demand job search 

 Online 0 visitors | 0 pending ADV

Pjatalarse

Laprak, Tirana Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pune Si Pergjegjes Kapanoni Ose Torni

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Kerkoj pune si tornitore ne torno manuale , aktualisht punoj si pergjegjes prodhimi ne nje kompani te perpunimit te metalit dhe prodhim makinerish. Kam 5 vite qe punoj me kompani italiane. email:[email protected] Whatsapp: (me kontaktoni d...
 • Profession: tornitore manuale
 • Education: Profesionale
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/06/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profession: hostes
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/06/2019

Front End Developer

Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Kerkoj pune Front End Developer. Aktualisht kam mbaruar kurs profesional per Front End Developer prane qendres profesionale Dominusoft ku kam zhvilluar dhe Inteshipin. Gjuhet e programimit me te cilat punoj jane: Html, Css, Bootstrap, Javascript, Jq...
 • Profession: Web developer
 • Education: Master
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/06/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Graphic Design Freelancer Ose Full Time

Rruga Celigradi, Fier, Albania, Fier Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 21/03/2024
kerkoj te punesohem si graphic design Freelancer ose Full Time Ofroj punime te ndryshme qe lidhen me fushen e Graphic Design print ose web use: Logo Package Design Kartvizita Flyer Broshura Menu Bar/Restorant Banner Video Editor etj. ...
 • Profession: graphic design
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/06/2019

Babysiter

Rruga Hysen Xhambeu laprake , Tirana Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kerkoj te punesohem te mbaj femij nga mosha 3 vjec e lart jam pa impenjime kam eksperienc te meparshme ,,koha qe dispocionoj qe te rri me femijen nga ora 8 deri ne 3 diten e djel deshiroj ta kem pushim ,mund te punoj dhe part time nderkoh kam studiu...
 • Profession: Babysiter
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/06/2019

Jap Sherbim Ne Fushen Audio, Post-Produksion

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:5,000 Leke
- Modifikim i nje formati audio. - Rregullim cilesie, pastrim, incizim. - Krijimi i nje audio finale per nje Spot publicitar, dokumentar apo edhe film. - Ideimi i nje audio permbi nje video. Mixim, masterizim. Cmimet# ne baze te materialit apo...

Kerkoj Pune

Rruga Adria durres, Galaktik center, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoj pune tek Galaktik center....
 • Profession: Shitese
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/06/2019

Kerkoj Pune Vetm Paradite Deri Ne 12.3o

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/02/2024
Kerkoj pune me orar te reduktuar vetm paradite .deri ne 12.30.si pune te 2..,ne ne nder zanatet.. Kam experienca ne :mobileri 6muaj. Dyer alumin 2vj.kamarier 2vj zgarist 3muaj nd.picier 3muaj... Do kem mirkuptimin tuaj ne lidhje dhe me pagesen pe...
 • Profession: Punetor
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/06/2019

Kerkohen 2 Kamarier (m)

Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 08/07/2019
"Xhulios coffe shop" kerkon te punsoj 2 kamarier (m)...Pagesa shume e mire +siguracione.Puna me turne..Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane lokalit.. Adresa :rruga Sitki Cico ,Brryll..Perball maternitetit te ri....
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/06/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profession: Banakiere
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/06/2019

Kerko Pune ..ne Shtrim Pllakash

Ali demi, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne nje kompani per shtrim pllakash...kam eksperience ne ket zanat prej 2 vj.. ...
 • Profession: Usta
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/06/2019

Riparime Brava Dyerve Blind

Yzberisht, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Bej Riparime dyersh , hapje dyersh , ndrrim bravash , zhbllokim dyersh blinduar Me telfononi ne nr : + per keto sherbime ...
 • Profession: riparues
 • Education: Profesionale
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/06/2019

Baby Siter

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 10/05/2024
kerkoj pune si baby siter ose perkujdesje te moshuarish ne itali gjermani zvicer ose austri.jam 30 vjece kam mbaruar fakultetin e infermieris dhe kam 5 vjet eksperienc....
 • Profession: Babysiter
 • Education: Bachelor
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/06/2019

Perkthyes Turqisht-shqip

Sukth i Ri, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/05/2020
Ju lutem me ndihmoni kam nevoj per nje pun si kjo....
 • Profession: Perkthys
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2019

Kerkoj Pune Si Kimiste Dhe Teknologe Ushqimore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste dhe teknologe ushqimore ...
 • Profession: teknologe
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2019

Shofer Personal

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pershendetje !Jam i interesuar te punoj si shofer personal per ndonje familje apo kompani te cilet kane nevoje per nje person ne nje pozicion te tille.Kam ekspeience ne kete fushe rreth 10 vite brenda dhe jashte vendit dhe zoteroj patente te klasit ...
 • Profession: shofer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2019

Kerkoj Pune Si Kamarier Ose Banakier

Rruga Bajram Curri, Kamëz, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune sezonale per 3 muajt e veres me pozicion kamarier ose banakier.Pa eksperience pune,por i gatshem per te dhene maksimumin.Zoterues i mire i gjuhes angleze dhe i mirekuptueshem me klientin.Paresor mbetet sherbimi i ofruar klienteve.Falemin...

Kerkoj Pune Sezonale Kamarier ,jam Tip I Shkathet ,i Sjellshem ,kam Exp 2 Vjet E Gjysem Ne Lokale

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Sarande Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2019
Jam tip i shkathet ,i sjellshem ,i komunikueshem,m exp 2 vjet e gjysem ne lokale me pelqen te punoj ne grup, di pak anglisht 🙂...
 • Profession: Kamarier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer

Tirane , Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si shofer. Eksperiencat e punes : shofer brenda dhe jashte vendit si dhe banakier dhe menagjer lokalesh. Gjuhe e huaja : Spanisht italisht greqisht si dhe anglisht dhe frengjishten jo shum perfekt. Mosha : 34 vjec Banues ne T...
 • Profession: Shofer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Mjeke Stomatologe Ne Nje Klinik Dentare.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/07/2019
kerkoj te punesohem si mjeke stomatologe ne nje klinik dentare....
 • Profession: dentiste
 • Education: Master
 • Age: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2019

Kerkoj Pune Kamarjer Sezonal

Tirana, Albania, Sarande Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj pune kamarjer beach bar per sezonin turistik 2019 Kam eksperienc rreth 3 vite,komunikimi shume i mire me klientin dhe pune pa pertes.Gjuha anglisht e disponueshme per komunikim.Nese interesoheni m njoftoni Tel: ...
 • Profession: Kamarjer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2019

Kerkoj Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jam Nertian Mecani 30, vjec nuk Kam shum civi .Kam mbaruar shkollen e lart kot qe e kemi se e mbajn ne must dhe nuk kam shum eksperienc Kam mbaruar shkollen per financ administrim biznesi zoteroj mire anglisht dhe italisht si komunikim dhe shkrim po...
 • Profession: Ska rendesi
 • Education: Bachelor
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2019

Kerkojm Staff

Sheshi Iliria, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/06/2019
Tao's Lounge eshte ne kerkim per 1 Kamarier/e , 1 Banakier/e dhe 1 Sanitare. Kemi kushte te mira pune dhe paga eshte e kenaqshme gjithashtu e diskutueshme, 2 dite te muajit pushim. Ajo qe ne kerkojm nga pretendentet eshte : 1-) Seriozitet ne pu...
 • Profession: Kamarier/Banakier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2019

Ndihmes Kuzhiniere

Dhermi, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerekohet ndihmes kuzhiniere me eksperienc te meparsheme pune Ushqim dhe strehim i siguruar nga ne Paga e diskutueshme...
 • Profession: Kushinier
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profession: Shitese
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2019

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS