offer professional courses 

 Online 6 visitors | 0 pending ADV

10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Deklarimet Tatimore E-FILING / Kontabiliteti Fiskal

Deklarimet Tatimore E-FILING / Kontabiliteti Fiskal

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.29 Km from city center)

B ***super ofert per kurs*** kontabiliteti fiskal e-filing / deklarimet tatimore 1- mbajtja e llogarive kontabël 2- kalkulimi i borderosë dhe proçesimi i pagave 3- kalkulimi i tvshsë, raportimi në e-filing i tvsh-se, 4- tatimi ne burim, tatim fitimi. 5- planifikim & këshillim për taksa...

10,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale PRAKTIKE PUNE EKONOMIST/E  KONTABILITETI PRAKTIKE + FINANCA 5.0

PRAKTIKE PUNE EKONOMIST/E KONTABILITETI PRAKTIKE + FINANCA 5.0

| Tirana (1.28 Km from city center)

B Kurs '' financa 5.0 + kontabiliteti praktike temat e kursit(cdo teme ka nga 5 nenceshtje) 1-akt themelimi 2-hua bankare 3-blerje & shitje 4-arka & banka 5-inventari 6-libri i madh 7-shtimin & largimin e ortakeve nga subjekti 8-bilanci i konsoliduar 9-pasq .amortizimit 10-pasq. tardh...

5,000 Leke

Tirana
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesoni Piano ose Violoncel

Mesoni Piano ose Violoncel

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.73 Km from city center)

B Mesoni pianon 🎹ose violoncelin🎻, per femije deri ne moshen 15-16 vjec!...

100 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale  Kurse per Piano ,Kitare,Violine ,  Bateri  , instrumenta te tjere  dhe Solfezh.

Kurse per Piano ,Kitare,Violine , Bateri , instrumenta te tjere dh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.47 Km from city center)

B Ofrohen kurse per instrumenta te c faredo lloji . stafi eshte i perzgjedhur per te ofruar nje nivel mesimdhenie te larte edhe me cilesi . kurset ofrohen ne ambjentet e studios muzikore " piano element"...

1,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale mesues piano , kitare dhe violine  dhe teorie muzike

mesues piano , kitare dhe violine dhe teorie muzike

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (2.11 Km from city center)

B Jam nje person qe dua artin dhe human dhe me besimin e krishtere ...

40,000 Leke

Tirana
8,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs professional Per Berber

Kurs professional Per Berber

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.88 Km from city center)

B Ofrojme kurse profesionale per berber . 3 ose 6 mujore. kushte shume te mira dhe mundesi punesimi. ... per vetem 8000 leke ne muaj....

8,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhe te huaja

Kurse per gjuhe te huaja

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.59 Km from city center)

B Ofroj kurse anglishteje dhe frengjishteje per fillestar 1000 ora per person...

1,000 Leke

Tirana
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse ne gjuhen frenge dhe ne gjuhen italiane, me metodat bashkekohore.

Ofrojme kurse ne gjuhen frenge dhe ne gjuhen italiane, me metodat bash

Brryli | Tirana (1.88 Km from city center)

B Ofrojme gjuhen frenge dhe italiane me cmime te arsyeshme gjate muajit qershor, korrik dhe gusht per te gjitha nivelet. kontaktoni ne nr e tel per me shume informacion. ju mirepresim!...

400 Leke

Tirana
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirana (0.07 Km from city center)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Studio Ligjore

Studio Ligjore

Vasil Shanto | Tirana (1.35 Km from city center)

B Pershkrimi i punes praktike juridike per studente/te diplomuara ose jo qe konstaton ne: 1.pjesmarrje ne gjykime civile 2.pjesmarrje ne gjykime penale 3.pjesmarrje ne gjykime ne te tre nivelet e gjyqesorit(shkalle e pare,apel,gj.e larte(dhe juridiksion rishikues)ne te gjithe republiken e shqipe...

10,000 Leke

Tirana
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirana
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse falas për bebisiter, kujdestare për të moshuar, punëtore shtëpie

Kurse falas për bebisiter, kujdestare për të moshuar, punëtore sht

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.76 Km from city center)

B Qendra kombëtare për shërbime komunitare ofron kurse falas për bebisiter, kujdestare për të moshuar, punëtore pastrimi. kurset janë 5 ditore, nga ora 9 e mëngjesit deri në orën 14. në fund të kursit ndërmjetësojmë falas për punësimin e gruas si dhe japim certifikatë trajnimi. gra...

100 Leke

Tirana
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirana
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.84 Km from city center)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirana
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.94 Km from city center)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirana
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirana (0.72 Km from city center)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirana
450 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale TRAJNIM TEORI DHE PRAKTIK SERVIS KONDICIONERI

TRAJNIM TEORI DHE PRAKTIK SERVIS KONDICIONERI

Vasil Shanto | Tirana (1.26 Km from city center)

B Vetem 3 vendet e fundit !!!!!! *- mbushje me gaz dhe servis kondicioneri! *- siaps kerkesave tuaja per nje trajnim ne fundejave (te shtune & te diele) jemi gati per trajnimin e rradhes. *-per me shume info mos hezitoni, na shkruani ose te na telefononi 00 355 68 37 59 829. ...

450 Euro

Tirana
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km from city center)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirana
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.60 Km from city center)

B Kurse pikture atelie arti ofron kurse pikture, skulpture dhe fotografie per te gjitha moshat. bazuar nga eksperienca shume vjecare ne mesimdhenien e artit figurativ ofrohjme metoda bashkehohore per te gjitha moshat e teknikat. kurset zhvillohen ne dy prej qendrave tona ne tirane. adresa 1 : rruga e...

4,000 Leke

Tirana
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km from city center)

B Do you want to improve your grades? do you want to be able to interview for a job in english? do you want to study abroad, or take courses online? do you want to better understand family abroad? do you want to be able to read an english novel, or watch american television without the subtitles? w...

1,500 Leke

Tirana
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager

Tjeter zone | Tirana (0.07 Km from city center)

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirana
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Per manikyriste

Kurs Per manikyriste

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.03 Km from city center)

B Kurs intensiv manikyresh për vajzat me njohuri themelore. teknikë rumune. kurs intensiv me mundësinë e futjes në stafin tonë....

50 Euro

Tirana
40,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse gjuhesh te huaja Future

Kurse gjuhesh te huaja Future

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.69 Km from city center)

B Ofrojme kurse te ndryshme: -anglisht ne grup seanca 60 min kushton 300 leke te reja. individual seanca 60 min kushton 500 leke te reja. -frengjisht 500 leke/60 min ose 700 leke/ 90 min. -gjermanisht 20 seanca/ 90 min ...

40,000 Leke

Tirana
60,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Tjeter zone | Tirana (0.89 Km from city center)

B ???? #trajnim profesional per agjent turizmi i vetmi i licensuar me #certifikate ? qe njihet nga: ministria e financave dhe ekonomise drejtoria e politikave te punesimit dhe aftesimit profesional travel-agent-training-center-albania qendra e trajnimit te agjenteve te udhetimit trajnim profes...

60,000 Leke

Tirana
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Super Oferte! Financa 5 & Kontabilitet Alpha + Deklarimet Tatimore

Super Oferte! Financa 5 & Kontabilitet Alpha + Deklarimet Tatimore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.11 Km from city center)

B Njoftim per kurs financa 5 si me poshte: ✓kursi eshte praktike dhe zhvillohet ne 3 profile subjekti. • subjekt tregtar • subjekt sherbimi • subjekt prodhimi & kosto ✓kohezgjatja: 5 seanca / 2 ore nje seance => 10 ore ne total. ✓ kosto totale = 3,500 leke...

3,500 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS