furniture and electro households 

 Online 18 visitors | 0 pending ADV

2,300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje fast food

Paisje fast food

Narte | Vlore

B Ne shitje paisje per fast food duke filluar nga soba per pica dhe byrek frigorifer banak sallatiere dhe frigorifer pijesh...

2,300 Euro

Vlore
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirana (0.89 Km from city center)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirana
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.45 Km from city center)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirana
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.34 Km from city center)

B Shes mobilje ne gjendje shume te mire, 2.5 vjet te perdorura. kuzhine gatimi me furre, aspirator dhe lavaman.2.80 me 2.30 l bufe tv 2.55m e gjate,i larte 1.90m kend 2.80 me 1.85m dollap kepucesh 2.20 me 90cm...

200,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SUPER OKAZION :Shes Mobilim total shtepie + Elekroshtepiake

SUPER OKAZION :Shes Mobilim total shtepie + Elekroshtepiake

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.11 Km from city center)

B Per arsye transferimi shes mobilje totale te nje shtepie perfshire edhe elektroshtepiaket pervec televizorit. ne shitje jane : sobe ; guzhine ; minibar ; kolltuqe 3+2+1+pupe ; frigorifer ; tavoline mesi ; tavoline buke me 6 karrige ; portmanto per rroba dhe kepuce ; dhome gjumi e kompletuar (doll...

150,000 Leke

Tirana
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km from city center)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirana
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirana
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.09 Km from city center)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirana
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirana (2.40 Km from city center)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirana
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirana
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kondicioner Gree Kollone 1000 Euro 1 Muaj i perdorur

Shitet Kondicioner Gree Kollone 1000 Euro 1 Muaj i perdorur

Zone Periferike | Tirana (7.02 Km from city center)

B Shitet kondicioner gree kollone 1000 euro 1 muaj i perdorur...

1,000 Euro

Tirana
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (0.85 Km from city center)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirana (12.79 Km from city center)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirana
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes frigorifer freskus pasticiere

Shes frigorifer freskus pasticiere

Brryli | Tirana (2.10 Km from city center)

B Shes frigorifer pasticerie me tre dyer.ne gjendje te rregullt pune.adresa rruga selman riza pallati albakonstruksion bar kafe kati 1.nr tel 0692082133...

150,000 Leke

Tirana
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirana
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirana (0.60 Km from city center)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirana
330 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner

Kondicioner

Qender | Elbasan

B Kondicioner super foster 18 shum pak i perdorur shitet per arsye mos perdorimi nuk ka asnje difekt ...

330 Leke

Elbasan
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet

Shitet

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.28 Km from city center)

B Kondicioner eshte i perdorur pak eshte ne rregull ka edhe pultin ...

4,000 Leke

Tirana
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion Tavoline buke dhe biblioteke

Okazion Tavoline buke dhe biblioteke

Don Bosko | Tirana (1.92 Km from city center)

B Tavoline buke 180x90 me 6 karrike dhe biblioteke...

60,000 Leke

Tirana
6,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Qender | Elbasan

B Shitet frigorifer i vogel i pershtatshem per zyra , dhome hoteli, shtepi etj. frigoriferi nuk bene zhurme punon silencioz ka vend per ngrirje kuba akulli pjese tjeter eshte freskus...

6,500 Leke

Elbasan
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Elektrolux

Lavatrice Elektrolux

Laprake | Tirana (2.73 Km from city center)

B Shitet lavatrice elektrolux.lavatricja eshte shume funksionale,pa asnje defekt,dhe ne gjendje shume te mbajtur,realizon shume mire larjen e rrobave,zbardhjen e tyre dhe nuk i zhubros shume rrobat gjate shtrydhjes.cmimi eshte 150 mije leke te vjetra....

15,000 Leke

Tirana
11,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer

Shitet frigorifer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.61 Km from city center)

B Shitet frigorifer ariston 230 litra i blere ne itali ne gjendje shume te mire....

11,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer ngrires

Shitet frigorifer ngrires

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.09 Km from city center)

B Shitet frigorifer ngrires, ne gjendje shume te mire pune. permasat 63 cm me 72 cm, lartesia 76 cm....

10,000 Leke

Tirana
450 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Syzator industrial gjerman

Shitet Syzator industrial gjerman

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.09 Km from city center)

B Shitet syzator industrial ne gjendje shume te mire pune. syzator eshte gjermman, i markes veb elektromotorenwerk grünhain. i pershtatshem per perdorim ne rrobaqepsi....

450 Euro

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS