offer offer jobs 

 Online 166 visitors | 2 pending ADV

Ofroj Vend Pune Operator/Operatore Qender Intertneti Dhe Kancelari

Rruga Irfan Tomini , Tirana 25,000 Leke
Kerkohet Operator/Operatore me afat te gjate punesimi per qender Interneti dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, kancelari E/I interesuari duhet te dije te perdori shume mire programet: Word, Excel, Power Point, Publisher si d...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

BASTA CON I SOLITI CALL CENTER, UNISCITI ANCHE TU

Qender, Rruga Kavajes, Tirana Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA MULTIBRAND - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) FIER CERCASI: - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGI...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirana 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirana 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirana Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirana 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....
 • Profession: Banakier/Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/06/2019

Babysisster Per Ne Zvicerr

Luzern , Tirana Pagesa:550 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkojm Babysisster per ne Luzern te Zvicrres. Ruajtja e nje Cuni 4 Vjecar dhe punet e Shtepis, Mosha nga 22 deri 50 Vjece Per gjith informatat na Kontaktoni ne Waatsapp ose Viber. ...
 • Profession: anviste
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/06/2019

Kerkoje Kujdestar Per Te Moshuar Paradite.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke
Kerkoje kujdestar per nje zoteri. Orari 8.00 me 13.30 paradite. Adresa rruga Teodor Keko, Astir. Personat e interesuar te kontaktojne ne kete nr . Pagesa 20.000 leke....
 • Profession: Kujdestar
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/06/2019

Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Kerkojme Banakjer turni i pare. Orari 6 -14:30 Paga 25000 leke Adresa. Rruga Marko Bocari - ne krahe te Coloseo 2...
 • Profession: Banakjer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/06/2019

Crepa Crepa Kerkon Te Punesoje Krepiere Dhe Shperndares Porosish Me Apo Pa Eksperience Pune.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Crepa Crepa kerkon te punesoje individe energjike, te motivuar me apo pa eksperience. - KREPIER - Cikliste (shperndares porosish) Te kete aftesi shume te mira te te punuarit ne skuader Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi...
 • Profession: krepier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/06/2019

Number1 Coffee And Crepes Kerkon Te Punesoje Kamarjer/e Banakjerer Dhe Krepier\e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2019
te jete me eksperience p[une dhe te jete i konikueshem me klientet dhe me stafin paga e kenaqshme plus siguracionet ...
 • Profession: puntor
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/06/2019

Bar Fox 2 Kerkon Kamariere F

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamariere femer. me ose pa eksperience pune. ...
 • Profession: Kamariere
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/06/2019

Kerkojm Banakier/e

kompleksi vizion plus , Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/06/2019
Diamond caffee kerkon banakier/e me eksperienc pune...
 • Profession: banakier/e
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Operator Per Shop Online

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet nje operator per Shop Online. Puna konsiston ne kthimin e pergjigjeve tek Klientet. Puna do te jete Part Time. Mosha te jete mbi 25 vjec. ...
 • Profession: Operator
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/06/2019

Punonjes Fast Foodi

Rruga Alida Hisku, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjes fast foodi me eksperienc pune, ne Ksamil. Puna sezonale.Pagesa e kenaqshme per te dyja palet, qendrimi ne Ksamil mundesuar nga biznesi. Te interesuarit te kontaktojn ne nr. E celularit....
 • Profession: Punonjes fast foodi
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirana 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

Cerca Back Office Lingua Spagnolo E Italiano

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Cerca Back office lingua Spagnola - ottimo Spagnolo e Italiano scritto e parlato - ottime capacità di problem solving e relazione con i clienti . - capacita organizzative , precisione - utlilizzo del pc , pacchetto excel , world . Ora...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirana 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Bar New City Kerkon Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Bar new city kerkon banakier/e dhe kamarier me pervoj pune paga e kenaqshme,siguracione te paguara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier/e Ne Gjermani

Gjermani, Tirana 1,100 Euro
Kerkojm Dy Kamarier/e vetem me Eksperienc Pune dhe te kete njohuri mbi gjuhen Gjermani . Verdi i Punes ndodhet ne Gjermani....

Managere Ne Zvicer

Unter Lowmatt 2, Luzern Zvicerr, Tirana 1,200 Euro
Kerkojm nje puntore qe na ndimon si Managere besoj se tregon shum kjo fjala Managere nga 01 Korrik derei 10 Gusht 2019 paga per ket periudh 1200.-Euro gjitha i merr vet rrugen Komplet Mund te vazhdohet kotrata nese jemi dy palet darkord. ...
 • Profesioni: managere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirana 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Drejtues Shitjesh Ne Kompani Sigurimi

Rruga Themistokli Gërmenji no 3/1, Tirana, Albania, Tirana 80,000 Leke
Kompania e Sigurimeve Atlantik sha, ofron pozicion Drejtues per shitjen e produkteve vullnetare. Aplikantet te cilet jane te pershtatshem per kete vend pune duhet te zoterojne gjuhen angleze dhe aftesi bashkepunimi ne grup. Te interesuarit te kont...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirana Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Babysisster Per Ne Zvicerr

Luzern , Tirana 550 Euro
Kerkojm Babysisster per ne Luzern te Zvicrres. Ruajtja e nje Cuni 4 Vjecar dhe punet e Shtepis, Mosha nga 22 deri 50 Vjece Per gjith informatat na Kontaktoni ne Waatsapp ose Viber. ...
 • Profesioni: anviste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirana 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme KAMARIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Kafe Pasticeri TAMEL, kerkon te punesoje kamarier/e . Pagese e kenaqshme, te gjitha sigurimet e paguara, ambient i kulturuar. Personat e interesuar mund te paraqiten prane ambienteve te TAMEL ose te kontaktojne me telefon/whatsapp. Adresa: ngj...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mad Lounge Kerkon Kamarier

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania, Tirana 15,000 Leke
Kerkohet kamarier . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Ofrojme Vende Te Lira Pune Per Radiologe

Kryqëzimi 21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirana 25,000 Leke
Diamond Dental, ofron vende te lira pune per Radiologe. Te inetersuarat te kontaktojne ne ose te dergojne CV ne [email protected] Jeni te mirepritura!...
 • Profesioni: Radiologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 5 Retention Ne Gjuhen Gjermane 40 Ftd + Ne Muaj Perqindjet Fillojn Nga 6 Deri Ne 12 %

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirana 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 5 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % RRoge baze shm e kenaqshme Kushte te Mira Pune Email [email protected] Of...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrohet 1 Vend Pune Per Punonjes Fast Food Turni I Pare

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Kerkohet 1 vajze per punonjese Fast Food ne turnin e pare. Turni i pare fillon ne oren 09:00 deri ne oren 17:00 Per me shume mund te na shkruani ne whatsapp ne numrin e telefonit ...

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirana 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirana 25,000 Leke
Kerkojme Banakjer turni i pare. Orari 6 -14:30 Paga 25000 leke Adresa. Rruga Marko Bocari - ne krahe te Coloseo 2...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirana 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Shahaj Security

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Shahaj Security kerkon te punesoje Elektricist. Mosha 20-40 vjec. Te kete patent te klasit B. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ose [email protected]
 • Profession: Elektricist
 • Education: Profesionale
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/06/2019

Krepier

Rruga Barikada , Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Creperia Marco Polo kerkon te punesoj Krepier me eksperience pune paga shume e mire plus siguracione ...
 • Profession: Krepier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Kerkojm Kamarier

Rruga durresit perball shkolles qemal stafa , Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/10/2019
BAR MORGANA kerkon nje kamarier me pervoj pune kontakt ...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profession: fastfood
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Ofroj Vende Te Lira Pune .

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke
Bar kafe ALLY me nje klientel familiare,kerkoje te punesoj,kamarier/e ,Banakier/e, me kohe te plote dhe pastruese( part time),page e kenaqshme dhe kushte te mira pune.te interessarti te kontaktoj e me nr tane te telefontit dhe ...
 • Profession:
 • Education:
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Banakiere

Rruga barikada , Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj banakiere me eksperienc.Paga e kenaqshme plus siguracione.Adresa ish kinema 17nentori te galeria ...
 • Profession: Banakiere
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Kerkojme KAMARIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Kafe Pasticeri TAMEL, kerkon te punesoje kamarier/e . Pagese e kenaqshme, te gjitha sigurimet e paguara, ambient i kulturuar. Personat e interesuar mund te paraqiten prane ambienteve te TAMEL ose te kontaktojne me telefon/whatsapp. Adresa: ngj...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Kerkoj Banakjere Dhe Kamarjer

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Kerkoj Banakjere dhe kamarjer/e Ne nje lokal shum te bukur ne zonen e Yzberisjtit ,Ke bulevardi I Kasharit . Te ken eksperjenc Pagesa shum e kenaqshme . Kush eshte ( e )( I) interesuar te me kontaktoj .flm ...
 • Profession:
 • Education:
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Kerkohet Pastruese Dhe Lavapjatese Per Nje Hotel Ne Dhermi. Paga 500 Mije Leke

Rruga Perivolo, Albania, Himare Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet pastruese dhe lavapjatese per nje hotel ne Drimadhes, Dhermi. Hoteli quhet Noan Resort...

Ofroj Vend Pune Punonjes/e Fast Food -i

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/10/2019
Fast food " Sekreti i pites" kerkon punonjes/e fast food-i me eksperience. Paga eshte e kenaqshme + siguracionet te paguara. Orari i punes eshte me turne. Paga eshte e diskutueshme. Personat e interesuar te na kontaktojne sa me shpej...

Kerkojme Shperndares Picash

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkojme Motorrist me motorrin dhe shpenzimet e picerise . Orari 09:00 - 16:00. Porosi shperndajme vetem afer zones pagesa 25.000 lek . Adresa Piceri Casa Blanca ne fillim te rruges per te Kodra e Diellit rruga Rrapo Hekali...
 • Profession: Shperndares Picash
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/06/2019

Kerkojme Kamarier

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Bar Casa Blanca kerkon Kamarier me eksperience pune ,paga 25.000 lek ,adresa: Ne fillim te rruges per te Kodra e Diellit rruga Rrapo Hekali ...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/06/2019

Arstl Group Kerkon Specialist/e Finance

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2019
ARSTL GROUP, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve energjike, freskuese, alkoolike dhe jo vetem, tashme po kryeson tregun me produkte lider si: pija energjike B-52, pija energjike B2, Birra Warsteiner, lengjet T...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirana 20 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Restorant Fishop-Drimades ne Dhermi kerkon te punesoje per sezonin e veres Financier dhe Ndihmes Financier. Paga e kenaqeshme si dhe mundesi punesimi ne Tirane ne perfundim te sezonit. Te interesuarit te kontaktojne si me poshte: Cel: Cel: Ema...
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vende Te Lira Pune! Agjent Shitjesh Ne Terren

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Vende te lira pune! Kerkojme te punesojme djem dhe vajza ne pozicionin e punes: Agjent Shitjesh ne Terren. Ofrohet page baze + bonuse nga shitjet, sigurime shoqerore. Ambjent dhe kushte te mira pune. Kompania ka hapsira per tu zhvilluar dhe...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirana 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 300 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 250 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Aplikoni Tani Per T'u Bere Pjese E Kompanise Imobiliare Me Te Madhe Shqiptare !

Rruga Sulejman Delvina , Tirana Pagesa:Me Marreveshje
•Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: 📩[email protected] 🌐 http://futu...
 • Profession: Konsulent Imobilar
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/06/2019

Shitese Ne Furre Buke Pasticeri

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese ne furre buke pasticeri, paga e larte. ...
 • Profession: Shitese
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/06/2019

Kamarier

Rruga Vaçe Zela, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/03/2020
Bar Dollia kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. Ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme. Uroj ne bashkpunimin tone!...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Bachelor
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/06/2019

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS