computers and electronics 

 Online 9 visitors | 0 pending ADV

4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kondicionera

Shes kondicionera

Zone Periferike | Durres

B Shes 2 kondicionera pothuajse te paperdorur 400 milek copa shiten per arsye emigrimi flm...

4,000 Leke

Durres
2,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung s7 edge 240 mij lek

Samsung s7 edge 240 mij lek

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Shitet samsung galaxy s7 edge i zi 32 gb memorje dhe 4 gb ram . gjendja 10/10 telefoni ndodhet ne tirane tel :0685881169...

2,400 Leke

Tirana
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

Brryli | Tirana

B Iphone 7 32 giga white color i bllokuar me iclour...

100 Euro

Tirana
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjerman

SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.95 Km from city center)

B Shes skaner floriri kts gpa 1000 prodhim gjerman . aparatura eshte ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur . disponoj dokument te rregullt blerjeje ne frankfurt te gjermanise .aparatura perbehet nga dy pjese ...e para eshte dedektori gold scan i cili ben ndarjen e llojit te metalit i cili ndodhe...

6,500 Euro

Tirana
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike D-link wireless N300 ADSL2 +Modem Router

D-link wireless N300 ADSL2 +Modem Router

Kamez/Paskuqan | Tirana (5.77 Km from city center)

B Per cdo njeri qe i nevojitet nje shperndares wireless d-link wireless n300 adsl2 +modem router ju vjen ne ndihme .nje shperndares origjinal dhe shume i shpejte ne shperndarjen e internetit...

4,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Keekoj Ps4

Keekoj Ps4

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.17 Km from city center)

B Kerkoj ps4 te perdorur...

25,000 Leke

Tirana
500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.04 Km from city center)

B Shes lojËra ps 2, ps 3 dhe psp të paluajtura. lojëra ps 3white knight chronicles-800 lek —heavenly sword-800 lek-ghostbusters-800 lek-sirren blood curse-800 lek-lair-800 lek-rachet&clank-800 lek—formula 1-500 lek-motorstorm-500 lek-resistance:the fall of man-500 lek- little big planet-800...

500 Leke

Tirana
650 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Laptop Super OKAZION

Super Laptop Super OKAZION

Qender | Vlore

B Shitet laptop profesional asus blere ne itali i ri. display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen icepower / sonicm...

650 Euro

Vlore
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer Canon i-SENSYS LBP6000

Printer Canon i-SENSYS LBP6000

Qender | Durres

B Quick first-print 50 euro i diskutueshem shitet per arsye mosperdorimi....

50 Euro

Durres
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Nintendo wii + 2 leva +1 rrjet leve + 5 lojra origjinale

Nintendo wii + 2 leva +1 rrjet leve + 5 lojra origjinale

Vasil Shanto | Tirana (1.38 Km from city center)

B Pershendetje, shes nintendo wii te perfshire me 5 lojra, super mario, naruto ultimate ninja, harry potter and the half-blood prince, dhe 2 wii game. paisja nuk permban probleme dhe vihet kollaj ne pune. kontaktoni ne 0693928693...

65,000 Leke

Tirana
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone X Vietnam

Iphone X Vietnam

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet iphone x vietnam. prodhimi jo 100%origjinal super cilsi .super cmim modele te reja white black . me kuti kufje karikus kllef xham mbrojtes . 110 euro....

110 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (5.04 Km from city center)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirana
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera dhe paisje pergjimi

Kamera dhe paisje pergjimi

Qender | Pogradec

B Kamera dhe paisje eprgjimi....

3,000 Leke

Pogradec
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirana

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirana
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung J5,2015.

Samsung J5,2015.

Zone Periferike | Lushnje

B gjendja vizuale 9/10. i blere ne gjermani. i shkeputet wifi, dhe njera nga kamerat nuk i hapet. ska asnje lloj prbl tjeter....

7,000 Leke

Lushnje
4,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten te dy, ose vec e vec

shiten te dy, ose vec e vec

Zone Periferike | Lushnje

B Samsung gt-s7262,duo, 4gb, 25 mij lek te vjetra iphone 4s, 5gb, 45 mij lek te vjetra....

4,500 Leke

Lushnje
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kasetofon makine me touch (xtrost)

Shes kasetofon makine me touch (xtrost)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Navi,aux,src, ...

50 Euro

Tirana
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirana (1.34 Km from city center)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirana
27,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps4 + 1 leve blu + 3 lojra me zgjedhje

Shes ps4 + 1 leve blu + 3 lojra me zgjedhje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km from city center)

B Shitet ps4 i mbajtur mire dhe i pastruar me tre lojra te zgjedhura nga foto. per cdo loje ekstra 2000 ose me lire ne varesi te sasise....

27,000 Leke

Tirana
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.78 Km from city center)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirana
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (4.18 Km from city center)

B Tv te perdorur te ardh nga gjermania me garanci ...

100,300 Leke

Tirana
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (4.18 Km from city center)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirana
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kasetofon me ekran touch

Shes kasetofon me ekran touch

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Kasetofon xtros me touch n gjendje t mire...

6,000 Leke

Tirana
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.52 Km from city center)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS