bicycle 

 Online 4 visitors | 0 pending ADV

12,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete ne shitje !!

Biciklete ne shitje !!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (2.25 Km from city center)

B Shitet biciklete mountain vortex 26 140 mij leke !! bicikleta eshte ne gjendje shume te mire,te gjitha sherbimet e bera !! shitet nen cmimin real per arsye largimi nga shqiperia ! vetem tel serioze: 0692769829...

12,000 Leke

Tirana
8,000 Leke Makina Bicikleta biciklete e perdorur

biciklete e perdorur

Tjeter zone | Tirana (2.59 Km from city center)

B Biciklete e perdorur, gjendja shume e mire, sapo i jane bere riparimet e mundshme...

8,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Shes biçikletë

Shes biçikletë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km from city center)

B Biçikleta është në gjendje shumë të mirë, e përdorur jo shumë. ...

7,000 Leke

Tirana
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.18 Km from city center)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirana
9,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet MTB

Biciklet MTB

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.07 Km from city center)

B Kap oferten e rradhes biciklete super e shpejte mtb 26-ce full suspension:-mustang-: amortizim para dhe ne mes; na telefononi: 0693467783...

9,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete BMX Huashenbike e perdorur

Biciklete BMX Huashenbike e perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.13 Km from city center)

B Bicikleta eshte e perdorur dhe shenja te dukshme perdorimi.ne gjendje te mire funksionimi.shitet per arsye mosperdorimi....

7,000 Leke

Tirana
9,000 Leke Makina Bicikleta Biçiklete

Biçiklete

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (1.72 Km from city center)

B Biçiklete e re 20"! e paperdorur! cmimi 9000 leke...

9,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet pune

Biciklet pune

Brryli | Tirana

B Shesim nje biciklete mtb 26-çe.te interesuarit te na kontaktojne: 0693467783:...

7,000 Leke

Tirana
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Laprake | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete cmimi 5500 leke te reja nr tel 0699637929...

5,500 Leke

Tirana
9,000 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.07 Km from city center)

B Kap oferten e rradhes biciklet super e shpejte mtb:-full suspension:-mustang-: e pershtatshme per te gjitha terrenet na telefononi:0693467783...

9,000 Leke

Tirana
6,500 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Brryli | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete cmimi 6500 leke te reja nr tel 0699637929...

6,500 Leke

Tirana
50,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biçikletë Cube Analog 29

Shitet biçikletë Cube Analog 29

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biçikletë cube analog 29 discofrena oil mineral shimano marshe 9libra*3 pjata= 27 marshe rrotat 29 michelin cmimi 50.000 leke te reja nr tel 0698950444...

50,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta FSP

FSP

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.07 Km from city center)

B Kap oferten tende biciklete me amortizim para dhe ne mes:mongoose full susspension performance aluminum alloy frame twenty -one speed na kontaktoni: 0693467783...

7,000 Leke

Tirana
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.70 Km from city center)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirana
21,000 Leke Makina Bicikleta Shes biciklet Max Alpine

Shes biciklet Max Alpine

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km from city center)

B Shitet biçiklet max alpine 28 çmimi 21000 lek. me trup alumini pjese shimano, frena me disk para dhe pas, amortizator para dhe me marsha 3x7. ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit. tel 0672071682...

21,000 Leke

Tirana
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirana
80,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biçikleta

Shitet Biçikleta

Fresku/Linze | Tirana (6.13 Km from city center)

B Shitet per arsye emigrimi ...

80,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me amortizator

Biciklete me amortizator

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.94 Km from city center)

B Biciklete mtb;me dy amortizator para dhe ne mes .karakterizohet nga nje start i mire. nr.tel:0693467783...

7,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me amortizator

Biciklete me amortizator

Don Bosko | Tirana (2.13 Km from city center)

B Shesim nje biciklete 26 me amortizator para dhe ne mes,te dyja disqet jan alumini.nr.tel:0698555498:0693467783...

7,000 Leke

Tirana
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.02 Km from city center)

B Biciklete moutenbike. 26-Çe:shitet : na kontaktoni 0693467783...

7,000 Leke

Tirana
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirana (3.76 Km from city center)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirana
450 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë Kalkhof 28 me bateri

Shitet biçikletë Kalkhof 28 me bateri

Kamez/Paskuqan | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biçikletë kalkhof 28 me bateri e ardhur nga gjermania e kompletuar, pothuajse e re Çmimi 450 euro nr tel 0673622233...

450 Euro

Tirana
320 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete elektrike  (EL26206A)

Shitet biciklete elektrike (EL26206A)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete ekektrike me bateri. bicikleta eshte ne gjendje shume te mire estetike dhe motorrike. sapo ardhur nga italia dhe shume pak e perdorur. bicikleta eshte me asistim ne pedalim, shume komode, ben rreth 40 km me nje karikim te baterise, eshte e paisur me sinjale, kosh para dhe mbrapa me...

320 Euro

Tirana
100 Dollar Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete nr 24 per femije dhe femra. e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire. cmimi 100 $ (dollar)...

100 Dollar

Tirana
16,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete Gjermane GMC Nr 28

Shitet Biciklete Gjermane GMC Nr 28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km from city center)

B Shitet biciklete gjermania gmc nr 28 city bike me 7x3 marshe pjese shimano ne gjendje shume te mire cmimi 16.000 leke te reja...

16,000 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS