B Shes koliben e qenit. mbajtur vetem ne pallat. ...

5,000 Leke

Tirana
160 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet pela me gjith mushk

Shitet pela me gjith mushk

Qender | Tepelene

B Pela 7 vjece esht edhe bars mushka 6 muajshe...

160 Leke

Tepelene
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lope

Shes lope

Qender | Permet

B Shiten tuf me lop vendi. rroc e zgjedhur dhe te vaksinuara. lopet shiten me gjith vic. cmimi: 850mij/kok tel:0697359619...

85,000 Leke

Permet
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirana
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Bulldog frengjisht

Bulldog frengjisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.50 Km from city center)

B 1 femra dhe 2 meshkuj ne dispozicion per miratim. ata te gjithe kane qene te kontrolluara vet, te shtena dhe dewormings utd, thonjte prere dhe te gatshem per te shkuar ne familjet e tyre te reja te dashur! ata jane 10 jave te vjetra dhe akc eshte regjistruar. nese u jane nje bleres serioz u mund te ...

300 Euro

Tirana
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
350 Euro Tregu Kafshe e shpende bulldogs anglez

bulldogs anglez

| Tirana

B Ketu kemi nje pjelle mahnitese prej tre qe mbajne bulldogs anglisht. keto pups mahnitese tani jane 6 jave dhe jane te gatshem per t'u vezhguar, pups do te jene te kontrolluara vet, kane 1. vacinations, microchipped dhe te jete nebbr regjistruar para se te nisej per shtepite e tyre pergjithmone. ...

350 Euro

Tirana
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirana (3.18 Km from city center)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirana
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

| Tirana (2.72 Km from city center)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirana
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele Maceje siberiane

Kotele Maceje siberiane

Qender | Vlore

B Kotele maceje siberiane nje muajshe e gjysem.ritur ne kushte shpije me ushqim rosmani dhe rere te bardhe si dhe nen kujdes vetirinar. cmimi eshte vetem per te mbuluar koston e ritjes. ...

5,000 Leke

Vlore
1,500 Leke Tregu Kafshe e shpende Zagare gjuhetie per lepura

Zagare gjuhetie per lepura

Qender | Kavaje

B Kelysh zagare te stervitur shkelyshme per lepur.. per me shum informacion kontaktoni +355683706832 cmimi i diskutueshem...

1,500 Leke

Kavaje
4,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen sharri

Qen sharri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana

B Shiten 4 kelyshe 2muajsh eshte bere vaksina e pare te gjithe 4000 leke...

4,000 Leke

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme

shitje qenesh te rracave te ndryshme

| Vlore

B Shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime pitbull red nose ...

50 Euro

Vlore
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirana
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirana

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

Don Bosko | Tirana

B Blej - shes vica te rracave te ndryshem...

1,000 Leke

Tirana
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Haski

Haski

Kamez/Paskuqan | Tirana (5.00 Km from city center)

B Shes kelysh haski,te vaksinuar,race siberiane shume i bukur....

150 Euro

Tirana
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirana (0.07 Km from city center)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirana
350 Euro Tregu Kafshe e shpende kafshe shtepiake

kafshe shtepiake

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.12 Km from city center)

B Shes qen rraca pug i datelindjes 14 shkurt 2019, gjinia mashkull.balto eshte i pajisur me pashaporte dhe 3 vaksina te bera..eshte i mesuar te kryej nevojat jashte shtepise.....

350 Euro

Tirana
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Puppy frengjisht bulldog vajze e zeze gati tani

Puppy frengjisht bulldog vajze e zeze gati tani

Qendra | Berati

B Share ju lutem bulldog frengjisht per shitje millie 15 jave e vjeter dhe e zeze ne ngjyre si babai i saj, i fundit i 6 per te gjetur shtepine e saj te re! ajo eshte ngritur rreth qenve te tjere dhe vajzes sime shume miqesore dhe miqesore ajo ka fletet e saj te kc fleksibel te krimbave mikro te pr...

250 Euro

Berati
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Chihuahua & miniature pinscher

Chihuahua & miniature pinscher

Zone Periferike | Kruje

B Miniature pinscher rrace e paster e ardhur nga hollanda chihuahua rrace e paster e ardhur nga italia. ...

200 Euro

Kruje

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS